Partyflock
 
Forumonderwerp · 856014
10 volgers · 200795x bekeken
 
Waarschuw beheerder
-2
Wie is hier ook mee bezig?

wie weet kan je hier ideeen uitwisselen hoe je dit t beste kan doen of juist moet laten...of net dat ene steuntje in de rug..

:hug:
Waarschuw beheerder
donateur
Ik ga zo ook maar even wat vitamientjes innemen :)

Gisteren trouwens ook wel gehad hoor, maar dat was als toetje na het bbqen :/
 
Waarschuw beheerder
Gewoon veel en goed sporten en niet teveel ongezond eten en snoepen, duurt wel ff maar werkt het beste..
ook regelmaat is belangrijk 3 x per dag eten, rond de zelfde tijd) en niet teveel tussendoortjes..

i know lekker cliche
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 5 juni 2006 om 23:31:
nou zustertje je ziet er echt goed uit !!!

heb respect voor je !!!''

wou dat ik het is vol hielt


:bloos: :bloos: Ik denk dat je het zelf ook goed kunt alleen moet het eerst een paar keer goed fout gaan dat had ik totdat je er zelf helemaal gek van word ...

OP de foto's lijk je tenmiste best slank (F)
Waarschuw beheerder
maar zustertje wat heb je er allemaal voor gedaan natuurlijk de eersten kilos gaan snel maar je eetpatroon net als
Uitspraak van verwijderd op maandag 5 juni 2006 om 22:59:
bij mij is het vaak een jojo effect.
dus vanwege mijn modellen werk moet ik er altijd goed op letten. ik heb 63 gewogen maar ik kan ook 50 wegen.
nu weeg ik 50 en heb ik mijn doel berijkt. wil er wel bij zeggen dat ik maar 1.60 lang ben.
ik sport heel veel en ik let goed op mijn eten.


mistiz wat voor eetparoon heb jij dan.

nou weer succes allemaal ga nu ff naar zieken huis bloedprikken en dan weer sporten mmmm
Waarschuw beheerder
donateur
Sportiegirl, volgens mij zit er echt geen grammetje vet aan jou.
Ik bedoel...dat kan toch haast niet als ik lees hoeveel jij sport :O
Waarschuw beheerder
dit is nog ee foto van vorig jaar daarna heb ik door blesure 3 manden niks kunnen doen en ja dan komt er snel bij als je gewend bent te sporten veel dan en nu zit ik aan de medicijen waar je ook van groeit hopen dan ik morgen meer weet na bloedtest van van daag maar jais niet anders

maar als goed is dan ga ik eerst gezond eten enz doe ik ook al maar dan moet het en volgend jaar dan ga ik er echt voor februari maart dan kant weer ben ik er helmaal af
Waarschuw beheerder
donateur
Oké, ja dat is wel balen.

Maar ik heb echt wel respect voor je :respect:
Ik kan echt heel weinig de motivatie vinden om te gaan sporten.
Ga wel minimaal 1x in de week, maar het is met moeite :s
Waarschuw beheerder
dank je maar vindt gewoon super lekker om te gaan en heb er ook zin in paar jaar geleden was nog extremer hoor toen moest ik gewoon van mijzelf oke was ook tig kilootjes lichter toen stuk gegroeid en nu nog meer maar is echt voor mij een hobby helaas kan ik niet meer hardlopen dat vondt ik altijd geweldig.
maar nu dan maar flink doorwandelen wel iets anders maar ook wel lekker hoor wil dat nu ook vaker doen
binnen kort krijgen we sleuten van onze niwue huis dus dan nog wat klussen enz hopen dat er dan ook nog wat afgaat en nu eerst maar de uitslag afwachten hopen dat ie positief is dan kan in febuari maart echt aan de slag en ga ikook volle 100 % er voor nu alleen maar zorgen dat ik goed gezond eet
Waarschuw beheerder
Vandaag echt een klote dag. Last van m'n nek, hoofdpijn, last van m'n kaak en gewoon een kut humeur! :@ :[ En dat tijdens mijn vakantie :cry:

Net wel even mijzelf met moeite naar de sportschool kunnen slepen. Anderhalf uur gesport en toen was ik het echt goed zat..
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van sportiegirl op dinsdag 6 juni 2006 om 15:19:
nu eerst maar de uitslag afwachten hopen dat ie positief is


Ik hoop het ook voor je (f)

Maar waarom kan je dan pas in februari/maart weer aan de slag?
Dat duurt nog wel ff.
Waarschuw beheerder
nou, ik ben in de afgelopen tijd 12 kilo afgevallen, door een regelmatig eetpatroon wat ik ben gaan volgen via mijn sportschool...het werkt echt heel goed, want doordat je juist heel veel moet eten, heb je echt serieus geen zin meer in al die andere lekkere dingen, en is het al een beloning als je het gewone eten mag eten :D
 
Waarschuw beheerder
zustertje.. ik ben een meester in verbloemen enne ik ben een peer model hahahahha!!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
ivm trainen heb ik ook een eetschema om mijn Kh, eiwitten en vetten binnen te krijgen en daar houd ik me strikt aan.....maar 1 dag in de week (zaterdag) hou ik me er niet aan en maak ik een uitzondering en eet ik ook niet zulke 'gezonde' dingen.:) Dit helpt om plotselinge vreetbuien tegen te gaan. Dus als je aan het afvallen bent zou je ook 1 zon dag kunnen inlassen om ff van je voedingspatroon af te stappen, maar goed dat moet dan wel bij 1 dag blijven he;)!
Waarschuw beheerder
Zou vandaag heerlijk weer gesport was echt weer heerlijk nu lekker bak yogert met wat musli mmmmm

Uitspraak van Cher op dinsdag 6 juni 2006 om 16:10:
k hoop het ook voor je (f)

Maar waarom kan je dan pas in februari/maart weer aan de slag?
Dat duurt nog wel ff.


oke maar is voor een goed doel en dan weet ik dat ik er echt van af ben en kan ik heerlijk ervoor gaan
 
Waarschuw beheerder
donateur
zooooo... weer een les bodypump + les rpm gehad...
net ff met de hond gelopen en toen gedouched...
ga zo lekker slapen... ben moe :gaap:

voor iedereen die moet werken morgen: werk ze!
voor iedereen die vrij is: :cheer:
 
Waarschuw beheerder
Blijven jullie allemaal wel gezond afvallen? Geen anorexia/boulimia creeeren zo belangrijk is je uiterlijk ook weer niet dat het ten koste gaat van je gezondheid! Je wordt er echt niet gelukkiger op.. mijn ervaring na kilo's te zijn afgevallen!

Moeten we allemaal aan de maatschappij voldoen, barbie popjes worden/america top model? Pfff.. kan er zoveel over zeggen maar ik denk dat bijna iedereen wel weet wat ik bedoel...

Gezond leven, be happy en richt je niet teveel op je uiterlijk dat vergaat met de tijd.. Het wordt allemaal in ons hoofd gestampt door media en omgeving.. gelukkig ben ik nu sterker dan dat en gelukkig.. ook met de kilootjes er weer bij aan!

Inner beauty (L)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van sportiegirl op dinsdag 6 juni 2006 om 14:35:
maar zustertje wat heb je er allemaal voor gedaan natuurlijk de eersten kilos gaan snel maar je eetpatroon net als


jojo effect hoop ik niet te krijgen...
als ik merk dat er wat bij zit in onsen doe ik er alles aan om dat weer te stabiliseren... Ik ben het ook zo zat dat ik denk dat ik het niet weer laat gebeuren om in gewicht toe te nemen :)

Heel cool gesproken hoop dat ik het waar kan blijven maken :)
hahaha:lol:
Waarschuw beheerder
donateur
Het is echt verschrikkelijk bij mij...overdag eet ik gezond en niet zoveel.
Maar savonds krijg ik onwijs trek in chocola, chips en gewoon ongezonde dingen :X
En eerlijk gezegd lukt het me niet altijd om dat te weerstaan.

Tips iemand?
Waarschuw beheerder
dat heb ik dus ook..
en als ik weg ben heb ik nergens last van maar thuis op de bank wel..

mijn tip..
niej op de bank zitten..
ik zorg dat ik 5/6avonden in de week gwoon weg ben..
werkt t beste..
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van *vivere senza rimpianti* op woensdag 7 juni 2006 om 09:26:
mijn tip..
niej op de bank zitten..
ik zorg dat ik 5/6avonden in de week gwoon weg ben..


Ik ben ook veel weg, maar dan zit ik bij vrienden op de bank ofzo en wordt er meestal ook iets van chips op tafel gezet.
En na een tijdje ga ik dan toch mee eten :/

Uitspraak van miranda010:D op woensdag 7 juni 2006 om 09:34:
vroeg naar bed gaan.


Dat zal voor mij het beste werken denk ik.
Alleen slaap ik bijna nooit voor 1 uur, maar als ik dan maar in m'n bed blijf liggen moet dat werken ;)
Waarschuw beheerder
Net terug van uurtje Bodyshape. Ging zwaar beroerd en heb geen idee waardoor. Na een kwartiertje was ik al helemaal gesloopt, was hele tijd duizelig, benen waren slap en ging gewoon niet lekker :[ Had wel genoeg gegeten vanmorgen dus daar kan het niet aan liggen..
 
