Kunnen we niet beter alle criminelen harder gaan straffen??
Perenlooza...dit is mijn mening! En niet gekopieerd..
Kunnen we niet beter alle criminelen harder gaan straffen??
Die wetten zijn er om mensen te beschermen.
Ja ja mensen die in het land van herkomst vervolgd kunnen worden. Zou een mooie bak zijn toch? Hier binnenkomen als politieke vluchteling en vervolgens maffia baas worden en niet terugestuurd kunnen worden op basis van humnitaire gronden
Hoe kom je daarbij? Dan is de vader NL dus het kind ook....toch?
zoals?
uuh nee, als jij in nederland geboren en opgegroeit bent maar 1 of beide ouders in t buitenland dan ben je allochtoon, als je zelf in t buitenland geboren bent, ben je een buitenlander..
hoe ik daarbij kom?? opgelet op school
Je stuurt iemand terug naar zijn/haar geboorteland of dat van de ouders...
vraag ik me af...
Volgens mij is het zo:
NL paspoort = Nederlander
Geen NL paspoort = buitenlander
ben ik t niet mee eens, wat als diegene nog nooit in dat land is geweest? dan ga je dat land opzadelen met de problemen die de Nederlandse overheid zelf heeft gemaakt, door niet hard genoeg te straffen!
groepsvorming, ascociaal gedrag, die allochtone veelplegertjes hebben voor niemand meer respect, die kunnen de plisie uitschelden alsof het een stel postzegels zijn...
GEZAG horen die mensen te hebben, net als ouderen... als dat weer terug is den kik ook dat veel mensen zich een stuk veiliger gaan voelen op straat
Lekker makkelijk om de schuld bij de overheid te leggen...
Wees niet bang......in veel landen weten ze wel raad met dat soort figuren. Ze kijken niet op een crimineel meer of minder daar!
Tsja, groepsvorming op zich is niks mis mee. Mensen die zich daardoor onveilig voelen zouden eens moeten proberen in plaats van angstig door te lopen gewoon 'hallo' te zeggen. je zult verbaasd zijn hoe groot de kans is dat je niet beroofd en neergestoken zult worden.
Je kunt de straffen wel te laag vinden, maar dat is nog geen reden om te zeggen dat crimineel gedrag daarom de schuld van de overheid is!
En iets dat bij wet niet verboden is kun je natuurlijk niet gedogen
leg k zo moeilijk uit dan
En toen ging de Efteling dicht? In wat voor droomwereld leef jij?
Ten eerste kan je als buitenlander niet zomaar NL-er worden.
Ten tweede geef je als voorbeeld een NL vader en een Spaanse moeder. Dan is het kind NL en kan nooit naar Spanje gestuurd worden.
een plisieauto mag officieel nooit harder dan 30 boven de toegestane snelheid en mogen zoiezo niet te hard zonder vlieglicht EN SIRENE.... als ze zich daar ook niet aan houden kunnen ze soms ook best wat strenger zijn...
Nee ik kom niet uit het ruige Arnhem nee, das waar.
Of is in jouw werkelijkheid ieder groepje (allochtone) jongeren een groep struikrovers die wacht tot ze kunnen toeslaan?
Jij hing vroeger nooit op straat?
dan ben je een allochtoon, 1 van je ouders is buitenlands dus ben je allochtoon!
Ja.....mij is het gelukkig niet overkomen maar ik kan mij heel goed voorstellen dat het heel veel burgers angstig maakt.
Misschien wel, misschien niet. Hier is het vrij actueel namelijk. Mensen vaak zijn als de dood voor groepjes jongeren waarvan ik weet dat ze niets noemenswaardig uitvreten.
Blijkbaar zijn de allochtonen niet bang voor een straf hier in nederland anders plegen ze niet (meerdere keren) een strafbaar feit. Dus uitzetting is dan de enige mogelijkheid..!!
Trissie.....dat zijn de jongens die jij kent! Er zijn er helaas teveel die wel iemand rippen!
Okay......ff iets simpeler maken nu.
Ik ben Piet Kieviet en krijg een relatie met Maria Cerveza uit Spanje.
Ik haal Maria naar mijn doorzon woning in 2e Gasselternijveen (no offences please ) en daar wordt de kleine Enrique-Klaas geboren
Ik geef Enrique-Klaas aan bij de burgelijke stand als zoon van mij en Maria en krijg dan te horen dat mijn zoon een allochtoon is en derhalve niet de NL nationaliteit bezit!
Enrique-Klaas is gewoon Nederlands hoor! Of zie ik iets over het hoofd?