Partyflock
 
Forumonderwerp · 871496
1 volger · 4397x bekeken
Waarschuw beheerder
De eerste maanlanding van de Apollo 11 op 20 juli 1969 is wereldberoemd, en zijn tientallen fotos en videos van gemaakt.

Er gaan geruchten(verhalen, fotos, films) dat de maanlanding(en) nooit heeft/hebben plaatsgevonden maar zijn opgenomen in Area 51. Ik persoonlijk geloof deze verhalen niet.
Ik geloof wel dat Buzz en Neil echt op de magnificent desolation zijn geweest, en de andere, die andere wel.

Andere geruchten zijn zelfs dat de maan zelf niet eens bestaat, een verzinsel van de Amerikaanse overheid.

wie gelooft wel dat buzz aldrin en neil armstrong op die maan zijn geweest? als je het niet gelooft zou ik mezelf maar rustig houden, want ze zijn er niet vies van om mensen die beweren dat ze er niet zijn geweest een paar klappen te verkopen!

graag jullie mening

groetjes
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op donderdag 13 juli 2006 om 23:05:
Kom op man doe niet zo zielig, ieder z'n eigen mening en bekijk die foto's nou eens goed, ze zien er ontzettend fake uit :vaag:


Je heb het over de foto's waarvan NASA 20 jaar geleden al bewees dat ze echt zijn?? Geef maar een voorbeeld foto.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Waarom de mens WEL op de maan is geland...

21 Juli, 1969, Neil Armstrong en Edwin Buzz Aldrin zetten de eerste stappen op de maan. Ze maken er prachtige foto's, maken een korte film, plaatsen de amerikaanse vlag en nemen monsters. De eerste maanwandeling duurt zo'n 2 uur, waarop Armstrong en Aldrin zich weer herrenigen met Michael Collins in de Apollo 11 die tot dan toe rond de maan is blijven zweven. De hele wereld kijkt toe...

Al snel duiken de eerste sceptici op. De maanlanding zou gefaked zijn. Alles is opgenomen op een set. En ze hebben bewijs;

- Waarom lopen de schaduwen op de foto's van elkaar af en naar elkaar toe, terwijl er maar 1 lichtbron (de zon) is?
- Waarom wappert de Amerikaanse vlag? Er is geen wind op de maan.
- Waarom is de Amerikaanse vlag constant aan elke kant zo helder? Met 1 lichtbron zou tenminste 1 kant compleet zwart moeten zijn.
- De kracht van de motor van de maanlander heeft 19x zoveel blaaskracht als een bladblazer. Waar is de krater die ontstaan moet zijn door deze kracht?
- Waarom zijn er op geen enkele foto's sterren te zien?
- Hoe kan het dat de astronauten zo ongelooflijk mooie foto's hebben genomen?
- Versneld afgespeeld lijkt het op de film net alsof Neil Armstrong 'normaal' rent. Is de film gewoon op halve snelheid afgespeeld?
- Op hun tocht komen de astronauten door de Van Allen gordel. Als men door deze gordel komt wordt men 'gekookt' door de straling. Waarom hebben de astronauten het overleefd?

Sceptici klammen zich vast aan deze overdaad aan bewijs dat de maanlanding nep is. Maar dan dit, Discovery Channel heeft in samenwerking met andere een proef gedaan. Ze hebben de maan 'nagebootst' en getracht of ze ook een maanlanding konden faken. Daarbij hebben ze ook direct de andere 'bewijzen' proberen te ontwrichten. Het resultaat;


- Waarom lopen de schaduwen op de foto's van elkaar af en naar elkaar toe, terwijl er maar 1 lichtbron (de zon) is?

Op deze foto is goed te zien wat de sceptici bedoelen;
[img width=300 height=307 cacheid=0000ef2f0001f4ec9b83be511a017db73f]http://img301.imageshack.us/img301/5413/space37ap.jpg[/img]

Hoe kan dat? Eigenlijk is het niet meer dan logisch. Het is een heel natuurlijk fenomeen dat dit gebeurt, duidelijk zichtbaar op deze foto;
[img width=300 height=200 cacheid=0000ef300001f4ed0613fb451a017db73f]http://img301.imageshack.us/img301/4125/schaduw3tc.jpg[/img]

Een enkele lichtbron zorgt uit zichzelf al voor een afwijkend perspectief in schaduwen, en daar draagt het glooiende landschap van de maan ook nog een steentje bij.


- Waarom wappert de Amerikaanse vlag? Er is geen wind op de maan.

Voorbeeld;
[img width=300 height=250 cacheid=0013d5a40001f4ee5e37cd231a017db73f]http://img206.imageshack.us/img206/8885/space25gd.jpg[/img]

Veel mensen vinden de vraag van de wapperende vlag een van de meest overtuigende bewijzen dat de maanlanding nep is. De set zou in een hal zijn, en door de airco die aanstond voor de astronauten die in hun warme pak lopen wappert de vlag. Alleen wappert de vlag wel? Nee zeggen de anti-sceptici. De stok van de vlag is van licht aluminium en is erg buigzaam. Doordat Armstrong en Aldrin druk zijn geweest met de vlag beweegt deze mee, een normaal fenomeen. Maar doordat er in de ruimte geen luchtweerstand is, blijft de vlag langer nabewegen dan op Aarde. Door de draaiende beweging die Armstrong maakte toen hij de stok in de staander plaatste lijkt het alsof de vlag wappert. Tevens valt op dat elke keer wanneer een van de astronauten vlak langs de vlag loopt deze niet reageert door luchtverplaatsing, wat alleen kan als er geen atmosfeer is.


- Waarom is de Amerikaanse vlag constant aan elke kant zo helder? Met 1 lichtbron zou tenminste 1 kant compleet zwart moeten zijn.

Net als op Aarde weerkaatst het licht op de grond, en net als op Aarde weerkaatst het ook in tegenovergestelde richting. Daarom blijven beide kanten belicht. Tevens is de vlag van een redelijk dunne stof, en is dus zéér lichtdoorlatend.


- De kracht van de motor van de maanlander heeft 19x zoveel blaaskracht als een bladblazer. Waar is de krater die ontstaan moet zijn door deze kracht?

Veel mensen zeggen dat de krater zo groot zou zijn dat de maanlander er zelf in zou zijn geland en aan het zicht onttrokken zou behoren te worden. Maar de sceptici letten niet op de feiten. De motor van de maanlander stond op 25% van zijn maximum kracht, en de maanlander vloog in een zijwaartste beweging over de maan en dus werd er nooit voor een lange periode veel kracht op 1 plek uitgeoefent. Tevens laten foto's zien dat er wel degelijk materiaal weggeblazen is door de maanlander. Alleen niet zoveel als de sceptici menen dat zou moeten.


Waarom zijn er op geen enkele foto's sterren te zien?

Zonder wolken, zonder atmosfeer, en zonder belemmeringen moet de sterrenhemel magnefiek zijn op de maan, maar waarom staan ze er niet op? Niet gek. Om de sterren er op te zetten moet je een lange sluiterstijd gebruiken. Omdat de fotocamera's op automatisch stonden, is daar dus nooit gebruik van gemaakt.

- Hoe kan het dat de astronauten zo ongelooflijk mooie foto's hebben genomen?

De astronauten konden niet zien wat ze fotografeerde, en toch zijn het mooie foto's, hoe kan dat? Simpel, de camera's stonden op automatisch, en met een beetje training (wat ze hebben gehad) is het helemaal niet moeilijk om zonder zoeker goede foto's te maken.

- Versneld afgespeeld lijkt het op de film net alsof Neil Armstrong 'normaal' rent. Is de film gewoon op halve snelheid afgespeeld?

Op de Discovery set heeft men het geprobeerd. Laat iemand in een ruimtepak rondrennen, en halveer de snelheid van de film. Lijkt het? Nee. Het ziet er misschien bijzonder uit, maar ze konden bij lange na niet het zweverige, gewichtsloze effect nabootsen als op de echte film.

- Op hun tocht komen de astronauten door de Van Allen gordel. Als men door deze gordel komt wordt men 'gekookt' door de straling stelde Professor Van Allen waarnaar de gordel genoemd is. Waarom hebben de astronauten het overleefd?

Een lachertje bijna als je de sceptici dit punt er vol geloof bij ziet halen. Meneer Van Allen leeft nog, en lacht als hij het hoort. Je moet je minstens een maand in de gordel bevinden voordat dit gebeurt. De astronauten vlogen er luttele seconden door.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Voor de mensen die het niet willen doorlezen, het komt er op neer dat wij (de mensheid) wel op de maan zijn geweest.. en we zullen er nog vele malen naartoe gaan, en er zelfs ooit zullen gaan wonen..

Om dat te vieren ga ik nu pissen en dan slapen en dromen over Buzz aldrin die bart sibrel kankerharde klappen geeft doei
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ik durf te wedden dat L E X I E alles gaat weerleggen (suc6 overigens daarmee :flower: )

Verder goed werk Saturn V ;) (y)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van inactief op vrijdag 14 juli 2006 om 10:04:
Ik durf te wedden dat L E X I E alles gaat weerleggen (suc6 overigens daarmee )


Hahaha nee joh, kga dr niet eens meer op in omdat dat zinloos is (net zoals toen met ons) :P

Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 14 juli 2006 om 02:15:
Om dat te vieren ga ik nu pissen en dan slapen en dromen over Buzz aldrin die bart sibrel kankerharde klappen geeft doei


Uitspraak van Sirhab op donderdag 13 juli 2006 om 22:15:
Welke fotos zijn nep dan? het is echt kanker echt en iedereen die het niet gelooft moet dood ja dat is zo nou doei


Willen jullie graag kanker hebben ofzo? :P Hahaha jullie hebben echt een zielig probleem :P
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Nee je zegt het verkeerd je gaat er niet meer op in omdat er niet meer op in te gaan is, omdat de wetenschap toch weer zegeviert over de mensen die beweren dat we er als mensheid nog nooit geweest zijn! :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik geloof het wel. Dat ze er echt zijn geweest.
 
Waarschuw beheerder
Oja de wetenschap boven alles...hahaha :D(Y)

Ik zeg niet dat ze er nooit zijn geweest, wat ik alleen beweer dat ze toen andere dingen gedaan hebben op de maan en dat alles wat ze hebben laten 'zien', in scene hebben gezet.

Was op een duitse site gekomen die er zéér diep op in ging en daar kwam er echt op uit dat het gewoon allemaal dikke bulshit is. En de tegencommentaar kan ieder kind wel verzinnen...het slaat gewoon nergens op ;)

In ieder geval blijf je maar lekker geloven dat de wetenschap de mensheid de baas is en ga lekker dromen over je toekomst dat je misschien óóit een austronautje mag spelen :flower:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Tegencommentaar slaat nergens op? Jongen, al laat je er 10 astronomen of sterrenkundige op los, het is gewoon de waarheid! Vanuit natruurkundig opzicht kun je dat toch niet ontkennen? hahaha

En wat hebben ze daar dan gedaan? Opbezoek geweest bij maanmannetjes ofzo? :lol:

het is gewoon een feit dat er mensen op de maan zijn geweest om onderzoek te doen, en de gene die dat blijven ontkennen die hebben echt ergens een draadje los.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Goeie info Saturn V! Mensen die zeggen dat het allemaal nep is moeten eerst nadenken wat ze zeggen. Als het nep was hadden de Russen er wel wat over gezegd. [img width=552 height=556]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/3/37/GPN-2000-001316.jpg[/img]
Hier hebben we Pete Conrad met de Surveyor 3 een sonde van de Russen als dit nep was hadden ze het wel verteld.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 14 juli 2006 om 22:31:
Tegencommentaar slaat nergens op? Jongen, al laat je er 10 astronomen of sterrenkundige op los, het is gewoon de waarheid! Vanuit natruurkundig opzicht kun je dat toch niet ontkennen? hahaha


Jezus, kan ik met je discussieren?:P Ik zeg toch niet dat ze er níet zijn geweest ;)

Je weet nooit wat er wordt achtergehouden en je weet ook nooit wat voor overeenkomsten de US met de Russen hebben gemaakt. In mijn ogen is de maandlanding gewoon gefaked omdat zowat álles daarop wijst en alles in verbinding staat met het 'wereldwijde complot'.

Kga niet in volledige discussie omdat dat gewoon weer teveel tijd en moeite kost en ieder dan ook zijn gelijk blijft hebben (Y) Als jullie het beter weten vind ik dat best, laat het dan ook lekker zo :)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 15 juli 2006 om 20:45:
Ik zeg toch niet dat ze er níet zijn geweest ;)


Uitspraak van verwijderd op zaterdag 15 juli 2006 om 20:45:
In mijn ogen is de maandlanding gewoon gefaked


DAT ZEG JE TOCH WEL OF HEB IK NOU STRONT IN ME OGEN ?????
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
En wat hebben ze daar dan gedaan daarzo volgens jouw dan ipv wetenschapelijk onderzoek????????
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op zaterdag 15 juli 2006 om 21:01:
DAT ZEG JE TOCH WEL OF HEB IK NOU STRONT IN ME OGEN ?????


Lees eens goed wat ik hierboven had gezegd..

Uitspraak van verwijderd op donderdag 13 juli 2006 om 20:21:
De maanlanding is in mijn ogen in scene gezet, ze zijn daar wel geweest en ik denk dat ze daar gewoon andere dingen hebben gedaan


Uitspraak van permanent verbannen op zaterdag 15 juli 2006 om 21:02:
En wat hebben ze daar dan gedaan daarzo volgens jouw dan ipv wetenschapelijk onderzoek????????