Waarschuw beheerder
Goedemorgen Dames/Heren.

Hoe is het met iedereen?

Ik ben gister 15 km wezen fietsen :D:D:D:D
Het begin is er vanavond gaan we weer 15 km, en ik ga touwtje springen :P
Iedere dag buikspier oefeningen en ik hoop dat ik het nu vol ga houden (klinkt als een zwakkeling, ben ik ook)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ik heb alleen 1 tip voor de afvallers weer,

ga niet elke dag op de weegschaal staan, het schommelt toch best wel, en weeg op vast moment,
wekelijks is beter, geeft betere indruk,

nog beter schijnt meten te zijn, in centimeters dus!

dus taille etc, dan zie je echt of het minder is of niet.



ikzelf hoef niet echt af te vallen, maar iemand nog tips voor slanke benen, en dan vooral kuiten....
lijkt wel of alle vet daar heen gaat :(
Waarschuw beheerder
Uitspraak van MISS-TECHNO is in (L) op woensdag 7 juni 2006 om 11:16:
ikzelf hoef niet echt af te vallen, maar iemand nog tips voor slanke benen, en dan vooral kuiten....
lijkt wel of alle vet daar heen gaat


Tips heb ik niet, maar wil best wat van jouw kuit-vet hebben hoor! Ik heb bijna geen kuiten :cry:
Waarschuw beheerder
Haha, die klachten hoor ik vaker, vooral van studiegenooten (zitten bijna alleen maar meiden op school, dus klachten hoor je genoeg)
ben altijd jaloers als de zon schijnt en ik al die slanke benen weer onder de rokjes vandaan zie komen...

zelf draag ik dus nooit rokjes of kortere broeken oid.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Cher op woensdag 7 juni 2006 om 09:58:
Ik ben ook veel weg, maar dan zit ik bij vrienden op de bank ofzo en wordt er meestal ook iets van chips op tafel gezet.
En na een tijdje ga ik dan toch mee eten


spreek met jezelf af hoeveel handjes chips je mag hebben , neem een appel mee zodra chips op tafel komt eet jij je appel en bedenk dan of je nog zo trek hebt in die vette zooi:X:X het werkt echt hoor!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van MISS-TECHNO is in (L) op woensdag 7 juni 2006 om 11:16:
ikzelf hoef niet echt af te vallen, maar iemand nog tips voor slanke benen, en dan vooral kuiten....
lijkt wel of alle vet daar heen gaat


spinnen :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Zustertje op woensdag 7 juni 2006 om 12:59:
spinnen


is dat dat fietsen? heb het 1keer meegedaan,
en opzich goed vol te houden qua condtie, maar die zadels zitten echt verrot!
voelde niet fijn :no:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van MISS-TECHNO is in (L) op woensdag 7 juni 2006 om 13:01:
en opzich goed vol te houden qua condtie, maar die zadels zitten echt verrot!
voelde niet fijn


omdat er iets *klem* zit zeg maar?
een spinningbroekje helpt... maar ik doe gewoon een maandverbandje in... dan doet het niet zo'n pijn ;)
geen string aan natuurlijk ;)
Waarschuw beheerder
Ja het is ff doorbijten ...



maar wie mooi wilt zijn.......


k ben vanmorgen ook geweest, en indd het voelt iets minder prettig maar dat is na een tijdje ook weer weg, hoe vaker je het doet hoe minder je het gaat voelen:)
en die kuiten / benen verdwijnen als sneeuw voor de zon O:)
 
Waarschuw beheerder
Dat schijnt echt effect te hebben he dat spinnen.
Hoor van iedereen positieve verhalen.
Moet toch echt naar de sportschool dus binnenkort maar echt eens gaan.
Waarschuw beheerder
Ja spinning of rpm is echt goed doe het ook geregeld maar krijgt wel strakke benen van hoor zelf had ik aardig wat kuiten door hardlopen
zelf heb ik ook gespierde benen alleen nu binnen kant door vocht begint in loop van dag op te zwellen maar ja weet waarvan komt maar gewoon door gaan met spinnen vindt geweldig heerlijk tot je uiterste gaan dat je niet meer kunt mmmm
vanmidag ook weer uurtje gisteravond ook geweest was super
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Zustertje op woensdag 7 juni 2006 om 12:58:
spreek met jezelf af hoeveel handjes chips je mag hebben , neem een appel mee zodra chips op tafel komt eet jij je appel en bedenk dan of je nog zo trek hebt in die vette zooi het werkt echt hoor!!


