Partyflock
 
Forumonderwerp · 929928
 
Hoi ,

Mischien wel nog vaag vraagje... Maar hoe zit het begin van de HardCore nu werkelijk in mekkaar ???
--->laten we stellen dat dit de Oldschool was :
Public energy - 303
Age of love - age of love
Armando - 100 Dis In You
Angel Ice - Je N'aime Que Toi
Energy 52 - cafe del mar [ three'n'one remix ]
j n j - The Ballet
Second Phase - Mentasm
Technotronic - pump up the jam

[...Dus nog geen HARDCORE in mijn ogen ]



Welke waren De eerste HardCore Traxx ???
welke waren de eerste Labels ???...
Welk Land bracht de eerste Hardcore uit !!! .. ?
[ ja julie nationalistische Nederlandertjes zullen wel het luidtst HOLLAND , HOLLAND schreeuwen ] maar hoorde ook al van Belgie, ... of DUITSLAND ?????...


Wat ik weet of denk is het volgende :::
[ ik heb wel al verschillende Theorien gehoord ]


-----------------------------------------------------------------------------

-ik denk het begin is bij de 'Parkzicht periode' ...

en Het label Rotterdam records [ link ! ---> http://www.discogs.com/label/Rotterdam+Records ]
Daar Staat ' The First Dutch Hardcore-/Gabberlabel.
Founded in 1992 by DJ Paul Elstak. ' ...Dat is mischien wel het EERSTE NEDERLANDS Hardcore/Gabber label maar niet het EERSTE LABEL WAAR DE EERSTE HARDCORE OP VERSCHEEN , in 1990-1991 werd Het vinyl MESCALINUM UNITED - REFLECTIONS OF 2017
[ met de track ' we have arrived ' ] uitgebracht op Planet Core productions..... Het eerste Vinyl op ROTTERDAM RECORDS is het vinyl ' Euromasters - Amsterdam Waar lech dat dan ?
[ dat is periode 1992 !!!!!! ]



of

Holy noise - James Brown is still alive [ dat is periode 1991 op het belgische 'Hithouse label ' ---> http://www.discogs.com/label/Hithouse+Records !!! ]
maar deze vind ik nog niet echt Hardcore...
http://www.discogs.com/release/41923 - http://www.discogs.com/release/49826 - http://www.discogs.com/release/161416


of

Het vinyl Mescalinum United - Reflections Of 2017[ http://www.discogs.com/release/53883
uitgebracht op het label : Planet Core Productions http://www.discogs.com/label/Planet+Core+Productions
[ plaat volgens discogs uitgebracht in 1990 !!! , maar dat kan niet aangezien dat het vinyl dat VOOR dat vinyl uitgebracht is uitgebracht is in 1991 !!!!!!!! Dat is dan ook een fout op DISCOGS lijkt me ! ]
maar uitgebracht in 1990 of 1991 Deze Klinkt VRIJWEL 'HARDCORE' Lijkt me...
Dan Kunnen we ook stellen dat DUITSLAND de uitvinder is van HARDCORE , met als label Planet Core Productions en Uitvinder van de HardCore MARC ACARDIPANE



of

Hoorde ook dat de eerste Hardcore van het Belgishe 'bonzai label' kwam... http://www.discogs.com/label/Bonzai+Records
Label starts in 1992...


of

Evil maniax - We are The creators of Hardcore
maar volgens mij kan dit niet omdat het niet het eerste Rotterdam Rec. vinyl is ... dusja http://www.discogs.com/release/38648


of


Hardcore is ontstaan op een underground label !!! bijvoorbeeld een underground , Frenchcore label , doomcore label...

of

HardCore is ontstaan door één of andere Mensje die een House track wat 'versnelde' en zo 'Hardcore ' te weeg bracht...


of


HardCore is nooit ontstaan

of

Hardcore Wat is dat ???


Wie weet het echt !!!...of is het begin niet echt duidelijk weer te geven .... ?
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 20 februari 2007 om 13:48:
Zijn julie beetje gefrustreerd dat julie landje niet de uitvinder van Hardcore is ??????


