Partyflock
 
Forumonderwerp · 635617
 
Marokkaanse jongens in Amsterdam blijken zich veel vaker schuldig te maken aan wangedrag en criminaliteit dan tot nu toe werd aangenomen. Zowel de politie en justitie alsmede het gemeentebestuur zeggen dat het probleem ''buitenproportionee­l'' is.

In heel Amsterdam plegen jongerenbendes delicten, variërend van hinderlijk gedrag tot het plegen van gewapende overvallen en ramkraken. Daartussen zit openlijke geweldpleging, verkeersgeweld, antisemitisme, aanranding, homohaat, bedreiging en meer. Alleen al in Amsterdam-West zijn 30 jeugdgroepen actief.

De groepen bestaan voor 70% uit Marokkanen, de rest zijn Antillianen, Surinamers en autochtone Nederlanders.

Tot voor kort wisten politie en gemeente niet dat de situatie zo ernstig was. Dat komt omdat uit angst voor represailles veel slachtoffers vaak geen aangifte durven te doen. Na de rel in 1998 tussen Marokkaanse jongens en politie in West werden miljoenen geïnvesteerd in projecten voor de Marokkaanse jeugd. Vorig jaar erkende burgemeester Job Cohen het falen ervan. Al in augustus 2002 kondigde Cohen een harder optreden tegen Marokkaanse reljongeren aan.

Uit onderzoek van de gemeente Amsterdam blijkt dat veel jongeren werkloos zijn en verslaafd aan softdrugs. Een flink aantal lijdt aan een psychische stoornis. Volgens een Amsterdamse politierechercheur bestaat voor veel jongens hun enige belevingswereld uit stelen: ''Vaak zijn ze ook gewetenloos. Het maakt hun niet uit om iemand met een mes te steken als zij maar krijgen wat ze willen''.

Bron: De volkskrant

"Buitenproportioneel­", "gewetenloos"...
Daar kun je alleen wat tegen doen door KEIHARD op te treden...
laatste aanpassing
 
De SA is een beetje te ver gezocht maar van mij mogen ze ze wel keihard aanpakken:)
 
hahahaha inderdaad Chris(y)
 
moet even flink op een aantal mensen spugen hier

gatver zeg

:kots:
 
Waarom??Omdat we een artikel uit de volkskrant bespreken?
 
1 fles la chouffe graag, en dan niet die lullige van 0.75L
Nee omdat sommige zo zielig zijn, om dat als enige excuus aan te voeren voor het posten van dergelijke berichten

En t excuus.... ja maar het is een feit :S
 
Ik walg eerder van dat tuig dat in die jeugdbendes zit en de maatschappij onvelig maakt.
3 Ouzo
1 Hertog Jan
1 Jupiler
1 Grote fles La Chouffe

Komt eraan :D
 
moet even flink op een aantal mensen spugen hier

gatver zeg


Hoi ozz, waren alle Marokkanen en Turken maar als Ozz, dan was nederland een grote happy family :-D
nee joh geintje, er zijn ook zat blanke mensen die problemen veroorzaken, maar ja in VERHOUDING....

Chris
laatste aanpassing
iemand die meer dan de helft van zn forums n beetje uit dezelfde hoek haalt is naar mijn mening n beetje n stemming aant scheppen..
 
Een gin tonic aub.
Ik walg eerder van dat tuig dat in die jeugdbendes zit en de maatschappij onvelig maakt.


Als je er echt zo mee zit, ga dan bij de politie.
Kan je er wat aan doen, het openen van topics schiet je niets mee op!
 
Kan je er wat aan doen, het openen van topics schiet je niets mee op!


Nou ja heb toch weer mooi 3 gratis ouzo weten te scoren en dan maar zeggen dat het geen nut heeft :P

Chris
 
Ik bij de politie??Mij niet gezien,niet met de wet die ze nu aanhouden...
krijg je van mij 2 ijsklokjes chris
 
Ijsklokjes?

Leg eens uit.
Geef dan eens een goede reden waarom je van die topics opent...?

1 a 2 kan ik begrijpen zoals je al zei t is een feit.

Na 1 of 2 topics heb je die feiten aan t licht gesteld, waarom dan nog meer topics openen?

Dan gaat t toch ergens anders om dan alleen t aan de kaak stellen van feiten?
3 Ouzo
1 Hertog Jan
1 Jupiler
1 Grote fles La Chouffe
1 Gin Tonic

De enige die doorzuipt is Chris...
Een echte hollander he, als t maar gratis is :P
 
Wat dacht je van het nieuws verspreiden???
Zie je jezelf als de messias van de 21e eeuw dan?
 
zeg kenny, ik wil jou weleens zo een anderhalve liter la chouffe zien wegschuiven. wedden dat je lam bent?
 
