Uitspraak van verwijderd op dinsdag 24 mei 2005 om 18:06:
Het gaat mij erom dat je schreef dat IDT bewust mensen misleidde door te zeggen dat het een hardhouse feest was en dat hebben ze (weet ik vrijwel zeker) niet gedaan.
"De hardere stijlen in house" .....
Ik heb alleen gezegd dat dat mijn gevoel was, ik heb alleen een verhaal vanuit mijn eigen beleving verteld, echt niet meer of minder
Ene okay stel je dan voor dat er inderdaad wa sgepromoot met de hardere stijlen van house, dan nog kreeg je grootste gedeelte van de nacht alleen maar techno achtige muziek voor je kiezen en dat is toch ook niet helemaal eerlijk dan?
(ik betwijfel de objectiviteit van sommige hardhouseliefhebbers als het gaat om organisaties als q-dance/id&t/udc etc)
Ik vind dat ID&T zwaar ROCKT met Tom H. op Sensation Black

Vind het van DefQon1 ook

Dat is zelfs in mijn nieuwsbericht betreffende aanstaande DDOD te lezen. Als ik vind dat er wel goede dingen gebeuren dan zeg ik dat ook echt wel

Maar als ik het niet leuk vind doe ik dat net zo goed.
Als mijn grootste vijand met een goed idee komt dan vind ik het een goed idee, maakt mij verder dan niets uit.