De enige die ik daar steeds over hoor ben jij met je eeuwige gezeik, wordt een beetje moe van je met je zinloze topics en posts, en ik denk niet dat ik hier de enige ben...
Uitspraak van RuffEd op dinsdag 20 februari 2007 om 22:27:
Ontstaan van hardcore is naar mijn mening niet aan één label toe te schrijven. Tuurlijk heeft Marc Acardipane met We Have Arrived een enorme invloed gehad, maar om te zeggen dat PCP het eerste hardcore label was gaat mij te ver. Dan doe je andere labels en producers tekort. Bovendien waren de eerste PCP en Dance Ecstasy 2001 releases niet allemaal hardcore platen.


Hier ben ik 't wel mee eens.
We Have Arrived wordt gezien als de eerste hardcoreplaat, maar die plaat kwam natuurlijk ook voort uit het harder worden en het combineren van verschillende elementen van bepaalde muziekstijlen.

Dus voor de mensen die echt alleen maar de feitjes willen onthouden en er zelf niet over na willen denken:

Eerste hardcoreplaat: Mescalinum United - We Have Arrived
Eerste hardcorelabels: Industrial Strength, PCP, Rotterdam Records, Bonzai Records, XSV Music en nog wel wat anderen.
laatste aanpassing
 
alsof dat geen interesant topic is hahahahhahaha
het niveau van de andere topic ligt een stuk lager
en blijkbaar weet niemand of mischien een paar hoe het in mekkaar zit...toch beweren er veel andere theorien...En idd julie zijn inderdaad gefrustreerd nu dat julie niet meer kunnen roepen ' Holland holland , Ik ben trots dat ik een hollander ben , Holland Hardcore Land , De uitvinder van Hardcore , Echte Hollanders luisteren Hardcore , Holland Handcore , De uitvinder !!! ' :vaag:

En zo hoor ik veel mensen hier bezig , en dat topic zal zeker een schock effect realiseren bij zo'n volk !!! Want alles alles goe gaat Loopt DUITSLAND met de prijzen weg !!!!!!!! En is Rotterdam Records niet het eerste label waar Hardcore op ge-released werd !!!!!!!!! De waarheid is hard hé , velen wisten het niet, ben ik zeker van...:vaag:









EN NU JULIE !!!
laatste aanpassing
Blablabla, de enige die roept dat wij het zo erg vinden dat hardcore niet uit Nederland komt ben jij.

Je hebt een beeld in je hoofd van de zogenaamde "trotse Nederlandse gabber die alleen maar Hardcore Holland schreeuwt" en dat beeld probeer je constant te bevestigen door dingen te roepen en hier mensen woorden in de mond te leggen.
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 00:16:
alsof dat geen interesant topic is hahahahhahaha
het niveau van de andere topic ligt een stuk lager
en blijkbaar weet niemand of mischien een paar hoe het in mekkaar zit...toch beweren er veel andere theorien...En idd julie zijn inderdaad gefrustreerd nu dat julie niet meer kunnen roepen ' Holland holland , Ik ben trots dat ik een hollander ben , Holland Hardcore Land , De uitvinder van Hardcore , Echte Hollanders luisteren Hardcore , Holland Handcore , De uitvinder !!! ' :vaag:

En zo hoor ik veel mensen hier bezig , en dat topic zal zeker een schock effect realiseren bij zo'n volk !!! Want alles alles goe gaat Loopt DUITSLAND met de prijzen weg !!!!!!!! En is Rotterdam Records niet het eerste label waar Hardcore op ge-released werd !!!!!!!!! De waarheid is hard hé , velen wisten het niet, ben ik zeker van...:vaag:


jij hebt echt het IQ van een omgevallen tuinhek. Mijn hem0l zeg.

alsof iedereen hardcore holland roept. Die enkeling...dat ben jezelf met tekst op je profiel.
Ik citeer:
"JULIE MOETEN GVD MAAR EENS BESEFFEN DAT HARDCORE GVD HET VETSTUH IS !!!"

Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 00:16:
De waarheid is hard hé


de waarheid is dat jij verbannen moet worden (Y)


Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 00:16:
EN NU JULIE !!!


nee lul. zoek een leven.
 
uhhhhhhhhhhhhhhh ik lees hier al 3 of 4 jaar ik weet goed genoeg hoe de grote hollandse massa er over denkt !!!!!!!!
+ in veel filmpjes zie / hoor je ook die dingen...
Maar die keude waar ik het over heb noem jij vast en zeker wel paupers of lonsdale jongeren of meelopers ofzo... maar er is zat genoeg zo'n volk !!! velen snappen het niet , jij mischien wel , maar durf je zeggen ik ben zoals iedere andere hollandse Gabber / Hardcore freaks ???????

néé hé , Diehakker vast en zeker ook niet...
laatste aanpassing
 
Uitspraak van Mind.Illusion op woensdag 21 februari 2007 om 00:27:
alsof iedereen hardcore holland roept. Die enkeling...dat ben jezelf met tekst op je profiel.
Ik citeer:
"JULIE MOETEN GVD MAAR EENS BESEFFEN DAT HARDCORE GVD HET VETSTUH IS !!!"


Waar of van wie zou ik zo'n uitspraken geleerd hebben denk je ??????????

:p

En welk Iq moet jij dan niet hebben je bent verliefd op Hardstyle 8)
Dit verslaat echt alles !!!
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 00:27:
Maar die keude waar ik het over heb noem jij vast en zeker wel paupers of lonsdale jongeren of meelopers ofzo... maar er is zat genoeg zo'n volk


dat zijn de wannabee's die op een hardcore feest, met hun armen over elkaar staan, kwaad voor zich uit te kijken, van kijk mij een stoer zijn ik ben op een hardcore feest en bij een nummer wat lichtelijk afwijkt voor rechtoe rechtaan geros gelijk met hun middelvinger omhoog staan.

onder het motto van: ken de scene...
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 00:27:
Maar die keude waar ik het over heb noem jij vast en zeker wel paupers of lonsdale jongeren of meelopers ofzo... maar er is zat genoeg zo'n volk !!!


Ik meen me nog te herinneren dat je een topic hebt geopend over een teknofeest waar iedereen je stom aankeek omdat je lonsdale aanhad. Terwijl het "onze" muziek was.

edit:
topic gevonden!
https://partyflock.nl/topic/728254

Over een maand ofzo wist ik niets van het bestaan af van frenchcore feesten in belgie...

Maar !!!

Natuurlijk vind ik frenchcore uber geil ...en ik dacht dat ik nooit van mijn leven zo'n feest ging kunnen bijwonen...

Maar niets is minder waar...om de week of 2 weken is er wel ergens zo'n feest...

Maar die dingen zijn nu zeeer underground...

Maar het rare is dat ik DE ENIGE gabber ben kwa uiterlijk op zo'n feestjes :s

En dat ze zo kijken naar mij van wat doe jij hier :s
Terwijl Het onze muziek is verdomme...

Ik ben dan ook de enige die daar ook Hakt en beuQt enzo...

Het ergste van al is dat je als gabber kwa uiterlijk gewoon NIET binnen geraakt op de meeste franse feestjes :s ...Terwijl het onze muziek is !!!

de kledij van die mannen die daar nu naar toe gaan zijn vooral legerkledij enzo ]]...je ziet veel van die groene kleuren...echt van dat slunze/vodden kledij......en hippies zie je er ook wel...
echt van dat vaag volk...waarvan je echt niet zo denken dat ze van hardcore houden...

Natuurlijk ben ik de enige daar met een Witte trui van hooligan [ alleen met de trible van voor gestikt]...


laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 00:30:
En welk Iq moet jij dan niet hebben je bent verliefd op Hardstyle 8)
Dit verslaat echt alles !!!


je geeft zelf het antwoord al, hoe onwijs dom je bent.
 
Uitspraak van Return to sender op woensdag 21 februari 2007 om 00:34:
Ik meen me nog te herinneren dat je een topic hebt geopend over een teknofeest waar iedereen je stom aankeek omdat je lonsdale aanhad. Terwijl het "onze" muziek was.


uhhh ik heb geen lonsdale kleren [ enkel boxershorts en riem 8) ]

en met 'onze' muziek bedoel ik muziek die ook van de gabber is !!!
En dit is nogal een gevoelig onderwerp dat julie moeilijk zullen begrijpen aangezien iedereen vrijwel gabbers enzo haat in belgie :s het is hier ver van een hype !!!!
en in die tekst staan er ook wel paar fouten , tekst is immers gemaakt met een flinke portie vaagheid op en in een roes van aggressie...Maar de boodschap lijkt me duidelijk en dat is dat ze raar kijken als je iets aan hebt van Fred perry of Hooligan of...terwijl je op een Hardcore feest zit...

Uitspraak van Mind.Illusion op woensdag 21 februari 2007 om 00:34:
Uitspraak van -H@RDCORE- op woensdag 21 februari 2007 om 00:30:
En welk Iq moet jij dan niet hebben je bent verliefd op Hardstyle
Dit verslaat echt alles !!!

je geeft zelf het antwoord al, hoe onwijs dom je bent.


Sommige mensen zijn mischien wel slim genoeg om naar anderen hun profiel te kijken en kunnen zien [ dat doe je als je u ogen open doet !] dat hardstyle je favoriete muziek genre is en dat je eigen site ook met de term 'hardstyle' is :loser:
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 01:29:
Sommige mensen zijn mischien wel slim genoeg om naar anderen hun profiel te kijken en kunnen zien [ dat doe je als je u ogen open doet !] dat hardstyle je favoriete muziek genre is en dat je eigen site ook met de term 'hardstyle' is


En als je dit uitspreekt krijg het hetzelfde als een lul op een oud varken, een onzinning kutgeluid.

Ik zou toch echt wel eens willen zien hoe hoog je intelligentie quotient is, volgens mij haal je bonnie St Claire niet eens.
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 01:29:
Sommige mensen zijn mischien wel slim genoeg om naar anderen hun profiel te kijken en kunnen zien [ dat doe je als je u ogen open doet !] dat hardstyle je favoriete muziek genre is en dat je eigen site ook met de term 'hardstyle' is :loser:


jaah...en nu? Hardstyle vink toevallig vette muziekstroming. Mag dat niet? Ik ga toch ook niet zeggen wat voor stakker je bent omdat je angerfist en noisekick in je favo artiesten heb staan...maarja stakker ben je zowieso ongeacht wat je luisterd.

Ten 2e heb je geen enkele verstand van de scene. Je loopt de hele tijd met termen te gooien die eind jaren 90 in waren, maar het huidige gabber bestaat gewoon eigelijk niet meer.


Dat je jezelf nog serieus neemt is nog het ergste. Als ik jou was zou ik wat hulp zoeken. Kutloser :loser:
finally some action!! :cheer:




you're going dooown belg..!! :devil:
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 00:16:
En idd julie zijn inderdaad gefrustreerd nu dat julie niet meer kunnen roepen ' Holland holland , Ik ben trots dat ik een hollander ben , Holland Hardcore Land , De uitvinder van Hardcore , Echte Hollanders luisteren Hardcore , Holland Handcore , De uitvinder !!! '


Nogmaals, JIJ bent gefrustreerd!! Jij bent zo gefrustreerd omdat mss een enkele Nederlander riep dat Hardcore uit Holland komt, gelijk een aanleiding zag om dit topic te openen.
En als je het niet kunt winnen met je zielige gezeik kom je met gare plaatjes aanzetten die niet grappig zijn, en ga je iemand uitkafferen op zijn muzieksmaak.
Hoe bedoel je gefrustreerd.
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 01:29:
Sommige mensen zijn mischien wel slim genoeg om naar anderen hun profiel te kijken en kunnen zien [ dat doe je als je u ogen open doet !] dat hardstyle je favoriete muziek genre is en dat je eigen site ook met de term 'hardstyle' is


En nogmaals 'hoe bedoel je gefrustreerd'
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 00:16:
En zo hoor ik veel mensen hier bezig , en dat topic zal zeker een schock effect realiseren bij zo'n volk !!! Want alles alles goe gaat Loopt DUITSLAND met de prijzen weg !!!!!!!! En is Rotterdam Records niet het eerste label waar Hardcore op ge-released werd !!!!!!!!! De waarheid is hard hé , velen wisten het niet, ben ik zeker van...


