Partyflock
 
Forumonderwerp · 812681

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
[img width=480 height=640 cacheid=000206e10004bad7eb2982a91a00faaf4a]http://www.dawnofdance.com/flyers/ddod8.jpg[/img]
Flyer designed by Sonic-XL, Artwork by Mr. E., pictures from The Dawn and Hank taken by Raven a.k.a. Denny Yau.

De zomer dit jaar mocht dan wellicht niet de meest hete zomer ooit zijn, maar de temperatuur steeg maar wat vaak tot ongekende hoogten in café De Trappist in Amsterdam de afgelopen maanden. Een hittegolf van opzwepende Harddance, editie na editie van Dawn of Dance's D.D.O.D. of tijdens één van de edities van D.D.O.D. meets UK Hardgrooves. Dit gecombineerd met het fenomenale geluidssysteem van de Trappist én de bezoekers zorgden elke maand weer voor een hete vrijdagnacht. Afgelopen vrijdag, negen september, was het weer raak toen D.D.O.D. en UK Hardgrooves wederom de samenwerking aangingen om het publiek een onvergetelijke Harddance avond te geven. Cill, Co-Ak, The Dawn, LRS en Tjeerdo vormden samen een gemeleerd muzikaal gezelschap dat van funky techno, Goa, UK Hardhouse en Techno tot Freeform ging.

Een zwoele nazomerse maand gevuld met nog veel meer Harddance, na D.D.O.D. meets UK Hardgrooves en Round Bass in Leiden hebben we ook nog I Love Hardhouse in Patronaat te Haarlem om naar uit te kijken. De foto's van het onlangs verbouwde Patronaat en recencies over de avonden die al geweest zijn liegen er niet om. Op 24 September is het dan de beurt aan Harddance om te zaal in te wijden met een wel heel bijzondere en sterke internationale line up. Het lijkt wel alsof er in 2005 meer Harddance feesten dan ooit eerder zijn geweest en als je dan nog eens gaat kijken naar de talrijke feesten en festivals die ook nog eens één of meerdere Harddance DJ's hebben geprogrammerd, dan zou je misschien kunnen zeggen dat deze muziekstroming toch aardig furore aan het maken is. Langzaam maar zeker lijkt Harddance dus bekender te worden bij een groter publiek.

Natuurlijk hebben we al jaren High Quality met haar eigen feesten en haar immens populaire stages op Dance Valley en Impulz en de I Love Hardhouse feesten georganiseerd door Danny D, ook bekend van High Quality. Met de komst van onder andere RBO (Round Bass), Hardhouse! (HARDHOUSE! / Sundays At School) en Dawn of Dance lijkt de Nederlandse Harddance scene toch al iets groter te zijn geworden. Op acht Oktober is er Hardstyle 4 Free in het Fantasy Dance Theatre in Den Haag, laat je niet in misleiden door de naam van dit feest, want in de tweede zaal staat alleen Hardtrance op het programma met onder andere W en D.D.O.D.'s eigen resident Raine. Ook staat diezelfde avond niemand minder dan de uit de UK afkomstige Ed Real op Qlubtempo 2001 in Amsterdam om zijn kunsten te vertonen om nog meer mensen bekend te maken met de zogeheten Harddance Sound.

Nog geen week later, op 14 Oktober is het alweer tijd voor D.D.O.D. 8 - Disturbed Dreams, als de blaadjes van de bomen vallen en de dagen al korter en korter beginnen te worden zal Dawn of Dance doorgaan om te proberen jullie hartverwarmende avonden gevuld met Harddance te bezorgen. D.D.O.D. 8 zal deze keer een gevarieerd aanbod van Harddance geprogrammeerd hebben met een paar klinkende en misschien zelfs verrassende namen; Ernestoow, Hank, Michael, Schaik & Wattez en The Dawn zullen deze keer de Trappist overnemen.

The Dawn zal de avond gaan openen zoals ze al eerder heeft gedaan; funky en pop invloeden gemixt met een beetje Techno en af en toe een wat stevigere plaat om je alvast warm te laten draaien voor wat er nog de rest van de avond zal gaan komen.

Als tweede die avond een naam die je misschien niet zo snel op een Harddance feest zou verwachten, namelijk Michael. Deze 21 jarige DJ begon met het draaien van Progressive en Trance in 2001, maar al snel vond hij zijn weg naar de Hardstyle, inmiddels heeft hij maar liefst 15 buitenlandse optredens op zijn naam staan en stond hij hier in Nederland onder andere in het Paard van Troje, de Hemkade en in de Matrixx in Nijmegen waar hij samen met zijn goede vriend Equinoxx ook een anthem voor de Hardstyle avond in de Matrixx maakte. In de afgelopen jaren kwamen er verschillende releases van hem uit op onder andere Q-Dance Records, Sigma en Imp Music en werden zijn platen gedraaid door tal van grote DJ's op verschillende grote evenementen.
Op dit moment is Michael druk bezig met het opzetten van zijn eigen label Objective Recordings waarvan de eerste plaat naar verwachting December dit jaar in de winkel ligt, hiermee gaat een jeugddroom van hem in vervulling. Op D.D.O.D. 8 zal hij laten zien dat hij, naast zijn 'normale' Hardstyle optredens, ook heel goed in staat is om een verrassende Harddance set neer te zetten gevuld met stevige en euforische Harddance platen.

De derde DJ, die het roer overneemt om twaalf uur is Ernestoow, deze 23 jarige jongeman wilde in 2001 wat meer actief worden met betrekking tot de Dance muziek, in plaats van alleen maar ernaar te luisteren en hij begon aanvankelijk met behulp van software te mixen. Na een tijd wilde hij toch meer en in 2002 kocht hij zijn draaitafels, aanvankelijk draaide hij alleen Hardstyle, maar in de loop der tijd begon hij zich meer en meer te richten op Hardtrance en de vroegere Hardstyle. In de afgelopen jaren stond hij op verschillende edities van Hardstyle Exprez, Zakstyle, beide in het Palazzo in Zeist en op Haarlem Fridays in Club Delirium in Haarlem. Op dit moment heeft hij ook een eigen wekelijks terugkerende Hardtrance/Hardstyle avond op het internet radiostation Hardbase.net.

Eén-nalaatste DJ, of beter gezegd DJ's van die avond zijn het duo Schaik & Wattez, de ene helft van het duo bestaat uit Tim S, resident van D.D.O.D., die we al vaker hebben kunnen zien en horen. Ondanks dat hij pas relatief kort draait heeft hij al bewezen zijn mannetje te kunnen staan achter de decks, van lekkere melodieuze UK Hardhouse tot Hardtrance, het maakt Tim S niet uit, zolang het maar pit heeft. Buiten D.D.O.D. heeft hij ook al op Tjeerdo's UK Hardgrooves in Zeist op verschillende edities gedraaid. De andere helft van Schaik & Wattez is de 20 jarige Jan-Willem Wattez die nog geen jaartje draait, maar zeker niet voor Tim S onderdoet, samen zullen zij garant staan voor een uur knallende Hardtrance!

Last and most certainly not least op D.D.O.D. 8, een veelzijdige DJ/producer en ook één van de mensen achter Round Bass; Hank. Met zijn typische duistere UK sound weet hij keer op keer de dansvloer te vullen of het nou aan het begin van de avond of als laatste DJ is. Hij heeft een verrassende, voor het publiek vaak onbekende, platenkeus, overwegend donkere UK Hardhouse gemixt met Techno invloeden en hier en daar een Hardtrance knaller van jewelste, dit samengevoegd met zijn technische bekwaamheid maken dat je, als hij draait, je af en toe regelrecht in Londen zelf waant op een underground feest.
Dit jaar stond hij behalve als resident zijnde op Round Bass ook in de Matrixx April dit jaar samen met Tom Harding, JP en Queen of Hardhouse Lisa Lashes en op High Quality met Danny D, Fausto, JP, Nuw Idol, Proteus en de Tidy Boys, waarmee één van zijn grootste dromen in vervulling ging. Bereid je voor om in het laatste uur van D.D.O.D. 8 het laatste beetje energie dat je nog overhebt eruit te dansen op de duistere en weergaloze voortrollende ronde bassen van Hank.
Natuurlijk is Budha deze editie van D.D.O.D. ook weer van de partij om de verschillende DJ's hun welverdiende aan- en afkondigingen te geven.

De draaitijden van D.D.O.D. 8 nog even op een rij:

22:00 - 23:00 The Dawn

[img width=678 height=452 cacheid=00000036001d947070932d9e1a00faaf4a]http://tinypic.com/dpiu89.jpg[/img]

23:00 - 00:00 Michael

[img width=480 height=640 cacheid=00000036001d948b416ffdb31a00faaf4a]http://tinypic.com/dpiud3.jpg[/img]

00:00 - 01:00 Ernestoow

[img width=600 height=450 cacheid=00000036001d94ac4e74c0131a00faaf4a]http://tinypic.com/dpiufa.jpg[/img]

01:00 - 02:00 Schaik & Wattez

[img width=640 height=480 cacheid=00000036001d94cbc5c7c3721a00faaf4a]http://tinypic.com/dpiuqu.jpg[/img]

02:00 - 03:00 Hank

[img width=678 height=452 cacheid=00000036001d94e720e57f0d1a00faaf4a]http://tinypic.com/dpiw6e.jpg[/img]

De entree bedraagt 3 EUR, inclusief één gratis bier/wijn of frisdrank. Het maximum aantal mensen voor café de Trappist is 100 man, dus zou je willen langskomen, stuur dan een mailtje naar info@dawnofdance.com om teleurstellingen te voorkomen.

Voor meer informatie kan je de site van Dawn of Dance www.dawnofdance.com bezoeken.

[img width=300 height=237 cacheid=0000e91e0001e796fb63acd31a00faaf4a]http://tinypic.com/y095k[/img]

We take no prisoners......
We only convert


Former editions of Dawn of Dance's D.D.O.D.:

D.D.O.D. - Dance 2 The Dawn
D.D.O.D. 2 - New Year's Bang
D.D.O.D. Meets UK Hardgrooves - Chapter 1
D.D.O.D. 3 - Lucid Acid
D.D.O.D. 4 - Fairy Wicked
D.D.O.D. Meets UK Hardgrooves- Chapter 2
D.D.O.D. 5 - Divine Harddance
D.D.O.D. 6 - Twisted Dawn
D.D.O.D. 7 - Angeldust.
D.D.O.D. Meets UK Hardgrooves - Chapter 3


Other Upcoming Dawn of Dance event 11th of November:

D.D.O.D. 9 - Lost Souls

Waar is Café de Trappist?

[img width=400 height=400 cacheid=0000342800006559837288a21a00faaf4a]http://tinypic.com/16mg4i[/img]

Vanaf het Leidseplein, als je dan de Melkweg rechts hebt, ga je naar links de grotere weg af, waar onder andere de trams zeven en tien rijden.
Deze weg loop je af totdat je aan je rechterkant het Rijksmuseum ziet, dan sla je de weg recht tegenover deze poort in (met de rug naar het Rijksmuseum gezien). Daar zit ook een eetcafe aan de overkant dat Hans en Grietje heet.
Voor de gracht nog ga je meteen naar links de Zieseniskade op dan heb je eerst een restaurantje en daarnaast is de Trappist

Zwart is de poort van het Rijksmuseum
Groen is waar eetcafé Hans en Grietje zit
Rood is Café de Trappist
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Sorry hoor, maar vond het net als op Impulz drie keer niets:nee:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van CeLL op dinsdag 4 oktober 2005 om 10:17:
zit m'n held niet zo af te zeiken


Dat is niet op je "held" af te zeiken, het was echt zo!
donateur
Wahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo­ooooooo

:cheer: Twee Highhats en een kick en ee­n bassline
Want RJ die is jarig en dat vinden we ­zo fijn!!! :cheer:

Hij leve hoog, hij leve hoog­!!! JA HOOG!!!

RJ! Happy Birthday :hug: :cheer:­ :woep: :cheer: (f) :cheer: :hug:
Waarschuw beheerder
donateur
Senk joe ferrie mug:d
donateur
Hihihihi, volgens mij word je ook zowat in elk topic gefeliciteerd :D

Ik ga gauw Elena's verslag van Timeless lezen, ikke is nieuwsgierig :yes:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Dé Daaan!!! a.k.a. The Fairy Wicked.... op dinsdag 4 oktober 2005 om 11:09:
Hihihihi, volgens mij word je ook zowat in elk topic gefeliciteerd


In een aantal:jaja: En de PB teller staat inmiddels op 29. Stuur ook nog niemand wat terug, kan ik tenminste goed de eindstand zien;)
Waarschuw beheerder
donateur
Zat daar toevallig van de week aan te denken. Ik heb zo het vermoeden dat het erg druk gaat worden:jaja:
Waarschuw beheerder
donateur
Wat is eigelijk de datum van DDOD in Feb 2006? Ik heb de 17de een dj-gig in Engeland b-)
donateur
:D:D:D:D Vette Shit Daniël

Ik kan nog geen datum van februari geven, die is nog geheim ;p

Maarruh valt in ieder geval niet op de 17e :no:

Heb je demo? Dan kan ik je ook op lijst van DDOD zetten :)
Waarschuw beheerder
er is er eentje jarig hoera hoera dat kun je wel zien dat is RJ!!! :)
Artiest {SHOWLIST artist 13109, 55359, 47652}
Waarschuw beheerder
donateur
Heeft er nog niemand bot tegen je gedaan RJ?

(hij blijft leuk :jaja: :D )
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Charly Rocks op dinsdag 4 oktober 2005 om 16:09:
Heeft er nog niemand bot tegen je gedaan RJ?


Heb wel al een digitaal bot gekregen...
Waarschuw beheerder
donateur
Komt eindelijk de aap uit de mouw :P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Gelukkig is het geen hondenweer!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Dé Daaan!!! a.k.a. The Fairy Wicked.... op dinsdag 4 oktober 2005 om 12:49:
Maarruh valt in ieder geval niet op de 17e :no:

Heb je demo? Dan kan ik je ook op lijst van DDOD zetten


Das goed nieuws. ik heb helemaal geen demo. de draaitafels staan nog niet in me kamer:frusty:

Uitspraak van Eleentje op dinsdag 4 oktober 2005 om 15:30:
en niet een mc gig?


nope, alleen achter de draaitafels en aan de bar dat worden me plekjes:jaja:
donateur
Uitspraak van Da®ude®ob op dinsdag 4 oktober 2005 om 18:02:
dan ga ik maar wat meer oefenen


:o

Jij wist dat allang jij sneaky ;p Zal je er nu ook eens bij gaan zetten gelijk, heb je een doel, schat dat je zo een beetje ehm na Augustus 2006 aan de beurt bent uit mijn hoofd o:)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Ik heb zojuist mijn website maar weer eens geupdate.
De flyer van DDOD staat er nu heel groot op :)
donateur
:cheer:

Ik gaat dan zo ff kijken :cheer:

Wahoooooooooooo Gie-Ga-GOEGOEGOEdemorgen lalalalaLA!!!
Ondanks maar 4 uurtjes slaap fris en fruitig holadiejeeeeee holadiejoooooooooooooo joehoe de hoehoehoehoeHOEOEOEOEOEOEOOEOEOEOE :woep:

*doet een dansje, vieieieieieiert feest*

Vinden jullie het nou ook zo een uitzonderlijke mooie dag vandaag? Shoobedoo wap waaaaaaaaaaaaa

En.....

Hebbn jullie voor de gein het bezoekersaantal van aanstaande DDOD gezien??? Gewoon een record man!!! Afgelopen twee maanden zijn wel de drukste ooit geweest (je hebt natuurlijk altijd mensen die op pf in de agenda staan die niet kunnen komen op het feest zelf) maarruh als dat hoge aantal dan wel weer klopt met vorige keer, wordt het denk ik wel weer heel druk de 14e :cheer:

*heel erg blij en :$:$:$:$ hierdoor is*

:o

Ik zal zo eens D.D.O.D. gaan toevoegen op Don't Stay In, staat ie er toch in voor als er een paar Engelsen hier op dat moment zijn enzo o:) Kan altijd leuk zijn meer Engelsen :9
Waarschuw beheerder
donateur
Meer Engelse vrouwen mag ook wel:jaja: Dacht na TSC en 2x HHA dat er geen mooie vrouwen bestonden in Engeland. Timeless heeft wel bewezen dat ze er toch zijn:)
 
Waarschuw beheerder
JJJJJJJJJJJjjaaaaaa met ventje is jarig :lief:

Hij is alleen doodziek :-(
donateur
Ja lieffie geefeliciteerd met Ro

Heeft ie ook die buikgriep??? Schijnt namelijk te heersen zei mijn moeder maandag.

heel veel beterschap voor hem (f)
donateur
Uitspraak van X-Field op woensdag 5 oktober 2005 om 10:44:
Meer Engelse vrouwen mag ook wel


Ik zei ook:

staat ie er toch in voor als er een paar Engelsen hier op dat moment zijn enzo Kan altijd leuk zijn meer Engelsen


Ik denk toch altijd oko aan mijn vrienden :lief:
Waarschuw beheerder
donateur
Ja, maar op de een of andere manier denk ik altijd aan alleen maar mannen als jij het over Engelsen hebt, geen idee hoe dat komt;)

Gefeli met Ro Gini:flower: Is ie wel aan het werk? Of ligt ie ziek thuis?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Dé Daaan!!! a.k.a. The Fairy Wicked.... op woensdag 5 oktober 2005 om 10:58:
Heeft ie ook die buikgriep???


Nee een niersteen aanval...:-(

Uitspraak van X-Field op woensdag 5 oktober 2005 om 11:15:
Is ie wel aan het werk? Of ligt ie ziek thuis?


Hij is ff zijn auto opnieuw laten beplakken (ziiiiiiiieeeeliigg he??) daarna gaat hij naar huis....
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 5 oktober 2005 om 11:18:
Nee een niersteen aanval...:(


Zie nu voor me dat ie met nierstenen bekogeld wordt:s

Maar hij was er gisteren idd al niet te best aan toe:( Ga 'm straks wel ff bellen.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van X-Field op woensdag 5 oktober 2005 om 11:23:
Zie nu voor me dat ie met nierstenen bekogeld wordt


:[ Niet pesten!!!

Uitspraak van X-Field op woensdag 5 oktober 2005 om 11:23:
Maar hij was er gisteren idd al niet te best aan toe


:no: :-(

Uitspraak van X-Field op woensdag 5 oktober 2005 om 11:23:
Ga 'm straks wel ff bellen.


:lief:

Uitspraak van Dé Daaan!!! a.k.a. The Fairy Wicked.... op woensdag 5 oktober 2005 om 11:19:
Nogmaals heel veel beterschap voor hem


:hug:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Arme Ro!Erg naar dat het ook nog met zijn verjaardag is :(
Even goed gefeliciteerd met je vriendje, Gini! En snelle beterschap voor hem!
Ik had met mijn verjaardag oogontsteking gekregen, dat was ook balen. Maar het kan dus erger! :(
 
Waarschuw beheerder
ik lig ook ziek op bed , :(
Waarschuw beheerder
ik ben ook wel verkouden aan het worden :(
Waarschuw beheerder
donateur
Ik ben al drie weken verkouden, maar life goes on:)
Waarschuw beheerder
na dat virusje in mee keel *pfff heel wat mensen gek gemaakt met me gehoest* ben ik nu ook al weer een tijdje flink aan het snotteren..
Waarschuw beheerder
donateur
jah, en kom niet te dicht bij me in de buurt. Anders word ik ook nog verkouden :P
donateur
Ziezo Gie-Ga-Goedemorgen dan maar weer

het is donderdag, hagelslag, dus het is nu echt bijna weekend shalalalalala :cheer:

Dus ;p

Nog 8 nachtjes en dan is het weer DDOD-tijd wahooooooooo :woep:

*doet een dansje vieieieieiert feeeeeeeeeeeeest, zo een feest is het echt nog nooit geweest :cheer: *

Shivers - Armin Van Buuren

A little bit just a little bit... [x4]

World's on turn around
Music make no sound
Where is sweetness found
Where love is gone

Sun don't come around
Don't make a sound
Where can love be found
If your heart won't feel

Shivers
Up and down my spine
Breaker
Not on my mind

A little bit just a little bit... [x4]

How could it end this way
Don't leave me, love me
Just a little bit longer [x3]

They don't turn tonight
Morning don't bring light
Where is sweetness found
Where love is gone

Won't you stay tonight
Let the truth shine bright
Where can love be found
If your heart won't feel

Memories
Emotions that we share
Teardrops
Signing my face

How could it end this way
Don't leave me, love me
Just a little bit longer [x4]

A little bit just a little bit... [x4]
laatste aanpassing