Uitspraak van verwijderd op donderdag 16 maart 2006 om 21:33:
16 augustus naar het eiland pag, novalja
Dan kan je misschien net het eindfeest meemaken
Voor degene die niet terug willen lezen:
Als je écht graag wilt stappen, kan je er voor kiezen om naar het eiland Pag te gaan. Het is een paar uurtjes met de boot, maar goed te doen om in de ochtend heen te gaan en de volgende dag weer terug. Bij een touristbureau kan je informatie halen en boeken.
Veel DJ's op house gebied zal je niet vinden in Lovran (over het algemeen), Novalja op het eiland Pag is het Ibiza van Kroatie (en dan stelt het nog niet super veel voor). Mensen komen van heel Kroatie daarheen om te feesten. Overdag zijn er ook feesten en er is een lekker strand met hele fijne steentjes. Beter dan de kiezelstenen die je normaal vindt.
http://www.novalja.com/partyzone/
Dus als je naar Kroatie gaat,je verblijft aan de oostkust van Istrie, je verveelt je, of je wilt goed stappen, dan kan je de boot nemen. Let wel dat het in juli en augustus bomvol is en slaapplaats lastig te regelen. De laatste week van augustus is het einde. Daarna is het eiland echt
dood en dan komt de wind de kop opsteken, dus is dat gedeelte van het strand (Zrce) koud. Je kan dan naar een beschut strand gaan (Strasko). Alleen sávonds is er geen fuck te doen.