Je raad het zeker al?? 'Hoe bedoel je gefrustreerd'
laatste aanpassing
die uitroeptekens zeggen genoeg :)

bovendien is de oude Hardstyle en stuk diepgaander en intelligenter dan Hardcore :)
Werkzaam bij Total Asphyxiation
Werkzaam bij Cube
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 01:29:
iets aan hebt van Fred perry of Hooligan of...terwijl je op een Hardcore feest zit...


Ik kijk iedereen met zoiets aan raar aan ;)
Dat is gewoon lonsdale met ee nandere naam zeg maar :P

En je stond op een tekno feest niet op een hardcore feest, is ff een ander verhaal he ;)
Hoe kom je er trouwens bij dat een bepaalde muziek voor bepaalde mensen zijn :S

maargoed het draagt vast weinig bij als ik zeg dat je een loser bent :P
Uitspraak van Frots op woensdag 21 februari 2007 om 11:23:
maargoed het draagt vast weinig bij als ik zeg dat je een loser bent


:nee: dan krijg je juist een leuke discussie *pakt popcorn*
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 01:29:
En dit is nogal een gevoelig onderwerp dat julie moeilijk zullen begrijpen aangezien iedereen vrijwel gabbers enzo haat in belgie


Kan ik me goed voorstellen dat ze gehaat worden mochten alle "gabbers" in België net zo zijn als jou. :)
laatste aanpassing
 
Nee, Ik ben heeeeeeeeeeeel anders dan de anderen :D en dat vind ik juist zoooooooooooooo vet :flower:
 
ik geniet hier echt dagelijks van julie domme antwoorden :d

Daarom blijf ik me hier amuseren...

en na jaren in het wereldje te zitten weet ik nu onderhand wel wie de echte Hardcore kenners zijn , Bijvoorbeeld : Toad212 , Free_Spirit_42 , Greg D , Duin-kris-667 , Dj seak , ELM4G!CO , Legion of the lost , NaLin , moraal , WhatsNext , ...

RESPECTTTT !!!!!!

:respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
moet je weer effe kontjelikken jongen?

anders hou je natuurlijk geen vriendjes meer over hier op PF hè...(Y)
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 15:02:
Nee, Ik ben heeeeeeeeeeeel anders dan de anderen :D en dat vind ik juist zoooooooooooooo vet :flower:


Ik vind het ook zoooooooooooo vet dat de anderen niet hetzelfde zijn als jou.
 
Werkzaam bij KraakPiep
:lol:
 
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 20 februari 2007 om 19:05:
njah kan volgens mij niet... 1989 ???? discogs zegt overal iets anders......... hmmmmm

http://www.discogs.com/release/18055


Ik weet het zeker!


Ik heb het ergens gelezen van Acardipane of van Lenny Dee.


Volgens mij was Rotterdam jaloers als de pest en daarom gingen ze Acardipane dissen met het plaat creators of hardcore..



Best wel triest van Rotterdam Records eigenlijk :/
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 15:33:
ik geniet hier echt dagelijks van julie domme antwoorden :d


de enige die hier dom is....ben jij, en niet zo klein beetje ook.
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 17:20:
Uitspraak van -H@RDCORE- op dinsdag 20 februari 2007 om 19:05:
njah kan volgens mij niet... 1989 ???? discogs zegt overal iets anders......... hmmmmm

http://www.discogs.com/release/18055

Ik weet het zeker!


Ik heb het ergens gelezen van Acardipane of van Lenny Dee.


Volgens mij was Rotterdam jaloers als de pest en daarom gingen ze Acardipane dissen met het plaat creators of hardcore..



Best wel triest van Rotterdam Records eigenlijk


hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Bedankt voor je eerlijk heid !!!!!!!!!
Die post van jou probeer ik nooit te vergeten !!!


Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 17:20:
Volgens mij was Rotterdam jaloers als de pest en daarom gingen ze Acardipane dissen met het plaat creators of hardcore..


Idd , Jaloers zoals ik al zei !!!!!!!!!!!
Hierbij is mijn respect voor Rotterdam Records al stuk minder...
En nu snap ik waarom julie dat een kut topic vonden !!! hahahahah
De waarheid is idd wel hard



DUITSLAND WINSSSSS -H@RDCORE- WINSSSS :vaag:

Operatie schok-Effect Is about to Come !!!
laatste aanpassing
Die Industrial Strength is ook een repress.
Het gaat om deze: http://www.discogs.com/release/53883

Die release-date die daar op discogs staat die is niet "zeker", aangezien op de vinyl zelf geen releasedate staat.
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 17:25:
DUITSLAND WINSSSSS -H@RDCORE- WINSSSS


:loser:
 
Uitspraak van Edutainment op woensdag 21 februari 2007 om 17:25:
Die Industrial Strength is ook een repress.
Het gaat om deze: http://www.discogs.com/release/53883


Nou je het zegt...?


heb ik niets een bij stilgestaan
 
de volgende stap is nu het juiste tijdstip te weten te komen wanneer die plaat geproduceerd is 8) mischien mail ik hem wel of ga ik eens bij hem op bezoek en geef ik hem een geschenk 8) :vaag:
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 17:25:
DUITSLAND WINSSSSS -H@RDCORE- WINSSSS


Jij spoort echt niet. Sinds wanneer is het een wedstrijd?


Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 00:16:
En zo hoor ik veel mensen hier bezig , en dat topic zal zeker een schock effect realiseren bij zo'n volk !!! Want alles alles goe gaat Loopt DUITSLAND met de prijzen weg !!!!!!!! En is Rotterdam Records niet het eerste label waar Hardcore op ge-released werd !!!!!!!!! De waarheid is hard hé , velen wisten het niet, ben ik zeker van...









EN NU JULIE !!!


Volgens mij heb ik jou moeten vertellen dat Mescalinum United de 1e Hardcore plaat is.
Pot verwijt de ketel dat hij zwart ziet.

Mooiste is ook dat ik dit topic geen enkele Nederlander heb horen claimen dat Nederland de uitvinder is van Hardcore.
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 1435, 2296}
Artiest Foltergeist
Topicopener, houd je misschien eens bezig met belangrijke dingen als:

het gat in de ozonlaag.
het conflict in het Midden-Oosten
het broeikaseffect
de wereldoverheersing door de VS
Noord-Korea dat zich niet aan de atoomregeltjes houdt.
wateroverlast in bangladesh
Afrikaanse stammen die elkaar blijven uitroeien.

Als je de oplossingen hebt (net zo'n goede als hier 8) ) hoor ik het wel, alvast bedankt
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 00:27:
ij mischien wel , maar durf je zeggen ik ben zoals iedere andere hollandse Gabber / Hardcore freaks ???????

néé hé , Diehakker vast en zeker ook niet...


Waar de neuk heb je t over gozert? :/
 
Artiest {SHOWLIST artist 48729, 12583}
Lekker boeiend..hardcore is toch dood??
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 17:25:
DUITSLAND WINSSSSS -H@RDCORE- WINSSSS


Echt jammer dat de hoofdprijs geen stel hersenen was want zo te zien kan je die heel erg hard gebruiken :S.
 
Uitspraak van Edutainment op woensdag 21 februari 2007 om 17:49:
Uitspraak van -H@RDCORE- op woensdag 21 februari 2007 om 17:25:
DUITSLAND WINSSSSS -H@RDCORE- WINSSSS

Jij spoort echt niet. Sinds wanneer is het een wedstrijd?


Sinds wanneer er ik één van maak :s alsof dat nog niet duidelijk was :vaag:



Uitspraak van Foltergeist op woensdag 21 februari 2007 om 17:49:
Als je de oplossingen hebt (net zo'n goede als hier ) hoor ik het wel, alvast bedankt


Thanx , maar eerst begin ik met iets wat mijn hobby / beroep is 8)



Uitspraak van Simon Stokvis op woensdag 21 februari 2007 om 18:00:
Uitspraak van -H@RDCORE- op woensdag 21 februari 2007 om 00:27:
ij mischien wel , maar durf je zeggen ik ben zoals iedere andere hollandse Gabber / Hardcore freaks ???????

néé hé , Diehakker vast en zeker ook niet...

Waar de neuk heb je t over gozert?


awel...dat ik zei dat je geen standaard lonsdale kneus /gabber bent... Volgens mij vind je dat toch ook ofniet ???


Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 18:41:
Lekker boeiend..hardcore is toch dood??


voor jij wel ja



Uitspraak van LIEF!(RVRS) op woensdag 21 februari 2007 om 18:48:
Uitspraak van -H@RDCORE- op woensdag 21 februari 2007 om 17:25:
DUITSLAND WINSSSSS -H@RDCORE- WINSSSS

Echt jammer dat de hoofdprijs geen stel hersenen was want zo te zien kan je die heel erg hard gebruiken


haha...maar de slimmere onder ons zien de 'vaag-smilie' naast die zin staan , alsof ik dat uber serieus bedoelt had :s


ANY QUESTIONS ????
laatste aanpassing
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 19:27:
ANY QUESTIONS ????


Ja... Vind je hardcore ook zo'n bout muziek tegenwoordig?



Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 19:27:
voor jij wel ja


En het is U!!! voor jouw!! Beetje meer respect eey!!! :-D
laatste aanpassing
Holland is godverdomme het hardste !!!!!!!!!
 
da's waar!!
Holland de tempel voor de hardcore feesten. Al vanaf het begin. Dus geen gezeik waar het vandaan komt. Holland is gvd HARDCORE. En zal met kop en schouders boven de rest uitsteken. De groeten
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 19:27:
awel...dat ik zei dat je geen standaard lonsdale kneus /gabber bent... Volgens mij vind je dat toch ook ofniet ???


Ben ik ook niet
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 17:20:
Volgens mij was Rotterdam jaloers als de pest en daarom gingen ze Acardipane dissen met het plaat creators of hardcore..


Die plaat was een reactie op een plaat uit ik meende Duitsland waarin Rotterdam op de hak werd genomen. Weet niet meer welke plaat het was (iemand?), maar volgens mij niet van Acardipane zelf of een release op één van zijn labels.

Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 15:33:
ik geniet hier echt dagelijks van julie domme antwoorden :D


:roflol:
laatste aanpassing
Uitspraak van Tripmeister™ op woensdag 21 februari 2007 om 19:41:
Holland de tempel voor de hardcore feesten.


Zeker in de jaren negentig. "Hardcore scene" is in de wereld nergens zo groot geweest als in Nederland. :D
 
Uitspraak van RuffEd op woensdag 21 februari 2007 om 19:45:
Weet niet meer welke plaat het was (iemand?), maar volgens mij niet van Acardipane zelf of een release op één van zijn labels.


Tumult-At War!!! (kotzaak rec.)
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 19:56:
Tumult-At War!!! (kotzaak rec.)


Bedoel je Leathernecks - At War?

Want dat is een diss naar Low Spirit. Of zit ik er nu helemaal naast. ;p
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 februari 2007 om 19:56:
Tumult-At War!!! (kotzaak rec.)


correctie:



Leatherneck - Test Attack (KOTZ0)



What the fuck is Rotterdam? Rotterdam is hard?

Lick my ass, suckers!
 
Uitspraak van RuffEd op woensdag 21 februari 2007 om 20:03:
Want dat is een diss naar Low Spirit. Of zit ik er nu helemaal naast.


klopt, dat komt omdat Marc Acardipane te weinig draaiminuten kreeg.
 
Uitspraak van RuffEd op woensdag 21 februari 2007 om 20:03:
Want dat is een diss naar Low Spirit. Of zit ik er nu helemaal naast


:bloos: daar was ik even mee in de war..

Heb em hier ergens liggen geloof ik, maar kan em ook verkocht hebben, maar geen zin (lui) om te kijken :bloos: