Partyflock
 
Forumonderwerp · 639289
 
wat is jou startpagina als je je web browser opent?
partyflock...
 
op me ene pc Partyflock en op de andere het GOT forum
 
geen startpagina.

ik open met een blanco pagina

de reden. zo laadt mijn i-net sneller
 
Werkzaam bij Basslinerz Music
F1 Racing.nl

kwil zo snel mogelijk het nieuws weten van de Formule 1 :D
 
google.nl, lmd
hogeschool Rotterdam... beuh.... :D
 
www.q-dance.nl
 
Het was altijd Partyflock.. maar nu is het spontaan Linksummary geworden. Vet irritant!!


Is harstikke makkelijk te veranderen hoor!! Gewoon naar "extra" "internet opties" website invullen die je wilt en "huidige gebruiken" en Klaar!! succes!
zelfgemaakte link pagina :D
met ingebouwde google zoekfunctie

OWNAGE!!! :D
http://www.google.cz
 
 
www.nu.nl
Artiest Mani
Het was altijd Partyflock.. maar nu is het spontaan Linksummary geworden. Vet irritant!!


heb ik ook heel vaak gehad, bleef het maar veranderen, maar steeds werd het weer linksummary :S
http://party.snt.utwente.nl/
www.google.nl

binnenkort misschien partyflock.nl :P
 
www.google.com
 
www.discogs.com
heb ik ook heel vaak gehad, bleef het maar veranderen, maar steeds werd het weer linksummary


Scan je pc even met Adaware (LavaSoftUSA)

Mijn startpagina: GoT

[edit] Aarg spuit 11, ik zag dat dit al aangegeven was. [/edit]
laatste aanpassing
 
www.huwbarepoolsevro­uwen.nl ----- neee toch maar blank
startvagina.nl :D
 
sinds kort Partyflock
 
mijn eigen link-pagina
 
Sinds kort

www.t-mind.nl
www.FOR-nation.com
 
Artiest Versatile
about:blank
It's all about blank
blanco. anders duurt het allemaal zo lang om je browser op te starten. schiet niet op...
www.@home.nl
 
rave-o-lution
laatste aanpassing
grrrr..
stom SW10 portal
heeft zich op een of andere manier zelf geinstalleerd
en krijg het nou niet meer weg..

iemand tips?!..
Helemaal niet zo veel op met deze partyscene maar aangezien ik nogal problemen had met de startpagina ben ik eens gaan Googlen op een paar trefwoorden.

Ik heb me speciaal laten registreren voor dit forum vanwege dit bericht van Nootje:
Het hoort www.partyflock.nl te zijn, maar ik krijg telkens dit als startpagina:
C:\Program Files\Startportal\Portal\portal.html

Heel irritant, heb al vanalles geprobeerd, maar krijg het echt niet weg of het komt telkens weer terug..


Check! Da's dus hetzelfde als ik! En volgens mij heeft Nootje rechts onderin ook een geel vraagteken staan. En nu het mooie, ik heb de oplossing. Het wordt een beetje technisch maar ik zou even doorbijten als je er vanaf wilt komen.
Dit soort pagina's os zeer irritant. En waarschijnlijk heb je, net als ik, per ongeluk een keer teveel op "Ja" gedrukt bij een verkeerd scherm. Wat er daarna gebeurde is dat je een programma geinstalleerd hebt. Waarschijnlijk een dailer die je voor 0,80ct/min laat inloggen bij een "leuke filmpjes" site. Vrijwel alle links op de "startportal" linken naar zo'n site. Niet op drukken dus.

Wat doen we hieraan?
Zoals je ziet is het bestand te vinden op de lokatie:
C:\Program Files\Startportal\Portal\portal.html

Eerste stap:
Het eerste gedeelte van de operatie is dit bestand weg te halen. Ga via de verkenner naar de lokatie toe en delete dit bestand.

Tweede stap:
Verander de startpagina in de pagina naar keuze met internet opties. Te vinden bovenaan het scherm bij: Extra\internet opties.

Tot zover deed je het zelf misschien ook. En toen kwam dus steeds weer die pagina terug. Maar er zijn nog twee stappen te gaan.

Derde stap:
Ga naar Start\zoeken. Typ in Startportal en laat je computer doorspitten. Verwijder alles wat er gevonden wordt.

Vierde stap:
Ga naar Start\uitvoeren. Typ in REGEDIT.
Ga naar HKEY_LOCAL_MACHINE\software. Verwijder "Startportal". Doe een herstart en volgens mij moet je dan van alle ellende verlost zijn.

Bij mij is het allemaal gelukt. Ook het vraagteken onderin het scherm was weg, kwam ik later achter.

Misschien zou je ook je machine eens moeten door laten spitten op spyware. Maar dat is weer een ander verhaal. Misschien zijn er hier anderen die je dat uit kunnen leggen.
Artiest {SHOWLIST artist 20168, 40505}
eastsite.tk :yes: