Partyflock
 
Forumonderwerp · 790900
1793x bekeken

Onderwerp is dubbel!

Zie "Wat is nou jou meest favouriete muziek genre" voor eenzelfde onderwerp.
Waarschuw beheerder
Iedereen heeft wel zn eigen muziek soort.
Maar wat is jouw favo muziek style????
..............



de mijne is,het harde gedeelte van de House.
GabberHouse werd het vroeger ook wel genoemd

: HARDCORE
: SPEEDCORE
: BREAKCORE
: TERROR
: DARKCORE
: NEW INDUSTRIALS
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 3 juli 2005 om 14:55:
Dat komt vrijwel noooooit voor! Hardcore liefhebbers zijn doorgaans heel erg zo van: hardcore is da best en al het andere is vreselijk kut.


Aangenaam :).

Van Dominik Eulberg tot en met E-Noid
en van Christian Varela tot en met Venetian Snares...

I Love It :).
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Maar hardcore is and stay the best! b)
 
Waarschuw beheerder
Ligt eraan, liever geen Melodische Orgel House enzo.
 
Waarschuw beheerder
Hardcore will never die, so fuck techno...because, why techno when there's hardcore?


Omdat Techno veel meer te bieden heeft dan Hardcore..

Ikzelf heb helemaal geen echt favoriete muziekstijl, ik vind heel veel stijlen vet.
Van Oldschool Hiphop tot keiharde Hardrock.
Van oude rock waar me pa naar luisterd tot minimal techno.
Rap, Oldschool, House, Industrial Hardcore, Techno, Breackbeat, D&B.
Het geen wat ik het liefst luister is toch wel Techno denk ik
 
Artiest Balbasaur
Waarschuw beheerder
Omdat Techno veel meer te bieden heeft dan Hardcore..


Totaal niet mee eens, maar goed. :)
 
Waarschuw beheerder
Omdat jij niet van Techno houd, ik hou van beide stijlen en ik vind dat Techno echt veekl meer te bieden heeft.
Maar ik vind het ook erg vet als Hardcore en Techno met elkaar gecombineert worrd :D
 
Werkzaam bij Triple R-Events
Artiest {SHOWLIST artist 31337, 17972, 27639}
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 3 juli 2005 om 17:34:
Omdat Techno veel meer te bieden heeft dan Hardcore..


Absoluut niet mee eens, maar ik ga der verder maar niet meer op in ;)
 
Waarschuw beheerder
WAT heeft het dan meer te bieden? Is Techno gevarieerder dan HardCore? Dat lijkt me namelijk erg sterk. Of geeft het je gewoon een beter gevoel dan HardCore?
 
Waarschuw beheerder
Ik zeg niet dat het gevarieerder is, het heeft gewoon een veel bredere stijl.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 3 juli 2005 om 17:43:
het heeft gewoon een veel bredere stijl.


Ja...??
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Omdat Techno veel meer te bieden heeft dan Hardcore..


Zeker niet mee eens...techno is zo ingetogen en slapjes.. :s
Er zit ook wel vette techno tussen, t staat niet voor niks bij mijn favoriete muziekstylen, maar hardcore vind ik zeker wel meer te bieden hebben...hardcore gaat tot de max..techno is zeg maar een voortdurend opbouwend muziekje, en de climax komt maar niet...een soort van voorprogramma van het beukwerk..

Maar ik vind het ook erg vet als Hardcore en Techno met elkaar gecombineert worrd :D


Nee, eentonige herrei word het dan :flower:
 
Waarschuw beheerder
Hardcore is ook aan het uitbreiden van stijlen en proberen ook een hoop uit, daar hou ik wel van.
Ik ken wel wat soorten stijlen Hardcore en ik sta altijd open voor nieuwe stijlen.
Maar je kan mij niet vertellen dat Hardcore meer te bieden heeft dan Techno, althans nog niet.
Techno is al zo oud, daar is al zoveel mee gedaan.
 
Waarschuw beheerder
Zeker niet mee eens...techno is zo ingetogen en slapjes..
Er zit ook wel vette techno tussen, t staat niet voor niks bij mijn favoriete muziekstylen, maar hardcore vind ik zeker wel meer te bieden hebben...hardcore gaat tot de max..techno is zeg maar een voortdurend opbouwend muziekje, en de climax komt maar niet...een soort van voorprogramma van het beukwerk


Bij Techno draait het niet om climax en knalmomenten, het is een ritmisch en dansbare stijl.
Eentonig is helemaal niet, je moet er alleen anders naar luisteren.
De een vind het in een keer vet, de ander later pas en de ander nooit.
 
Waarschuw beheerder
Ik zeg niet dat het gevarieerder is, het heeft gewoon een veel bredere stijl.


