Partyflock
 
Forumonderwerp · 822835
 
Waarschuw beheerder
donateur
Hardstyle, ik probeer het te begrijpen. Ik ben dit weekend voor de eerste keer sinds de Mysteryland Indoor edities naar een “Multi style” dance event geweest namelijk Hard Bass. Zelf ben ik al vele jaren fanatiek Hardcore fan in hart en nieren en ben dan ook sinds 1995 op vele hardcorefeesten te vinden, ik ging dit weekend dan ook uitsluitend voor de hardcore zaal. Alleen heeft Hardbass me nu aan het denken gezet over de Hardstyle die daar overheersend gedraaid werd. Ik heb me nooit zo op Hardstyle verdiept maar nu ik dat allemaal gezien heb daar begrijp ik eigenlijk niet om welke specifieke redenen iemand Hardstyle fan wordt.

Even voorop gesteld; Ik heb respect voor alle muzieksoorten en probeer me ook te verplaatsen naar de liefhebber hiervan om een bepaalde muziek te kunnen begrijpen!! Ik wil hiermee dus niemand beledigen maar ik wil juist mijn visie, die dus fout kan zijn, doormiddel van jullie reacties aanscherpen en dus eventueel verbeteren!!

Naar mijn mening vindt ik hardstyle een beetje een “goedkope” kopie van de hardcore muziek. Deze uitspraak wil ik onderbouwen met de vergelijkbare hoogte bpm en de opbouw van de muziek! En zelfs de manier van dansen!! Alsmede, en dit vindt ik nog het ergste, de vele samples die van de hardcore gekopieerd worden. Dit zijn vaak samples van legendarische hardcore platen die al vele jaren door de grootste hallen van Nederland galmen en echt een gigantische impact hebben op het publiek. Dit soort dingen laat je toch zeker in ere en ga je toch niet zomaar gebruiken in de hoop dat door deze sample jou hardstyle plaatje meer succes zal krijgen!! Dit is het zelfde als een graffitiespuiter gewoon respectloos over het mooie kunstwerk van een andere “collega” begint te spuiten.

Natuurlijk is het bekend dat samples in hardcore platen ook vaak gekopieerd zijn van andere muzikale produkties maar hier gaat het dan over een heel ander slag muziek wat op geen enkel punt met elkaar te vergelijken is. Dit in tegenstelling met de vele vergelijkingen tussen de opbouw en klank van hardcore en hardstyle, waardoor het in grote lijnen toch verschrikkelijk veel op elkaar lijkt! De liefhebber herkent natuurlijk vele verschillen maar iemand met een “ongetraind oor” zal het er waarschijnlijk moeilijk mee hebben.

Als ik dit bovenstaande nu zo bekijk snap ik dus niet waarom nou zoveel mensen deze muziek zo geweldig vinden. Ik vind het het feitelijk een beetje een goedkoop aftreksel van de hedendaagse hardcore die zichzelf toch wel op zeer unieke wijze heeft ontwikkeld tot een waar begrip die ver buiten de nederlandse grenzen reikt. Echt iets waar je als liefhebber trots op mag zijn!!

Muziek moet toch zeker een beetje achtergrond hebben met een interessante geschiedenis, dingen waar je met kippenvel aan terug kunt denken! Vette momenten die wij als publiek samen met de Dj en Mc creeren en die een feest echt magisch maken en zelfs zo indrukwekkend kan zijn dat journalisten het de moeite waard vinden om er een stuk over te schrijven! Gewoon omdat er een onverklaarbare sfeer en uitstraling aanvast zit die zeker niet alledaags te noemen is en hierbij echt uniek is! Zo mag ik de hardcore toch zeker wel omschrijven!? Denk dat wel veel houseliefhebbers het daarmee eens zijn!

Kijk, ik kan me voorstellen dat als je van de style van Hardstyle houdt, Hardcore toch eigenlijk ook wel vet vindt! En als je dan idd hardcore ook vet vind, dan snap ik niet waarom je nog naar hardstyle luistert want hardcore is toch zeker vele malen explosiever en opzwepender!! Dat laat hardstyle toch een beetje in een flauw daglicht staan! Dat is dan toch net iets te soft, zo van ik wil wel maar ik kan niet!! Het verschil van enthousiasme en compleet los gaan was toch zeker wel duidelijk te zien tussen de Hardcore zaal en de Hardstyle zaal

De enige reden die ik zou kunnen begrijpen is dat je voor Hardstyle kiest omdat dit een heel ander soort publiek trekt dan hardcore. Want ik ben het zeker er mee eens dat de hardcore liefhebber toch vaak een ander slag mens is.

Het komt er op neer dat ik kwaliteiten mis in Hardstyle waar je trots op kunt zijn, en die trots geeft je juist net die extra boost op feesten die je kippenvel geeft en echt helemaal los laat gaan!!

Nogmaals, dit is niet bedoeld om Hardstyle zwart te maken, ookal heb ik er zojuist geen goed woord over geschreven, maar ik hoop juist dat iemand me hier het tegendeel van kan duidelijk maken en me misschien kan overhalen dat ik ernaast zit. Ookal zijn er bepaalde feiten waar ik niet snel van af zal wijken…

Ben serieus zééééér benieuwd…

Grtz Ben
 
Waarschuw beheerder
Lekker belangrijk
Waarschuw beheerder
HARDCORE it's my life it's my style

en dat zal voorlopig nog niet veranderen!!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Hardstyle kiest omdat dit een heel ander soort publiek trekt dan hardcore


beide niet relax publiek is mijn mening!

maar kan wel begrijpen dat mensen hardstyle geweldig vinden.. is toch heel anders dan hardcore kwa muziek!
Waarschuw beheerder
donateur
ik denk zelf dat dit komt omdat Hardcore toch wat meer duister is dan Hardstyle:jaja:. sommigen trekken dat gewoon niet:no:, en eerlijk gezegd kan ik ze ook geen ongelijk geven:).

ik denk dat Hardstyle ook wat 'toegankelijker' is voor velen, die toch los willen gaan en zich niet identificeren met 'Gabbers'.
 
Waarschuw beheerder
donateur
lfb
 
Waarschuw beheerder
donateur
Hardcore :lief:
Waarschuw beheerder
nou geef mij maar hardstyle publiek, heb geen moer met die kutwazikudde :nee:
en over de muziek tsja, je probeerd toch ook niet iemand te begrijpen die naar klassiek luisterd? :s
Waarschuw beheerder
je zou het maar helemaal gaan lezen :|
 
Waarschuw beheerder
liever een samenvatting gehad, begon op te houden met lezen na de 3e alinea...

maar ik vind er tog duidelijk verschil inzitten, en my style is hardstyle :yes: :bounce:
Waarschuw beheerder
zinloze vraag... kwestie van smaak, wat is het volgende topic? "ik houd niet van pindakaas en wil weten waarom anderen het wel lekker vinden?"
Waarschuw beheerder
donateur
ik denk dat Hardstyle ook wat 'toegankelijker' is voor velen


Ja, dat klopt wel denk ik :jaja:

Ik ga zelf meestal naar hardstyle feestjes, ik hou van die muziek omdat ik het mooi vind en omdat het een bepaald gevoel oproept.
Zoals Hardcore liefhebbers dat hebben met hardcore heb ik dat met hardstyle.
Al begin ik de laatste tijd veel meer naar techno te luisteren, en dat is ook zeker niet verkeerd ;)
 
Waarschuw beheerder
Hardstyle is gewoon massa-muziek:

- Nederlanders houden van 'harde' muziek, de kicks bij hardstyle zijn ook redelijk hard
- Er is werkelijk niemand die hardstyle te snel zal vinden, het is voor het grote publiek perfect dansbaar
- Hardstyle heeft simpele, voor iedereen te volgen melodietjes
- Vrolijke teksten die iedereen lekker mee kan brullen

Deze aspecten maken hardstyle zo populair, hardcore voldoet minder aan deze punten (te snel, niet vrolijk genoeg etc..)
Waarschuw beheerder
donateur
:jaja:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Muziek moet toch zeker een beetje achtergrond hebben met een interessante geschiedenis, dingen waar je met kippenvel aan terug kunt denken! Vette momenten die wij als publiek samen met de Dj en Mc creeren en die een feest echt magisch maken en zelfs zo indrukwekkend kan zijn dat journalisten het de moeite waard vinden om er een stuk over te schrijven! Gewoon omdat er een onverklaarbare sfeer en uitstraling aanvast zit die zeker niet alledaags te noemen is en hierbij echt uniek is! Zo mag ik de hardcore toch zeker wel omschrijven!? Denk dat wel veel houseliefhebbers het daarmee eens zijn!


Leg jij me de geschiedenis van Hardcore dan uit??
Waar is het ontstaan, hoe is het ontstaan, wanneer is het ontstaan??
Waarschuw beheerder
poepoe..
wat een diepe gedachten voor de zondag:/

verder alles ok?
Waarschuw beheerder
Kwestie van smaak, maar dat geeft hij ook aan in zijn betoog.

Ik denk dat hardstyle ook zijn eien ding heeft. Hardcore is mij net iets te ruig en te donker (uitzonderingen daar gelaten). Ik ga liever lekker stuiteren op lekkere hardstyle dan op een vaag dreun dreun hardcore nummer.

Je zou voor de gein eens twee cd's moeten luisteren waarop de twee stijlen naar voren komen (een cd van technoboy of blutonium) Persoonlijk zijn dat mijn favo's. Pavo mag je ook wel proberen. Maar lusitere dan eens naar het vershcil met Neophyte of Drokz wat ik op het moment thuis heb liggen. Als je hierin weinig verschil hoort dan klopt er toch iets niet.

Natuurlijk zijn er veel gelijke nummers, maar daar gaat het niet om. het gaat om de platen die juist DE sound van de stroming (hokjes) weergeven.
Waarschuw beheerder
Ik vind de totale hedendaagse muziek weinig nieuws meer bieden. Met name de hardere stijlen. Early hardcore vind ik nog wel vet, maar de nieuwe trekt me totaal niet.
Hardstyle hetzelfde verhaal, in het begin was het leuk..

ach jah,.. vroeger was alles beter.
 
Waarschuw beheerder
vroegâhhh
Werkzaam bij Relive Events
Artiest Arno
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Nogmaals, dit is niet bedoeld om Hardstyle zwart te maken, ookal heb ik er zojuist geen goed woord over geschreven,


Je maakt de hardstyle niet zwart, maar eigenlijk zeg je dat wel. Je vind hardcore beter en begrijpt hardstyle niet zo. Kortom.. een discussie die al in vele andere topics is gevoerd.

Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:37:
-Hardstyle heeft simpele, voor iedereen te volgen melodietjes
- Vrolijke teksten die iedereen lekker mee kan brullen


En dat is juist de kracht van hardstyle.

Uitspraak van AngelDoll op zondag 30 oktober 2005 om 16:29:
ik denk dat Hardstyle ook wat 'toegankelijker' is voor velen, die toch los willen gaan en zich niet identificeren met 'Gabbers'.


Onzin.. ben jarenlang gabber geweest en vind de muziek van toendertijd (1990 - ongeveer 1999) nog steeds supervet. Ik vind harstyle alleen nu vetter. Ik weet niet waarom, het is gewoon zo.


Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
En als je dan idd hardcore ook vet vind, dan snap ik niet waarom je nog naar hardstyle luistert want hardcore is toch zeker vele malen explosiever en opzwepender!!


Doet er niet toe... ik ken heel veel mensen die zowel van hardcore en van harstyle houden.

Kortom... dit is een eindeloze discussie die nooit zal ophouden. :no:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
sorry teveel tekst
 
Waarschuw beheerder
zaterdag raving nightmare (y)
 
Waarschuw beheerder
enigste wat ik begrijp en wil begrijpen = Speedcore / Splittercore :) :bounce:
Waarschuw beheerder
Hardcore (L)


:jaja:

Bij hardstyle sta te wachten wanneer het nou eindelijk komt en dan komt het gewoon niet :\
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:24:
Lekker belangrijk


laat da jochie haha
 
Waarschuw beheerder
early hardstyle is vet hoor :jaja:

Musica che domina!
Werkzaam bij Partyflock
Artiest Primera
Waarschuw beheerder
Ik kan het eigenlijk wel vinden in je tekst, ik kan je niets meer dan gelijk geven. Ik ga zowel naar hardcore en hardstyle feesies, en begin me er soms ook wel is aan te vervelen van het gejat, het ergste vondt ik nog dat na het overlijden van peter paul (3 steps ahead) dat er binnen een week een remix was gemaakt van drop it. Ik snap dat niet. Menig 'die hard' hardstyle fanaat zou nooit naar 3 steps ahead hebben kunnen luisteren omdat het kwa tempo en opbouw totaal niets met hardstyle te maken heeft en hij nog nooit een hardstyle plaat heeft geproduceert.
Als je zonodig fan van 3sa was, had dan naar zn 3sa for live feest gegaan in de hemkade ipv keihard uit je dak te gaan op een verflutte hardstyle versie.

Maargoed, gelukkig zijn er nog wel dj's die wel gewoon originele hardstyle bakken zoals Mirko Milano en Arne L2. Geen hardcore sampletje aan te pas, alleen lekkere knallende hardstyle zoals het zou moeten zijn.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hiemen op zondag 30 oktober 2005 om 16:31:
nou geef mij maar hardstyle publiek, heb geen moer met die kutwazikudde


Alsof hardstyle publiek zo geweldig is :gaap:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik vind ook dat je in grote lijnen wel gelijk hebt ja.
Ik heb het 2x geprobeert naar ene hardstyle feestje te gaan maar 2x vond ik er echt geen ruk aan.

elke keer gaat het zo..
je krijgt een bass.. dan komt er zo'n opbouwend stuk.. op een dusdanige manier dat het je doet geloven dat er straks een lawaai uit die boxen komt dat te vergelijken is met een kernsplitsing.. en dan gaat het gewoon op dezelfde toon verder als het al de hele tijd deed. En dat zo ongeveer in elk nummer. Echt een climax heb ik er iig niet in gehoord. En dat is naar mijn mening toch wel belangrijk.
Ook het tempo is zo van ik ga wel een beetje snel.. maar niet snel genoeg om lekker door te kunnen gaan.

Ik moet wel meegeven dat hardstyle laten we het zeggen technischer klinkt als hardcore.
Maar voor mij blijft hardstyle gewoon trance !
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:37:
Hardstyle is gewoon massa-muziek:

- Nederlanders houden van 'harde' muziek, de kicks bij hardstyle zijn ook redelijk hard
- Er is werkelijk niemand die hardstyle te snel zal vinden, het is voor het grote publiek perfect dansbaar
- Hardstyle heeft simpele, voor iedereen te volgen melodietjes
- Vrolijke teksten die iedereen lekker mee kan brullen

Deze aspecten maken hardstyle zo populair, hardcore voldoet minder aan deze punten (te snel, niet vrolijk genoeg etc..)


:jaja:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 17:26:
je krijgt een bass.. dan komt er zo'n opbouwend stuk.. op een dusdanige manier dat het je doet geloven dat er straks een lawaai uit die boxen komt dat te vergelijken is met een kernsplitsing.. en dan gaat het gewoon op dezelfde toon verder als het al de hele tijd deed. En dat zo ongeveer in elk nummer. Echt een climax heb ik er iig niet in gehoord. En dat is naar mijn mening toch wel belangrijk.
Ook het tempo is zo van ik ga wel een beetje snel.. maar niet snel genoeg om lekker door te kunnen gaan.


idd, je staat maar te wachten op iets dat niet komt :/
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 17:26:
Echt een climax heb ik er iig niet in gehoord. En dat is naar mijn mening toch wel belangrijk.


Dan heb jij nog lang niet de beste hardstyle tracks geluisterd! Sommigen hebben wel degenlijk een climax. :yes:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
een “goedkope” kopie van de hardcore muziek


Wat nu "hardcore" wordt genoemd heeft weinig meer van de hardcore voor 2000

Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Dit zijn vaak samples van legendarische hardcore platen


en die komen weer ui legendarische hip hop en house plaaten, de stijl die voor hardcore erg populair was.

Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
zo indrukwekkend kan zijn dat journalisten het de moeite waard vinden om er een stuk over te schrijven!


vroeger deden ze dat omdat het nog nieuw en uniek was, nu krijg je alleen het slechte nieuws.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Chemical Sister op zondag 30 oktober 2005 om 18:10:
heb je er last van?


opgewonden word ik er iig niet van
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
ik ben meer van de hardstyle oke hardcore vind ik ook wel goed maar vind het volk die bij hardcore hoort niet zo. vind het maar agressief volk hoe harder de hardcore word gedraait hoe agressiefer het volk word.
bij hardstyle heb je dat niet jah oke er zijn een paar enkele die ook zo zijn maar vind het volk wat bij hardstyle hoort rustiger volk.
dat is mijn mening.
en wil dan echt niet het volk zwartmaken die bij hardcore hoor want luister zelf ook graag naar hardcore.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 18:15:
het maar agressief volk hoe harder de hardcore word gedraait hoe agressiefer het volk word.


Nee hoor, het 'agressieve' volk houdt alleen maar van commercielere hardcore als Outblast en Angerfist :) Op industrial hardcore / terror feesten is geen agressiviteit te bekennen :)
 
Waarschuw beheerder
hardstyle is voor stakkertjes
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 18:45:
hardstyle is voor stakkertjes


net als hardcore (Y)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 17:05:
Musica che domina!


kijk dat zijn de platen :D:D:P

hardcore feesten kunnen zeker gezellig zijn :YES:
en zeker lekker af en toe lekker hakkuhh.

maarja , ik vind hs feesten nog steeds gezelliger dan hardcore feesten.
publiek gezelliger , minder opgefokt, mooiere dames :YES:
en de muziek vind ik ook nog steeds ok (Y)

Uitspraak van ENROC op zondag 30 oktober 2005 om 18:12:
en die komen weer ui legendarische hip hop en house plaaten, de stijl die voor hardcore erg populair was.


ook dat klopt:YES:
hoor veel mensen altijd zeggen slap afreksel van hardcore , maar dan zou hardcore dus een slap afreksel zijn van hip hop enzv enzv

denk iig dat de hardstyle er veel aan heeftmee geholpen dat hardcore weer helemaal in is op het moment.

Uitspraak van Arjan Beukpad op zondag 30 oktober 2005 om 17:12:
dat na het overlijden van peter paul (3 steps ahead) dat er binnen een week een remix was gemaakt van drop it. Ik snap dat niet. Menig 'die hard' hardstyle fanaat zou nooit naar 3 steps ahead hebben kunnen luisteren omdat het kwa tempo en opbouw totaal niets met hardstyle te maken heeft en hij nog nooit een hardstyle plaat heeft geproduceert.
Als je zonodig fan van 3sa was, had dan naar zn 3sa for live feest gegaan in de hemkade ipv keihard uit je dak te gaan op een verflutte hardstyle versie.


na mijn mede weten heeft isaac die gemaakt op verzoek van pp


Uitspraak van Chemical Sister op zondag 30 oktober 2005 om 18:46:
Uitspraak van grafcore op zondag 30 oktober 2005 om 18:45:
hardstyle is voor stakkertjes
idd


hmzzz waarom hardstyle in je lijst dan chemical sister ??
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TrAceR op zondag 30 oktober 2005 om 18:51:
hmzzz waarom hardstyle in je lijst dan chemical sister ??


omdat ik nou eenmaal wel regelmatig naar die feesten ga.
mijn vrienden houden er wel van. maar ik blijf het toch echt minder vinden.
Uitspraak van Kuijpers op zondag 30 oktober 2005 om 18:47:
net als hardcore


bak een taart en vier het (Y)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TrAceR op zondag 30 oktober 2005 om 18:51:
hmzzz waarom hardstyle in je lijst dan chemical sister ??


Ze is gewoon niet zo origineel...komt vast door alle drugs en de inkijk op haar profiel :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kuijpers op zondag 30 oktober 2005 om 18:55:
Ze is gewoon niet zo origineel...komt vast door alle drugs en de inkijk op haar profiel


:frusty: wat is jou probleem eigenlijk? je hoeft er toch niet in te kijken?

ga je moeder pesten ofzo (Y)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Chemical Sister op zondag 30 oktober 2005 om 18:53:
mijn vrienden houden er wel van. maar ik blijf het toch echt minder vinden.


ja ok dat kan dat je met je vrienden , mee gaat maar dan zet je het toch niet neer als je favo styl ???
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Chemical Sister op zondag 30 oktober 2005 om 18:58:
wat is jou probleem eigenlijk? je hoeft er toch niet in te kijken?

Nee maar ik zag het wel :x

ga je moeder pesten ofzo


jij bent leuker :)

nu ga je zeker zeggen: bak een taart en vier het?
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
whehehe
bak een taart en vier het (Y)

nou blij? :bloem: ik ben de beroerdste niet hoor
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Chemical Sister op zondag 30 oktober 2005 om 18:46:
hardstyle is voor stakkertjes

idd


Uitspraak van Chemical Sister op zondag 30 oktober 2005 om 18:53:
hmzzz waarom hardstyle in je lijst dan chemical sister ??

omdat ik nou eenmaal wel regelmatig naar die feesten ga.
mijn vrienden houden er wel van. maar ik blijf het toch echt minder vinden.


Whaha anders lul je ff dom, dus je noemt jezelf een stakker met je vriendjes erbij :x

Nou dan ben ik het helemaal met je eens O:)
 
Waarschuw beheerder
kan heel diep op dit topic ingaan, maar 't is fucking zondag, ben verrot van Hardbass dat gewoon vet was.. Hardstyle, Hardcore, tja pfffffffffffffffffffffffffff ik vermaak me op alles, ben niet zo kritisch, moet je ook 's proberen......
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kuijpers op zondag 30 oktober 2005 om 19:12:
Doe me dan een lol en doe je badjas dicht


doe mij een lol en val van de trap zometeen
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Chemical Sister op zondag 30 oktober 2005 om 19:14:
doe mij een lol en val van de trap zometeen


vang jij me dan op ?

Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 19:13:
ben niet zo kritisch, moet je ook 's proberen......laatste aanpassing 30 oktober 2005 19:15


Slappe instelling vind ik....
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 18:45:
hardstyle is voor stakkertjes


Uitspraak van Chemical Sister op zondag 30 oktober 2005 om 18:46:
idd


WIE wijn hier nou de stakkers!

Laat iedereen lekker in zijn waarde met wat hij/zij graag luisterd en ze kunnen net zo goed dit topic sluiten want dit word zo'n eindeloze "NIETES/WELLES" discussie

Over smaak valt niet te twisten(y)

Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
De enige reden die ik zou kunnen begrijpen is dat je voor Hardstyle kiest omdat dit een heel ander soort publiek trekt dan hardcore. Want ik ben het zeker er mee eens dat de hardcore liefhebber toch vaak een ander slag mens is.


SJA DUH... tijden veranderen, muziek ook en daarmee ook de slag mensen die daar naar luisterd


Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Als ik dit bovenstaande nu zo bekijk snap ik dus niet waarom nou zoveel mensen deze muziek zo geweldig vinden. Ik vind het het feitelijk een beetje een goedkoop aftreksel van de hedendaagse hardcore


Je kan het ook zien als een Remake van een nummer dat iedereen kent en goed vind waar weer nieuw leven in word geblazen zodat er een nieuwe generatie ook van kan genieten

Laat de mensen zelf kiezen waar ze naar luisteren en ga AJB niet je tijd verspillen met het "OVER NADENKEN" waarom andere mensen wel/geen hardcore/hardstyle/trance/terror luisteren/van houden/op uit gaan!

Ik luister gewoon naar allebei :yes:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TrAceR op zondag 30 oktober 2005 om 18:51:
hardcore feesten kunnen zeker gezellig zijn
en zeker lekker af en toe lekker hakkuhh.

maarja , ik vind hs feesten nog steeds gezelliger dan hardcore feesten.
publiek gezelliger , minder opgefokt, mooiere dames
en de muziek vind ik ook nog steeds ok


juist. heb 1 echt leuk hardcore feest meegemaakt . hardcore ressurection. ik luister wel veel hardcore vooral oldschool dan maja qua feestjes ga ik ook liever naar hardstyle feessie.. altijd genieten
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kuijpers op zondag 30 oktober 2005 om 19:19:
ben niet zo kritisch, moet je ook 's proberen......laatste aanpassing 30 oktober 2005 19:15

Slappe instelling vind ik....laatste aanpassing 30 oktober 2005 19:20


Zo, vind jij dat?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Chemical Sister op zondag 30 oktober 2005 om 19:21:
daar moet ik es goed over nadenken... hoe veel weeg je?


Hoeveel denk je dat een barbie weegt.....

Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 19:24:
Zo, vind jij dat?


Als je met niet zo kritisch zijn bedoelt dat je snel tevreden bent wel ja....
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 19:24:
Zo, vind jij dat?


hij vind wel meer.... :/
 
Waarschuw beheerder
<---
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Chemical Sister op zondag 30 oktober 2005 om 19:26:
voor barbies doe ik een stap opzij


Stel je voor dat ik met mijn neus in die tieten van je terecht zou komen :x
Waarschuw beheerder
Wat je vind mag je houden :[

Stel je voor dat ik met mijn neus in die tieten van je terecht zou komen


8)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kuijpers op zondag 30 oktober 2005 om 19:28:
Stel je voor dat ik met mijn neus in die tieten van je terecht zou komen


ieuw, dan moet je wel kijken... daar kan je vast niet tegen
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Chemical Sister op zondag 30 oktober 2005 om 19:30:
ieuw, dan moet je wel kijken... daar kan je vast niet tegen


Kijken ruiken en proeven...damn wat heb ik een kutleven
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kuijpers op zondag 30 oktober 2005 om 19:33:
Kijken ruiken en proeven...damn wat heb ik een kutleven


komt ie weer...........................................

bak een taart en vier het (Y)

B)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van #81 -[D.K]- op zondag 30 oktober 2005 om 19:21:
Over smaak valt niet te twisten


idd helemaal mee eens :D:D


wat ik ook wel een gelezen heb , ja hardstyle is voor mensen die hardcore te hard vinden

bulshit dus :YES:

wat ook wel grappig is :D ik ken heel veel mensen die in het begin van de hardstyle flink hard losss gingen , en een tijd daarna hardstyle zuigt bla bla bla
ik weet wel dat als ik er ooit op uitgekeken ben
ik de scene nooit zal afkraken , want heb het super naar mn zin gehad op die feesten.
ga de laatste tijd al een stuk minder naar hs feesten
veel techno op het moment, maar afkraken zal ik het nooit doen :NO:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kuijpers op zondag 30 oktober 2005 om 19:33:
Kijken ruiken en proeven...damn wat heb ik een kutleven


die piemels in je mond?
 
Waarschuw beheerder
hardstyle rulzzzzzz !!!
Waarschuw beheerder
*edit*
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 19:39:
hardstyle rulzzzzzz !!!


jeminee he
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Chemical Sister op zondag 30 oktober 2005 om 19:41:
Uitspraak van luna-tempel op zondag 30 oktober 2005 om 19:39:
hardstyle rulzzzzzz !!!

ja kom jij je er ff mee bemoeien... rukker


nou, nou die jongen geeft ook z'n mening..
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Chemical Sister op zondag 30 oktober 2005 om 19:41:
edit*laatste aanpassing 30 oktober 2005 19:44


heb je 't snel veranderd..
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Chemical Sister op zondag 30 oktober 2005 om 19:41:
*edit*laatste aanpassing 30 oktober 2005 19:44


aaah zusje schaam je niet.. zeg maar gewoon wat je wil zeggen hoor haha
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Naar mijn mening vindt ik hardstyle een beetje een “goedkope” kopie van de hardcore muziek. Deze uitspraak wil ik onderbouwen met de vergelijkbare hoogte bpm en de opbouw van de muziek! En zelfs de manier van dansen!! Alsmede, en dit vindt ik nog het ergste, de vele samples die van de hardcore gekopieerd worden.


en zo is het !

:nocheer:
Waarschuw beheerder
donateur
Tom zoek je moT
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 19:44:
nou, nou die jongen geeft ook z'n mening..


het gaat me hier niet om zijn mening schat :no:
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 19:45:
heb je 't snel veranderd..


ja want stiekem ben ik lief :bloos:
Uitspraak van Ocie op zondag 30 oktober 2005 om 19:50:
aaah zusje schaam je niet.. zeg maar gewoon wat je wil zeggen hoor haha


:lief: jij bent de liefste

Uitspraak van Ocie op zondag 30 oktober 2005 om 19:59:
Tom zoek je moT


vechten? :p
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Dit topic begint weer lekker zinloos te worden net zoals al die andere topics die over hardstyle gingen! Meesten zijn gesloten :-(
Waarschuw beheerder
donateur
[img width=25 height=15 cacheid=000165430001988dd3e72fca1a010c5811]http://feyenoord.messagebase.nl/feyimages/smilies/zwaai.gif[/img]
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DJ Arno op zondag 30 oktober 2005 om 20:19:
Dit topic begint weer lekker zinloos te worden net zoals al die andere topics die over hardstyle gingen!


:d

hardstyle (n)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Hardstyle, ik probeer het te begrijpen


:| here we go again...

Uitspraak van Da Tomba !! op zondag 30 oktober 2005 om 20:32:
hardstyle(N)


:[ ik heb zelfs nog bewijs dat JIJ daarop staat te dansen Tom....8)
Waarschuw beheerder
donateur
moT je vraagt er om..
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 20:36:
ik heb zelfs nog bewijs dat JIJ daarop staat te dansen Tom....


hij heeft zelfs nog een hardstyle/ jump cd van mij :o
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 20:36:
hardstyle

ik heb zelfs nog bewijs dat JIJ daarop staat te dansen Tom....


haha hypocriete sTOMmie
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Ocie op zondag 30 oktober 2005 om 20:38:
hij heeft zelfs nog een hardstyle/ jump cd van mij


:O:O:O zo er gaat een wereld voor me open... :O:O:O
Wil niet stoken ofzo, maar ik zou m slaan ocie O:)
Waarschuw beheerder
donateur
[img width=28 height=21 cacheid=0000a221000130a84555926f1a010c59e0]http://www.confuzion.nl/smileys/boks.gif[/img]
 
Waarschuw beheerder
donateur
[img width=359 height=480 cacheid=001289bb00157a8a39384b831a010c5a26]http://www.mijnalbum.nl/Foto=MUKAEDQL[/img]


:O:O:O Tom, wat doe je nou??? Sta jij nou op Hardstyle te gaan??:9


ik wilde je nog zo beschermen tegen deze schande...alleen paste je niet achter mijn brede schouders :s :x O:)
[img width=500 height=375 cacheid=001289bb00157a7b20089e261a010c5a26]http://www.mijnalbum.nl/Foto=TITMD7PX[/img]



:9 (L)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
:respect:
Waarschuw beheerder
donateur
nee hij lata ff zien dat ie nog nooit met vuurwerk gespeeld heeft O:)
Waarschuw beheerder
whahahha deed ik voor jou schat ;)

doe weg die zure foto :d


haha indd ocie b)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
whahaha, goeie foto hoor
'wat is die hardcore toch langzaam' shit sta ik op hardstyle te gaan, als niemand 't maar gezien heeft...
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Da Tomba !! op zondag 30 oktober 2005 om 20:47:
whahahha eed ik voor jou schat

doe weg die zure foto


schat????:O
maar kijk uit, als je mij lief vindt...ik (L) hardstyle...
:woop:

Uitspraak van Ocie op zondag 30 oktober 2005 om 20:47:
nee hij lata ff zien dat ie nog nooit met vuurwerk gespeeld heeft


uhuh...goed excuus, maar ik weet beter, was bij mainstage...


BUSTED TOM :doetiewoep:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Da Tomba !! op zondag 30 oktober 2005 om 20:47:
hahahha deed ik voor jou schat


niet waar, ik was erbij en ben bewijs B)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 20:43:
ik wilde je nog zo beschermen tegen deze schande...alleen paste je niet achter mijn brede schouders


whahahahahahahahaha :respect: dies mooi
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 20:48:
niet waar, ik was erbij en ben bewijs


wij wilden early rave en jij sleepte ons mee Tom :yes:

Echt serieus...ik baalde ervan, maar jij elke x met je hardstyle...ik spaug ervan joh :9


hehehhehehe, oke oke oke, hij deed het wel voor mij,
maar dan nog...

wel vol overtuiging !!!!!!!!
je lijkt net een echte hardstyler :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 20:47:
whahaha, goeie foto hoor
'wat is die hardcore toch langzaam' shit sta ik op hardstyle te gaan, als niemand 't maar gezien heeft...


hahaha ja godver :d de dames wilde daar weer ff naar toe :yes: en ja kan daar moeilijk als een lijk gaan staan toch :d

dat was trouwens ook de enige sprong die ik deed daar :p


pauline :[ je weet best dat ik daar snel weg wilde :yes:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Da Tomba !! op zondag 30 oktober 2005 om 20:50:
dat was trouwens ook de enige sprong die ik deed daar


:[ das niet waar :no:
Je deed er 3 :x

Uitspraak van Da Tomba !! op zondag 30 oktober 2005 om 20:50:
pauline je weet best dat ik je daar gelijk wilde nemen


:O doe eens niet zo raar Tom.... O:)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
hardstyle was wel leuk, amok en viper xxl deden t m gewoon

en de hardcore? benk amper geweest :/
Waarschuw beheerder
*moet echt errug hard lachen inmiddels*
 
Waarschuw beheerder
heb je ook een samenvatting?
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik vind dat er bij de Hardstyle toch echt wel een paar zéééééér fijne producties tussenzitten hoor! Ik vind de Hardcore juist erg achteruit gaan de laatste jaren (het word allemaal veel te rauw en distorted, de sfeer in tracks verdwijnt, producers produceren op een veel te trendy manier elkaar na...) en hardstyle juist weer een beetje opkrabbelen. Waar hardcore gestopt is qua niveau word het bij Hardstyle juist weer beter! :)
Daarnaast heeft hardstyle zeker wel een super geschiedenis, of zijn we de periode: 1999 -2002 vergeten?? Al noemde men het toen nog geen hardstyle, toch hoort het bij de geschiedenis/ontwikkeling ervan! In die periode zijn echt geweldige tracks gemaakt!
Verder zit er een hoop troep tussen bij de Hardstyle; meer troep dan goeds... Ik kan de kritiek daarom ook zeker wel begrijpen. Ik denk er deels het zelfde over. Maar scheer niet de hele hardstyle scene over één kam! Of een nummer goed is, hangt niet af van de stijl die mensen er voor verzonnen hebben; elke track z'n eigen identiteit. Zo ook zitten er dus goede hardstyle tracks tussen!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 20:50:
wij wilden early rave en jij sleepte ons mee Tom


hahaha word steeds leuker :d

Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 20:50:
Echt serieus...ik baalde ervan, maar jij elke x met je hardstyle...ik spaug ervan joh


en leuker ....


;)



bekijk mn agenda maar weer eens dan ..wil tegenwoordig al niet eens meer naar een feest zonder darkcore/terror etc zaaltje erbij :no:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Chemical Sister op zondag 30 oktober 2005 om 20:52:
*moet echt errug hard lachen inmiddels*


nou tom nog :x
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Da Tomba !! op zondag 30 oktober 2005 om 20:53:
bekijk mn agenda maar weer eens dan ..wil tegenwoordig al niet eens meer naar een feest zonder darkcore/terror etc zaaltje erbij


:woop:

tom, als je toch op de kast zit, haal dan effe de stofdoek erover ;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 20:50:
wij wilden early rave en jij sleepte ons mee Tom


nou idd :O je smeekte zowat, op je knieen ging je nog!!!remember????


Uitspraak van Da Tomba !! op zondag 30 oktober 2005 om 20:50:
de dames wilde daar weer ff naar toe


ben jij een dame dan>???:[

Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 20:51:
pauline je weet best dat ik je daar gelijk wilde nemen

doe eens niet zo raar Tom....


:respect: whahahahahaha je bent op dreef pauluz :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 20:53:
Waar hardcore gestopt is qua niveau word het bij Hardstyle juist weer beter


:x:x

hardstyle : ik wil wel maar ik kan niet (y)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 20:54:
je smeekte zowat, op je knieen ging je nog!!!remember????


en nou niet weer die smoesjes dat je struikelde :no:

Opweg naar early rave stak je mij zelfs...en maar doen of het een bij was geweest :[

Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 20:54:
ben jij een dame dan>???


:| in dat geval kon ie ook wel effe mee naar de toiletten,scheelt weer een extra wachtrij O:)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 20:54:
tom, als je toch op de kast zit, haal dan effe de stofdoek erover


als je toch bezig bent....
Waarschuw beheerder
ja eindelijk was ik dan in de hardcore ..moet ik mee naar de wc :/

maar niet gedaan :d godzijdank achteraf :bounce:

decibel: was heel gezellig met je boo ;) maar verder heb ik heel veel hardcore moeten missen !!

ach ja feestjes zat ;)
 
Waarschuw beheerder
Hardstyle is een combinatie van happy hardcore, mellow, opgepitchte top 40 meuk en niet te vergeten gebrek aan inspiratie


er zijn 2 harstyle nummers die ik op kan noemen en dus ook goed genoeg vind om aan te horen

Ard & Jorn - 16 (en ook alleen maar door dat geluidje)
Waveliner - Lizinka


Voor de rest is het gewoon een opgehoopte zooi slappe aftreksels met af en toe een uitschieter die een eigen melodielijn heeft maar meestal zitten er dan weer van die antieke samples in.

Ik zal niet zeggen dat hardcore dat nooit doet, alleen daar wordt alles nog goedgemaakt door het gebruik van beter en zwaardere kicks.

Hardstyle is echt iets voor die mensen die trance te mild vinden en hardcore te hard.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 20:54:
tom, als je toch op de kast zit, haal dan effe de stofdoek erover


[img width=29 height=15]http://feyenoord.messagebase.nl/feyimages/smilies/schateroptafelslaan3ul.gif[/img]
Waarschuw beheerder
da tomba alias pacman 8)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Da Tomba !! op zondag 30 oktober 2005 om 20:58:
maar niet gedaan godzijdank achteraf


whahahhaha, oei...ik heb nog meer troeven lieve schat he?
zo godzijdank vond je het niet ;)

Uitspraak van Da Tomba !! op zondag 30 oktober 2005 om 20:58:
decibel: was heel gezellig met je boo maar verder heb ik heel veel hardcore moeten missen !!


I know...wij ook veel hardstyle...
maar je weet dat ik je niet verplichte om bij me te blijven hangen, dat deed je wel vrijwillig :)
zo'n ramp was t dus niet :9
Waarschuw beheerder
pacman? kom je m'n afwas ook ff doen?


ik bedoel: als je toch aan het stoffen bentO:)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 21:01:
whahahhaha, oei...ik heb nog meer troeven lieve schat he?
zo godzijdank vond je het niet


nee maar ik bedoel ..dat was het enigste uurtje daar in die zaal ;)

nee daarna heb ik je niet meer gevonden he :/

Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 21:01:
zo'n ramp was t dus niet


zeker niet nee 8)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Da Tomba !! op zondag 30 oktober 2005 om 21:06:
nee maar ik bedoel ..dat was het enigste uurtje daar in die zaal


ooooooooooooooooooooooooooooooooooow....alleen begreep jij niet waar wij ineens heen waren O:)
Stond je net in je blote nix...:kwijl:

Heb er niet eens wat van meegekregen :|

Uitspraak van Da Tomba !! op zondag 30 oktober 2005 om 21:06:
nee daarna heb ik je niet meer gevonden he


:no: :(
Uitspraak van Da Tomba !! op zondag 30 oktober 2005 om 21:06:
zeker niet nee


:9
 
Waarschuw beheerder
donateur
ZO...

ik heb m'n vertier weer gehad ;)
ga lekker slapen zo
(K)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
dingen waar je met kippenvel aan terug kunt denken! Vette momenten die wij als publiek samen met de Dj en Mc creeren en die een feest echt magisch maken en zelfs zo indrukwekkend kan zijn dat journalisten het de moeite waard vinden om er een stuk over te schrijven! Gewoon omdat er een onverklaarbare sfeer en uitstraling aanvast zit die zeker niet alledaags te noemen is en hierbij echt uniek is! Zo mag ik de hardcore toch zeker wel omschrijven!? Denk dat wel veel houseliefhebbers het daarmee eens zijn!


amen ben!!
Waarschuw beheerder
Hardstyle stinkt.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Hardstyle, ik probeer het te begrijpen


Hardstyle valt niet te begrijpen :no: .. is gewoon domme tering herrie.. einde verhaal..

IS MIJN MENING.. voordat er weer mensen gaan bléren..
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Dit is het zelfde als een graffitiespuiter gewoon respectloos over het mooie kunstwerk van een andere “collega” begint te spuiten.


:nee: :gaap:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
je moet t zien als een auto..als je eenmaal een snelle auto rijd die de 220 haalt..wil je daarna ook niet meer een auto die maar 120 kan..ook al zou die mooier uitzien :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 20:53:
Ik vind de Hardcore juist erg achteruit gaan de laatste jaren (het word allemaal veel te rauw en distorted, de sfeer in tracks verdwijnt, producers produceren op een veel te trendy manier elkaar na...)


Moet ik je jammer genoeg gelijk in geven. De vetste hardcore is absoluut VOOR 2000 gemaakt. Daarna is het wel bergafwaarts gegaan. Precies zoals je zegt, te overstuurd en chaotisch, vind ik echt heel erg jammer. Maar toch zitten er nog hele vette producties bij die je toch weer die lekkere feeling geven!
 
Waarschuw beheerder
hardstyle suckers!
Waarschuw beheerder
Tja wat doe je als top 40 house je de strot uitkomt als pubertje zijnde?

Juist, dan ga je hardstyle luisteren :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Vage Nico op maandag 31 oktober 2005 om 13:57:
Juist, dan ga je hardstyle luisteren


:cheer: dankje, ik voel me zowaar gelijk jonger :woop:
goed om te horen op mijn leeftijd :9
Werkzaam bij Audio Confusionz
Artiest {SHOWLIST artist 5770, 41658, 167717, 37789}
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Hardstyle, ik probeer het te begrijpen.


ik niet:p
 
Waarschuw beheerder
<<<<-------
Waarschuw beheerder
geef mij maar frans bauer (Y)
Waarschuw beheerder
ik begrijp zn visie wel, maar niet iedereen heeft dezelfde visie he, daarom:
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Dit soort dingen laat je toch zeker in ere en ga je toch niet zomaar gebruiken in de hoop dat door deze sample jou hardstyle plaatje meer succes zal krijgen!! Dit is het zelfde als een graffitiespuiter gewoon respectloos over het mooie kunstwerk van een andere “collega” begint te spuiten.


:jaja: dat is zeker waar en dit gebeurd indd ook met heeeel veel hardcore plaatjes, zoals je erboven ook al noemde. Je argument dat hardcore ''plaatjes sample'd''van muziek dat niet met elkaar te vergelijken is vind ik vreemd... waar haal je dat vandaan :p In een hoop plaatjes is dat wel zo, maar in een hoop ook weer niet. Als je kijkt naar hardstyle, gebeurd dat ook en ook met plaatjes die niet met elkaar te vergelijken zijn.
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Kijk, ik kan me voorstellen dat als je van de style van Hardstyle houdt, Hardcore toch eigenlijk ook wel vet vindt!


is jouw mening indd, en ben ik het mee eens (Y), maar anderom is het vaak ook zo... vind ik,... ook al is hardcore opzwepender, sommigen houden van minder opzwepend :jaja: (ik niet hoor btw)
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Want ik ben het zeker er mee eens dat de hardcore liefhebber toch vaak een ander slag mens is.


iedereen is anders en bij elke muziekstijl horen andere mensen
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
daar begrijp ik eigenlijk niet om welke specifieke redenen iemand Hardstyle fan wordt.


ooit wel eens een Qlubtempo bezocht? Dat waren goeie feestjes!!:D
De hardstyle van 'nu' is anders dan toen en tsja... je moet er van houden
Waarschuw beheerder
Ik snap hardstyle ook niet, zit gewoon helemaal niks in
Erg simpele muziek, we gaan met zijn alle naar SENSATION!!!!!!!
Waarschuw beheerder
Te lang verhaal :gaap:

Ieder zn mening he, ik vraag me ook wel es af hoe mensen naar klassiek kunnen luisteren, maar zal t toch niet snappen, hun hebben er een bepaald gevoel bij net zoalsjij bij hardcore en sommige mensen bij hardstyle..

Ik vind t allebei lekker, maar heb sowieso een zeer brede smaak :O
Waarschuw beheerder
Uitspraak van CjurLjuntje op woensdag 2 november 2005 om 22:27:
Ieder zn mening he, ik vraag me ook wel es af hoe mensen naar klassiek kunnen luisteren, maar zal t toch niet snappen, hun hebben er een bepaald gevoel bij net zoalsjij bij hardcore en sommige mensen bij hardstyle..


:jaja:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Muziek moet toch zeker een beetje achtergrond hebben met een interessante geschiedenis,


De geschiedenis van Hardcore heb jij ook niet meegemaakt man! Op mijn 14e werd ik door mijn broers al meegenomen naar underground feesten! Daar ligt de geschiedenis van Hardcore! Iets wat de meeste van de mensen die hier een reactie plaatsen nooit meegemaakt kunnen hebben!
Die zijn er ook pas later van gaan houden! MEELOPERS

Ik hou van Hardcore zoals het oorspronkelijk bedoeld is! En niet zoals het nu op die feesten gaat! Het merendeel kan niet eens hakken. Staan alsof ze op een rockfeest staan tegen elkaar aan te beuken (hoezo gejat van andere stijlen) of langlaufen door de zaal!

Er zijn veel DJ's die de Hardcore groot gemaakt hebben die nu ook draaien in het Hardstyle circuit! O.a Dana ,Pavo,Isaac,The Prophet, Dj neophyte , Panic, Zany, Darkraver etc Hierbij gebruiken/remixen ze ook een hoop van hun eigen oude platen! Niets gejat gewoon hun eigen nrs gebruikt!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Buzzzer op donderdag 3 november 2005 om 13:23:
De geschiedenis van Hardcore heb jij ook niet meegemaakt man! Op mijn 14e werd ik door mijn broers al meegenomen naar underground feesten! Daar ligt de geschiedenis van Hardcore! Iets wat de meeste van de mensen die hier een reactie plaatsen nooit meegemaakt kunnen hebben!
Die zijn er ook pas later van gaan houden! MEELOPERS


Je hoort mij niet zeggen dat ik alles vanaf het begin heb meegemaakt! Dat heb ik ook idd niet!! Maar dat wil niet zeggen dat ik de geschiedenis niet weet want dat weet ik wel degelijk omdat ik die geschiedenis INTERESSANT EN BOEIEND VIND!! Toen ik 14 was ben ik ook meegegaan met oudere broers van vrienden naar Thunderdome 11 on tour in 1995!! Sindsdien ga ik meerdere malen per maand de vetste feesten af, dat is inmiddels alweer 10 jaar achterelkaar!! Dus noem me geen meeloper!!

Uitspraak van Buzzzer op donderdag 3 november 2005 om 13:23:
Ik hou van Hardcore zoals het oorspronkelijk bedoeld is! En niet zoals het nu op die feesten gaat! Het merendeel kan niet eens hakken. Staan alsof ze op een rockfeest staan tegen elkaar aan te beuken (hoezo gejat van andere stijlen) of langlaufen door de zaal!


Heb je groot gelijk in, zo denk ik er ook over!!

Uitspraak van Buzzzer op donderdag 3 november 2005 om 13:23:
Er zijn veel DJ's die de Hardcore groot gemaakt hebben die nu ook draaien in het Hardstyle circuit! O.a Dana ,Pavo,Isaac,The Prophet, Dj neophyte , Panic, Zany, Darkraver etc Hierbij gebruiken/remixen ze ook een hoop van hun eigen oude platen! Niets gejat gewoon hun eigen nrs gebruikt


Hier heb je ook weer voor een groot gedeelte gelijk, maar het zijn niet alleen maar hardcore dj's die dit doen!! Van Dana kan ik het al helemaal niet uitstaan. Die keert gewoon in één keer hardcore de rug toe en laat het vallen als een baksteen!! zonder respect of medegevoel!! Alsof hardcore nooit voor haar bestaan heeft!! Dat doet pijn...
Hierdoor heeft ze mijn respect en dat van duizenden anderen verloren, zij is ook de enige dj die mijn middelvinger tijdens een set ECHT verdient! Dit doet ze feitelijk ook richting hardcore, haar middelvinger opsteken!!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Dana draait nog wel degelijk hardcore hoor.
 
Waarschuw beheerder
Wat zou jij doen als je bakken met geld kan verdienen door van stijl te wisselen? Ze is door hardstyle wel opeens een ''ster'' geworden. En ze houdt echt nog wel van hardcore hoor, ik zag ze laatst nog in de Midtown een stapeltje hardcore plaatjes luisteren...
Waarschuw beheerder
Hardcore To The Siffel, lig je hier ook 's nachts ook wakker van???
Artiest Kian
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Naar mijn mening vindt ik hardstyle een beetje een “goedkope” kopie van de hardcore muziek.


Ik heb het topic niet helemaal doorgelezen, dus het zal ongetwijfeld al gezegd zijn

Maar het klinkt pas sinds 2003 ongeveer, als, zoals jij t noemt, een goedkope kopie van Harcore. Ik noemde t altijd meer gewoon nep-oldskool.

Alleen, de Hardhouse en Hardstyle van 2000, 2001 en 2002 is geen kopie, of wat dan ook.

Dit is, ik wil ook niet weer niet zeggen orginele (want wat is nog orgineel tegewoordig), maar wel een aparte muziekstroming. Het heeft wel soms iets weg van die hele oude Rave, maar dan in een nieuw jasje. Andere tracks zijn weer meer melodieus.

Het was in die tijd ook de bedoeling om Hardstyle en Hardcore absoluut gescheiden te houden!! Dat is helaas niet gelukt, het is verpest. Ja, gescheiden is het nog wel, maar het wordt teveel met elkaar vergeleken, en er worden heel veel samples gebruikt uit de Hardcore, of remixes van early rave plaatjes.

Dat is ook de rede waarom ik de Hardstyle van tegenwoordig gewoon bagger vind. Het is te gemaakt, en het publiek wat er op af komt is ook minder leuk (mijn mening)

4 a 5 jaar geleden, toen het nog niet zo bekend was in de volksmond, eigelijk alleen voor de mensen die een beetje in de 'scene' thuis waren, en toen er nog diepgaande tracks waar over nagedacht is werden gemaakt, toen vond ik Hardstyle helemaal geweldig, en als ik dat weer terug luister, heb ik daar geen spijt van!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Pallaver op dinsdag 1 november 2005 om 22:49:
Erg simpele muziek, we gaan met zijn alle naar SENSATION!!!!!!!


Kijk en dat bedoel ik nou, zo kent iedereen die t van 4 a 5 jaar geleden niet kent (en de Hardhouse, 1 van de stylen die later onder Hardstyle viel, de Hardstyle van 2001/2002/2003 dus, gaat nog veel verder terug).

Hardstyle was helemaal niet commerciëel. Tenminste, niet zo opgeblazen als het nu is.

Het was een muziekstroming die in het begin nog underground kon zijn, en de tracks waren ook duisterder, grauwer, en 'smeriger' (niet allemaal, de Hardhouse was natuurlijk meer melodieus, ik heb het adn over de Italiaanse Hardbass en Techno, en Duitse Hardtrance (laat je niet misleiden door die naam, want duitse Hardtrance is harder en donkerder dan onze Hardhouse)) en er heerste een geweldige sfeer van saamhorigheid, dat gevoel waar iedereen t over heeft bij de oude Hardcore feesten van vroeger. Die sfeer die je nu vrijwel nergens meer echt helemaal ziet.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 18:15:
vind het volk die bij hardcore hoort niet zo. vind het maar agressief volk


Dat is ook niet het Hardcore volk!!!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
??????????????????????????????????????????????????­??????????????????????????????????????????????????­??????????????????????????????????????????????????­??????????????????????????????????????????????????­??????????????????????????????????????????????????­?????????????????????????????????????????????
Artiest {SHOWLIST artist 43992, 69091, 71165, 45735}
Waarschuw beheerder
hardstyle kun je alleen begrijpen als de producties goed zijn.

(en nee niet komen jammeren met "en dat is er niet dus is de scene kut" want er komt nog wel degelijk kwaliteit uit)

ik bedoel dus niet die recente kut producties van trance generators ofzo
 
Waarschuw beheerder
Hardhouse is een muziekstroming afkomstig uit Engeland. (Snelle trance achtige nrs. met een hardere ondertoon)
Nederlanders hebben die benaming overgenomen om harde house zoals hardstyle een naam te geven, is dus niet de muziek die velen bedoelen als ze het over hardhouse hebben.

Je moet niet iedere organisatie geloven wat ze zeggen over een bepaald genre. Q-dance heeft het ook niet altijd bij het rechte eind gehad... heb ik nog een mooi voorbeeld over, maar dat is weer een ander verhaal..

Maargoed, de term hardhouse is al teveel ingeburgerd hier als synoniem voor hardstyle, het is dus niet hetzelfde.
Waarschuw beheerder
Snap niet dat er zo'n ophef over gemaakt wordt, er zijn mensen die van hardcore houden, sommige hardstyle, je hebt zelfs mensen die van opera houden.

Ik snap ook niet dat mensen kunben luisteren naar speedcore enzo, maar zo heeft ieder zn eigen ding..

I (L) Hardstyle
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kian op donderdag 3 november 2005 om 23:15:
Kijk en dat bedoel ik nou, zo kent iedereen die t van 4 a 5 jaar geleden niet kent (en de Hardhouse, 1 van de stylen die later onder Hardstyle viel, de Hardstyle van 2001/2002/2003 dus, gaat nog veel verder terug).

Hardstyle was helemaal niet commerciëel. Tenminste, niet zo opgeblazen als het nu is.

Het was een muziekstroming die in het begin nog underground kon zijn, en de tracks waren ook duisterder, grauwer, en 'smeriger' (niet allemaal, de Hardhouse was natuurlijk meer melodieus, ik heb het adn over de Italiaanse Hardbass en Techno, en Duitse Hardtrance (laat je niet misleiden door die naam, want duitse Hardtrance is harder en donkerder dan onze Hardhouse)) en er heerste een geweldige sfeer van saamhorigheid, dat gevoel waar iedereen t over heeft bij de oude Hardcore feesten van vroeger. Die sfeer die je nu vrijwel nergens meer echt helemaal ziet.


(Y)

dat was echte hardstyle(Y)
labels als Overdose/Pulse/Chaos/Trauma/

namen als Baced/MarcLA Cruz/scot project/ Cosmosonic/Kai Tracid/ASYS Hennes And cold. en natuurlijk nog veel meer.

muziek met gevoel/passie en originaliteit.

Wat van hardstyle op dit moment duidelijk niet gezegd kan worden. Hardstyle nu is gebaseerd op een ding en dat is $$$
Zoveel mogelijk geld verdienen met zoveel mogelijk crap.
ik hoop dat deze periode snel over is.
 
Waarschuw beheerder
donateur
The Donkey Rollers strike again b)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 4 november 2005 om 14:28:
Wat van hardstyle op dit moment duidelijk niet gezegd kan worden. Hardstyle nu is gebaseerd op een ding en dat is $$$
Zoveel mogelijk geld verdienen met zoveel mogelijk crap.
ik hoop dat deze periode snel over is.


Dat is met alles, alles en iedereen is te commercieel bezig, oo in de hardcorescene, die 15jarige die zeggen dat ze al vanaf t begin gabber zijn en dat als je puntschoenen aan hebt je niet naar hardcore mag luisteren..Hardcore is ook cemmercieel.

Zelfs Kerst is 1 groot cemmercieel feest
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van CjurLjuntje op vrijdag 4 november 2005 om 14:32:
Dat is met alles, alles en iedereen is te commercieel bezig, oo in de hardcorescene, die 15jarige die zeggen dat ze al vanaf t begin gabber zijn en dat als je puntschoenen aan hebt je niet naar hardcore mag luisteren..Hardcore is ook cemmercieel.

Zelfs Kerst is 1 groot cemmercieel feest


nee hoor ik ben van mening dat je ook muziek kunt maken met gevoel en passie en te zorgen voor originaliteit. ik bedoel de euro per plaat die de producers erop verdienen maakt ook niet meer uit.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 4 november 2005 om 15:16:
nee hoor ik ben van mening dat je ook muziek kunt maken met gevoel en passie en te zorgen voor originaliteit. ik bedoel de euro per plaat die de producers erop verdienen maakt ook niet meer uit


Het kan idd, maar meeste muziek die je hoort is commercieel anders zou je t niet horen..

Dj's, organisaties en iedereen wil er geld aan verdienen, dat is gewoon met alles zo
 
Waarschuw beheerder
hardstyle zuigd!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 4 november 2005 om 20:54:
hardstyle zuigd!!


(Y), nu alleen nog leren typen....
 
Waarschuw beheerder
jij zuigT ook
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 4 november 2005 om 20:54:
hardstyle zuigd!!


:O En is t lekker??

Uitspraak van Kuijpers op vrijdag 4 november 2005 om 20:55:
nu alleen nog leren typen....


:P

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 4 november 2005 om 21:22:
jij zuigD ook


Shit, gewoon door 2 tegelijk gezogen worden :o
Waarschuw beheerder
mooi stukje wat je hebt getypt maar je onderbouwing begint wel klote..

Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Deze uitspraak wil ik onderbouwen met de vergelijkbare hoogte bpm


bpm bij hardstyle ligt toch wel laag vergeleken dat met hardcore (bij hardstyle maar zo'n 140 bpm, bij hardcore 180 - 220)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van CjurLjuntje op vrijdag 4 november 2005 om 21:24:
Shit, gewoon door 2 tegelijk gezogen worden


had je maar een piemel he (Y)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kuijpers op vrijdag 4 november 2005 om 21:33:
had je maar een piemel he


Nou...dan had ik t wel geweten.
Mag ik doe van jou niet ff lenen?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kuijpers op vrijdag 4 november 2005 om 22:08:
Wat wil je er mee doen ?