Nou ja het is voor een aantal mensen een frustratie aan het worden (was het voor mij ook, maar Inge heeft me kunnen overtuigen om dat toch maar voor mezelf te houden, daarom open IK geen topics meer over het onderwerp).

Men wil hiermee ook niet zo direct iets oplossen maar gewoon hun ongenoegen kenbaar maken en telkens als er weer wat gebeurt, dan komt dat ongenoegen weer bovendrijven, ik denk dat het zoiets is.

In feite is er maar een hoofdschuldige, de regering die niks eraan doet...

Chris
 
Wat is dit voor topic Kenny??Actueel toch?Ga je aan iedreen vragen waarom ze nieuwsberichten plaatsen?
voor in je gin-tonic.
2 Miech is dat een uitdaging :D

2 Mauzz vraag ik niet aan iedereen, maar heb nog nooit een eerlijk en direct antwoord gekregen van iemand en van jou nu dus ook niet.
Maar je post een bepaald soort nieuwsberichten.
Iemand die veel over auto's post is gek op auto's iemand die veel over paarden post is gek op paarden. En iemand die negatieve berichten post over marokkanen die heeft naar mijn mening een hekel aan marokkanen. Niets mis mee is je goed recht, maar wees dan ook mans genoeg om dat zo recht voor zn raap te zeggen en verschuil je niet achter het excuus dat je slechts actueel nieuws aan t posten bent

2 chris dat is n serieus antwoord op mn vraag (Y)
Maar mij lijkt dat als dat ongenoegen niet verminderd of weg gaat door t posten van die berichten dan heeft t toch ook geen zin om ze elke keer te posten?
 
Artiest Dennis Hupla
Wat dacht je van het nieuws verspreiden???


Daar hebben ze juist kranten voor, kan je ook online bekijken op bijv. www.kranten.com

En zeg eens eerlijk, eigenlijk is het toch ook geen nieuws, was je namelijk na de vorige 100 topics die je hierover hebt kunnen lezen (of zelf geopend hebt) nog steeds niet op de hoogte dat een groep tering marokanen criminele dingen deed?

En daarom: :gaap:
 
Van bier word ik niet moe, drink geen alcohol namelijk dus doe mij maar een appelsap Kenny :D
 
Doe nog maar een jupiler :P

Maar ik denk dat het probleem zich niet oplost als je bij de politie gaat. Dan staan we ergens op een landweggetje onschuldige oma's te flitsen.

Eerst moet het systeem veranderen en dan helpt het om naar de politie te gaan.
iemand zin in bitterballe?
Kijk als de Volkskrant nou vol stond met berichten over allochtonen.....maar blijkbaar vind jij alleen allochtonen nog interessant en de rest boeit je niet.

Ik krijg een heel raar beeld van de persoon mauzz, iemand die gefixeerd is op buitenlanders namelijk.
 
*Zucht* Ik plaats inderdaad alleen nieuwsberichten die mij intreseren,ben ik nu een nazi??O nee hoe noemen jullie dat hier ook alweer,wazi toch?
Mensen niet zo zeuren als mijn nieuwsberichten jullie niet aanstaan ga je toch lekker posten in "wil je met je voorganger tongen"
 
kom vanavond maar rond 2030 naar het genootschap in de kerkstraat. ga dr met budha ff lekker bieren, je bent van harte uitgenodigd (andere PFers ook natuurlijk:))
 
downer>> ja en mini kaassouffles:K
 
Mauzz, wie gebruikt er nu voor het eerst in dit topic het woord nazi? Jij of mensen die een beetje moe van je worden?
 
Dat wordt hier op pf erg snel gezegd ja,terwijl ze niet weten wat dat betekend...
*Zucht* Ik plaats inderdaad alleen nieuwsberichten die mij intreseren,ben ik nu een nazi??O nee hoe noemen jullie dat hier ook alweer,wazi toch?
Mensen niet zo zeuren als mijn nieuwsberichten jullie niet aanstaan ga je toch lekker posten in "wil je met je voorganger tongen"


Nee, ik wil weten waarom je dit doet.
ik noem m geen wazi..ik zeg alleen dat je n stemming schept, en wat daar je persoonlijke rede voor is zal me n worst weze..mja daar geef je zowiesow geen antwoord op..
laatste aanpassing
 
Omdat ik "wil je met je voorganger tongen"niet echt zo gaaf vind:)

*Zucht* Ik plaats inderdaad alleen nieuwsberichten die mij intreseren

Nou lezen is moeilijk hé?
laatste aanpassing
 
Dat wordt hier op pf erg snel gezegd ja,terwijl ze niet weten wat dat betekend...


