Partyflock
 

Topmodels en buurmeisjes!

door , gepubliceerd op
Topmodels en buurmeisjes!
Idols, Big Brother, kan jij de winnaar van 2 edities terug nog bij naam noemen? Wil je eeuwige roem verwerven, dan moet je op z’n minst 6 miljoen Joden de dood in jagen. Dat soort dingen blijven ‘beter hangen’ zeg maar.. Holland’s next serial killer, Big Pedofile, Rape Island, dat zijn nog eens titels! Schoonheid vergaat, over een paar jaar weten we niet meer wie Sanne is.

Sanne gaat ons in januari vertegenwoordigen in de strijd om Wereld’s mooiste topmodel. Toch hoef je geen Donatella te heten om haar als winnaar uit de laatste vier overgebleven meisjes te halen. Sanne stak er met kop en schouders boven uit. Skeve tanden, strakke lijnen, dunner dan’t laagje laminaat in clicklaminaat en daarnaast eigenlijk de enige die er ook daadwerkelijk Hollands uitzag. En ‘we’ waren tenslotte op zoek naar Holland’s next top model. Of ze hoge ogen gaat gooien op het Internationale vlak valt nog te bezien. Nederland blijft toch Nederland en als we even in alle redelijkheid bij ons zelf te rade gaan, zullen we toch tot de conclusie komen dat we een klein prutslandje met evenredig grote pretenties (lees als: een veelste grote bek) zijn. De jury is hier een goed voorbeeld van. Begrijp me niet verkeerd, zo op papier oogden ze meer dan bekwaam, maar in de praktijk waren niet de meisjes, maar de juryleden de grootste attractie van het programma. Ik noem ;

Yfke Sturm. Winnares van de Elite model contest in 1998. Lievelingetje van CK, Ralph L. en Armani. Zelf had ik nog nooit van d’r gehoord en toen ze voor het eerst d’r scheur opentrok verlangde ik weer terug naar die tijd. Gesus Gristus te pfeerd, wat een articulatie! Eens te meer was ‘t duidelijk: schoonheid en intellect gaan -in principe- niet hand in hand. Categorie: Ik ken authistisch kinderen van 3 met een spraakgebrek die beter presenteren dan zij.

Karin Swerink. Editor in Chief en oprichter van Glamour Magazine. Voorheen werkzaam bij Elle en Elegance. Karin wist het allemaal wel, Karin vertelde wel even de do’s and dont’s van ‘t ‘vak’. Dat Karin er zelf niet uitziet, vergat ze voor het gemak maar even. Een laf gelig en sluik kapsel bovenop een roze varkenshoofd met een overdaad aan felrode lippenstift en mascara maakte dat ze net zo geloofwaardig zou zijn als Ruud Lubbers op ‘t hoofdredacteurstoeltje van de Opzij. Categorie : Zullen we afspreken dat als je eruit ziet alsof je geboren en getogen bent achter CS Amsterdam, je dan met je dikke lelleke waffel neks mag zeggen over modegerelateerde items? Dank u.

Ruud van der Peijl. Self proclaimed King of Style. Doet alllemaal Stijl-thingies bij Canon, Nike en Diesel. Met z’n George Michael baardje en kale bats -in mijn ogen- weinig tot níet stylish. Niet alleen een beter milieu, maar ook een betere style begint bij jezelf hoor Ruud. Categorie: Praat veel, zegt des te minder.

De volgende beauty schermutselingen zullen uitgevochten worden door de 100 buurmeisjes van FHM’s buurmeisje van het jaar 2007 contest. 18 van deze meisjes zijn Partyflock-meisjes. Gelukkig hoeven we dan niet te bouwen op de mening van ‘professionals’. Dan mogen we zelf stemmen en zeg nou eerlijk; Eigenlijk, weten we het zelf toch altijd het beste. Toch?

397 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Uitspraak van DESIDERATO op zaterdag 25 november 2006 om 08:17:
PS WAT NIET WEGNEEMT DAT DE COLUM HELEMAAL GELIJK HEEFT EN DIT SOORT PROGRAMMA'S EIGENLIJK ALLEEN MAAR TRIEST ZIJN!!!!


Uitspraak van DESIDERATO op zaterdag 25 november 2006 om 08:13:
NOU JE KAN ZEGGEN WAT JE WILT MAAR HIJ IS WEL WERELDWIJD EEN HIT GEWEEST + BOND-FILM, TOPFILM IS EEN KWESTIE VAN SMAAK, HET ZIJN WÉL WERELDPRODUCTIES!!!!


Ik ben Desiderato, ik ben 26 jaar, kom uit Rotterdam en zit op Hoofdletters maken, m'n hobby's zijn hoodletters en in m'n vrije tijd leg ik graag een hoofdlettertje....:|
Artiest {SHOWLIST artist 45555, 71383, 25959}
Waarschuw beheerder
sanne :kwijl:
 
Waarschuw beheerder
sanne?? wie??
 
Waarschuw beheerder
[img]http://www.maxmodels.nl/memberlist/contact/pictures/93073_40557_52e420e6-201c-45b6-a2a8-203e00c35ced.jpg[/img]

Skattie Sanne (K)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Wat een onwijze lelijke foto, sorry hoor! Ze heb in t programma echt wel mooie fotos gemaakt, maar dít?????????????
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ja dat sylvia mooier is, geiler misschien zij is porno maar vind sanne toch echt wel een mooi meisje... leek eerst een beetje underdog, en toch gewonnen:) ik = happy durmee:P
Waarschuw beheerder
Sanne is gewoon lekkerder ja toch maar of ze internationaal word weet ik ook niet
 
Waarschuw beheerder
:respect:
Waarschuw beheerder
Ze is wel een beetje dun hoor...
Artiest Darkon
Waarschuw beheerder
sorry maar op die foto kan ze wel net een ziekte hebben overleefd. Volg ut programma niet maar als het een standaard programma is zoals velen dan kan ik me bij de schrijver wel aansluiten.

goed stukje(Y)
Waarschuw beheerder
donateur
Goed en sterk stukje,

Yfke Sturm. Winnares van de Elite model contest in 1998. Lievelingetje van CK, Ralph L. en Armani. Zelf had ik nog nooit van d’r gehoord en toen ze voor het eerst d’r scheur opentrok verlangde ik weer terug naar die tijd. Gesus Gristus te pfeerd, wat een articulatie! Eens te meer was ‘t duidelijk: schoonheid en intellect gaan -in principe- niet hand in hand. Categorie: Ik ken authistisch kinderen van 3 met een spraakgebrek die beter presenteren dan zij.


Maar..........
Als je zelf iemands intellect aan de kaart durft te stellen, moet je zelf ook weten hoe je woorden schrijft..

Het is namelijk: Autistisch ... ;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
ik vind sanne een mooie uitstraling hebben

[img]http://www.modelmasters.nl/_files-cms/sanne1a.gif[/img]

[img cacheid=0012973400005da3593f2f9d05000039ce]http://www.modelmasters.nl/_files-cms/0354Small.jpg[/img]

[img cacheid=0012973500005da43697824f05000039ce]http://www.modelmasters.nl/_files-cms/sanneFoto3.jpg[/img]
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
haha leuk om te lezen dit :P

Vond die silvia veel lekkerder :9
 
Waarschuw beheerder
Mooiste foto van Sanne gemaakt in HNTM: (vind ik dan)
[img cacheid=000031b800005da51dbb6ec305000039d1]http://img293.imageshack.us/img293/6962/sanneam3.jpg[/img]

ot: leuk stukje, weinig inhoud, maar het sarcasme maakt het goed :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 25 november 2006 om 18:12:
ot: leuk stukje, weinig inhoud, maar het sarcasme maakt het goed


inderdaad weet je alleen wat t is met foto modellen

ze eten zow weinig :P:P:P
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *m!rz* op zaterdag 25 november 2006 om 14:25:
ja dat sylvia mooier is, geiler misschien zij is porno maar vind sanne toch echt wel een mooi meisje... leek eerst een beetje underdog, en toch gewonnen ik = happy durmee


Helemaal mee eens!! (Y)
Waarschuw beheerder
ik vind modellen totaal niet knap ofso.. sorry hoor maar zelfs de gedeporteerde joden hadden meer vlees an hun lichaam..
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Wa wil je in godsnaam met deze colum zeggen :/
Waarschuw beheerder
donateur
leuke woordkeuze 8) (Y)
 
Waarschuw beheerder
SAnne:D (L) Zei was beste :D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 26 november 2006 om 01:22:
SAnne Zei was beste


zkkr :D
Waarschuw beheerder
Sanne is duidelijk de winnaar! en die sylvia.... gatver wat een eng wijf... als ik haar had zien lopen had haar toch ff mooi de waarheid verteld!

wat ben je voor persoon als je zo'n hoge dunk hebt van jezelf! bah bah!
Waarschuw beheerder
gezever, is gwn een mooi meisje iets meer vlees komt vanzelf wel :P
Waarschuw beheerder
Hoor ik hier enige frustratie ?
Jij had nooit van Yfke gehoord, maar dan ben je een van de weinig denk (denk dat menig meisje haar wel kent). Ja, ze praat niet als een van de slimste nee, maar ze heeft het aardig ver weten te schoppen.
Ik snap dus ook niet dat je die meiden allemaal met dom assioceert.
Daarnaast denk ik dat die Sanne het best nog ver zal gaan schoppen internationaal, laten we het zo zeggen, ik denk niet dat jouw salaris daar straks aan zal tippen.
En stemmen op buurmeisjes dat vind ik pas grote bullshit.
Hoe meer vrienden, hoe meer bloot, hoe meer promotie/campagne des te meer stemmen, waar gaat dat over ??
Waarschuw beheerder
SANNE!!!

komt uit onze regio:D:P
Waarschuw beheerder
Als we toch al zo'n beetje van onderwerp zijn veranderd:

Kies zelf wie de beste is!!:p SYLVIA vind ik hier verrreweg wel het mooiste hoor!:yes:

[img cacheid=0012973600005da62aae7a0d05000039e6]http://www.modelmasters.nl/_files-cms/shoot1jpg.jpg[/img]
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van MeiSs op zondag 26 november 2006 om 13:33:
, ik denk niet dat jouw salaris daar straks aan zal tippen


Kijk, en DÁÄROM moet je het denken overlaten aan mensen die het écht kunnen pop. Jij als toekomstig econoom hoef ik denk ik niet te vertellen wat ik verdien tot m'n 65ste en wat zij verdient tot d'r 25ste, wanneer ze te dik en te oud is geworden...

Daarbij, sinds wanneer is geld en salaris het belangrijkste in het leven?
Uitspraak van MeiSs op zondag 26 november 2006 om 13:33:
Hoor ik hier enige frustratie ?


Nee, het is een column, colums moet je met een korreltje zout nemen weet je nog? In interviews is Yfke erg leuk om naar te kijken én te luisteren. Presenteren kan ze niet...
 
Waarschuw beheerder
Sanne.. mooie meid, maar vind haar geen TOPmodel!
laatste aanpassing