Vreselijke beesten doorgefokte zooi vind IK het. Had er laatst een gezien die kon zijn tong niet eens in zijn mond houden zo doorgefokt. En dan zit er ooknog van die scheve tanden in die smoel en zo'n domme krul in de staart. Vind het eigelijk gewoon zielig dat ze dit toestaan.
Mee eens!!! Ze kunnen ook vaak niet eens goed ademen omdat de snuiten zo plat zijn doorgefokt! En dat alleen maar omdat mensen zo'n plat snuitje zo schattig vinden!
net of ik daar iets aan kan doen
[:9Estella Nutella]
Uitspraak vanHardcorePupke ft TeRrOr kUtJe
op zondag 27 november 2005 om 16:24:
Die zijn egt gaaf die kleertje die van mij hebben een bodywarmer en een sweatshirt egt kei leuk is dat. En ze hebben zn halsband met lijn met die swarvoskikristallen der op
foto???
Hier een foto van Joep met z'n nieuwe sweater
image
image
ik vind dat gewoon simpelweg zielig voor dat beest.
k vind dat gewoon simpelweg zielig voor dat beest.
dus we trokken hem dat truitje aan en hij vond het helemaal niet erg!hij voelt zich er super stoer in, omdat ie meer aand8 krijgt van mensen dan normaal..dus het is absoluut niet zielig.
Kijk, dat je het niet mooi vindt of weet ik wat, dat kan... maar zielig is het dus absoluut niet
denk dat ik meer bedoel dat ik het dus gewoon zielig vind voor em dattie er zo bij moet lopen omdat ik et niet zo leuk vind staan.
sorry
OK. geef jullie wel een beetje gelijk. als dat beest er geen last van heeft is het idd niet zielig voor hem.
denk dat ik meer bedoel dat ik het dus gewoon zielig vind voor em dattie er zo bij moet lopen omdat ik et niet zo leuk vind staan.
sorry