Nee..echt laat dat maar zitten O:)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Jongen weet je nix meer te zeggen? Laat maar weten dan wat ze daar dan hebben gedaan, wat jij denkt!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 15 juli 2006 om 21:06:
Nee..echt laat dat maar zitten O:)


Ik hou me er verder buiten, maar je jaagt makkelijk mensen tegen je in het harnas of niet dan? O:) Volgens mij maakt het niet uit waarover het gaat. Altijd is je mening het tegenovergestelde is van de massa! ;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
ik vind het wel grappig dat de mensen zeggen dat de vlag daar stil staat, maar niet hangt. Er is dan geen lucht maar wel zwaartekracht. Dus als je een vlaggetje ziet staan weet je al dat het nep is volgensmij.

Maar ik denk wel dat er mensen zijn geweest. Volgensmij hoeft dat ook niet echt moeilijk te zijn om dat voor elkaar te krijgen.

Een reis naar mars is pas een uitdaging denk ik, dat duurt geloof ik 3 jaar voor je er bent
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Sirhab op maandag 8 mei 2006 om 20:01:
Andere geruchten zijn zelfs dat de maan zelf niet eens bestaat,


hahahahaha
 
Waarschuw beheerder
Hahah nou ik weet wel zeker dat die maandlandig is
geweest hoor ;)

Werk bij Estec, ik kan het weten O:)





Uitspraak van verwijderd op zaterdag 15 juli 2006 om 22:11:
Een reis naar mars is pas een uitdaging denk ik, dat duurt geloof ik 3 jaar voor je er bent


Volgens mij nog langer?
Er is nu een onbemande raket (de Rosetta) naar 1 of
andere komeet en die doet er 9 jaar over haha!

En in 2015 gaat er ook een onbemande raket ( de Darwin) de lucht in om te zoeken naar planeten gelijk aan de aarde :p
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Het duurt geen 3 jaar om naar mars te gaan maar in het gehele totaal. 9 maanden om er heen te gaan, en als je er dan bent moet je weer wachten tot de goede tijd om terug naar aarde te gaan, dat is zo'n 7/9 maanden ofzo, en dan weer 9 maanden terug.. is dus ongeveer 26/27 maanden en dat is bijna 3 jaar.

Ik ga mezelf binnenkort aanstellen bij NASA/ESA voor een bemande reis naar Mars, Wiskundig, lichamelijk zou het geen probleem moeten zijn voor zo'n debiel lange training en vlieguren, maar denk dat ik wordt afgekeurt omdat ik halfewege de heenreis op alle knopjes zou gaan drukken.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
respect voor wernher von braun
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Vandaag 37 jaar geleden dat de Saturn V op weg ging om de eerste mens op de maan te zetten.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Ik binnenkort soliciteren bij forschungsanstalt fur luft- und raumfahrt
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Waarom doen we al die moeite man met bemande ruimtevaart ? ik ben zelf een voorstander van onbemande ruimtevaart. Bemande ruimtevaart is een onveilige, bodemloze put.

(ok ik ben wel een voorstander van bemande ruimtevaart, maar omdat ik wiskundig nietzo begaafd ben zal ik er nooit bij kunnen komen, en dat vindt ik jammer)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 16 juli 2006 om 17:08:
Saturn V


<--------- jaja daar gaat ie heur
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van inactief op zaterdag 15 juli 2006 om 21:37:
Volgens mij maakt het niet uit waarover het gaat. Altijd is je mening het tegenovergestelde is van de massa!


Valt mee hoor, meestal zijn de meesten het met me eens (of ik met hun). Alleen in dit topic botst het een beetje maar dat maakt niks uit. Ik heb het alleen niet zo op die sceptische wetenschappelijke materiele ventjes ;)

Trouwens was jíj degene in de topic van een paar maanden terug die volledig tegen de massa in ging ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 16 juli 2006 om 17:58:
die sceptische wetenschappelijke materiele ventjes ;)


Schaar ik me ook onder en dat gevoel is geheel wederzijds ;)

Uitspraak van verwijderd op zondag 16 juli 2006 om 17:58:
Trouwens was jíj degene in de topic van een paar maanden terug die volledig tegen de massa in ging ;)


Met massa doel ik niet op de ruime meerderheid op het forum zelf, maar meer de meerderheid van de bevolking. De algemeen geldende mening. :flower:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van inactief op zondag 16 juli 2006 om 18:37:
Met massa doel ik niet op de ruime meerderheid op het forum zelf, maar meer de meerderheid van de bevolking. De algemeen geldende mening.


Ok is goed, ik dacht dat je PF bedoelde;) Je hebt het goed gezien dat ik vaak niet zoals de massa denk en tja, ik hoop dat je dat accepteerd :)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
I have two brief questions that I would like to ask, if I may. When you were carrying out that incredible Moon walk, did you find that the surface was equally firm everywhere or were there harder and softer spots that you could detect. And, secondly, when you looked up at the sky, could you actually see the stars in the solar corona in spite of the glare?
 
Waarschuw beheerder
:respect:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
''You'r a coward and a liar*BAM*'' ....prachtig!
 
Waarschuw beheerder
Lol, ze hebben dus blijkbaar hier niet alleen een kort lontje, maar die Aldrin ook :D

Achja het heeft wel humor :P
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Aldrin is gevaarlijk
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Maar Neil Amrstrong ook... die heefd een keer met een slagersmes lopen zwaaien :d


en MR. Collins heeft sibrel bijna aangereden:d
 
Waarschuw beheerder
Tja...wees er maar trots op op zulke 'helden'...
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Als hun mij zouden lastig vallen zou ik het zelfde gedaan hebben.
 
Waarschuw beheerder
Lol dat is niet eens wat ik precies bedoelde..:rot:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Het maakt niet uit wat jij bedoelt want je hebt jezefl al genoeg voor lul gezet met die suffe opmerkingen over andere met de maanlandingen. Ga je nog zeggen wat ze daar echt hebben gedaan of blijf je de hele tijd zo dom lullen. Geef eens duidelijkheid jij.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 16 juli 2006 om 17:06:
respect voor wernher von braun


Wernher Magnus Maximilian Freiherr von Braun was één van de leidende figuren in de ontwikkeling van rakettechnologie toch wel
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 18 juli 2006 om 16:03:
Het maakt niet uit wat jij bedoelt want je hebt jezefl al genoeg voor lul gezet met die suffe opmerkingen over andere met de maanlandingen. Ga je nog zeggen wat ze daar echt hebben gedaan of blijf je de hele tijd zo dom lullen. Geef eens duidelijkheid jij.


:roflol::roflol::roflol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 18 juli 2006 om 16:15:
Wernher Magnus Maximilian Freiherr von Braun was één van de leidende figuren in de ontwikkeling van rakettechnologie toch wel


=

Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 18 juli 2006 om 16:03:
blijf je de hele tijd zo dom lullen


:gaap:









:roflol:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Is dat dom gelul dan ? IS het algemeen bekend dat von Braun mr.ruimtevaart is/was
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Misschien is het de Eagle wel ;)
 
Waarschuw beheerder
Daarom hebben wij dus ook TV en internet en Radio :s Hoe hebben ze die satalieten anders in de lucht gekregen? Ja er is een maanlanding geweest.

Area 51 is real maar is alleen verhuist van de bekende locatie naar een andere locatie omdat deze locatie bekend is gemaakt en vele websites foto's hebben van dit fenomeen.

Mischien is de bekende Area 51 wel fake ;) het bestaat wel maar niet daar. Dit is om jou te misleiden.

Ik vermoed dat Area 51 op een plek is waar niemand iets te zoeken heeft. Ik heb het over een bloedhete woestijn waar niet te overleven valt en dan diep onder de grond met bergen zand eroverheen. Mischien wel in een piramide. Who know's.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 18 juli 2006 om 23:21:
Ja er is een maanlanding geweest.


punt
 
Waarschuw beheerder
The american goverment weet meer dan wij denken ;) er worden dingen niet gezegt om ons rustig te houden.

Als wij teveel weten worden wij gek en mischien wel angstig. Dus ze houden dingen voor ons achter. En dit wordt allemaal bewaard op area 51. Nasa zal veel meer troep hebben meegenomen dan wij denken.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
geruchten gaan dat neil. a een autoradio mee had.
 
Waarschuw beheerder
even voor over het vlaggetje ja er zit een ijzeren rand in,
maar alleen boven.

[img width=400 height=403]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/a/ab/AldrinFlag1a.jpeg[/img]
foto van een paar seconden later, zie het vlaggetje ;)
[img width=400 height=403]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/c/c4/AldrinFlag2a.jpeg[/img]

deze vind ik ook zo mooi, Alien handschift of? 8)
[img width=270 height=126 cacheid=0013d69800247b647e7df0931a017f3870]http://www.redzero.demon.co.uk/moonhoax/images/rock.gif[/img]

Neemt niet weg dat er wel zeker mensen op de maan zijn geweest, er is alleen gerommeld met dit beeldmateriaal :jaja:
laatste aanpassing