Staat heel veel onzin in, waarom mag een directeur niet meer verdienen dan de minister-president?
Als het een directeur van een (semi) overheidsinstelling is het belastingsgeld, en je zult er niet ze snel bij stil staan maar dat zijn heel veel baantjes, dir. van musea, hoge scholen, etc.
Binnen 3 maanden terug naar 6 ministeries 
Hebben ze enig idee wat zo'n grote reorganisatie voor tijd kost?
vast meer als jij hebt
De AOW ondanks alle vergrijzing betaalbaar houden, maar gezinnen met meer dan twee kinderen het lastig maken.
Minimumstraf voor doodslag 10 jaar.
Privatisering gevangenissen.
niks mis mee toch? wat is nu 4 jaar voor het vermoorden van 4 pas geboren baby's of die TBS'er die afgelopen week nog even vlug een 21 jarige meisje verkrachte toen ie even buiten het hek was.. what the fuck man??? volgens het programma van eennl ging ie nu iig levenslang weg zonder behandeling. dat is ook mijn oplossing, net als de rest van weldenkend nederland.
Uitspraak van verwijderd op maandag 9 oktober 2006 om 20:16:
Waar dan?
Die link verwijst naar een pdfje waar 22 pagina's lang word verteld hoe zielig ze zijn, dat ze nooit kansen krijgen en wat punten erachteraan gegooit waarbij de onderbouwing voor het gemak maar is weggelaten.
Daarnaast staat er ook regelrechte onzin in, daar is dan weer geen gebrek aan.
Ik las wel;
Afgelopen jaar stelde de PvdA-fractie zelfs voor alle Kamerleden
van een dienstauto met chauffeur te voorzien. De politieke partijen zijn meer bezig met
het verbeteren van de eigen posities dan met het oplossen van problemen van de inwoners
van ons land.
Kon ik me iets bij indenken, jij ook vip?
Mijn mening? ik heb het gelezen en kan me voor voor het overgrote deel vinden in het programma. als het allemaal nog eens zo helder voor je is opgeschreven zie je heel helder dat er toch wel het één en ander ten voordele van ons allemaal verbeterd kan worden, een taak waar de huidige partijen om allerlij partij politieke redenen niet op zitten te wachten
broodnodig deze partij denk ik