Dus nog even doorzetten en dan kan ik eindelijk aan me rijbewijs beginnen
Achjah ben ongesteld, dus dan mag het
ja je krijgt je rijbewijs van je vriend toch als je op je streefgwicht zit?
Maar als je dat af en toe doet en de rest van de week je er wel goed aanhoudt kan het ook geen kwaad.
ja je krijgt je rijbewijs van je vriend toch als je op je streefgwicht zit?Ik krijg van me vriend nieuwe kleren en van me maatje ook als ik op me streefgewicht zit.
ja witte thee mag ook....
alleen vind je die lekkerd an
ikke niet! haha
Normaal lust ik geen spaghetti.. Maar sodeju dat was lekker volgens t recept van sonja
Heb gister geloof ik wel 4 liter water gedronken..
Is er ook aan begonnen
Nu hebben we t vervolg.
4 liter water drinken is ook niet goed... In het 2e boek staat dat als je zoveel water drinkt, ook de goede voedingsstoffen uit je lichaam verdwijnen of zoiets!
Misschien is het al een keer gevraagd, maar waar doen jullie zoal jullie boodschappen om al deze dingen in huis te kunnen hebben?
4 liter water drinken is ook niet goed... In het 2e boek staat dat als je zoveel water drinkt, ook de goede voedingsstoffen uit je lichaam verdwijnen of zoiets!
Drink ik liever veel water met de kans wat goede voedingsstoffen uit me lichaam afvoeren
of
Drink ik minder water met de kans dat sommige hardnekkige afvalstoffen (wie afvalt breekt vet af..gifstoffen worden in vet opgeslagen) zich weliswaar langzaam maar degelijk kunnen ophopen
Maar voor de gewone vrouwtjesmens is 1.5liter genoeg.. voor de afvallende mens is dat denk ik misschien wel 2 liter.
Wat zegt Sonja er eigenlijk precies van?
hahah schaam je
,moet de hele dag door naar de wc
dus je hebt het laatste boek? das toch niet erg? staan zelfs meer recepten in dan de eerste..
maar wel goede motivatie of niet Nathasja
Vandaag niet zo goed gegaan ben flauwgevallen maar of het nu komt door het sonja bakkeren ik weet het niet want had geen honger gevoel ofzo.
k zit nu in de 4e week en ben 5 kilo kwijt,wil de zwangerschapskilootjes er zo snel mogelijk afhebben,en ik moet zeggen dit wel werkt.
Heb jij toch helemaal niet nodig lieverd?
Hoi
Zijn er ook nadelen aan het Sonja Bakker voedingspatroon??
Niet te geloven .. 1,5 kilo eraf op een week Zie ik je ik kan het wel hoera