vind het zowieso sneu voor je ma zoeits op de wereld zetten met zo n goede bedoelingen en er dan zoiets voor terugkrijgen......... en dan je pa met de maitresse ja zo is het toch je ma wil al jaren niet meer wat een leven studeer jij nou maar om je rekening met je pa te vereffenen zodat je je erfenisje veilig stelt en lid mag worden vvan de bridgeclub..................
Trouwens, ondanks dat de antwoorden niet zo zijn zoals ik had gevraagd klopt er ook geen ruk van. Dus denk niet dat je er mee wegkomt als je het wat formeler wegschrijft
Gaan we dreigen? Dit ga ik zeker melden aan het bestuur van Flock, knetter gek wijf dat je er bent
jij mijn kind wel dan? oog om oog tand om tand en als ik je in mijn handen krijg verlies je die ook nog.........
Jij kent de mensen hier ook niet en toch oordeel je er over. Alles wat je zegt dat je niet bent poog je wel erg hard om te zijn.
Trouwens, ondanks dat de antwoorden niet zo zijn zoals ik had gevraagd klopt er ook geen ruk van. Dus denk niet dat je er mee wegkomt als je het wat formeler wegschrijft
En wat wil je nou precies SMFLK? Wat is je doel, wat wil je bereiken?
Ik wil weten of JIJ wel WEET waar je het over hebt. Dat weet je namelijk niet. Je gebruikt te eerste woorden waarvan je de betekenis niet weet en ten tweede probeer je dara ook nog eens mee te suggereren dat je bovengemiddeld ontwikkelt bent.
Als iemand drugs gebruiken gaat verdedigen, weet ik genoeg
snap gewoon niet waarom je de mensen niet in hun waarde laat
Daarbij is iedereen vrij in de reden waarom hij/zij gebruikt en de meeste hier gebruiken drugs maar drugs gebruikt hen niet.
En een biertje, nah, nog niet. Vanavond pas, na het oefenen!
In de volksmond is het verschil dat harddrugs (onder meer alcohol en heroïne) zowel lichamelijk als geestelijk verslavend kunnen werken, terwijl softdrugs (zoals hennepproducten) niet of alleen geestelijk verslavend zijn.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Drug
Goed bezig jongen!
Ik weet dus wel wat ik zeg, dat moet je aan de zinnen ook wel kunnen zien denk ik. Wat denk je dan wat ik bedoel met die zinnen?
Jij kraamt onzin uit. Mijn zinnen kloppen gewoon en het feit dat iedereen hier niet spoort (drugsgebruikers heh, tja), laat toe dat ze jou geloven als "local boy". Raar maar waar.
En een biertje, nah, nog niet. Vanavond pas, na het oefenen!
Triest dat jij de dikke van dale nodig hebt om zulke woorden te begrijpen
ik ben de lijn kwijt mensen
t GING over anti drugs toen kwam LARLS ofzo hogerop en toen ging het over zijn trieste leven en zijn duidelijke/onduidelijke (meningen verschillen zo volgens mij) mening. zo kort samengevat na net een deel gelezen te hebben
wat ik over 6 jaar ga verdienen
GING over anti drugs toen kwam LARLS ofzo hogerop en toen ging het over zijn trieste leven en zijn duidelijke/onduidelijke (meningen verschillen zo volgens mij) mening. zo kort samengevat na net een deel gelezen te hebben
Zo triest is dat niet hoor, als je kijkt naar wat ik over 6 jaar ga verdienen