Partyflock
 
Forumonderwerp · 768600
2769x bekeken
Waarschuw beheerder
Lsd, wie kan mij daar wat over vertellen?


alvast bedankt.
 
Waarschuw beheerder
het is slecht voor je :)
Waarschuw beheerder
het is het omgekeerde van Dsl
Waarschuw beheerder
je gaat er van spacen :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Vage shit.....Fear and lothing gezien toch :-)
Waarschuw beheerder
Ken er zat die erin zijn blijven hangen...

gooi het in de groep!
 
Waarschuw beheerder
of niet
 
Waarschuw beheerder
donateur
tja het is echt niet goed voor je... .....


en het is geen leuke drug... beter aan de paddo's das wat veiliger....en ook een vage trip!
 
Waarschuw beheerder
tsja paddo's ... beter :yes: maar super vaag :P:D
 
Waarschuw beheerder
ik vind je maar een stakker!!!

moeten we je nou stoer vinden dat je het wil proberen?
of is het een meeloop-aktie?

:)
 
Waarschuw beheerder
Ask Lucy.... :yes:
Waarschuw beheerder
donateur
Likje M.
Ken er zat die erin zijn blijven hangen...

gooi het in de groep!


Ik ben erwel benieuwd naar... maar doen doe ik het dus voorlopig echt niet... net alle andere heftige harddrugs als heroine.. etc... misschien als ik als ik echt aan nieuwe ervaring toe ben... als ik 80 ben ofzo... en toch al op me einde ben :D

Als ik al die ervaringing lees van anderen... en wat ze nu zijn... mij niet gezien..
 
Waarschuw beheerder
donateur
is een meeloop aktie!! Mee lopen met drugs...

wat is het volgend ewat je gaat proberen?? crack of de hero?

eigenlijk moeten we hem stimueleren... zoekt hij zel fmaa ruit hoe het voelt :P


sja en als hij ECHT op zoek wil naar iets ECHT vaags dan moet hij het ook gewoon maar proberen... I say..... .Don't Do Drugs...... ik blijf het zeggen... :D
Waarschuw beheerder
nee
over de mensen die erin zijn blijven hangen
hoeveel kenje er ??
 
Waarschuw beheerder
okee doen we..

je moet et egt proberen KNULLETJE!!

misschien gaat er een hele nieuwe wereld voor je open
 
Waarschuw beheerder
donateur
hahhhahaha :X

en het zijn er genoeg.. that's one thing for shure!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
het is een trip die gelijdelijk binnen komt zetten... dus niet echt inslaat.... hiihhihi

vervolgens.. begin je te schuimbekken... te trillen op je benen..... Je hard verdubbeld zijn slagen...


en dan....
Waarschuw beheerder
want ik ken wat mensen die er een prachtige tijd aan hebben gehad,
en welleens slechte momenten gehad, maar dat waren ze dan ook zelf schuld :jaja:
 
Waarschuw beheerder
donateur
meestal he met drugs... je eigen fucking schuld!!

dat vind ik het stomme aan een Junk..... toch het topunt van egoisme....

maar goed...

ga naar dromenland.... zonder drugsssssss
Waarschuw beheerder
hier
hebje info
http://www.drugsinfoteam.nl/LSD.HTML
Waarschuw beheerder
mindfuck!
 
Waarschuw beheerder
enig spul, mensen die zeggen dat het slecht is zijn gewoon bang :jaja: [ Sanity is for the WEAK ]

UIT JE BOL
Gerben Hellinga en Hans Plomp


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15- LSD-25

"To go to Hell or fly Angelic, just take a pinch of psychedelic."

In 1938 produceerde de Zwitserse chemicus Albert Hofmann de vijfentwintigste verbinding uit lysergzuur bij zijn speurtocht naar nieuwe medicijnen. Het duurde nog vijf jaar voordat Hofmann bij toeval ontdekte wat voor wondermiddel hij had gemaakt. Bij het onderzoeken van LSD-25 kreeg hij zelf een miniscule hoeveelheid binnen.

Hofmann schreef: "Afgelopen vrijdag, 16 april 1943, was ik genoodzaakt ‘s middags mijn werk in het laboratorium te onderbreken en naar huis te gaan, omdat ik plotseling erg rusteloos en een beetje draaierig was gewor-den. Thuis ging ik liggen en verzonk in een niet-onplezierige, roes-achtige staat, die werd bepaald door een buitengewoon sterke verbeelding. In een soort droomtoestand, met gesloten ogen (Ik vond het daglicht onplezierig schel), nam ik een voortdurende stroom van fantastische beelden waar, bizarre vormen met een intens caleidoscopisch kleurenspel. Na ongeveer twee uur werd deze toestand minder."