Goed idee!
Maar denk wel dat iedereen gek opkijkt als ik dan opeens een appel uit m'n tas pak :s
Nou ja, moet er wat voor over hebben natuurlijk.

Spinnen heb ik ook een tijd gedaan en werkte inderdaad goed.
Waarom ik toen gestopt ben weet ik eigenlijk niet meer :s
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 7 juni 2006 om 13:05:
omdat er iets *klem* zit zeg maar?
een spinningbroekje helpt... maar ik doe gewoon een maandverbandje in... dan doet het niet zo'n pijn
geen string aan natuurlijk


haha, ja, goeie tip, ga me vanavond weer inschrijven bij sportschool,
gelijk maar je tip uitproberen en hopen dat die kuiten eens wat minder worden!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van sportiegirl op woensdag 7 juni 2006 om 13:21:
zelf heb ik ook gespierde benen


maar spieren zijn mooi vind ik, ik heb gewoon slappe dikke kuiten,
en dat vind ik nou niet echt mooi :no:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Cher op woensdag 7 juni 2006 om 13:58:
Goed idee!
Maar denk wel dat iedereen gek opkijkt als ik dan opeens een appel uit m'n tas pak
Nou ja, moet er wat voor over hebben natuurlijk.


je kan het toch aan geven van te voren dat je nu echt af wilt vallen en dat je geen trek hebt erin, verzin gewoon een smoes neem desnoods droge crackertjes mee etc.
Ik zorg dat ik altijd wat te eten bij me heb,omdat ik weet dat ik in de verleiding kom ook in de stad etc...(F)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Heb vanaf vandaag een flesje Spa Blauw op mn werkplek staan, i.p.v. cola light of thee dus aan het water!

En verder veel droge crackers op als tussendoortje, zo moet het wel lukken. Net nog een appel gegeten na thuiskomst van het werk, helemaal geen hongergevoel nu :D
 
Waarschuw beheerder
Ik eet ook voor iedere maalrijd een appel.
Dat is een gezond vullend middel vol met minerale e.d
Die ervoor zorgt dat je honger gevoel grootendeels verdwijnt.
Werkt prima alleen komt het me wel af en toe de neusgaten uit.
Waarschuw beheerder
hihi,
dat kan ik me wel voorstellen,
ik zou ook appels moeten eten ipv al dat snoep,
denk alleen niet dat appie hein zoveel appels heeft ;P
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van MISS-TECHNO is in (L) op woensdag 7 juni 2006 om 18:32:
denk alleen niet dat appie hein zoveel appels heeft


Dat misschien niet, maar wel hele lekkere appels: Pink Lady!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 7 juni 2006 om 18:45:
Dat misschien niet, maar wel hele lekkere appels: Pink Lady!


die zijn idd lekker, heb nog een favo maar kom even niet op de naam,
als ik het weer weet hoor je het!
Waarschuw beheerder
Weet het weer, Braeburn appels, die zijn lekker!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Zo weer heeeeeeeerlijk getraind vandaag ging super vanovchtend weer gestept en net op sportschool uurtje cardio en heftige les rpm super
en met dit mooie weer ga weer lekker buiten lopen als extra wordt je fris van dan duf in huis zitten.
 
Waarschuw beheerder
bereik je ideale gewicht van sonja bakker:).. is een boekje.. staat precies in hoeveel je moet eten, en het werkt echt.. een echte aanrader(Y)
Waarschuw beheerder
Heb net jong gekeken op ned 1 ging over pcos dat heb ik ook maar die meiden waren daar door heel dik gewordne nu begin ik hem ook te knijpen snap het niet het heeft met je hormonen te maken enz dat je nu menstrueerd enz heb ik ook maar hoe kan je daar nu dik van worden want ik zit nu juist aan de hormonen en wordt daar juist dik van. daarom ben ik nu ook gegroeid.
 
Waarschuw beheerder
donateur
hey meiden :)

lang geleden maar moet steeds werken :S pff maar komt allemaal goed :)
Waarschuw beheerder
he hallo allemaal weer spannend vandaag moet vanmorgen naar zieken huis ieieiieie

en miss sabjuh je moest gisteren ook wegen toch hoest gegaan.

vandaag allemaal weer veel succes topie
gisteren helemaal niks gesnoept yesyesyyes :cheer:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van sportiegirl op donderdag 8 juni 2006 om 04:25:
moet vanmorgen naar zieken huis ieieiieie


heel veel succes! :flower: