Partyflock
 
Forumonderwerp · 826677
i love techno toch wel het feest voor de techno liefhebbers
en het was me weer een Partij gezellig in de Expo in Gent!!

ik ging van groen naar geel naar rood naar heel erg blauw:D

hoe hebben jullie het gehad?
dat is de reden dat ik ook al ruim vantevoren in een zaal aanwezig ben :D
laatste aanpassing
dat is de reden dat ik ook al ruim vantevoren in een zaal aanwezig ben


Het is iets dat je van te voren weet,als je je verdiept in het feest. Dus als je gaat moet je daar ook niet moeilijk over doen.
 
Artiest Faz
En je kon bijv. bij rood door de wc van buiten naar binnen lopen (is die 50c best waard!)


Later deden ze die wc's op slot, toen veel mensen dit deden.
Uitspraak van verwijderd op maandag 14 november 2005 om 00:47:
Hawtin man van de avond Beentjes onder mn lijf uit geshuffeled!


idd wat rockt deze vent zeg... :bounce: en hij was voor 200% beter dan in paradiso, amsterdam donderdag...

Uitspraak van verwijderd op maandag 14 november 2005 om 01:17:
Is die set van Hawtin uitgezonden? Iemand..?


komt deze week ergens op livesets.com :D:D:D

wat een super feest!!! en ik vond de drukte best meevallen, had echt erger verwacht... ook het wachten viel best mee om een zaal binnen te komen
Het is iets dat je van te voren weet,als je je verdiept in het feest. Dus als je gaat moet je daar ook niet moeilijk over doen.


ik klaag niet...
Uitspraak van Watdan?! op zondag 13 november 2005 om 10:25:
Weet iemand trwns wat Rocco daar deed? schijnt datie dikke maatjes is met Adam Beyer? het was wel geinig, volgens mij wasie een beetje dronken want hij liep flink door die microfoon te schreeuwen en hij zei een keer Awakenings ipv I LOve Techno,,


hahaha ja dat heb ik ook nog meegemaakt. ik was zelf al aardig vaak om die tijd dus begreep er ff niks van. hij liep echt constant door de mic te bleren hahaha

verder vond ik het een prima avond. geen morabele avnd, maar heb me uitstekend vermaakt.
Vooral die laatste uurtjes bij vitalic en beter was erg fijn..vooral bij vitalic. en ja dat mensen zeuren over drukte begrijp ik niet..dat weet e van tevoren. verder vond ik die belgen en fransen ook weleevallen..heb me er niet onwijs aan gestoord ofzo.
verder waren de busreis en after ook gezellig
ik vond het een raar feestje. Parkeren was fakking ver, maar gelukkig hadden we ff snel een taxi kunnen vinden.

'k heb me wel goed vermaakt.

veel Dj's gezien.
Derrick May, Fixmer/Mc Carthy waren wel goed om in te komen.
Matthew Dear was ook wel aardig,
Hawtin viel me tegen. beetje weinig actie in z'n set. 't was gewoon plaatje na plaatje na plaatje.
Adam Beyer draaide goeie shit.
Robert hood ging gewoon los.

Maar Tobi Neuman was eigenljk de man van de avond. die ging helemaal los in een bijna lege rode zaal.

'k vond de lounge wel minder dan vorige jaren.

tog goed vermaakt.
Vitalic was zeker vetjes

Ik heb even een topic geopend waar je links enzo kwijt kunt, hoef je niet heel dit topic door te spitten :D
https://partyflock.nl/topic/826943
laatste aanpassing
Ik vond juist de sfeer velen malen beter dan in Nederland. Pfff het was helemaal top Hawtin!
Uitspraak van SN!Zzle op maandag 14 november 2005 om 10:22:
Parkeren was fakking ver, maar gelukkig hadden we ff snel een taxi kunnen vinden


Je moet net weten waar je m neer moet zetten. In elk geval niet de ILT borden volgen ;)
Wij hebben een kleine 5 minuten moeten lopen
 
Wooow wat een feest hè! Echt 10 keer beters als vorig jaar. Ik heb echt van het begin tot einde gefeest... Geweldig! :D
Magda, Hawtin, Dr.. Dat waren echt mijn helden :D
Uitspraak van Mantis op maandag 14 november 2005 om 10:24:
Je moet net weten waar je m neer moet zetten. In elk geval niet de ILT borden volgen
Wij hebben een kleine 5 minuten moeten lopen


Ja idd... wij hebben de auto ook zowat achter de expo gezet, paar minuutjes lopen. :)
feest was helemaal top een paar minpuntjes waren de naar zweet stinkende mensen de gekken die in je oor stonden te joelen en fluitjes de dronken kotsende lui en de keer dat ik even (gelukkig samen met mijn vriwendin anders waren we elkaar kwijt) naar de wc ging en achter mij de deuren naar de zaal dicht gingen en we niet terug konden en de aankleding was een beetje saai.
bij miss kitten ging het geluid achter in de zaal uit en ging idereen naar voren en was het gewoon niet leuk meer maar meer te klachen heb ik niet.
grats water was super ondanks dat het niet uit de verf kwam was die switch video room best een idee.
volgend jaar ga ik gewoon weer lekker uit mijn bol de line up was super.

P.S. ga met oud en nieuw altijd naar awakenings maar dat is er dit jaar niet hoorde ik heeft imand een idee waar wel naar toe te gaan??????????????????
Uitspraak van verwijderd op maandag 14 november 2005 om 10:30:
Ja idd... wij hebben de auto ook zowat achter de expo gezet, paar minuutjes lopen.


gewoon bij die rotonde weer trug rijden :P
Uitspraak van trailer trash op maandag 14 november 2005 om 10:33:
bij miss kitten ging het geluid achter in de zaal uit en ging idereen naar voren en was het gewoon niet leuk meer maar meer te klachen heb ik niet


Inderdaad, dat ven het geluid was erg jammer. Wij stonden in het midden, en volgens mij ging er vooraan ook wat fout. Maar ondanks dat, bleef iedereen echt Super enthousiast...
I (L) Miss Kittin!!!
Artiest {SHOWLIST artist 95822, 39766}
Baal er enorm van dat ik niet gegaan ben :( Ik heb helaas vrienden met Big Room-vrees...
Uitspraak van verwijderd op maandag 14 november 2005 om 01:04:
Underworld was :respect: Maar ook Troy Pierce, Richie Hawtin, Sven Väth, Chris Liebing & Speedy J, Adam Beyer én Dr. Lektroluv hebben stuk voor stuk heeeerrrlijk gedraaid


Underworld was idd heftig, een geweldig optreden..once again! :jaja:

Dr. Lektroluv net zoals vorig jaar, weer een set om wat rustig bij te komen :D
Uitspraak van verwijderd op zondag 13 november 2005 om 11:53:
De eerst setjes zijn al te downloaden!!


waar????????????????????????????????
Alle ILT 2005 Livesets: http://vuistdikkeramlat.web-log.nl/ (y)
lekker alle links in dat andere topic dumpen, hoef je alleen maar te klikken :D:D:p
ik krijg steeds..jammergenoeg is deze link niet beschikbaar...
vaag

anders zoek 'Foto's e.d. I Love Techo'
die had ik gelinkt
Uitspraak van trailer trash op maandag 14 november 2005 om 10:33:
P.S. ga met oud en nieuw altijd naar awakenings maar dat is er dit jaar niet hoorde ik heeft imand een idee waar wel naar toe te gaan??????????????????


dit is een optie https://vip.partyflock.nl/party/47697 :D :cheer: en helemaal niet zo duur, maar je moet er wel van houden :yes:
Uitspraak van trailer trash op maandag 14 november 2005 om 10:33:
volgend jaar ga ik gewoon weer lekker uit mijn bol de line up was super


daar ben ik wel met je eens! :jaja: volgend jaar weer feesten!
Het waz zeker wel leuk alleen, veels te warm en bij richie hawtin waz egt veeels te druk niet normaal meer!! Marco bailey vond ik egt de beste die ik heb gezien die avond! maar ze moeten volgend jaar wel met een heele goeie line-up komen anders ga ik er niet meer heen!
Ik vond het echt een fantastisch feest en wat mij betreft is het absoluut voor herhaling vatbaar.

Schitterende muziek en een hele goeie sfeer. Controle viel reuze mee wat natuurlijk zeer prettig was.
Damn, ik heb er erg van genoten. Jammer dat het alweer voorbij is. :)
 
woooooooooooooooooooooooooooooooow!!!
:respect:
underworld... waaaaaaaaaaaaaw
viel het jullie ook op dat de vrouwen zo klein waren.
Uitspraak van trailer trash op maandag 14 november 2005 om 12:57:
viel het jullie ook op dat de vrouwen zo klein waren.


nou, ik moet wel zeggen ik kwam zo veel Iers mensen tegen, en ja zoals de Iersen zijn, ze zijn allemaal klein :p ik moet weten ik ben een Schot die wat Iers bloed heeft door mijn licham stromen.

Of het kan wel zijn dat iedereen vrij kleine eruit zag omdat ik vrij lang ben :vaag: maar ja, als de muziek goed is, en iedereen heeft er plezier aan...it's all good! :jaja:
 
Werkzaam bij Club Industry
Was jullie drinken ook 9 van de 10 keer bevroren ??
 
zeker goed feestje...maar Awakenings heeft toch wat meer sfeer..;)
en te veel fransen!!
wel prima vermaakt!:cheer:

ow ja en die mc'er net voor dave clarke was ook irr!!!wat een figuur zeg...hij bleef maar doorgaan met zn geschreeuw:vaag:
 
Artiest Venance
Prrrrr... wat een lekker feestje! Richie en Adam, ­made me d-d-dancin'!! Ben ook niet meer opgehouden met dansen!
Vond het publiek wel gezellig,gillen en handjes in de luc­ht-attitude.. Zie ik graag! Flanders Expo (toplok­atie!) knalt met I love techno (+ veel minimal tun­ez)! Heb genoten heur!
Alleen echt die irri Fransmannen ; "tu parle.." en je vervolgens doodleuk vragen om pillen,sigaretten en drinken.. Dan heb je aan mij de verkeerde, Frans.. *schop schop* en KSSSSHT!! :)
laatste aanpassing
I love Techno was niet he le maal TOP
Gekkehuis dat de zalen volzaten, ik ben nu de DJs waar ik voor kwam misgelopen.
ennee wat een stelletje belgen bij elkaar zeg...pfff....en allemaal net zo lelijk haha!!!
maar ja, ik heb me verder wel vermaakt, lekker gedanst....
oh,ja en dat het water om 3 uur op was vond ik wel erg slecht hoor, ik was uitgedroogd.
volgend jaar toch beter regelen Belgie
 
gruwlijk feest :respect: Richie Hawtin :respect:
Uitspraak van flowerpowergirl op maandag 14 november 2005 om 14:24:
Gekkehuis dat de zalen volzaten, ik ben nu de DJs waar ik voor kwam misgelopen.


was wel verwacht dat de zalen vol zouden zitten..wist ik ook van vorig jaar en deze keer ging alles super.

Uitspraak van flowerpowergirl op maandag 14 november 2005 om 14:24:
ennee wat een stelletje belgen bij elkaar zeg...pfff....en allemaal net zo lelijk haha!!!


ik zag geen belge, nederlanders of wat dan ook, ik zag gewoon mensen die alles naar hun zin hadden :jaja:
Uitspraak van flowerpowergirl op maandag 14 november 2005 om 14:24:
volgend jaar toch beter regelen Belgie


volgend jaar mischien ietjes meer voorbereiden..dan zou het moeten lukken ;)
 
geweldig feest,toppers van de avond

Cris Leibling en Speedy J !!!:respect:
Underworld was ook eruuug heftig!!:respect:

heb me super vermaakt,rond de klok van 03.00 uur
compleet de weg kwijt!!:)
laatste aanpassing
Ik moet ook ff kwijt dat ik Dave Clarke grandioos vond en dat hij wat mij betreft de held van het hele feest was. Natuurlijk waren er meer fantastische dj's maar Dave was the best! :)

* gratis water was mooi meegenomen.
* bevroren water was minder handig.
* ik wou dat we wat wiet hadden meegenomen (rest hadden we wel mee, maar geen wiet), ik miste wat jointjes tussendoor.
* zeer goeie sfeer vond ik.

Eigenlijk kan ik alleen maar enthousiast zijn. Het was een supernacht, ik kan niet anders zeggen.
laatste aanpassing
 
adam beyer draaide wel een beetje als een homo
Ik vond het echt fantastisch!! Van te voren had ik verhalen gehoord over de extreme drukte, maar ik heb max 5 min moeten wachten bij Underworld.. en dat was wel 5 min wachten waard!! krijg nog kippenvel van het moment dat born slippy werd ingestart. vervolgens Dave Clarke met een uitstekende set en als afsluiter Speedy J & Cris Liebing.
Er waren wel veel mensen naar de klote, maar het heeft mij niet gestroord. Maar het (vrouwelijk) publiek was wel een stuk jonger en lelijker dan in NL, en soms wel errug blij. Samengevat heeft het al mijn verwachtingen overtroffen en ga ik volgend jaar zeker weer!!
Nou heel erg vet vond ik het ooook weer niet heur...! Veeel te druk, overal wachten, wc-beleid k*t etc. En net voordat ik de zaal van Underworld in kon.. gaat ie dicht.. :/ Volgend jaar cker NIET weer!!
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op maandag 14 november 2005 om 14:22:
Alleen echt die irri Fransmannen ; "tu parle.." en je vervolgens doodleuk vragen om pillen,sigaretten en drinken..


Ja idd, schoppen die mensen. Mijn vriend hebben ze denk ik wel 7 keer gevraagd....nooit geweten dat ie er ZO ERG crimineel uitzag :D
Volgend jaar ga ik denk ik paracetamollen inslaan :D
ik was anders erg blij met die belgen..ik ging met net zoveel geld terug als waarmee ik kwam
laatste aanpassing
 
Ik vond t een goed feest vond t alleen jammer dat adam beyer een beetje soft techno draaide en niet ff t laatste uut keihard knalde maar goed voor de rest heb ik t best naar me zin gehad volgend jaar zeker weer hoop ik
de beveiliging was trouwens niet zo goed als dat ik verw8 had...
Uitspraak van flowerpowergirl op maandag 14 november 2005 om 14:24:
Gekkehuis dat de zalen volzaten, ik ben nu de DJs waar ik voor kwam misgelopen


Je moest via de wc de zaal in lopen.. Was een trucje die wij heel snel door hadden en dus heel de avond niet meer in de rij hebben gestaan voor een zaal :)
Uitspraak van verwijderd op maandag 14 november 2005 om 16:48:
adam beyer een beetje soft techno draaide en niet ff t laatste uut keihard knalde


als ie in een minimal zaal staat geprogrammeerd, weet je toch dat ie niet keihard gaat pompen
underworld weinig geboeid Hawtin 'meester'.
weinig gemerkt van drukte in de zalen als je er tijdig ben kon je nog gewoon naar binnen maarja dat wist je al van vorig jaar en als die zalen open zouden laten word het helemaaal een chaos dus goede oplossing.alleen pech voor de mensen die er niet meer in kwamen:).
 
Nederlanders zijn een beetje te verwend en kortzichtig.
En dan ook nog eens zeggen dat de buitenlanders irritant zijn.

Verwende en kortzichtige Nederlanders, das pas irritant.
ILT was echt te dope :D
 
Uitspraak van DDMW op maandag 14 november 2005 om 16:59:
ILT was echt te dope


Aiiiight :P
 
En onbeschofte nederlanders bij de bezine pomp das ook aardig irritant.