De belangstelling voor de geheimzinnige werking van LSD-25 was gewekt en Hofmann begon met collega’s aan een serie experimenten. Al gauw begrepen zij dat deze stof verwant was aan het al langer bekende mescaline. In 1927 had de Duitse farmacoloog Beringer erop gewezen dat een mescaline-ervaring leek op schizofrenie. De medicijnfabrikant Sandoz zocht in de psychiatrische hoek naar een toepassing voor LSD-25. Het middel kwam ter beschikking van psychiaters, om het in de behandeling als een "waarheidsserum" te gebruiken, dat verdrongen ervaringen naar buiten bracht. Ook begonnen sommige onderzoekers het middel zelf te gebruiken, om zo de toestand van hun patiënten beter te begrijpen.

Maar ook de CIA kreeg belangstelling. Was LSD-25 misschien bruikbaar bij ondervragingen of als biologisch wapen ? Onwetende mensen kregen LSD toe-gediend, soms met fatale gevolgen. Pas twintig jaar later kwamen enkele praktijken van de CIA uit die tijd aan het licht. Intussen groeide de groep mensen die ervan overtuigd waren dat er met de ‘psychedelica’ meer te doen viel dan patiënten genezen of spionnen onder-vragen. Schrijvers als Aldous Huxley en Ernst Junger zagen LSD-25, en andere entheogene middelen, als een sleutel naar een hoger bewustzijn.

Tot het begin van de jaren zestig bleef het gebruik beperkt tot een kleine groep psychonauten, geïnteresseerde kunstenaars en geleerden. Toen kregen enkele jonge onderzoekers van de Amerikaanse Harvard Universiteit in 1962 een grote hoeveelheid LSD-25 in handen. Zij namen het middel zelf in en beleefden entheogene, kosmische ervaringen. Vervolgens ontstond er een ideologisch verschil van mening tussen de eerste gebruikers als Hofmann, Huxley, Osmond en Junger en de nieuwe generatie met mensen als Leary, Hollinghead, Ginsberg en Vinkenoog. De "ouden" wilden alleen diegenen die daar klaar voor waren "omturnen", terwijl de jongeren daarentegen LSD-25 ter beschikking wilden stellen aan iedereen, om zo de wereld te veranderen. Vanaf die tijd verspreidde LSD-25 zich razendsnel in het westen.

In San Francisco ontstaat de "psychedelische revolutie". Overal verschijnen groepen en communes, die een andere manier van leven zoeken. De slogan "turn on, tune in, drop out" wordt de leidraad van de nieuwe generatie, geboren in en rond de laatste wereldoorlog. Jonge muzikanten "zien het licht" en verspreiden hun nieuwe boodschap onder de jeugd. Het is niet langer "Why must I be a teenager in love ?", maar "Lucy in the Sky with Diamonds". Groepen als Grateful Dead, The Beatles en Jefferson Airplan bereiken miljoenen jonge mensen en overal popelt de jeugd om kennis te maken met het nieuwe tovermiddel.

In Amerika zingen jonge scholieren op de wijs van Vader Jacob:
"Marihuana, marihunana,
LSD, LSD,
College kids are making it,
Highschool kids are taking it,
Why can’t we ?
Why can’t we ?"

Ook in het "Magies Sentrum" Amsterdam, zoals de stad toen genoemd werd, hing er een verandering in de lucht. Er werd al geëxperimenteerd met hennep, opium en mescaline voordat LSD-25 hier ook bekend werd. De provobeweging draaide op volle toeren. Hoewel sommigen LSD-25 hadden afgewezen als "che-mies", verspreidde het gebruik zich snel, vooral toen het door jonge schei-kundigen in Nederland zelf werd geproduceert. Toen provoceerden de provo’s het bange "klootjesvolk" door het idee te opperen LSD-25 door het Amsterdam-se leidingwater te mengen. De autoriteiten, die sinds enkele jaren jacht maakten op wietrokers, grepen deze grap aan om LSD-25 en andere entheogene middelen tot harddurgs te bestempelen en te verbieden.

"Wat kunnen mensen in hun leven meer bereiken Dan dat de God-Natuur zich aan hen openbaart ?" (Johann Wolfgang von Goethe)

LSD-25 en andere entheogene stoffen zijn middelen om deze "God-Natuur" in onszelf te beleven. Het idee van een "psychedelische revolutie" is dat je de wereld niet kunt verbeteren met geweld en wetten, maar door een inner-lijke omwenteling, die bij jezelf begint. Alles wat mensen gemaakt hebben, begint in de geest. Ieder gebouw, iedere wet, iedere oorlog is in de geest begonnen. Wie de maatschappij wil omvor-men, moet dus eerst de menselijke geest veranderen. Daarvoor is LSD-25 een erg geschikt, maar ook riskant middel.

Het chemische LSD is niet, zoals het natuurlijke psilo, "mild van aard", maar heeft een streng karakter. In andere culturen was een jarenlange voorbereiding nodig voor iemand een innerlijke ontdekkingsreis mocht maken. Wij hebben nu een middel ter beschikking waarmee we binnen een uur daar kunnen zijn waar men vroeger een half leven over deed, maar dat betekent ook dat de problemen die men vroeger langzamerhand leerde overwinnen, nu in een klap op je afkomen. Het is niet altijd even leuk wat je ontdekt, als het "derde oog" zich opent. In iedereen zitten duistere kanten en schuilen er onbewuste addertjes onder het gras. Dat ontdekte Albert Hoffman al bij zijn tweede proef met LSD-25:
"Een demon had bezit genomen van mijn lichaam, mijn zintuigen en mijn ziel. De verschrikkelijke angst om krankzinnig te worden hield mij in zijn greep."

Wij wijzen er dan ook nadrukkelijk op dat LSD-25 absoluut geen partydrug is. LSD-25 is een van de goedkoopste entheogene middelen, omdat de onbekende makers nog steeds idealisten zijn die werkelijk hopen op een maatschappe-lijke verandering ten goede. Voor ongeveer tien gulden beleef je een van de ingrijpendste ervaringen van je leven. Heb je geen ervaring met entheogene middelen, begin dan met een vrij lichte trip van maximaal 100 æg (microgram) Het beste is dat je vier uur van tevoren een gezonde, lichte maaltijd eet en dat je gedurende de hele trip (die ongeveer acht uur duurt) fruit en vruchtesappen bij de hand houdt. Ook warme kruidenthee kan heel lekker zijn. Zorg dat je darmen leeg zijn.

Na ongeveer drie kwartier begin je de werking te voelen. De eerste tijd moet het lichaam zich aanpassen. Sommige psychonauten nemen eerst ecstasy en dan na een uur LSD. Dat werkt positief op elkaar en maakt de LSD-werking minder heftig. Veel mensen trippen het liefst ‘s nachts, als het rustig is en de buitenwereld hen niet kan storen. Bovendien heb je in het halfdonker meer visionaire ervaringen, terwijl je in het licht meer in jezelf waarneemt. Zorg dat je op een plek bent waar je niet gestoord kunt worden en waar je je veilig voelt. Zorg er in het begin ook voor dat er iemand bij je is die je vertrouwd en die ervaring heeft met LSD.

De ervaring is zo indringend dat je daarna veel tijd moet nemen om alles te verwerken. Het is het beste als je een paar dagen vrij hebt en geen belang-rijke dingen hoeft te doen, want pas na een dag of tien ben je volledig terug op aarde.

Het is heel goed om je voor te bereiden door veel over LSD te lezen, maar om te weten wat het is, moet je het zelf gedaan hebben. Laat de trip ontspannen over je heen komen, door je heen stromen. Geef je over. Al je zintuigen staan wijd open; alles wat normaal niet tot je door dringt, komt nu op je af. Je hebt het idee dat je voor het eerst echt muziek kunt horen, de bedoeling achter alles begrijpt; elke indruk, elk gevoel krijgt een nieuwe lading. Het is heel prettig om je trip te begeleiden met muziek; die helpt je te ontspannen en te genieten. Maar je zult merken dat sommige muziek heel lelijk klinkt.

Veel mensen krijgen op hun eerste trip enorme lachbuien. Opeens zie je het bespottelijke keurslijf waarin de mensen leven en de humor van alles. Je ziet ook je eigen beperkingen, je angsten, je verlegenheid; schaterlachen om dat alles is heel bevrijdend.

Als de LSD eenmaal werkt, zie je dat alles leeft en vibreerd. Je ziet energiestromen, aura’s en intense kleurenpracht. Ook akelige dingen zie je sterker, dus het is verstandig je met mooie en prettige dingen te omrin-gen. Je weet heus wel dat er veel ellende op de wereld is; zoek die dus niet expres op. Als je verbeelding open en vrij is, kun je de mooiste visioenen hebben, maar als je bang bent, neemt alles een angstaanjagende vorm aan. Het is belangrijk te weten dat alles wat je ervaart met je eigen verbeelding samenhangt, dat je voortdurend je eigen gevoelens projecteerd op de werkelijkheid, die op zich niet goed of slecht is. Wij zien de dingen niet zoals ze zijn, maar zoals wij zelf zijn. Alles bestaat, schoonheid en lelijkheid, liefde en haat, betekenis en zinloosheid. Jij bepaalt zelf wat voor jou waar is. De "werkelijkheid" is iets subjectiefs.

Als je je niet lekker voelt, of nare dingen denkt en ziet, denk er dan aan dat je niets anders hoeft te doen dan je te ontspannen. Adem rustig en bedenk dat het je eigen angsten zijn die je ziet, dat het voorbijgaat. Sommige mensen krijgen tijdens een trip zin om te praten, te tekenen, te zingen, te dansen of te vrijen. Anderen zijn juist sprakeloos van verwonde-ring of beleven de grootste avonturen zonder een vin te verroeren. Laat alles vanzelf gaan en forceer niets. "Go with the flow", zoals die uit jezelf opwelt. Soms zijn de eenvoudigste handelingen zeer ingewikkeld en dan is het prettig iemand in de buurt te hebben die je kan helpen. Gebruik tijdens de trip geen alcohol, koffie, tabak en andere gifstoffen, je zult er ook geen behoefte aan hebben. Iemand die toch alcohol drinkt in combinatie met LSD kan agressief worden. Hashish en wiet kun je wel roken, maar je zult merken dat je, zeker de eerste uren, geen behoefte hebt aan consumpties. Frisdranken en snoepgoed vallen met hun synthetische smaakjes genadeloos door de mand, zoals alle onechtheid, ook die van jezelf, ontmas-kerd wordt.

Mensen met problemen of neuroses kunnen maar beter niet aan LSD-25 en andere entheogene middelen beginnen. Wat erin zit komt eruit, en als je grote problemen hebt, kan het te veel zijn om in een keer te verwerken. In "De Psychedelische ervaring", het handboek voor trippers uit de jaren zestig, staat de volgende raad: "Als een plotselinge noodtoestand in de buitenwereld het vereist, zullen thorazine of andere tranquilizers van het phenothiazine-type de effecten van psychedelische middelen stoppen. Gebruik geen tegenmiddelen als de reiziger alleen maar bang is." Ten slotte nog iets over het gerucht dat LSD-25 schadelijk is: bij "normaal" LSD-gebruik is er niets aan de hand. Twee of drie keer per jaar is voor de entheogene onderzoeker genoeg.


laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
enig spul, mensen die zeggen dat het slecht is zijn gewoon bang


waar slaat dat nou weer op joh??
bang? HAHAHAHAHHAHAHA *LOL*
Waarschuw beheerder
Je meot sterk in je schoenen staan voor die troep. Ik zou het voor geen meter trekken.
 
Waarschuw beheerder
ik vind je maar een stakker!!!

moeten we je nou stoer vinden dat je het wil proberen?
of is het een meeloop-aktie?


:)

iemand die dit soort opmerkingen maakt ga ik niet eens mee converseren :jaja:
 
Waarschuw beheerder
het is slecht voor je


het is gewoon een feit (Y)

enig spul, mensen die zeggen dat het slecht is zijn gewoon bang


dat is gewoon GEEN feit (N)


:/
 
Waarschuw beheerder
dat lsd slecht voor je is IS geen feit. :nee:

dat is afhankelijk van je lichamelijke en geestelijke staat. spreekt voor zich.

melk drinken bijv is ook slecht voor je, kan je nazoeken op internet om maar wat te noemen ;)

maar goed inplaats van te lopen rellen omdat ik vind dat je bang bent als je zegt dat het slecht voor je is; dat is mijn mening; geen enkele drugs is slecht voor je; het zijn niet eens de drugs waar je lichaam op tript :frusty:

het zijn de anti-stoffen die je eigen lichaam aanmaakt.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
dat lsd slecht voor je is IS geen feit.


ok ok,het KAN slecht zijn..als je het verkeerd behandelt toch? enne..ik had het over ''Drugs'' in het algemeen (Y)

vandaar! ;)

het zijn de anti-stoffen die je eigen lichaam aanmaakt.


:jaja:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
waar slaat dat nou weer op joh??
bang? HAHAHAHAHHAHAHA *LOL*


Ik ben er verschrikkelijk bang voor. Als je LSD probeert moet je daar honderd procent achter staan.
Waarschuw beheerder
donateur
enig spul, mensen die zeggen dat het slecht is zijn gewoon bang


:nee: Die mensen zijn verstandig :yes:

Je gaat afwijken van de realiteit door dat spul...

zo zie ik dat als ik nu allemaal informatie erover opzoek.
En de realiteit word bepaald door onze maatschappij

En ik wil mijn denkwijze behouden van hoe ik nu in het leven sta... hoef geen hersenschade op te lopen...
Waarschuw beheerder
donateur
Ik vond het supergaaf/vaag!! Zo leip ben ik nog nooit geweest van andere drugs. Tegen een uurtje of 7 savonds ingenomen en om 7 uur smorgens nog net zo van de kaart!!:VAAG: Het leip zijn moch van mij na 12 uur wel afgelopen zijn maar het ging die dag erop nog vrolijk door..Voor een paar x is het leuk maar ook niet vaker..
Waarschuw beheerder
donateur
hoef geen hersenschade op te lopen...


Dan gebruik je ook geen xtc etc?
Waarschuw beheerder
waar slaat dat nou weer op joh??
bang?

Ik denk dat ze geen ervaring heeft met bad trips.

Anders weet je wel hoe bang je kunt zijn ;)
Waarschuw beheerder
Anders weet je wel hoe bang je kunt zijn


Ik zou geheid een badtrip krijgen. Vandaar dat ik het ook niet doe. Vooral niet met zo'n instelling.
Waarschuw beheerder
donateur
Dan gebruik je ook geen xtc etc?


onder hersenschade versta ik wat anders dan jij verstaat...

Van alcohol krijg je al hersenschade.. en da drink ik ook wel is ...
Waarschuw beheerder
er is volgens mij ook nog nooit bewezen dat lsd hersenschade veroorzaakt.
xtc wel:jaja:

blijvende dan
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Psies!! Dat mensen in een lsd trip blijven hangen komt zelden voor het komt vaker voor dat mensen van speed/xtc dan lsd.
 
Waarschuw beheerder
LSD zou voor mij geen optie zijn:no: ben gewoon bang dat k alle contrôle over mijn lichaam/geest kwijt zou raken....
Al zou ik dat samen met mijn vrienden kunnen doen dan nog niet.....puur uit angst:S
Waarschuw beheerder
donateur
Wel es paddo's gehad?
 
Waarschuw beheerder
Heb je t tegen mij hardbasspowah;)?
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ook nooit paddo's gehad.....
wat is jouw ervaring met lsd en paddo's?
Waarschuw beheerder
donateur
Vet trippen:) Lsd ervaring zie een paar posts terug:) Maar het grote verschil vind ik dat je van paddo's een paar uur tript en van lsd kan het wel 24 uur duren(het echte trippen een uurtje of 12/14 en de rest knettervaag)
 
Waarschuw beheerder
Heb ff terug gelezen;) jouw ervaringen waren dus goed!
Luister liever naar de goeie/slechte ervaringen van anderen daarmee dan dat ik het zelf ga doen:P
Ga je ook naar MOH a.s. zaterdag?
 
Waarschuw beheerder
Je gaat afwijken van de realiteit door dat spul...

zo zie ik dat als ik nu allemaal informatie erover opzoek.
En de realiteit word bepaald door onze maatschappij

En ik wil mijn denkwijze behouden van hoe ik nu in het leven sta... hoef geen hersenschade op te lopen...


lol, afwijken van de realiteit?

wat is de realiteit? de realiteit is iets waarover je kan converseren met mensen die jouw realiteit delen; maar die meeste mensen boeien mij niet omdat ze een leven willen leiden dat te cliche en voorspelbaar voor woorden is; dat is gewoon een verspilling van je leven en aub, bespaar me die onzin van bij de maatschappij horen; de maatschappij sucked; tis alleen maar op geld, macht en aanzien gericht momenteel en meeste mensen beginnen elkaar al af te zeiken als iemand een ander soort broek aan heeft dan de gemiddelde johan.

dus ik neem nog liever een dikke overdosis voordat ik ooit bij "jullie" maatschappij hoor :frusty:

daarnaast; dit is absoluut niet de realiteit; dit is slechts een gedeelte wat je hersenen in 3d omzetten.

er zijn nog veel meer dimensies. ;)
 
Waarschuw beheerder
Durf duidelijke taal te vragen SIRE!!!

LUCIFER heeft gesproken:yes::D
Waarschuw beheerder
donateur
Ga je ook naar MOH a.s. zaterdag?


:no: Dat is geen feest voor mij:) Ga waarschijnlijk 4 juni wel naar assen toe.