Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 17:31:Want wonen is de belangrijkste levensbehoefte van mensen. En dat is belangrijker dan geld verdienen
Als die gasten eens gingen werken ipv panden onderpoepen konden ze gewoon een huis KOPEN of HUREN en ervoor BETALEN zoals ieder normaal mens. Dus wonen en geld verdienen zijn onlosmakelijk van elkaar verbonden.
Zonder werk geen geld, zonder geld geen huis, zonder huis zwerven.
En niet inbreken in andermans eigendommen en het jezelf maar toe-eigenen.
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 17:31:iedereen een betaalbaar dak boven zn hoofd krijgt zou kraken verboden kunnen worden... maar juist kraken helpt het woningaanbod op peil te houden.
Iedereen KAN een betaalbare woning boven zijn hoofd krijgen, als je maar werkt. En geduld hebt, wachttijden van 5 jaar dus? vanag je 18de betekend 23ste eigen hokkie vroeg zat toch?
En jongeren die lopen te zeiken op hun 18de dat ze het huis uit willen moeten gewoon ff wachten, net zoals dat iemand van 16 gewoon ff moet wachten op autorijden. Alles heeft zijn leeftijd.
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 17:31:Junks die spuiten zetten in leegstaande gebouwen zijn geen krakers maar zijn gewoon daklozen die geen kartonnen doos weten te vinden.
Junks die spuiten in leegstaande panden moet je gewoon afschieten klaar uit.
Gaat mij om die zgn kunstenaars die beetje lopen te slopen en er een tering zooi van maken. Oprotten werken en hur betalen net als iedereen
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 17:37:daarbij kost een studentenkamer met alle gebrek aan privacy en ranzigheid 250 tot 400 euro en heb je voor dat geld of minder een huis met 2 slaapkamers. Maar dan moet je wel 2 kinderen hebben. Als studenten
Waarom moeten studenten allemaal op kamers
Ga je lekker niet in Groningen studeren als je in Maastricht woont.
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 17:35:jij bent een rechtse kelderrat en als ut jou niet bevalt ga dan maar lekker met Geert Wilders en Adolf Hitler een onbewoond eiland delen
Echt een wereld opmerking..
Een nazi vergelijken met iemand die erop tegen is dat andermans spullen gesloopt worden
Als die gasten eens gingen werken ipv panden onderpoepen konden ze gewoon een huis KOPEN of HUREN en ervoor BETALEN zoals ieder normaal mens. Dus wonen en geld verdienen zijn onlosmakelijk van elkaar verbonden.
Zonder werk geen geld, zonder geld geen huis, zonder huis zwerven.
En niet inbreken in andermans eigendommen en het jezelf maar toe-eigenen.
alsof een project ontwikkelaar dankzij krakers failliet is gegaan. Dat is NOOIT gebeurd.
Wonen is veel te duur. Een huis is 2 a 3x de bouwkosten waard. Dat uit zich ook in de huurprijs.
En dat kraken legaal is moedigt projectontwikkelaars aan om dingen met panden te doen, ook als deze commercieel niet interessant zijn.
Een nazi vergelijken met iemand die erop tegen is dat andermans spullen gesloopt worden
of zeggen bij beroep: zo weinig mogelijk
terwijl je met je opmerking beweert dat krakers nooit werken. De meesten werken, vaak gewone banen, soms als zelfstandige (2e hands spullen, kunst) en verreweg de meesten ontvangen geen uitkering. Doordat ze kraken hebben ze aan minder dan het minimumloon genoeg.
Daarbij hebben de meeste kraakpanden gewoon internet, CV, electra en gas, en zijn het fatsoenlijke woningen.
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 17:46:Wonen is veel te duur. Een huis is 2 a 3x de bouwkosten waard. Dat uit zich ook in de huurprijs.
Dan moet je weilanden gaan kraken, omdat de bouwgrond te duur is. De bouwkosten zijn het niet hoor einstein
Of het gemeente huis bezetten
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 17:46:alsof een project ontwikkelaar dankzij krakers failliet is gegaan. Dat is NOOIT gebeurd
Ik ben ook nooit faiiliet gegaan omdat me fiets gestolen of gesloopt is. Dus wat is je punt.
"Oow ik kan best het geld van dat oma'tje afpakken want ze zal er niet faiiliet door gaan"
Krom Krom Krom,
Dan moet je weilanden gaan kraken, omdat de bouwgrond te duur is. De bouwkosten zijn het niet hoor einstein
Of het gemeente huis bezetten
wonen is een 1e levensbehoefte... waarom wordt er gelijk een rel gemaakt als bedrijven hun macht misbruiken en de stroom of het gas te duur maken, en mag een veel belangrijker 1e levensbehoefte wél tegen woekerprijzen verhandeld worden?
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 17:51:wonen is een 1e levensbehoefte... waarom wordt er gelijk een rel gemaakt als bedrijven hun macht misbruiken en de stroom of het gas te duur maken, en mag een veel belangrijker 1e levensbehoefte wél tegen woekerprijzen verhandeld worden?
Ik snap niet wat je met woeker prijzen bedoelt.
Ik ben 25 heb een leuk appartement, heb een baan en kan alles gewoon makkelijk betalen.
Owja rij nog auto ook
Wat wil je nou hetzelfde als iemand hebben die wel gewoon werkt en niet toevallig studeerd?
Denk dat niemand hier op het forum vanuit een kartonnen doos zit te pf-en hoor
VERDIENEN
de meeste krakers ontvangen geen uitkering. Verreweg de meeste van hen doen aan vrijwilligerswerk, zoals het uitdelen van goedkope maaltijden aan iedereen die dit wil. In Amsterdam en o.a. in Kopenhagen scheelt dit de gemeente en de voedselbanken heel wat geld. Krakers zijn meestal linkse mensen, die een goed mens zijn belangrijker vinden dan een rechts mens zijn. Dat ze vaak blowen en er enigszins onverzorgd bij lopen boeit toch niet. Ze betalen hun zorgpremie, belasting, hebben geen recht op allerlei woninggebonden subsidies, maar ze zijn niet crimineel en slopen ook het pand niet waar ze wonen.
Je zal ervan versteld staan hoe veel moeite ze doen om hun wonen legaal te houden. Want als een kraker wat kapot maakt is hij strafbaar en kan hij na een kort proces uit worden gezet.
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 17:54:maar ze zijn niet crimineel en slopen ook het pand niet waar ze wonen.
Dat doen ze dus wel, want voor me werk kom ik met enige regelmaat in gekraakte panden
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 17:54:Je zal ervan versteld staan hoe veel moeite ze doen om hun wonen legaal te houden. Want als een kraker wat kapot maakt is hij strafbaar en kan hij na een kort proces uit worden gezet.
Dat is dus gelul, en wederom spreek ik uit ervaring
Het zijn gewoon asociale figuren
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 17:54:de meeste krakers ontvangen geen uitkering. Verreweg de meeste van hen doen aan vrijwilligerswerk, zoals het uitdelen van goedkope maaltijden aan iedereen die dit wil
Waarom moet dat vanuit een pand wat niet van hen is?.
Ga werken huur een pand en voor mijn part deel je dan vreten uit aan heel ethiopië
Wat wil je nou hetzelfde als iemand hebben die wel gewoon werkt en niet toevallig studeerd?
Als ze studenten huurtoeslag gaan betalen hoeven ze niet meer part time te werken. Dat is beter voor hun slaagkansen.
En of je nu wel of geen douche of badkamer deelt is niet van invloed op je inkomen en huurtoeslag moet all1 inkomensafhankelijk zijn, niet van het soort woning dat je hebt. De 2e Kamer is er voor, maar ex-minister Sybilla 'Eva Braun' Dekker wil dr niet aan mee werken....
Waarom moet dat vanuit een pand wat niet van hen is?.
Ga werken huur een pand en voor mijn part deel je dan vreten uit aan heel ethiopië
Omdat een projectontwikkelaar een bedrijf is. Bedrijven staan financieel altijd sterker dan individuen. En aangezien onroerend goed door zowel personen als bedrijven gekocht wordt, en bedrijfsruimte, mits op dezelfde locatie, altijd goedkoper is per m2 dan woonruimte, mag daar best wat tegenover staan.
En dat jij voor je werk in kraakpanden een puinhoop aan treft zegt iets over de kraakpanden die je bezoekt en niet over krakers in het algemeen.
Dat is hetzelfde als dat ik een winkel heb, dr een keer een turk in breekt, en ik dan op ga roepen om alle turken op te knopen.... net zo kortzichtig...
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 17:58:Als ze studenten huurtoeslag gaan betalen hoeven ze niet meer part time te werken. Dat is beter voor hun slaagkansen.
WHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA
GAst alsjeblieft zeg.
Volgens mij geef jij gewoon rood licht.
Stuidenten moeten werken.
En als ze hogere slagingskansen willen hebben moeten ze minder zuipen.
Je zit jezelf volslagen belachelijk te maken
je krijgt toch studifinciering?
En als uitwonend student helemaal een aardig bedrag.
Dus kan je met beetje bijwerken makkelijk eventuele huur betalen
Maar jouw opmerkingen bevestigen alleen nog maar mijn beeld van werkschuw tuig
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 18:01:Omdat een projectontwikkelaar een bedrijf is. Bedrijven staan financieel altijd sterker dan individuen. En
Ow dan ga ik morgen ff bij sony een paar lcd tv's weghalen.
Want zij staan sterker als ik als individu...
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 18:01:mag daar best wat tegenover staan
Inbreken, slopen en vernield achterlaten?
Of erin gaan zitten en eigenaar op kosten jagen om die klaneten eruit te krijgen?
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 18:01:En dat jij voor je werk in kraakpanden een puinhoop aan treft zegt iets over de kraakpanden die je bezoekt en niet over krakers in het algemeen.
Ow jawel...
Want ik heb nog nooit een net opgeknapt kraakpand gezien
Wel ANTI kraakpanden maar die mensen die betalen gewoon huur en houden het redelijk netjes
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 17:54:de meeste krakers ontvangen geen uitkering. Verreweg de meeste van hen doen aan vrijwilligerswerk, zoals het uitdelen van goedkope maaltijden aan iedereen die dit wil. In Amsterdam en o.a. in Kopenhagen scheelt dit de gemeente en de voedselbanken heel wat geld. Krakers zijn meestal linkse mensen, die een goed mens zijn belangrijker vinden dan een rechts mens zijn. Dat ze vaak blowen en er enigszins onverzorgd bij lopen boeit toch niet. Ze betalen hun zorgpremie, belasting, hebben geen recht op allerlei woninggebonden subsidies, maar ze zijn niet crimineel en slopen ook het pand niet waar ze wonen.
Je zal ervan versteld staan hoe veel moeite ze doen om hun wonen legaal te houden. Want als een kraker wat kapot maakt is hij strafbaar en kan hij na een kort proces uit worden gezet.
Over dat groepje krakers hebben we het ook niet, we hebben het hier over de ranzige krakers die wel slopen, vervuilen en die er pas uit gaan als de ME wordt ingezet en dat is ook nog eens op onze kosten!!!
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 18:01:Dat is hetzelfde als dat ik een winkel heb, dr een keer een turk in breekt, en ik dan op ga roepen om alle turken op te knopen.... net zo kortzichtig...
Uitspraak van Rampestampertjeop woensdag 27 september 2006 om 18:35:
![]()
dat is inderdaad een post op jouw niveau
Over dat groepje krakers hebben we het ook niet, we hebben het hier over de ranzige krakers die wel slopen, vervuilen en die er pas uit gaan als de ME wordt ingezet en dat is ook nog eens op onze kosten!!!
Op 13 juli werd het pand voor het laatst ontruimd, maar
een paar dagen later zaten er al weer krakers binnen.
een paar dagen later zaten er al weer krakers binnen.
Uitspraak van [0570] Kobuzz [PUREBLOOD] op woensdag 27 september 2006 om 14:23:als we allemaal zoals jou waren in NL, dan hadden we allemaal een uitkering en zaten we de hele dag te lamzakken met onze hand onder ons hoofd.... en alleen maar JA en AMEN zeggen!
verklaar U nader....!!!
Werk zelf vor m,n eige cente
te lamzakke doe jij waarschijnelijk wel voor me
m,n hande werke. de jouwe waarschijnlijk doen gene ene fluit
woord NEE staat wel degelijk in m,n woordenboek
AMEN
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 17:35:jij bent een rechtse kelderrat en als ut jou niet bevalt ga dan maar lekker met Geert Wilders en Adolf Hitler een onbewoond eiland delen
Zo typisch van die sukkels he, als je commentaar hebt op die extreem-linkse wereldverbeteraars ben je meteen een ultra-rechtse facist, en dan nog om het hardst schreeuwen dat rechts-denkenden kortzichtig zijn
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 17:54:Krakers zijn meestal linkse mensen, die een goed mens zijn belangrijker vinden dan een rechts mens zijn
Wat wil je in godsnaam zeggen met deze bullshit-opmerking?
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 17:58:De 2e Kamer is er voor, maar ex-minister Sybilla 'Eva Braun' Dekker wil dr niet aan mee werken....
En weer wordt mijn vooroordeel bevestigd dat extreem-links iedereen die maar niet in hun straatje denkt meteen maar tot extreem rechts veroordeelt...
Hoe bedoel je kortzichtig
Zo zie je maar weer dat al die biologische groenten ook niet goed zijn voor een mens...
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 17:54:de meeste krakers ontvangen geen uitkering
Ken je ALLE krakers dan om op basis van jouw informatie zulke uitspraken te doen of alleen de krakers die jij kent waardoor je dus alle krakers over 1 (positieve) kam scheert?
Blijkbaar ziet Meks! voor zijn werk dat er wel degelijk heel veel krakers zijn die het niet zo nauw nemen met respect hebben voor andermans eigendommen en hij mag dan niet alle krakers beoordelen op basis van wat hij constateert?
http://squat.net/kraakhandleiding/amsterdam_nl.txt?PHPSESSID=afa8d8e3c33378caa8a3a02b90c19ff5
Lees voor de gein eens die kraakhandleiding.
Er staan allerlei handelingen in om deuren te forceren, barricades te maken en het advies om alvast een advocaat te raadplegen...
En dan nog wil jij beweren dat het allemaal zo lief en goedbedoeld is?
*proest* Waarom heb je anders een advocaat nodig en maak je barricades om de ME tegen te zitten?
laatste aanpassing
dat is inderdaad een post op jouw niveau
Thanxxx....en dit zegt wel weer genoeg over jou niveau
Over dat groepje krakers hebben we het ook niet, we hebben het hier over de ranzige krakers die wel slopen, vervuilen en die er pas uit gaan als de ME wordt ingezet en dat is ook nog eens op onze kosten!!!
Mee eens
Jammer alleen dat het alleen maar in deze discussie over dit soort krakers gaat....
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 17:49:En jah ik vind alle mensen die rechtser zijn dan de PvdA een beetje nazi. Een beetje maar, maar ze zijn het wel.
Ik vind het feit dat ik een nazi wordt genoemd omdat ik vind dat iedereen verantwoordelijk is voor zijn eigen sores ook nogal onder niveau eigenlijk...
Mijn gedachtengang is gewoon dat als je iets wilt dat je er in principe gewoon voor moet werken/betalen.
Zo worden mensen gemotiveerd om het beste uit zichzelf te halen.
Mensen die vanwege leeftijd of handicap niet in staat zijn om zichzelf te onderhouden dienen natuurlijk wel een handje geholpen te worden.
Nu is het zo dat iedere Jan Doedel dmv gaten in de wet en allerlei subsidieregelingen gewoon maar een beetje de niksnut uit kan hangen en vervolgens nog de smerige kapitalist (die indirect zijn inkomen betaald) op zoveel mogelijk manieren dwars te zitten...
Uitspraak van RampestampertjeJammer alleen dat het alleen maar in deze discussie over dit soort krakers gaat....op donderdag 28 september 2006 om 10:58:
Omdat dat de grootste groep is en omdat die het verpesten voor jouw 'lieve' krakers (die ik nog niet ben tegengekomen). Als krakers zich netjes zouden gedragen zou het topic niet zo lang worden want dan zijn we zo uitgeluld.
Uitspraak van verwijderd op donderdag 28 september 2006 om 10:15:Zo zie je maar weer dat al die biologische groenten ook niet goed zijn voor een mens..
Omdat dat de grootste groep is en omdat die het verpesten voor jouw 'lieve' krakers
Klopt...maar het zijn niet mijn lieve krakers....dat slaat nergens op
(die ik nog niet ben tegengekomen)
Dat krijg je als je bevooroordeeld bent en oogkleppen op hebt...
Uitspraak van RampestampertjeJammer alleen dat het alleen maar in deze discussie over dit soort krakers gaat....op donderdag 28 september 2006 om 10:58:
Omdat je krakers moet zien als de kraakcultuur en daar horen alle 'vooroordelen' bij die hier genoemd zijn.
Ik moet toch wel bekennen dat hoe meer ik me verdiept heb in de kraakcultuur ik bevestiging zie van alle vooroordelen over krakers (behalve de grappen over leverworst e.d.).
Dat het de meeste krakers niet te doen is omwille van de woningnood (die er niet is want iedereen die ik ken die gewoon werkt en studeert kan zonder moiete gewoon een huis krijgen) maar meer als protest tegen het systeem van speculeren met huizen om de prijzen op te drijven en door middel van vernieling en vervuiling de kapitalistische onroerend goedhandelaars en politie op zoveel mogelijk kosten en weerstand te trakteren...
Uitspraak van verwijderd op donderdag 28 september 2006 om 11:05:Nu is het zo dat iedere Jan Doedel dmv gaten in de wet en allerlei subsidieregelingen gewoon maar een beetje de niksnut uit kan hangen en vervolgens nog de smerige kapitalist (die indirect zijn inkomen betaald) op zoveel mogelijk manieren dwars te zitten...
Zou daar graag een poot voor steke
Mag ik......!!!!
Uitspraak van RampestampertjeDat krijg je als je bevooroordeeld bent en oogkleppen op hebt...op donderdag 28 september 2006 om 11:16:
Of ze bestaan niet....of bijna niet
Uitspraak van RampestampertjeNiet in jou "veilige" wereldje misschien....op donderdag 28 september 2006 om 11:20:
Ik ken jou niet, jij mij niet. Dus om nou maar vooroordelen te gaan smijten naar elkaar die totaal niet onderbouwd kunnen worden door gebrek aan die kennis lijkt me niet nodig. Houd het liever bij het onderwerp.
ik was hier eerder, scheer je weg jij en neem je stinkhond mee
Denk je wel niet..heb deze toko gekraakt
Zat net lekker op m,n luie reet te niksen, met dank aan de mensen die er hard voor gewerkt hebbe
Move jij duss
Ga ander pandje krake, en ga daar je neus schoonhoudde en je ore uitkrabbe
Uitspraak van [0570] Kobuzz [PUREBLOOD] op donderdag 28 september 2006 om 11:46:HET IS MIJN TOPIC HOOR!!
KIJK NOU WAT IE ZEGT
spreek je je zelf niet beetje tege ...!!
goh we kraken hem maar, moet kenne toch
Uitspraak van [0570] Kobuzz [PUREBLOOD] op donderdag 28 september 2006 om 11:46:GLOEIENDE GLOEIENDE!!!!
HET IS MIJN TOPIC HOOR!!
Wat ik gekraakt heb dus....
laatste aanpassing
Uitspraak van [0570] Kobuzz [PUREBLOOD] op donderdag 28 september 2006 om 11:46:GLOEIENDE GLOEIENDE!!!!
HET IS MIJN TOPIC HOOR!!
Uitspraak van verwijderd op donderdag 28 september 2006 om 12:26:Zal wel toch.. stond al zo lang leeg hier
Toch wel een jaar he???
Uitspraak van verwijderd op woensdag 27 september 2006 om 17:31:En alsof het in de gemiddelde flat van een bouwvereniging wel goed geregeld isde liften stinken daar ook naar zeik en naar sigarettenrook en dr staan altijd roestige fietsen en kapotte afvalzakken enzo in de portalen....
indd das af en toe nog veel ranziger..
Uitspraak van verwijderd op donderdag 28 september 2006 om 12:26:Was je voor maar oke.. kom er gezellig bij..
Als je maar niet in mijn hoek gaat zitten schijten.
En nogmaals....houd die stinkhond bij je!!
Uitspraak van verwijderd op donderdag 28 september 2006 om 12:41:Dat zal meer te maken hebben met het niveau mensen wat er woont dan aan de woningbouw...
Vrees van wel, onze lift (waar ik woon) is nog net zo schoon als op de dag dat ie geplaatst is. Kwestie van fatsoen. Maar als het van jezelf is dan gaat men er vaker al anders mee om
laatste aanpassing
Als je maar niet in mijn hoek gaat zitten schijten
Als ik moet moet ik .. zelfs in jouw hoek, kan mij dat ballen
En nogmaals....houd die stinkhond bij je!!
W,rom.. laat dat beest nou lekker de boel besmeren
Uitspraak van [0570] Kobuzz [PUREBLOOD] op woensdag 27 september 2006 om 10:53:ER MOET MEER GEKRAAKT WORDEN!!!!
al die loze lege (bedrijfs)ruimtes
jij ben niet goed!!
weet jij wel wat een eigenaar betaald aan die ruimte en dan komen die gasten ff de bende onklaar maken.



![[0570] Kobuzz [PUREBLOOD]](/images/user/4589_3873212.jpg)





