Partyflock
 
Forumonderwerp · 763022
 
oke,tegenwoordig zie ik die luitjes allemaal anders hakkuh.Saai en ze slaan gewoon een bas over,daar wordt je niet moe meer van,toch.Vroeger was het gewoon omhoog met die benen,niks huppelen.Je haalt de oude gabbers er zo uit op feestjes. eens of oneens?
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 1812, 812}
:D..........:D
 
Kijk tuurluk moet je zelf weten hoe je hakt,springt,huppelt enz..ik gun ieder z'n dansje,alhoewel pogo-en?Maar ik blijf erbij dat ik hakkuh nog de meeste stijl vind hebben? Enne balen ik had zo'n zin in ghosttown,maar ik ben zwanger dus sla ik maar over.Ik kan nie op een feest lopen zonder de hele avond te springen,helaas voor mij.Veel plezier allemaal.Ennu Hak ook voor mij?:bounce:
laatste aanpassing
 
ouwe hak feesies afgaan ?? ja die mensen zijn er ook die staan niet open voor nieuwe hardcore .
die willen het oude laten leven maar ik weet niet hoelang ze dat gaan volhouden


Twee dingen:

1 - Kijk even naar mijn forumplaatje.

2 - Uit mijn favoriete DJ-lijst:

Bike
Catscan
Facehoover
Ferox
Fracture 4
Manu Le Malin
Mindustries
Niel
Noize Suppressor
Omkara Techichi
Ophidian
The Outside Agency
Slavefriese & MC Mirrender
Xtrecist


Allemaal gasten die nieuwe hardcore produceren. Niet openstaan voor nieuwe hardcore zei je? Meer een kwestie van een hekel aan mainstream en meelopertjes hebben.
NIETS is lekkerder dan gewoon een ouderwets potje hakkuh op me maxies:kwijl:. Dat nieuwe style is op zich best grappig en handig als je ff verrot bent van het ouderwets losgaan:P
Whahha

Eej Boy 29 april gaan we ff los he in vechtse banen!!
laatste aanpassing
baggeren da moet je doen das de nieuwe stijl,allemaaaal baaaagggeeeereeeeeeeeeeeuuuuuuuuu
 
hey ivon...sssst
toch..haha..
maar k doe wel ff voor jou!!
laatste aanpassing
Nou ja, ik ben niet zo groot: 1.63m

En heb toch echt een paar keer een pogoënde gast tegen me aan gehad. Het ergste is nog dat hij op dat moment geen sorry kon zeggen. Kreeg alleen maar een agressieve blik en had het idee dat ik maar snel weg moest wezen.


Zelfde hier...zelfde lengte...
Maar ik ga niet weg...bij mij is het altijd zo dat wat later op 1 of andere manier mijn drinken (of die van iemand anders ghehe) dan per ongeluk door de lucht over hun heen vliegt...recht in hun nek... O:)
Of mijn voet schiet opeens uit... ;)
hehehehe
hier 1 meter 93 :P
kheb vaak de beste manier om da pogo-en te laten stoppen, ging tijdje geleje nogal vaak naar metal-concerten en festivals ensow. moshpit in
dus als iemand aant pogo-en is ga'k gewoon pitten zoals ze daar allemaal doen
kijken hoelang het duurt voor ze weg zijn :P
Ik gok een seconde of 10 en dan gaan ze je raar aan staan kijken...om vervolgens een vechtpartij uit te lokken want je hebt hun een paar flinke beuken gegeven? :)

Al vaker zien gebeuren iig dat iemand die wel weet hoe het moet mee gaat doen om vervolgens belaagd te worden door ze...
laatste aanpassing
jep
lekker int rond slaan ensow
da's pas egt pogo-en
maja meestal gebeurd het hier in de buurt nie eens meer :P
en hoe doen ze het dan in die moshpit?elkaar trashen of wat bedoel je?
jep
gewoon gaan, :P
sla je iemand tegen de grond geef een hand en ga weer verder
egt relaxed
is ook nooit gezeik door :P
Idd...ook gebaseerd op kameraadschap geloof ik...iedereen gelijk...
En iemand die denkt dat hij iets meer is en zulk gedrag gaat vertonen wat niet gebaseerd is op kameraadschap en vriendschap wordt geloof ik ook hard aangepakt...
Elkaar uitdagen mag...maar owee degene die er niet tegenkan dat hij op de grond ligt te kijken en daarna daadwerkelijk wil vechten...
laatste aanpassing
 
Ik ben 2.00m en d'r moet eens zo'n grapjurk tegen mij aan pogoën... :[

Nu kom ik sowieso practisch niet op feesten waar gepogo'd wordt en daarnaast kijken mensen meestal wel uit voor me, weet niet waarom, ben bijzonder rustig. :)
2 meter zijn is vaak al genoeg... :)

Ken ook een kerel van 2 meter...en ook nog eens een stevige kerel en een kale kop en die doet ook geen vlieg kwaad... :)
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 62016, 34383}
Op Frenchcore met z'n diepe bassen op een tempo van 200 BPM kan je nog op de oude stijl hakkûh (thank God), dus toch nog iets modern waar je op kunt hakkûh zoals het moet!
Wat wel leuk is tegenwoordig is dat dikwijls de "oude" gabbers mekaar aanspreken ofzo omdat ze elkaar op de oude manier zien hakkûh.
 
Ken ook een kerel van 2 meter...en ook nog eens een stevige kerel en een kale kop en die doet ook geen vlieg kwaad... :)


IS'mH is daar ook een mooi voorbeeld van, stond doodkalm midden in de zaal met Hardcore Resurreqtion, stak overal bovenuit. :D
Whehe...Frank ken ik ook wel...die steekt ook overal bovenuit ja... :D
dus als iemand aant pogo-en is ga'k gewoon pitten zoals ze daar allemaal doen
kijken hoelang het duurt voor ze weg zijn


Dat doe ik dus ook altijd :jaja:
Gewoon om me heen maaien op de metal stijl en voor je het weet zijn ze weg :9
razoooooooooooor rrrrrrrrrrrrr er tussen in poef vaamoesj son of of a bitch tink tink tink tink. satanica je bent dus een beest :p :O
daar kank tenminste van genieten
Da pogo-en is meer voor homo's :P
beetje tegen elkaar oprijden :S
dit blijft toch een eindeloze discussie over dat pogo gedoe vind het ook jammer dat ik het steeds vaker op feesies zie in mijn ogen zijn het gasten die niet kunne hakkuh en met de rest van hun groep meegaan
maar gelukkig zie ik wel altijd noch echte gabbers voorin staan die echt aan het hakkuh zijn
ze zouden dat pogo eigenlijk moeten verbieden op hardcore feesies
 
Zolang de muziek goed genoeg is zie je mij ook niet snel stil staan, maar kan best voorstellen dat sommige mensen op een bepaald soort muziek niet op het ritme mee kunnen komen... Niet iedereen is gelijk...
laatste aanpassing
 
altijd dat gezeur over vroeger en nu :gaap:
laatste aanpassing
Tegenwoordig??? WHAHAHAHA zo gaat het al jaren hoor!!! :D

En als je je nu ook al druk maakt om HOE mensen hakken??

Gaat erom dat we van dezelfde muziek houden en zolang we dat doen zonder witte veters en bretels is het goed toch, dan maakt het hakken ook niet uit!!! :)
ouwe hak feesies afgaan ?? ja die mensen zijn er ook die staan niet open voor nieuwe hardcore .
die willen het oude laten leven maar ik weet niet hoelang ze dat gaan volhouden


Mocht ik onder het hakken bewijken, mocht ik onder het feesten vergaan. Laat ze dan op mijn grafsteen schrijven, ik was te strak om op te staan :D

ja die mensen zijn er ook die staan niet open voor nieuwe hardcore


Heeft deze groep al een naam? De wannebee wazi :P :9
Dan mijn mening nog ff voor ik ga slapen ;)

Pogo is voor mensen die zich niet met expressionistische bewegingen op de maat van de housemuziek (hakkuh) kunnen uiten en hierdoor uit frustratie een alternatief hebben uitgevonden. Uit jaloersheid beginnen ze ongeconroleerd en agressief tegen mekaar op springen om te laten zien dat ze in ieder geval meer kunnen als aan de kant staan. Over het algemeen genomen hebben deze mensen last van onzekerheid en vertrouwen in hun eigen kunnen. Als ze dit beseffen is er nog hoop. Oefening baart kunst. Alles is te leren is als je er maar vertrouwen in hebt en iets meer uit je schulp kruipt.

Nou mensen, mooier kan ik het niet zeggen ;)

Welterusten :gaap:

:P :9
 
Ik vind t heerlijk om de sterren van de hemel
te hakken:p
29 April gaan we lekker de hele n8 Ouderwets HAKKEN !! :bounce:
 
Dat gaan we zeker doen(y) :yes: (y)
 
maar zie vaak genoeg meisjes en jongens van 16 of 17
die gewoon ouderwets kunnen hakkuh ,

indd
club x xxl ........... ?
gaan we lekker de hele n8 Ouderwets HAKKEN !!
Artiest {SHOWLIST artist 66862, 58087}
ben 16:D mijn regel:
1 Beat 1 Stamp
op de ouderwetse manier!
Artiest BeeVee
ik hak allebei stijlen: oldstyle en newstyle...

ik wissel op de avond beetje af :jaja:

vind t allebei lekker
 
Leuk om te zien dat zo'n simpel forum zoveel reactie's opwekt.Ben gewoon van de oude stempel,maar vind toch da ieder voorzich moe wetuh wat ie doet.Conclusie zolang je er maar geen andere mensen mee lastig valt is bewegen beter dan stilstaan, bedankt luitjes!:bounce:
op masters weer lekker gehakt! Wel leuk om te zien dat er in de early hardcore bijna geen lonsdale was, degenen die er waren liepen maar btje verdwaald rond:D (wil geen lonsdale discussie hoor)! Als er gedanst werd was het hakken en niet dat lompe stampen, egt lekker:D!
Ik heb niks van dit topic gelzen... :)

Ik ben nog 1 van de weinige die de Oude gabber hak gebruiken lijkt wel.. Redelijk wat mensen kijken me a;tijd vreemd aan omdat ik met met me hele lijf beweeg en ook nopnstop op de beat en alles erbij.. heb het nieteens meer door..

Maarja de oude hak is beter! Veel actiever!


ps: FUCK POGO!
Dan mijn mening nog ff voor ik ga slapen

Pogo is voor mensen die zich niet met expressionistische bewegingen op de maat van de housemuziek (hakkuh) kunnen uiten en hierdoor uit frustratie een alternatief hebben uitgevonden. Uit jaloersheid beginnen ze ongeconroleerd en agressief tegen mekaar op springen om te laten zien dat ze in ieder geval meer kunnen als aan de kant staan. Over het algemeen genomen hebben deze mensen last van onzekerheid en vertrouwen in hun eigen kunnen. Als ze dit beseffen is er nog hoop. Oefening baart kunst. Alles is te leren is als je er maar vertrouwen in hebt en iets meer uit je schulp kruipt.

Nou mensen, mooier kan ik het niet zeggen

Welterusten


Die is eniaal :respect:
 
Pogo is duidelijk kut ja.
Maar ouderwets hakkuh zie je inderdaat ( bijna ) niet meer.
:(

Ik gabber er ook nog lekker op los en inderdaat , iedereen kijk je aan van , huh wat doe jij.
maar da ken mij niks rotten , weet zekker dat iedereen weer ouderwets gaat hakkuh.
Artiest {SHOWLIST artist 27290, 1868}
Pogo is voor mensen die zich niet met expressionistische bewegingen op de maat van de housemuziek (hakkuh) kunnen uiten en hierdoor uit frustratie een alternatief hebben uitgevonden. Uit jaloersheid beginnen ze ongeconroleerd en agressief tegen mekaar op springen om te laten zien dat ze in ieder geval meer kunnen als aan de kant staan. Over het algemeen genomen hebben deze mensen last van onzekerheid en vertrouwen in hun eigen kunnen. Als ze dit beseffen is er nog hoop. Oefening baart kunst. Alles is te leren is als je er maar vertrouwen in hebt en iets meer uit je schulp kruipt.


:respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect:


iedereen kijk je aan van , huh wat doe jij.
maar da ken mij niks rotten.


vroegah had je geen pogo , alleen HAKKÛH!!! :jaja:
laatste aanpassing
 
hakkuh??? tja vroeger deden we dat allemaal.
en op feesten zoals ghosttown is het zeker wel weer leuk ja:-)

maar op de hardcore van nu...vind ik hakkuh toch echt niet gaan..en leef ik me er heel anders op uit..en NEEE geen pogo(is ook geen dans vorm)het heeft ook geen benaming. nou ja zoals veel anderen zeggen..STAMPEN.ach dat vind ik toch best wel een leuke benaming voor een manier van uiten op muziek!!! vroeger was alles beter ja...maar ja met die houding kom je ook niet ver!!

ga gewoon los op de muziek en val er anderen niet mee lastig!! blablablablablabla
maar op de hardcore van nu...vind ik hakkuh toch echt niet gaan..


omdat t tempo te laag ligt. tegenwoordig als je bijv hardcore/gabber op 200 bpm draait, wordt t al snel terror genoemd...

zet bijv mokum104 maar es an.. kun je WEL op hakkuh...:jaja:
en is nieuwe stijl rave/gabber!! (behalve B2, nieuw jasje van the speedfreak)

:9
laatste aanpassing
Iedereen danst anders je moet mensen in hun waarde laten.
En iedereen heeft een eigen style dus wat maakt dat nou uit of oud of nieuw style beter is . als je maar lol hebt
en lonsdale poedie is n kkwazi:)
gwoon helemaal gek gaan :D voetjes die niemand meer kan volgen en je armen die je er bijna af slaat zo snel ga je :D bridge was weer leuk ;)
Tja ik dans het allebei wel. Maar door knieblessures moet je het soms op de newstyle gooien en niet op de oldstyle. Maar het gaat erom dat je je lekker uitleeft op de muziek en het gevoel ligt van binnen en niet van buiten. Dus what the fuck hoe je danst. :d