Luister, jij bent de eerste die dat in dit topic zegt, niemand heeft je daar van beschuldigt dus waarom kom jij zelf ermee dan?

Je lijkt wel een allochtoon die gelijk loopt te janken "Ik word gediscrimineerd", ik heb een hekel aan mensen die zichzelf in een slachtofferrol plaatsen :bah:
Nou je glibbert in ieder geval als een volleerde PvdA politicus, maar goed je weet wat ik wil weten maar je doet toch net alsof je het niet begrijpt.

------------------

*Zucht* Ik plaats inderdaad alleen nieuwsberichten die mij intreseren


Heeeeeel goed. En ik vraag dus waarom alleen dit je interesseert :)
wrom interesseert je dat dan sow..niet dat ik t wil wete maar bla- wacht nog steeds..
ow doebel
idd ik w8 ook

t is je al door 4 verschillende mensen gevraagd geloof ik, en je hebt nog steeds geen antwoord gegeven.
Enige wat je zegt is dat je dit boeiend vind?

Dus je geeft toe dat je op buitenlanders gefixeerd bent?
Je geeft toe dat je een negatief beeld hebt van marokkanen dat je alleen maar negatieve berichten post?

Nogmaals, t is je goed recht als dat zo is, maar verschuil je zelf niet achter die domme excuses.
Wees een vent en kom er gewoon eerlijk voor uit.
ruikt naar n internet held..nee geintje
denk t ook jah ;)
is ie ook aanwezig in de voetbaltopics :P
 
Nou ik had dit ook gepost maar hij was net wat eerder. En ik zal wel even antwoord geven op de vraag aangezien jullie dit mij ook hadden gevraagd.

Ik zie de multikul foutgaan. En ik wil er anderen ook van bewust maken. Dat betekend niet dat ik gefixeerd ben door allochtonen. Dat betekend dat ik anderen ook wil laten zien dat het fout gaat. Zijn zij daar niet mee eens dan is er altijd ruimte voor een discussie. Zijn ze van mening dat dat stemmingschepperij is dan heffen ze de slechte naam maar op door goede berichten te posten. En stemming maken vat ik wat negatief op. Alsof we ze nou ineens allemaal moeten gaan haten. Dat ligt dan aan de personen zelf die zich zo gaan gedragen. Het nieuwsbericht is een feit. Een feit dat het foutgaat. En we gaan voor de openbare orde niet de fouten ontlopen en de mogenlijkheid tot een oplossing ontlopen.
 
To Hupla>Ik zelf noem me geen nazi ik weet wat het betekend,maar ik ben weleens zo genoemd.
To Bla>Wat voor antwoord verwacht je nu??Ik zeg dat me interesseert dat zegt toch genoeg denk ik??
En nee ik ben niet gefixeerd op deze medelanders maar volg wel veel nieuwsberichten waar ze in voorkomen....
laatste aanpassing
 
Waar blijft die 2e jupiler nou kheb een droge keel :P
 
Maar mij lijkt dat als dat ongenoegen niet verminderd of weg gaat door t posten van die berichten dan heeft t toch ook geen zin om ze elke keer te posten?


Ja ok maar daarvoor heet het dan ook FRUSTRATIE.
Een dwangmatig iets dat je maar blijft herhalen ten einde ervan af te komen, maar wa het alleen erger maakt.

Je komt er maar op 3 manieren van af.
Jezelf een hartaanval ergeren,

Er iets aan doen en over een half jaar met een sniper rifle alle rot marokkanen vanaf een afstand neerschieten totdat je een keer gepakt wordt,

Gewoon jezelf erbij neerleggen dat iedereen maar een mens is en dat je beter gewoon je eigen leven kunt gaan leiden/lijden zonder teveel over dingen na te denken waar je toch niks aan kunt veranderen.

De reden waarom mensen zoals mauzz steeds dezelfde berichten plaatsen is omdat ze domweg geen oplossingen waarnemen n.a.v. de vorige gebeurtenissen.

Ze willen reacties op de acties zien, reacties die niet gebeuren...

Chris