voordat ik hardstyle ging luisteren luisterde ik veel linkin park, ze hebben hele goeie nummers, maar na een tijdje is de variatie er wel behoorlijk af wat mij betreft
Mjah wel vet overhypte band aangezien het voornamelijk van de producer vandaan komt. De guitarriffs zijn niet hoogstaand en simpel en da tis opzich niet zo erg maar de rest is dat ookz eg maar. De znager heeft een vet artifical voice en heeft dus gewoon domweg een soort van distortion voer zijn stem zitten wanneer hijs chreeuwt. Dit is te horen wanneer je zijn adem in de acappela's versterkt hoort door de distortion.
Het is wel gienige band maar geowont eveel van hetzelfde en niet uber hoogstaand en dat was prima als je er ook niet meer van verw8 maar er zijn duizenden bands die het veel beter doen.
Die band heet Evanescence
Beetje rare opmerking, zoveel hebben ze niet gemaakt, en wat ze wel gemaakt hebben wijkt toch behoorlijk van elkaar af.
Als ik Hybrid Theory, Reanimation, en dat Jay-Z met elkaar vergelijk wijkt dat toch al behoorlijk van elkaar af. En dan heb ik het nog niet eens gehad over nummers als My December enzo.
Al die vorige topics waren al gesloten dus ik open een nieuwe
Wat vinden jullie van deze band? Ik vind het helemaal de shit
Ik was er niet zo bekend mee, maar ik heb zeker wat gemist.
Hybrid Theory vet album