Ik denk eerder dat hardcore een bredere stijl is. Ik bedoel:

Hardcore:
-Hardcore
-Terror
-Uk Hardcore
-Frenchcore
-Artcore
-Trancecore
-Gabber
-Early Hardcore
-Raggacore
-Speedcore

Techno:
-Techno
-Minimal
-Hardtechno
-Schranz
-Electro

Volgens mij is hardcore dus echt wel breder dan techno. :)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Zo gek veel ouder dan hardcore is techno nou ook weer niet.
Hardcore heeft het ook voor elkaar te krijgen het hele land plat ermee te krijgen..wat zeg ik?? de hele wereld zelfs!!!
Techno is ook overal wel te bekennen in de wereld, maar het is nooit echt een periode DE muziek geweest!
Daarnaast hebben techno nummers helemaal niet zo veel inhoud, het is echt de dj die van een aantal platen maar moet zien of hij er een afwisselend geheel van kan maken, bij hardcore bevat één track al die elementen meestal al. :)
Hardcore werkt op je adrenaline, het speelt maximaal met je energie...techno is meer gebakken lucht voor op de achtergrond tijdens, huiswerk, werk of in de auto...
Hardcore is een exnplosie, techno is veel te ingetogen, veel te rustig en het is hartstikke monotoon
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 3 juli 2005 om 17:51:
techno is zeg maar een voortdurend opbouwend muziekje, en de climax komt maar niet...een soort van voorprogramma van het beukwerk..


Je hebt er erg weinig koek van gegeten :flower:

ik luister nu al een paar jaar techno,puur omdat ik er diep in verzeild ben geraakt en kan er niet meer uit komen omdat het vet blijft klinken,ik hou van de diverse varitie's erin..offbeat,tribal,minimal,het is iig gigantisch breed :jaja:

En ik blijf me er in verdiepen en ontdekken,zoals Latin-house heb ik reeds ontdekt,vind dat ook voor me zelf ongelooflijk lekker klinken..ik luisterde ook hardcore maar vind het tegenwoordig niks meer,te commercieel,hou wel van classics,breakbeats,vind zelf vele malen beter klinken dan wat er nu op de markt is,maar ik blijf techno luisteren omdat het voor mijn gevoel goed zit en voel me ook beter in me vel ermee :) En men komt zeker wel tot een climax bij een dj set,want het bouwt prachtig op,zoals de meeste vertelen,het is net een reis die je mee maakt,ik zweef iig helemaal weg en het publiek zweept helemaal op,subliem vind ik dat! :D

En techno bestaat al langer dan andere soorten electronische muziek zo'n 22 jaar,kortom het is tijdloos,zelfs de eerste platen klinken nog zo goed als nieuw toen het ook uit kwam (de allereerste die begonnen zijn met electronische muziek zijn nog steeds Kraftwerk en het begon nog wel in 1975 en toen eenmaal in Detroit daar naar werdt geluisterd zijn Derrick May en vrienden geinspireerd door hun om muziek te gaan maken toen zijn begonnen met experimenteren met diverse hardware apparatuur langzaam kwam daar techno uit en anders waren er nooit zo diverse muzieken gekomen).Een maatje van mij heeft een oude Jeff Mills plaatje uit 1991,dat was wat hij mij vertelde de snelle techno tijd,dus een rauwere bass,hardere snaredrums etc,daar is meer de hardcore van uit gekomen :flower:

En nog wat,iedere track die ik luister zo wel op plaat als in een set keer op keer,je blijft iedere keer wat nieuws ontdekken,steeds nieuwe geluiden hoor je,hoe vaker je het luistert,hoe mooier je het gaat vinden :jaja:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Techno:
-Techno
-Minimal
-Hardtechno
-Schranz
-Electro


:d
Techno heeft wel effe wat meer stijlen, het zit in zoveel muzieksoorten geworteld.
Je hoort zelfs in Trance platen techno loops terug.
 
Waarschuw beheerder
En techno bestaat al langer dan andere soorten electronische muziek (de allereerste zijn nog steeds Kraftwerk anders waren er nooit zo diverse muzieken gekomen),een maatje van mij heeft een oude Jeff Mills plaatje uit 1991,dat was wat hij mij vertelde de snelle techno tijd,dus een rauwere bass,hardere snaredrums etc,daar is meer de hardcore van uit gekomen


idd, en platen zoals Robert Armanin- Hit Hard en Public Energy- Three-o-three die je terug hoort op Hardcore feesten

Zo gek veel ouder dan hardcore is techno nou ook weer niet.


Volgens mij toch wel een jaar of 6?
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Je hoort zelfs in Trance platen techno loops terug.


En in HardStyle platen hoor je HardCore kicks. B)
 
Waarschuw beheerder
Daar noem je effe wat :d
In de Hardstyle die ik luister hoor je het niet, maar daar hoor je wel weer Techno-elementen in terug :vaag: ;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Oftewel: HardStyle is gewoon de breedste stijl. :P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 3 juli 2005 om 17:58:
Techno:
-Techno
-Minimal
-Hardtechno
-Schranz
-Electro


What the fuck! Electro een technosoort :D
 
Waarschuw beheerder
Nee, maar je hebt toch ook van die techno-electro crossovers? Nou, ik heb gewoon idee hoe die stijl heet, dus geef het maar ff zo aan. ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Moer op zondag 3 juli 2005 om 18:10:
What the fuck! Electro een technosoort


Ja he das nieuw! :D

:nocheer: :P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 3 juli 2005 om 18:11:
Nee, maar je hebt toch ook van die techno-electro crossovers?


Er bestaan genoeg corssovers tussen veel muzieksoorten. Maar als je maar onthoud dat Electro geen subgenre is van techno!
 
Waarschuw beheerder
Electro is wel verdomd lekker :D
 
Waarschuw beheerder
Maar als je maar onthoud dat Electro geen subgenre is van techno!


Sir, yes sir!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 3 juli 2005 om 18:13:
Electro is wel verdomd lekker


Electro is de shit!
 
Waarschuw beheerder
EleQtro über alles?
Waarschuw beheerder
Nee dat is nog steeds hardQorq :)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van GeitenBreier op zaterdag 2 juli 2005 om 18:44:
de mijne is,het harde gedeelte van de House.
GabberHouse werd het vroeger ook wel genoemd

: HARDCORE
: SPEEDCORE
: BREAKCORE
: TERROR
: DARKCORE
: NEW INDUSTRIALS


industrial heeft nix met house te maken maar met techno... de basis is namelijk niet een reeks samples waarin een bepaald melodietje steeds terug komt (zoals in elke variant van house) maar een zooi herhalende percussies in dit geval flink verneukt met de nodige fx.

ff ontopic: mijn favoriete muziek is uiteraard hard trance.
hele harde hard trance.

maar geen hardstyle :[

en voor de snuggeren onder jullie: hardstyle staat in mijn favoriete stijlen omdat de ouwere platen nog steeds vet zijn en ong. 10% van het nieuwe spul ook. Alle hardcore shit uit hardstyle is uit den boze, dan vind ik een nummer KUT.
 
Waarschuw beheerder
Vroegere Hardstyle vind ik toch echt zulke vette muziek :kwijl:
Ik luister het echt nog bij elke dag :D
 
Artiest ZWEMLES
Waarschuw beheerder
hardcore gaat tot de max..techno is zeg maar een voortdurend opbouwend muziekje, en de climax komt maar niet...


Hardcore heeft gewoon climaxen nodig; de rest is immers niet te harden.

En techno is continu supervet, dus een constante climax. b)
 
Waarschuw beheerder
Je hebt er erg weinig koek van gegeten :flower:

ik luister nu al een paar jaar techno,puur omdat ik er diep in verzeild ben geraakt en kan er niet meer uit komen omdat het vet blijft klinken,ik hou van de diverse varitie's erin..offbeat,tribal,minimal,het is iig gigantisch breed :jaja:

En ik blijf me er in verdiepen en ontdekken,zoals Latin-house heb ik reeds ontdekt,vind dat ook voor me zelf ongelooflijk lekker klinken..ik luisterde ook hardcore maar vind het tegenwoordig niks meer,te commercieel,hou wel van classics,breakbeats,vind zelf vele malen beter klinken dan wat er nu op de markt is,maar ik blijf techno luisteren omdat het voor mijn gevoel goed zit en voel me ook beter in me vel ermee :) En men komt zeker wel tot een climax bij een dj set,want het bouwt prachtig op,zoals de meeste vertelen,het is net een reis die je mee maakt,ik zweef iig helemaal weg en het publiek zweept helemaal op,subliem vind ik dat! :D

En techno bestaat al langer dan andere soorten electronische muziek zo'n 22 jaar,kortom het is tijdloos,zelfs de eerste platen klinken nog zo goed als nieuw toen het ook uit kwam (de allereerste zijn nog steeds Kraftwerk anders waren er nooit zo diverse muzieken gekomen),een maatje van mij heeft een oude Jeff Mills plaatje uit 1991,dat was wat hij mij vertelde de snelle techno tijd,dus een rauwere bass,hardere snaredrums etc,daar is meer de hardcore van uit gekomen :flower:

En nog wat,iedere track die ik luister zo wel op plaat als in een set keer op keer,je blijft iedere keer wat nieuws ontdekken,steeds nieuwe geluiden hoor je,hoe vaker je het luistert,hoe mooier je het gaat vinden :jaja:


Dat is nog eens een mooi verhaal! :respect:

Een hardcore liefhebber zou daarentegen niet verder komen dan: hardcore geeft mij energie en ik kan er lekker op rossen. :S


Zoek de verschillen! :woepwoep:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Zal ik happen?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 3 juli 2005 om 19:33:
Dat is nog eens een mooi verhaal!:respect:

Een hardcore liefhebber zou daarentegen niet verder komen dan: hardcore geeft mij energie en ik kan er lekker op rossen. :S


Zoek de verschillen! :woepwoep:


Dank u B) Heb het wel netjes verwoord dacht ik zo :9
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 3 juli 2005 om 19:30:
En techno is continu supervet, dus een constante climax.B)


Juistem! B)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Constant vet??

Waarom zou je genoegen nemen, met een constante bass en een hihat en een clap en dat soort samples...dat gaat maar door en dat gaat maar door, de hele tijd het zelfde...
dan heeft hardcore toch wel even net wat meer boeiende eigenschappen hoor!
Hardcore trekt tenminste de aandacht van mensen..dat is tenminste echt iets...techno is on"zichtbare" muziek...het gaat aan bijna iedereens neus voorbij...het betrekt je totaal nergens in als je het luisterd...
Zal vast wel een wat diepgaandere samenspeling in zitten, waardoor het voor de liefhebbers wel cool is, maargoed, zo kunnen we met elke muziekstyle wel weer wat verzinnen...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 3 juli 2005 om 20:11:
Waarom zou je genoegen nemen, met een constante bass en een hihat en een clap en dat soort samples...dat gaat maar door en dat gaat maar door, de hele tijd het zelfde...


Zeg kerel..als je NIET kan leren luisteren en alles over 1 kam scheren en zulke onzin als dit te zeggen,verdiep je er eens in,dan spreek ik je over een paar jaar wel :flower:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Het was niet de bedoeling om onaardig te zijn, maar dit is mijn visie op techno...iemand kwam hier vertellen dat het meer te bieden heeft dan hardcore, ik kom met argumenten waarom dat in mijn ogen niet zo is ;)

Techno vind ik best lekker, maar vergeken met hardcore is het nog niet eens de helft van de sensatie. :flower:
Waarschuw beheerder
Voor ieder wat wils :flower: Maar voor mij en vele andere is techno wél een sensatie en heeft meer dan genoeg te bieden :flower:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Het is wel vet hoor ;p
 
Waarschuw beheerder
Eigelijk is het heel simpel....



Techno
Je houdt ervan,of je houdt er niet van


hardcore
Je houdt ervan, of je houdt er niet van


De 1 houdt hier van, de ander daarvan.


Its all music
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Is waar!
Waarschuw beheerder
Ik zie net een post met verschillende soorten hardcore stijlen en verschillende soorten techno stijlen. Welnu ik schrok van deze post daar er werd geconcludeert dat Hardcore breder zou zijn (HAHA)
Ten eerste verschillen die verschillende stijlen hardcore, zo minimaal van elkaar (op terror ivm hardcore na dan, hoewel ik terror zie als iets totaal anders wat niets te maken heeft met hardcore... ik bedoel ga die 2 maar is mixen :S)

Welnu de stijlen techno:

Uptempo
Latin-techno
Tribal-techno
Funky-techno
electro (naar mijn mening een totaal andere stijl maar goed...)
Schranz
Hard-techno
minimal
Offbeat
Progressive-techno
Break-techno
Detroit
UK-techno


En volgens mij zijn er nog wel meer. Het leuke is dat de verschillen tussen deze stijlen techno immens groot zijn.

Daarnaast bestaat techno bijna 10 jaar langer dan hardcore.
De allereerste techno sound werd door kraftwerk ontwikkeld en in 1978 uitgebracht.....
 
Waarschuw beheerder
En wat is nu je punt?
Waarschuw beheerder
geen punt, gewoon een correctie....

Muziek is smaak, en over smaak valt niet te twisten.

Nu wel een punt :)
 
Waarschuw beheerder
:)
 
Waarschuw beheerder
Mooi ja! (y)

Omdat hardcore meer stylen zou kennen was hardcore 'beter'. Nu blijkt dat techno er dus meer kent. Hehehehe
En idd. de stylen bij hardcore verschillen domweg te weinig.

Een beetje kinderachtig maar: IN YOUR FACE!!!

TEchno is het beste!! Nenenehhennenenhhheee!!