Wel n fijne tijd hoor! Voordat je bij t CBR weg bent is t toch al 10 over 9, dan zijn de meeste mensen toch op hun werk en de meeste scholieren zijn dan ook al op hun school. Succes en laat t ff weten hè
Bah ben gezakt. t ging wel goed opzich maar toch 2 ingrepen. Nahja over 2/3 weken nieuwe poging
hmm ging goed met 2 ingrepen??!?? dat is toch niet zo best..
ben al 2x gezakt zonder dat ie moest ingrijpen beetje scraal
ooooh god ik was al zo zenuwachtig en nu krijg ik ook nog te horen dat ik echt een tering examinator heb
daar moet je gewoon niet aan denken. Als je gewoon goed rijdt haal je het bij iedereen Ik had ook een hele strenge zij me rijinstructeur maar ja gewoon goed rijden en je haalt het
Ik moet ook donderdag voor de 1e keer Gewoon knallen...
Ken me examinator wel al door mijn tussentijdse toets. Ook al vrijstelling van bijzondere verrichtingen en die vent is wel oke dus met een beetje geluk moet het wel lukken.
Iedreen succes!!!
laatste aanpassing
Ken me examinator wel al door mijn tussentijdse toets. Ook al vrijstelling van bijzondere verrichtingen en die vent is wel oke dus met een beetje geluk moet het wel lukken.
Volgens mij krijg je nooit automatisch dezelfde examinator, ik niet iig