Ff kijken hoe t is als jij en Hardstyle er aan zuigen
Waarschuw beheerder
Uitspraak van CjurLjuntje op vrijdag 4 november 2005 om 22:12:
FF kijken hoe t is als jij en Hardstyle er aan zuigen


Als ik dat aan jou zou vragen ben ik een viezerik :P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van CjurLjuntje op vrijdag 4 november 2005 om 22:22:
Wanneer?


Laat het me weten wanneer je zuigvermogen in optimale conditie verkeert....
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kuijpers op vrijdag 4 november 2005 om 22:23:
Laat het me weten wanneer je zuigvermogen in optimale conditie verkeert....


Die is altijd optimaal
 
Artiest {SHOWLIST artist 17148, 32373}
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Naar mijn mening vindt ik hardstyle een beetje een “goedkope” kopie van de hardcore muziek


zeg ff dat hs bij 2000 begonnen is om maar even een jaartal te pakken...2000-tot 2004 (dus niet tot & met) was echt wel een hele mooie stijl die niet zo heel veel op hardcore leek, en ook werden er bijna geen samples gejat van HC platen..maar op een gegeven moment is men op een zijspoor beland qua producties (niet alle producers uiteraard), gebrek aan inspiratie misschien? En ik ga er vanuit dat ze toch geld in het laatje hebben willen brengen, maar dan zal je toch platen moeten maken die bij de massa aanslaat...helaas waren dit vaak HC nummers in een HS jasje...dus ik denk dat het daar ongeveer fout is gegaan met deze stijl die ik een hele lange tijd heb kunnen waarderen. En ook serieus van heb kunnen genieten...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 4 november 2005 om 22:27:
zeg ff dat hs bij 2000 begonnen is om maar even een jaartal te pakken...2000-tot 2004 (dus niet tot & met) was echt wel een hele mooie stijl die niet zo heel veel op hardcore leek, en ook werden er bijna geen samples gejat van HC platen..maar op een gegeven moment is men op een zijspoor beland qua producties (niet alle producers uiteraard), gebrek aan inspiratie misschien? En ik ga er vanuit dat ze toch geld in het laatje hebben willen brengen, maar dan zal je toch platen moeten maken die bij de massa aanslaat...helaas waren dit vaak HC nummers in een HS jasje...dus ik denk dat het daar ongeveer fout is gegaan met deze stijl die ik een hele lange tijd heb kunnen waarderen. En ook serieus van heb kunnen genieten...


Conclusie: Hardstyle raakte uit en begon te sterven en daarom kwamen er alleen goedkope rips en covers etc. waardoor het nu helemaal niet meer klinkt.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Barbie, je bent een nerd die geen zak bijdraagd aan het forum. Zo ook met dit antwoord van je niet. (f)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 4 november 2005 om 22:33:
Barbie, je bent een nerd die geen zak bijdraagd aan het forum. Zo ook met dit antwoord van je niet


Die reactie draagt wel iets bij aan het forum wil je zeggen??
 
Waarschuw beheerder
donateur
mja, een beetje gelijk heeft ie eigenlijk wel...de échte hs is in mijn ogen dood..

denk ook dat het komt omdat het publiek door de jaren heen een stuk veranderd is...ben zelf bijna niet erbij geweest tussen 2000-2003 dus kan ik dat volgens de meesten waarschijnlijk ook niet weten maar goed...als jij als dj/producer ziet dat het volk niet losgaat op 'échte' hardstyle en wél op covers om ze idd maar zo even te noemen dan lijkt me de keuze voor een producer vrij makkelijk...maar
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 4 november 2005 om 22:33:
Barbie, je bent een nerd die geen zak bijdraagd aan het forum. Zo ook met dit antwoord van je niet. (f)


Wat wil je wijsneus?En met die spelfouten van je neem ik je natuurlijk niet echt serieus...
Waarschuw beheerder
Snap eigenlijk niet waarom er zo'n probleem van gemaakt wordt, iedereen heeft zn eigen mening.
Ik vind HS wel :kwijl:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van CjurLjuntje op vrijdag 4 november 2005 om 22:47:
Ik vind HS wel


En ik vind het achterhaald.
Blijkt ook uit het feit dat er haast geen originele tracks meer uit komen en er enorm veel geript wordt.
Het begin van HS was een openbaring, nu begint het vervelend te worden. Mensen die nu net komen kijken zijn er gewoon te laat bij, jammer volgende rage is voor jullie :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kuijpers op vrijdag 4 november 2005 om 22:53:
En ik vind het achterhaald.
Blijkt ook uit het feit dat er haast geen originele tracks meer uit komen en er enorm veel geript wordt.
Het begin van HS was een openbaring, nu begint het vervelend te worden. Mensen die nu net komen kijken zijn er gewoon te laat bij, jammer volgende rage is voor jullie


Is geen rage voor mij hoor...luister t al zolang ik me herinner ;)

Maar gelukkig heeft ieder zn eigen smaak:D
 
Waarschuw beheerder
ik ben fucking trots op hardstyle en dat ik die stijl draai en produceer maar ik trek de nieuwe shit niet... nieuwe 'hardstyle' noem ik ook geen hardstyle meer en daarom heb ik het genre uit mn favorietenlijst gegooid.

ik weet niet hoe vaak ik dit gezegd heb maar t zal vast de 100e keer zijn. Hardstyle heeft NIKS met hardcore te maken, maar is gewoon de meest brute en afgeragde vorm van trance. Kijk naar ALLE hardstyle van voor 2003, de nummers volgen een opbouw net als in trance nummers, gebruiken dezelfde basslines en soms zelfs trancy melodieën.

Vergelijk:
Bison meets Quakers - I Got Tonight
Embargo! - Blackout
Cosmic Gate - The Truth (original mix of dj isaac mix kan allebei)
Trance Generators - Never in Danger
Microbots - Cosmic Evolution (DJ Scot Project remix)

met:

Pavo&Zany - Shutterspeed
Zany & Duro - Our Power
Deepack vs Showtek - Stampen
Da Bootleggers - Ho's & Bitches (of hoe die ook heet)
Tuneboy - Money Talks Bullshit Walks

en je snapt waar ik het over heb. Hardstyle is pas kut geworden toen het op hardcore begon te lijken. Iedereen die zich van het genre heeft afgewend zal dat met me eens zijn, en zo niet geef je maar een gil....

komt natuurlijk niet door dat hardcore kut is, maar puur en alleen omdat ze elementen uit hardcore jatten die wel kenmer van het genre zijn, zoals de kicks en basses die super hard gaan, maar dat is niet hetgene wat een nummer vet maakt, het gaat om het totaalplaatje. En wat dat betreft verenigt moderne hardstyle invloeden in zich die ik vind klinken als een hele slechte combinatie.
 
Waarschuw beheerder
bovendien hebben alle artiesten uit het begin zich van het genre afgewend en diegenen die nog steeds hardstyle maken van de ouwe garde (Dana, Blutonium Boy, Walt, DJ Wag, en nog enkele anderen) doen dat in een compleet andere stijl dan meeste andere producers. Ze staan als het ware dichter bij de oorsprong.
 
Waarschuw beheerder
donateur
bijna volkomen mee eens x-sence, alleen op 1 ding na:

Uitspraak van verwijderd op zaterdag 5 november 2005 om 00:09:
komt natuurlijk niet door dat hardcore kut is


Hardcore is niet kut :P
Mainstream HC is misschien niet het vetste wat is er is, maar Hardcore is meer dan dat ;)
 
Waarschuw beheerder
ik zeg tog dat het niet komt omdat hardcore kut is.

Dus met andere woorden: hardcore op zich is niet kut, wannabe hardcore is kut.

En daar reken ik zowel nieuwe HS bij, als Angerfist, Korsakoff, en die ene gast die altijd met zn ******* aan haar **** zit terwijl hij haar platen gelijk legt als ze draait ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 4 november 2005 om 22:39:
de échte hs is in mijn ogen dood..


:respect:

Eig helemaal niet iets om blij ofzo om te zijn, maar eens met die opmerking be ik het voor 100%!!!

Hardstyle van vroeger was gewoon:kwijl:

Tegenwoordig is het gewoon geldklopperij, en het publiek is gewoon naar:S

*zucht* was het maar weer gewoon zoals 4 a 5 jaar geleden....

IK zal die tijd iig nooit vergeten!!!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Wat wil je wijsneus?En met die spelfouten van je neem ik je natuurlijk niet echt serieus...


Nou ja... eigenlijk wilde ik je alleen maar laten happen, omdat ik daar op dat moment zin in had. Ik zie jou namelijk ook altijd happertjes uitdelen aan anderen. Ik dacht laat ik dat ook eens bij jou doen. Gewoon voor de lol.

Maar je hebt het over spelfouten...

Ik moet even kwijt aan je dat het doel van communicatie niet is om zo perfect mogelijk te spellen. Dat is is iets wat door achterlijke mensen alleen zo gezien word. Maar het gaat erom dat je van elkaar weet je bedoeld. Daar moet je op in gaan. Dus, stil maar met je zogenaamde intellectuele houding. :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 5 november 2005 om 01:09:
en die ene gast die altijd met zn ******* aan haar **** zit terwijl hij haar platen gelijk legt als ze draait


wie bedoel je hiermee :)???
Waarschuw beheerder
donateur
Hardstyle heeft zich gewoon ontwikkeld en dat sommige mensen dat niet bevalt of dat ze dat slechter vinden wil niet zeggen dat hardstyle dood is, integendeel!

Er is ook een periode geweest dat iedereen zei dat hardstyle altijd hetzelfde was en dat er geen verandering in de nummers zat. Nu is het zich dus wel aan het ontwikkelen en niet iedereen is er blij mee, maar geloof me: heel veel mensen wel!
 
Waarschuw beheerder
donateur
mja in iedergeval ook heel veel mensen niet, vandaar dat het publiek zo veranderd is :P
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Re-1st op zaterdag 5 november 2005 om 09:55:
Nu is het zich dus wel aan het ontwikkelen en niet iedereen is er blij mee, maar geloof me: heel veel mensen wel!


Vergeet niet dat het Hardstyle publiek in de laatste paar jaar enorm gegroeid is, mede ook omdat het zo commercieel is geworden.

En geloof mij nou maar, dat de meerderheid die de HS de eerste 3 jaar heeft meegemaakt, er niet blij mee is!;)
Waarschuw beheerder
Denk niet dat de topicopener nu weet hoe ze HS moet begrijpen...:O
 
Waarschuw beheerder
donateur
tuurlijk wel...lijkt me nu duidelijk wat er met HS is gebeurd...begon als iets moois, maar kwam helaas op het verkeerde spoor terecht..
Waarschuw beheerder
Ieder zn mening, door die conclusie kan ze HS niet begrijpen
 
Waarschuw beheerder
donateur
HS valt ook niet meer te begrijpen, dat is juist de conclusie ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 5 november 2005 om 13:25:
HS valt ook niet meer te begrijpen, dat is juist de conclusie


Voor jou misschien niet..
HS is voor mij toch wel de muziek waar ik op los kan gaan..
 
Waarschuw beheerder
donateur
Vind Hardstyle qwa opbouw net trance je hebt eerst een basje + melodie daarna break een opbouw waarbij je denkt nu zal het wel los gaan en dan gaat het weer exact hetzelfde verder. Kut dus.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 5 november 2005 om 00:09:
en je snapt waar ik het over heb. Hardstyle is pas kut geworden toen het op hardcore begon te lijken. Iedereen die zich van het genre heeft afgewend zal dat met me eens zijn, en zo niet geef je maar een gil....


JUp, dat ben ik met je eens. Heb trouwens laatst me uitstekend vermaakt op Strike One, er kwamen echt nog wat "oudere" plaatjes voorbij, zoals Dreams; Miss shiva en On the edge; DJ Isaac.
Ik waande me haast op Impulz outdoor 2002 :bounce:


*edit

In die tijd werden er ook al samples geklauwd uit HC, bijvoorbeeld Slavez van Tag 9.....vond ik toendertijd al jammer. Ze hadden van Stereomurder afmoeten blijven!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ik ga het niet eens proberen te begrijpen!!! A waste of time! Het zuigt en het is bagger!!!

[img width=333 height=348 cacheid=000aa8ce001ee9284bc4119a1a010f884f]http://img82.exs.cx/img82/4760/hardstykeSuXx.jpg[/img]
Ik haat g#dverd#mme hardstyle!!!!
Waarschuw beheerder
donateur
respect voor de topicopener.

ik ben het met je verhaal eens tot op de interpunctie toe.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
soms wel lache in control was wel lache!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Naar mijn mening vindt ik hardstyle een beetje een “goedkope” kopie van de hardcore muziek.


ik denk dat velen het met mij eens zijn dat de hardstyle van 2001 - 2003 echt wel vet was...

...nu hoor je bij Technoboy, DonkeyRollers en dat soort dingetjes hardcore-loopjes toegewerkt naar een afgezaagde Climax zonder nog maar enig orginele samples of melodietjes,

de Hardstyle van een aantal jaar terug was gebasseerd (volgens mij, hoeft dus niet voor iedereen te zijn) op de Bitte ein Beat die onder andere door Charly Laaglawaai, Deepack en DeazD werd opgezet, rond 2000.
Een te harde bass om het hardtrance te noemen, te traag voor hardhouse en zeker geen techno. (Waarom er als onderschrift bij deze cd's stond Hardhouse/Techno/Trance snap ik dus niet)
In het begin werd Hardstyle nog Up-tempo genoemd. Later het allemaal gewoon TE...

daarom moet ik ook allemaal niets hebben van jump enz, toch liggen deze 'hardere stijlen' errug gemakkelijk in het gehoord, gewoon party muziek, is toch een feit denk ik wel...

Das ook de rede dat ik me meer ben gaan richten op minimal/techno/industrial/herrie :P
Waarschuw beheerder
om te snappen wat er leuk aan hardstyle is....

Het is een lekkere bass die (niet met kutgeluid in jaarbeurs :P ) die als het ware lekker door je heen gaat, in een lekker tempo waarop je relaxed kan huppelen, dat valt op zich ook wel te doen op HQ's

om terug te komen op je onderwerp
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van :D pollie :D op zondag 6 november 2005 om 23:41:
Das ook de rede dat ik me meer ben gaan richten op minimal/techno/industrial/herrie


da's teminste niet zo voorgekauwd.

lekker ingewikkeld, niet simpel een basline en een melodie!
opbouw - climax - opbouw - climax
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van :D pollie :D op zondag 6 november 2005 om 23:41:
Een te harde bass om het hardtrance te noemen, te traag voor hardhouse en zeker geen techno.


Arome - Vizions of Paradize is ook hard trance.

En die bass is zo hard daar kan zelfs menige ouwe hardcore plaat nie tegenop :no:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van CjurLjuntje op zaterdag 5 november 2005 om 13:28:
HS is voor mij toch wel de muziek waar ik op los kan gaan..


Hardstyle is the music Drives me insane :bounce:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van CjurLjuntje op vrijdag 4 november 2005 om 15:20:
Het kan idd, maar meeste muziek die je hoort is commercieel anders zou je t niet horen..


Dus elke muziek wat jij ergens hoort of download of op een feest vind jij commercieel??

Als ik een setje download van een DJ is die dan commercieel??

Commercieele DJ's die heb je wel, maar ik hou gewoon niet van commercieele DJ's of ga je nu ook zeggen dat alle DJ's commercieel zijn?
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van :xDennis:x op maandag 7 november 2005 om 00:23:
Hardstyle is the music Drives me insane


Pfff, ik ging dit weekend naar Backdraft, om die nieuwe HS weer een kans te geven. Wat een baggermuziek is dat geworden zeg. Ik wist het al, en zag het in 2003 aankomen, maar na bij QT 2001 die goeie oude tijden te herleven(l) dacht i, ik geef het nog 1 kans, gewoon om te kijken hoe het nu is!

Gadverdamme wat is dat verpest zeg, blegh. Het is de naam Hardstyle ook niet meer waard!! Het lijkt er niet eens meer op! Het moet alleen maar harder en sneller, en het lijkt idd veels teveel op een goedkope kopie van de oudere Hardcore!

Vroeger had het nog style, nu is het niets meer. Je kan dit gewoon geen Hardstyle meer noemen. Troep is het, niets meer dan dat!!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
precies :)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Hardstyle, ik probeer het te begrijpen. Ik ben dit weekend voor de eerste keer sinds de Mysteryland Indoor edities naar een “Multi style” dance event geweest namelijk Hard Bass. Zelf ben ik al vele jaren fanatiek Hardcore fan in hart en nieren en ben dan ook sinds 1995 op vele hardcorefeesten te vinden, ik ging dit weekend dan ook uitsluitend voor de hardcore zaal. Alleen heeft Hardbass me nu aan het denken gezet over de Hardstyle die daar overheersend gedraaid werd. Ik heb me nooit zo op Hardstyle verdiept maar nu ik dat allemaal gezien heb daar begrijp ik eigenlijk niet om welke specifieke redenen iemand Hardstyle fan wordt.

Even voorop gesteld; Ik heb respect voor alle muzieksoorten en probeer me ook te verplaatsen naar de liefhebber hiervan om een bepaalde muziek te kunnen begrijpen!! Ik wil hiermee dus niemand beledigen maar ik wil juist mijn visie, die dus fout kan zijn, doormiddel van jullie reacties aanscherpen en dus eventueel verbeteren!!

Naar mijn mening vindt ik hardstyle een beetje een “goedkope” kopie van de hardcore muziek. Deze uitspraak wil ik onderbouwen met de vergelijkbare hoogte bpm en de opbouw van de muziek! En zelfs de manier van dansen!! Alsmede, en dit vindt ik nog het ergste, de vele samples die van de hardcore gekopieerd worden. Dit zijn vaak samples van legendarische hardcore platen die al vele jaren door de grootste hallen van Nederland galmen en echt een gigantische impact hebben op het publiek. Dit soort dingen laat je toch zeker in ere en ga je toch niet zomaar gebruiken in de hoop dat door deze sample jou hardstyle plaatje meer succes zal krijgen!! Dit is het zelfde als een graffitiespuiter gewoon respectloos over het mooie kunstwerk van een andere “collega” begint te spuiten.

Natuurlijk is het bekend dat samples in hardcore platen ook vaak gekopieerd zijn van andere muzikale produkties maar hier gaat het dan over een heel ander slag muziek wat op geen enkel punt met elkaar te vergelijken is. Dit in tegenstelling met de vele vergelijkingen tussen de opbouw en klank van hardcore en hardstyle, waardoor het in grote lijnen toch verschrikkelijk veel op elkaar lijkt! De liefhebber herkent natuurlijk vele verschillen maar iemand met een “ongetraind oor” zal het er waarschijnlijk moeilijk mee hebben.

Als ik dit bovenstaande nu zo bekijk snap ik dus niet waarom nou zoveel mensen deze muziek zo geweldig vinden. Ik vind het het feitelijk een beetje een goedkoop aftreksel van de hedendaagse hardcore die zichzelf toch wel op zeer unieke wijze heeft ontwikkeld tot een waar begrip die ver buiten de nederlandse grenzen reikt. Echt iets waar je als liefhebber trots op mag zijn!!

Muziek moet toch zeker een beetje achtergrond hebben met een interessante geschiedenis, dingen waar je met kippenvel aan terug kunt denken! Vette momenten die wij als publiek samen met de Dj en Mc creeren en die een feest echt magisch maken en zelfs zo indrukwekkend kan zijn dat journalisten het de moeite waard vinden om er een stuk over te schrijven! Gewoon omdat er een onverklaarbare sfeer en uitstraling aanvast zit die zeker niet alledaags te noemen is en hierbij echt uniek is! Zo mag ik de hardcore toch zeker wel omschrijven!? Denk dat wel veel houseliefhebbers het daarmee eens zijn!

Kijk, ik kan me voorstellen dat als je van de style van Hardstyle houdt, Hardcore toch eigenlijk ook wel vet vindt! En als je dan idd hardcore ook vet vind, dan snap ik niet waarom je nog naar hardstyle luistert want hardcore is toch zeker vele malen explosiever en opzwepender!! Dat laat hardstyle toch een beetje in een flauw daglicht staan! Dat is dan toch net iets te soft, zo van ik wil wel maar ik kan niet!! Het verschil van enthousiasme en compleet los gaan was toch zeker wel duidelijk te zien tussen de Hardcore zaal en de Hardstyle zaal

De enige reden die ik zou kunnen begrijpen is dat je voor Hardstyle kiest omdat dit een heel ander soort publiek trekt dan hardcore. Want ik ben het zeker er mee eens dat de hardcore liefhebber toch vaak een ander slag mens is.

Het komt er op neer dat ik kwaliteiten mis in Hardstyle waar je trots op kunt zijn, en die trots geeft je juist net die extra boost op feesten die je kippenvel geeft en echt helemaal los laat gaan!!

Nogmaals, dit is niet bedoeld om Hardstyle zwart te maken, ookal heb ik er zojuist geen goed woord over geschreven, maar ik hoop juist dat iemand me hier het tegendeel van kan duidelijk maken en me misschien kan overhalen dat ik ernaast zit. Ookal zijn er bepaalde feiten waar ik niet snel van af zal wijken…

Ben serieus zééééér benieuwd…

Grtz Ben


:respect: duidelijker kan eg nie....
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kian op maandag 7 november 2005 om 00:44:
Troep is het, niets meer dan dat!!!


tja dat heb ik dus hetzelfde met de hedendaagse hardcore.. ze hadden het moeten houden zoals het vroeger was.. daar zat nog gevoel in .. heb op hardbass nog ff geluisterd.. de early was nog wel lekker maar angerfist bakte er weer nix van :no:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 5 november 2005 om 21:42:
k waande me haast op Impulz outdoor 2002


Was toch volgens mij overwegend hardhouse ;)
 
Waarschuw beheerder
Ik ben tegenwoordig ook meer van de hardstyle, omdat (het merendeel van) de hedendaagse hardcore me niet kan boeien. De hardcore van vroeger (zgn. early rave of hardcore) mag ik nog wel graag horen. Naar mijn heeft hardstyle meer weg van de stijl van vroeger dan van de hedendaagse hardcore-producties.

Komt bij dat hardstyle over het algemeen wat relax-ter is dan de hysteriche hardcore van tegenwoordig (enkele uitzonderingen daargelaten). En ja, wat de opbouw van tracks betreft heb je wel gelijk, maar opbouw van de meeste soorten dancemuziek is hetzelfde toch...
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van :xDennis:x op maandag 7 november 2005 om 11:28:
de early was nog wel lekker maar angerfist bakte er weer nix van


tja...euhhhh niet alles is zo eentonig als angerfist he :/
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van :xDennis:x op maandag 7 november 2005 om 11:28:
de early was nog wel lekker maar angerfist bakte er weer nix van


Hahaha, dan noem je ook echt een naam!:D

Angerfist(n):no:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op maandag 7 november 2005 om 11:50:
hysteriche hardcore van tegenwoordig


industrail misschien?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Pallaver op maandag 7 november 2005 om 00:41:
Dus elke muziek wat jij ergens hoort of download of op een feest vind jij commercieel??

Als ik een setje download van een DJ is die dan commercieel??

Commercieele DJ's die heb je wel, maar ik hou gewoon niet van commercieele DJ's of ga je nu ook zeggen dat alle DJ's commercieel zijn?


Lezen maat..
MEESTE muziek wat je hoort, zeg toch niet alles.
Net zo goed als niet alle dj's cemmercieel zijn..

Maar heb allang gezien dat een discussie met jou nutteloos is, ieder heeft zn eigen smaak of t nou commercieel is of niet.
Voor mij is HS (L)
 
Waarschuw beheerder
Hardstyle is over het algemeen gejat van de hardcore

Alleen dan beter!
Zonder dat kansloze "nieuwe generatie gabbers volk "

M.U.V oldskool want dat roeleerd het meest uiteraard! :p
Waarschuw beheerder
Uitspraak van :xDennis:x op maandag 7 november 2005 om 11:28:
tja dat heb ik dus hetzelfde met de hedendaagse hardcore.. ze hadden het moeten houden zoals het vroeger was.. daar zat nog gevoel in .. heb op hardbass nog ff geluisterd.. de early was nog wel lekker maar angerfist bakte er weer nix van


snap ik ja:D

Angerfist was echt troep idd, echt heel treurig zoon scheurend kutbasje in een terror-tempo, klonk echt nergens naar :no:

Uitspraak van verwijderd op woensdag 9 november 2005 om 21:25:
Hardstyle is over het algemeen gejat van de hardcore

Alleen dan beter!
Zonder dat kansloze "nieuwe generatie gabbers volk "

M.U.V oldskool want dat roeleerd het meest uiteraard!


Dat zou ik niet te hard zeggen, der is echt wel goeie hardcore op het moment, voor ieder wat wils!

Ben alleen niet zo fan van de Outblast-Angerkist kant ;P
En Oldschool/Early Rave blijft toch de meest ideale party-muziek (voor mij persoonlijk) :cheer:
Waarschuw beheerder
donateur
't is maar net 'wat je gewend' bent en waar je van houdt...ik ben weer niet echt van de hardcore, maar vind hardstyle geweldig!!!:bounce:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 4 november 2005 om 22:33:
Barbie, je bent een nerd die geen zak bijdraagd aan het forum. Zo ook met dit antwoord van je niet.


Ghehe, helemaal gelijk :D
maark mot soms wel lachen om die vent ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van CjurLjuntje op woensdag 9 november 2005 om 21:19:
Lezen maat..
MEESTE muziek wat je hoort, zeg toch niet alles.
Net zo goed als niet alle dj's cemmercieel zijn..

Maar heb allang gezien dat een discussie met jou nutteloos is, ieder heeft zn eigen smaak of t nou commercieel is of niet.
Voor mij is HS


Goh dat zie je dan wel snel zeg(Y)
Heel trots op jou, ik zit hardstyle toch niet af te zeiken of wel dan.
Als jij je happy voelt met hardstyle dan moet je het zeker blijven luisteren..
Artiest Jaron
Waarschuw beheerder
Ik vind het allemaal rommel ;)
Techno vind ik veel interessanter, gaat veel dieper..:D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DJ Jaron op donderdag 10 november 2005 om 09:59:
Techno vind ik veel interessanter, gaat veel dieper


das zeker waar...
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DJ Jaron op donderdag 10 november 2005 om 09:59:
Techno vind ik veel interessanter, gaat veel dieper


Hahahahahaahahahahahahah......
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op donderdag 10 november 2005 om 16:09:
Uitspraak van DJ Jaron op donderdag 10 november 2005 om 09:59:
Techno vind ik veel interessanter, gaat veel dieper

Hahahahahaahahahahahahah......


nee techno is niet grappig :/
 
Waarschuw beheerder
er hangt zon ongelofelijke apres-ski-vibe rond die hardstyle platen. verschil is dat ze t bij apres-ski om muziek met een knipoog gaat. hardstyle neemt zichzelf wel serieus :S weet niet wie ik een betere producer vind. huub hangop of the prophet :S
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Hardstyle zuigt gewoon :/
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
haardstyle is uitgemolken als je het verder gaat evolueren krijg je of techno of hardcore en dat is er al!
Waarschuw beheerder
k vind tegenwoordig al zelfs normale hardcore niet meer hard genoeg 8)

geef mij op dit moment maar lekker veel terror,speedcore,industrial,breakcore en darkcore :kwijl:

maar ook de oude hardcore vind ik nog erg goed hoor :yes:
ik verzamel heel veel reeksen cd's en heb nu bijna 270 hardcore cd's :)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Da Tomba !! op donderdag 10 november 2005 om 18:22:
vind tegenwoordig al zelfs normale hardcore niet meer hard genoeg

geef mij op dit moment maar lekker veel terror,speedcore,industrial,breakcore en darkcore


haha jij ook al :d dikke schranz en teKno ook een aanrader (y)
Waarschuw beheerder
kan iemand mij uitleggen wrom er zo'n big issue word gemaakt rondom hardstyle? 8)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
omdat het simpel is en niet zo doordacht als menig andere house muziek
Waarschuw beheerder
Ben, je geeft duidelijk je mening weer, goed beargumenteerd. Zo zie ik het graag dit voorkomt dat die een vervelend (lees: afzeik) topiqeu wordt, waarvoor dus hulde!

Ik ben het op alle punten met je eens (hardstyle komt ook voort uit hardcore, maar zo zijn alle muziekstylen ergens vandaan gekomen toch? Zo kun je generaliserend ook zeggen dat Jump voortkomt uit hardstyle, maar dan een ietwat trager tempo en een "ander" soort melodie...:)

Het is ook zeker waar dat hardcore een ander "soort" publiek trekt (zeker als dit publiek in Lonsdale en bomberjacks loopt, waardoor hardcore de toch wel vervelend aggressieve uitstraling heeft.)

Zelf kies ik liever voor hardstyle, omdat deze nummers vaak een diepere, pompende bass heeft t.o.v. hardcore nummers. Uiteraard zijn er hardstyle nummers die kut zijn en hardcore nummers die wel leuk zijn (naar mijn mening bijv. Beat U To Death of Bij Gebrek Aan Beter die ik wel weer lekker vind).

Ik denk dat je niet teveel de muziek in hokjes moet stoppen, maar per nummer moet bepalen of je het cool vind of niet. Uiteraard kun je wel zeggen wat voor type muziek je luistert (ik ben dus een hardstyle-mens, maar mijn favo dj is Yoji Biomehanika, raar he ;) )

Zo, lang verhaal, ik hoop dat ik mijn punt duidelijk heb gemaakt... :)
Waarschuw beheerder
ja en..? was voor HHHakkelaar bedoeld ;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Hardstyle vind ik niet zuigen mag het graag luisteren, maar geef mij maar liever wat industrial/industrial hardcore/terror :)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Markovic op vrijdag 11 november 2005 om 12:09:
Ik denk dat je niet teveel de muziek in hokjes moet stoppen, maar per nummer moet bepalen of je het cool vind of niet. Uiteraard kun je wel zeggen wat voor type muziek je luistert (ik ben dus een hardstyle-mens, maar mijn favo dj is Yoji Biomehanika, raar he )


vind ik niet, wel ben ik het met je eens dat je niet alles in hokjes moet stoppen! maar ze zijn erwel hardstyle kan je geen techno noemen en anders om! vroeger was het gewoon house :d
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 11 november 2005 om 11:55:
omdat het simpel is en niet zo doordacht als menig andere house muziek


verdiep je eerst ergens in voordat je je mening hier neer zet (y) niet lullig bedoeld verder maar wordt een beetje moe van elke keer dezelfde discussie.. en iedereen maar gezellig met zn allen meelullen :|
oh ja en ondertussen met hun vriendjes naar hardstyle feesten gaan :D
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Nylez D. op vrijdag 11 november 2005 om 12:47:
verdiep je eerst ergens in voordat je je mening hier neer zet


pik ik ben van hardstyle over gegaan op hardcore industrail dikke hard techno (schranz) en vergeleken met dat is hardstyle echt simpel en voorspelbaar!

en ja ik ga naar hardstyle feesten! :yes:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Markovic op vrijdag 11 november 2005 om 12:09:
Zo kun je generaliserend ook zeggen dat Jump voortkomt uit hardstyle, maar dan een ietwat trager tempo en een "ander" soort melodie...


Nee dat kun je niet want Jump bestaat al sinds 1996, toen was er nog geen Hardstyle.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 10 november 2005 om 16:18:
er hangt zon ongelofelijke apres-ski-vibe rond die hardstyle platen.


khad het zelf ni mooier kunne uitdrukke :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Edutainment op vrijdag 11 november 2005 om 12:53:
Nee dat kun je niet want Jump bestaat al sinds 1996, toen was er nog geen Hardstyle.


Dat zal wel kloppen, zoveel verstand heb ik er niet van ;), maar Jump is nú, op dit moment, erg populair, en dat komt volgens mij omdat veel mensen Hardstyle te hard vonden (dus zeg maar niet de echte diehard mensen die voor de muziek naar de echte feesten gaan zeg maar...)nu zijn overgestapt op de muziekstyle die lijkt op Hardstyle; zie daar: Jump... :)
Waarschuw beheerder
als je scene wordt overgenomen door de meeste (wazis)
moet je toch wat.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Markovic op vrijdag 11 november 2005 om 13:51:
dat komt volgens mij omdat veel mensen Hardstyle te hard vonden


:/
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 10 november 2005 om 16:18:
weet niet wie ik een betere producer vind. huub hangop of the prophet


:respect:
Artiest {SHOWLIST artist 57742, 43116}
Waarschuw beheerder
Ik ben het er inderdaad ook mee eens dat de hardstyle vanaf ongv. half 2004 tot nu nog weinig te maken heeft met waarmee t is begonnen. Waar ikzelf echt van hou zijn die 2002-2003 plaatjes als Age of Reverse Bass en Skyscraper (ookal is die vocal gejat uit de hc).
Nummers van nu als Orgasmo en Pure en Immeasurebly (of men dat ook mag schrijven).... zet ze 10% in de pitch en je hebt hardcore. Ik heb daar niets mee en als men gaat zeggen van hs is een aftreksel van hc kan ik dat op DIT moment wel begrijpen maar over de oudere platen zie ik gewoon geen overeenkomsten...
Het is ook daarom dat ik meer heb met de italiaanse hardstyle sound waar ze nog niet in overvloed hc kicks zitten te gebruiken.. en hier zal ik wel over aangevallen worden dat het meeste italiaanse werk erg veel op mekaar lijkt maar tis iig niet dat overstuurde (je zou t haast newstyle hardstyle noemen :P), apres-ski niveau, gekraak van nu...
;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Markovic op vrijdag 11 november 2005 om 12:09:
(hardstyle komt ook voort uit hardcore, maar zo zijn alle muziekstylen ergens vandaan gekomen toch?


:no:

Hardstyle komt voort uit trance: eerst trance - toen hardtrance - hardstyle :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Freak Strano op zaterdag 12 november 2005 om 15:13:
en hier zal ik wel over aangevallen worden dat het meeste italiaanse werk erg veel op mekaar lijkt maar tis iig niet dat overstuurde (je zou t haast newstyle hardstyle noemen:P), apres-ski niveau, gekraak van nu...


Pas op Freek!!:P
Ik geef je gelijk hoor...tegenwoordig is het ook niet meer je van het...maar dat betekend niet dat ik Italiaans ga draaien!:9
Waarschuw beheerder
haha ja ok maar dat jij een gloedhekel hebt aan italiaans spul is wel duidelijk :P ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 12 november 2005 om 15:30:
Hardstyle komt voort uit trance: eerst trance - toen hardtrance - hardstyle


hardstyle komt uit acid ala tracid traxx
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Freak Strano op zaterdag 12 november 2005 om 15:13:
Ik heb daar niets mee en als men gaat zeggen van hs is een aftreksel van hc kan ik dat op DIT moment wel begrijpen maar over de oudere platen zie ik gewoon geen overeenkomsten...


Juist!

Die HS van nu is idd gewoon een lompe nep versie van harcore. Het is ook geen stampmuziek meer, zoals het was. Vandaar dat ik op Backdraft vorige week ook vrijwel niemand meer zag stampen, zoals vroeger de hele zaal dat deed. Je kan daar gewoon niet meer op stampen, het is meer 'hak' muziek geworden. Tussen aanhalingstekens dus, want echte hakmuziek is het natuurlijk zeker niet!!

Maar vroeger in 2000 en 2001, en ook nog in 2002 en 2003 leek de HS dus echt niet op Hardcore. Het was ook een harde stijl, ok, en had in sommige punten ook een soortgelijke opbouw, maar er zijn nog meerdere stijlen die dat hebben. De hardstyle van toen was gewoon nog een aparte sound, waar ik me wel in kon vinden.

Ik denk dat de meeste mensen die de HS afzeiken, of het gewoon niet willen begrijpen, die oude HS nooit echt gehoord hebben. Lees: de meeste. Er zijn natuurlijk ook mensen die het gewoon nooit hebben waardeerd, maar imo kennen de meeste alleen die nieuwe bagger, en dan ben ik het met hun mening eens!

Het wordt alleen maar sneller en harder. En ik heb absoluut niets tegen snel en hard, zeer zeker niet!:) Maar daar heb je HC en zn varianten voor! Daar hoeft niet ook nog s de nu zogenaamde 'Hardstyle' aan toegevoegd te worden
Waarschuw beheerder
donateur
Hardstyle is goed, maar is het gewoon net niet.... ik kan er niet flink opstaan :bounce: of helemaal uit mn dak op gaan... Geef mij maar gewoon hardcore :jaja:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Kian op zaterdag 12 november 2005 om 23:06:
Juist!

Die HS van nu is idd gewoon een lompe nep versie van harcore. Het is ook geen stampmuziek meer, zoals het was. Vandaar dat ik op Backdraft vorige week ook vrijwel niemand meer zag stampen, zoals vroeger de hele zaal dat deed. Je kan daar gewoon niet meer op stampen, het is meer 'hak' muziek geworden. Tussen aanhalingstekens dus, want echte hakmuziek is het natuurlijk zeker niet!!

Maar vroeger in 2000 en 2001, en ook nog in 2002 en 2003 leek de HS dus echt niet op Hardcore. Het was ook een harde stijl, ok, en had in sommige punten ook een soortgelijke opbouw, maar er zijn nog meerdere stijlen die dat hebben. De hardstyle van toen was gewoon nog een aparte sound, waar ik me wel in kon vinden.

Ik denk dat de meeste mensen die de HS afzeiken, of het gewoon niet willen begrijpen, die oude HS nooit echt gehoord hebben. Lees: de meeste. Er zijn natuurlijk ook mensen die het gewoon nooit hebben waardeerd, maar imo kennen de meeste alleen die nieuwe bagger, en dan ben ik het met hun mening eens!

Het wordt alleen maar sneller en harder. En ik heb absoluut niets tegen snel en hard, zeer zeker niet! Maar daar heb je HC en zn varianten voor! Daar hoeft niet ook nog s de nu zogenaamde 'Hardstyle' aan toegevoegd te worden


:respect:

kan niet beter worden uitgelegd :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Mr.loudnezz op zaterdag 12 november 2005 om 17:54:
hardstyle komt uit acid ala tracid traxx


Tracid Traxxx is absoluut geen Acid.

Is hoogstens Trance met Acid invloeden.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Freak Strano op zaterdag 12 november 2005 om 15:13:
zet ze 10% in de pitch en je hebt hardcore.


:no:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 13 november 2005 om 22:53:


ok de opbouw e.d. zijn compleet anders maar de climax in bijv. Zany - Pure, daar zit zo'n ontzettende HC kick in, pitch dat flink en t begint er wel op te lijken.
Als je datzelfde met de wat oudere hardstyle platen doet gebeurt dat niet, je krijgt hooguit een beetje het mickey mouse effect qua vocals :P
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Het grote verschil is dat je bij een hardstyle feest niet tussen die onverzorgde strakke kale koppen staat :( Hardstyle heeft dus een beter publiek :D
Waarschuw beheerder
Dat is ook maar persoonlijk.

Ik voel me altijd totaal niet op mijn plek tussen Hardstyle publiek, mij veel te trendy. En nee ik ben ook geen kale gabber!
Artiest Epox
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op maandag 14 november 2005 om 13:45:
Het grote verschil is dat je bij een hardstyle feest niet tussen die onverzorgde strakke kale koppen staat Hardstyle heeft dus een beter publiek


hoeft niet beter publiek te zijn maar de sfeer is wel op bepaalde egt relax en op een ander feest weer niet ;)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Freak Strano op maandag 14 november 2005 om 13:00:
k de opbouw e.d. zijn compleet anders maar de climax in bijv. Zany - Pure, daar zit zo'n ontzettende HC kick in, pitch dat flink en t begint er wel op te lijken.
Als je datzelfde met de wat oudere hardstyle platen doet gebeurt dat niet, je krijgt hooguit een beetje het mickey mouse effect qua vocals


maar het blijven toch hardstyle klanken!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Corfax op maandag 14 november 2005 om 13:00:
k de opbouw e.d. zijn compleet anders maar de climax in bijv. Zany - Pure, daar zit zo'n ontzettende HC kick in, pitch dat flink en t begint er wel op te lijken.
Als je datzelfde met de wat oudere hardstyle platen doet gebeurt dat niet, je krijgt hooguit een beetje het mickey mouse effect qua vocals


das een heerlijke bass, maar absoluut geen HC kick :no:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 14 november 2005 om 18:06:
das een heerlijke bass, maar absoluut geen HC kick


ok dan pakken we een andere : Immeasurably
als dat geen hc kick is vreet ik m'n schoen op :P ok misschien moet ik ook zeggen VIND ik een hc kick ;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
das een namaak hc kick :P
maar lijkt er al stuk meer op...en das dus zo jammer van HS, dat het op HC is gaan lijken...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 14 november 2005 om 18:28:
en das dus zo jammer van HS, dat het op HC is gaan lijken...


:yes:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Freak Strano op maandag 14 november 2005 om 18:23:
hc kick


hardcore kick of niet het blijf hardstyle.

hardstyle rond 2000 vond ik wel goed (y)
Waarschuw beheerder
donateur
Ach, die tijden krijgen we toch nooit meer terug:no:

Enige wat we nog kunnen doen is naar feesten gaan waar alleen de goeie oude klappers worden gedraaid, waar QT 2001 dit jaar een start mee heeft gemaakt.

Mark my words, veel feesten zullen dit ook meepakken. Er zijn zat mensen die die oude HS nog steeds goed vinden. Iedereen waar ik vroeger mee aan t stampen was, is sinds ongeveer 2003 overgestapt op een andere stijl, incl mezelf... Maar oude HS blijft toch echt ubervet!!!:yes::kwijl:

Dus kom maar op met die 'early' HS feesten!!:yes:
Sommige vinden dat overigens geen 'eerlijke' benaming, maargoed, hoe wil je anders de goeie oude echte Hardstyle onderscheiden van die nieuwe troep wat ook onder de naam Hardstyle gaat. Zit toch echt een wereld van verschil tussen!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Kian op maandag 14 november 2005 om 18:36:
Enige wat we nog kunnen doen is naar feesten gaan waar alleen de goeie oude klappers worden gedraaid, waar QT 2001 dit jaar een start mee heeft gemaakt.


in control vond ik ook heel vet!
1e wat beter als de 2e
Waarschuw beheerder
donateur
Ja maar dat is geen strictly 'early' HS feest.

Vond die eerste ook wel goed opzich (de 2e heb ik vnl bij de HC gestaan), maar er werd redelijk veel nieuws gedraaid.

dan was de 'voorloper' van ID&T, Shockers, toch wel beter. Maar dan ook gewoon omdat dat in de tijd was dat de HS nog goed was
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Kian op maandag 14 november 2005 om 19:15:
Ja maar dat is geen strictly 'early' HS feest.


nee indd

Uitspraak van Kian op maandag 14 november 2005 om 19:15:
Shockers


Brrrrrrr shockers 2002 1 van me beste indoor feesten!
Werkzaam bij Wicked Events
Artiest {SHOWLIST artist 44418, 9477}
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
De enige reden die ik zou kunnen begrijpen is dat je voor Hardstyle kiest omdat dit een heel ander soort publiek trekt dan hardcore. Want ik ben het zeker er mee eens dat de hardcore liefhebber toch vaak een ander slag mens is.


Ja lekker gezellig op een hardcore allemaal aan de pogo en natuurlijk niet te vergeten elkaars ogen dicht te timmeren:S:S:S:S:S:S
Ik ben naar een aantal hardcore feesten geweest en elke keer weer het zelfde liedje.

Ik ga dan liever naar een hardstyle feest waar een hardcore zaal is daar zijn de mensen vaak veel gezelliger.
Want Hardcore is kicke muziek, alleen de mensen die er heen gaan zijn vaak wat minder.

Ik wil niet iedereen over een kam scheren, maar heb er gewoon slechte ervaring mee om naar een hardcore feest te gaan.
:respect:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op maandag 14 november 2005 om 13:45:
Het grote verschil is dat je bij een hardstyle feest niet tussen die onverzorgde strakke kale koppen staat Hardstyle heeft dus een beter publiek


wordt ook steeds minder, het gehalte shirtjes uit neemt snel toe.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
De enige reden die ik zou kunnen begrijpen is dat je voor Hardstyle kiest omdat dit een heel ander soort publiek trekt dan hardcore. Want ik ben het zeker er mee eens dat de hardcore liefhebber toch vaak een ander slag mens is.


Dat is zowiezo iets wat zeker waar is, op hardstyle
feesten is de sfeer toch echt 10 x beter!

Ja als je dat een paar jaar geleden gezegd had, dan
had ik gezegd van niet.. toen had je nog niet
al die wannebi's met lonsdale, kisten, houthakkers blousies
enz.. Die je aankijken van 'wat doe jij hier'
of wedstrijdje 'boos kijken' ginge houden!! BAH,
maar vind het heel jammer want hou toch echt meer van
Hardcore!

Uitspraak van Nieuw-T op dinsdag 15 november 2005 om 10:35:
Ik ga dan liever naar een hardstyle feest waar een hardcore zaal is daar zijn de mensen vaak veel gezelliger.


Dat wou ik ook nog zeggen ja.. Dan heb je tenminste niet
van die pogo kneuzen!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Freak Strano op maandag 14 november 2005 om 18:23:
ok dan pakken we een andere : Immeasurably
als dat geen hc kick is vreet ik m'n schoen op ok misschien moet ik ook zeggen VIND ik een hc kick


Als jij dat vind dan weet je maar bijster weinig van HC!

Ik houdt zelf het meeste van hardcore maar dit nummer vind ik echt vet! Dan maakt het niet eens meer uit bij welke stijl je het nr indeeld al was het klassiek dan nog blijft het een lekker nr.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Buzzzer op dinsdag 15 november 2005 om 13:21:
ok dan pakken we een andere : Immeasurably
als dat geen hc kick is vreet ik m'n schoen op ok misschien moet ik ook zeggen VIND ik een hc kick


mayo? of ketchup?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Buzzzer op dinsdag 15 november 2005 om 13:21:
Ik houdt zelf het meeste van hardcore maar dit nummer vind ik echt vet!


Dat geeft dan toch wel heel duidelijk weer dat dit nummer flink in de buurt van hc komt ;)

Owjah en doe maar mayo :P
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Freak Strano op dinsdag 15 november 2005 om 14:04:
Owjah en doe maar mayo


;p
 
Waarschuw beheerder
hardstyle was een hype
dat is nu bijna voorbij, hou je alleen de echte liefhebbers over!
heb zelf HS nooit mooi gevonden..:no:
 
Waarschuw beheerder
donateur
de 'echte' HS liefhebbers hebben al lang afscheid genomen...publiek van nu bestaat vooral uit het 'dana dana!' publiek van 2-3 jaar terug....
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 15 november 2005 om 14:46:
publiek van nu bestaat vooral uit het 'dana dana!' publiek van 2-3 jaar terug....


ik heb echt een schijt hekel aan dana :yes:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 15 november 2005 om 14:46:
publiek van nu bestaat vooral uit het 'dana dana!' publiek van 2-3 jaar terug....


hehehe kan me herinneren qlimax 2002 thialf
jaja 1 van me 2 hardstyle feesies
dana kwam draaien, iedereen helemaal uit hun dak
had echt zoiets van ut is Dana maar...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 15 november 2005 om 14:46:
de 'echte' HS liefhebbers hebben al lang afscheid genomen...publiek van nu bestaat vooral uit het 'dana dana!' publiek van 2-3 jaar terug....


De echte Hardcore liefhebbers hebben hardcore ook de rug toegekeerd! Gast je bent 10 a 15 jaar te laat! Toen had je nog echt hardcore publiek! Het hardcore publiek van nu bestaat vooral uit meelopers,nazi's en ander jong grut dat staat te pogoen of hout te hakken. Iets waar de 'oude garde' echt niet mee geassocieerd wil worden!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Buzzzer op dinsdag 15 november 2005 om 15:21:
De echte Hardcore liefhebbers hebben hardcore ook de rug toegekeerd! Gast je bent 10 a 15 jaar te laat! Toen had je nog echt hardcore publiek! Het hardcore publiek van nu bestaat vooral uit meelopers,nazi's en ander jong grut including You


Bij MoH misschien ja
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Return to sender op dinsdag 15 november 2005 om 15:25:
Bij MoH misschien ja


MOH is kut!
 
Waarschuw beheerder
hardstyle was een hype
dat is nu bijna voorbij,


oww! vandaar dat Qlimax en Sensation-Black weken vantevoren waren uitverkocht en dat de Matrixx elke keer met XXlerator weer bomvol zit.....
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 15 november 2005 om 14:41:
hardstyle was een hype
dat is nu bijna voorbij, hou je alleen de echte liefhebbers over!


:no:

Dat zijn geen echte liefhebbers. De meeste hebben die oude HS niet meegemaakt, of kennen het niet eens. En als ze het wel kennen vinden ze het te soft en melodieus. (wat ook niet helemaal waar is, want veel van de Italiaanse sound bv van 2000 tot 2002 was echt verre van melodieus, met een rauwe kick! Alleen het was gelukkig geen nep HC kick, dus ja, dan vind die nieuwe generatie het te soft...:/

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 15 november 2005 om 14:46:
de 'echte' HS liefhebbers hebben al lang afscheid genomen...


:yes::respect:

Helaas wel ja....
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
indd
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kian op dinsdag 15 november 2005 om 16:09:
Dat zijn geen echte liefhebbers. De meeste hebben die oude HS niet meegemaakt, of kennen het niet eens. En als ze het wel kennen vinden ze het te soft en melodieus. (wat ook niet helemaal waar is, want veel van de Italiaanse sound bv van 2000 tot 2002 was echt verre van melodieus, met een rauwe kick! Alleen het was gelukkig geen nep HC kick, dus ja, dan vind die nieuwe generatie het te soft...


Uitspraak van Klojan op dinsdag 15 november 2005 om 14:46:
de 'echte' HS liefhebbers hebben al lang afscheid genomen...



Helaas wel ja....


het komt goed dit gaat over een tijdje over en dan blijven de echte liefhebbers over. Dan kan ik tenminste mijn platen weer draaien:) Als we het dan toch over een oude hardstyle collectie hebben:P

www.discogs.com/user/x-ception


:P:P
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 15 november 2005 om 16:16:
www.discogs.com/user/x-ception


:respect:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 15 november 2005 om 16:16:
Als we het dan toch over een oude hardstyle collectie hebben


(y)

Ik heb geen Discogsaccount, maar heb een hoop platen ook die ik er tussen zie staan!:D Ook wat je Hard/Darkcore collectie betreft

Ik doe die oude HS dan ook never nooit niet weg!!

Een paar heb ik laatst nog btw van je overgekocht om aan mn oude Hardhouse/Hardstyle collectie toe te voegen... Omdat ik ze toen gemist had.
Ik noem een Pep ' n Up - Time & Space;):)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Buzzzer op dinsdag 15 november 2005 om 15:21:
De echte Hardcore liefhebbers hebben hardcore ook de rug toegekeerd! Gast je bent 10 a 15 jaar te laat! Toen had je nog echt hardcore publiek! Het hardcore publiek van nu bestaat vooral uit meelopers,nazi's en ander jong grut dat staat te pogoen of hout te hakken. Iets waar de 'oude garde' echt niet mee geassocieerd wil worden


nja, luister zelf HC vanaf ongeveer '96, kwam mede (misschien wel vooral) door mijn broer, ook zo eentje van de 'oude garde'...maar goed, ben in die tijd uiteraard niet naar feesten kunnen gaan...te jong....iets wat ik zeker heel erg jammer vind...daarom hebk nu een hoop in te halen...feesten zijn anders, publiek is anders!...dus om te zeggen dat het publiek vooral uit meelopers, nazi's en ander jong grut dat wat staat te pogoën bestaat vind ik iet wat overdreven....kzeg dus niet dat je ongelijk hebt, alleen maar dat het wat overdreven is hoe je je uitdrukt...
bijv: dat jij ouder bent, wil dat zeggen dat jij 'echter' bent dan mij? dat ik niet op een normale manier los kan gaan? Dat ik niet van de oude 'echte' HC kan houden? dat ik constant met rechter armpje de lucht in loop?

ach ja...verder wil ik graag weten waar we hier het oude HC publiek hebben vergeleken met het nieuwe HC publiek....Ík zie het nergens staan...dus ga er dan a.u.b. niet over te zitten zeiken/zeuren ;)


sorry dat dit een beetje offtopic is trouwens :P
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Kian op dinsdag 15 november 2005 om 17:03:
Pep ' n Up - Time & Space


:lief:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 15 november 2005 om 19:04:
Uitspraak van NZM X op dinsdag 15 november 2005 om 17:03:
Pep ' n Up - Time & Space


14 januari naar hardsounds komen;)

daar gaan veel oude klappers voorbij komen kan ik verzekeren;)
Waarschuw beheerder
donateur
Klinkt goed!:)

Voeg m wel ff aan me agenda toe:)
Waarschuw beheerder
Trieste discomuziek is het!!!ik snap niet dat mensen daar naar luisteren!goedkope troep is het!!bah!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van oveqezes op donderdag 17 november 2005 om 23:14:
Trieste discomuziek is het!!!ik snap niet dat mensen daar naar luisteren!goedkope troep is het!!bah!!


discomuziek is juist vet man!
beetje zat, beetje belachelijk doen...heerlijk toch :9
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Sannie (L) Desley op dinsdag 15 november 2005 om 11:58:
Dat is zowiezo iets wat zeker waar is, op hardstyle
feesten is de sfeer toch echt 10 x beter!

Ja als je dat een paar jaar geleden gezegd had, dan
had ik gezegd van niet.. toen had je nog niet
al die wannebi's met lonsdale, kisten, houthakkers blousies
enz.. Die je aankijken van 'wat doe jij hier'
of wedstrijdje 'boos kijken' ginge houden!! BAH,
maar vind het heel jammer want hou toch echt meer van
Hardcore!


Even hulde laten blijken hoor :D! Wat verwoord jij dit goed, kan het niet beter zeggen, ik ben het helemaal met je eens. Hoe bozer je kijkt, hoe stoerder je bent, dat is nu de trend in het HC wereldje (in elk geval die MOH feesten) en je kunt het ook waarnemen in de wereld van de Nederhop-wanksta's... :nee:

Ik ben ook begonnen met het luisteren naar hardcore omstreeks '95/'96 (heb zelfs toen zo'n mooi bomberjack gehad, met een slipmat van ID&T op m'n rug :P *schaamte*) en ben het sindsdien blijven waarderen (de hardere stylen van electonische muziek (A) ).

Die gasten die nu boos lopen te kijken ;), en met het rechterarmpje in de lucht lopen hebben ervoor gezorgd dat mensen aan wie ik (en ik verwacht dat dat bij andere "normale" mensen ook het geval zal zijn) vertel dat ik (ook) van HC hou, me met de nek aankijken en bijna vragen of ik wel helemaal lekker in m'n kop ben...:S

:)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Uitspraak van Upscene op maandag 14 november 2005 om 13:45:
Het grote verschil is dat je bij een hardstyle feest niet tussen die onverzorgde strakke kale koppen staat Hardstyle heeft dus een beter publiek

Domme vooroordelen!!

Hardstyle mensen zijn mode popjes die iets dragen zolang het in is en dan weer overstappen als iemand zegt dat iets anders weer in is. Meelopers dus!

"Gabbers" zijn gewoon casual en kleding zich hoofdzakelijk sportief of record label kleding!! Let wel: ik heb het nu niet over houthakkende legerkisten fanaten die na 2000 om de hoek zijn komen kijken!!

Dit is gewoon het verschil, maar ik heb net zoveel respect voor hardstyle fans! Het is totaal mijn muziek niet maar toch heb ik er respect voor net zoals ik in het topic uitgelegd heb!!

Jij maakt gewoon onredelijke uitspraken, scheert iedereen over een kam en onderbouwt het niet! Als je eens op een fatsoendelijk hardcore feest rondloopt (Thunderdome, Nightmare in Rotterdam), zie je dat je het hardcore publiek ook in verschillende groepen kunt indelen!


Om pb maar ff te vertalen naar het forum waar het voor is.
Dat is jouw mening, dit is mijn mening gebaseerd op persoonlijke waarnemingen :D
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 18 november 2005 om 14:58:
Om pb maar ff te vertalen naar het forum waar het voor is.
Dat is jouw mening, dit is mijn mening gebaseerd op persoonlijke waarnemingen laatste aanpassing 18 november 2005 14:59


Dus jij bent ooit naar een hardcore party geweest en iedereen die daar rondliep(100% van de bezoekers) waren kaal en onverzorgd!??

Hmmmm....wil ik wel eens weten welk feest dat was en hoeveel mensen het daarmee eens zijn!

Lijkt mij dus een duidelijk voorbeeld van domme vooroordelen :yes:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
hey probleem is dat als je hardstylers op hardcore feesten heb, dat je dan stil staande mensen krijgt en wat is stilstaande mensen? inelk geval niet een goeie sfeer :no:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
want hardcore is toch zeker vele malen explosiever en opzwepender!!


Hier ben ik het zeker mee eens! :yes:

Ik ben van techno via hardstyle naar de hardcore gegaan!!
En kan me niet haast niet meer verplaatsen in hardstyle :no:
Alleen zo nu en dan aan het einde (dus vrij hard voor hardstyle)
en wanneer ik wat van de kaart ben!!

Maar kan wel begrijpen dat niet iedereen die van hardstyle houd ook
hardcore meteen kan waarderen...
Want dat kan het voor hen nog wel een te explosief wezen!
Ik heb het namelijk ook niet altijd leuk gevonden!
Maar langzamerhand mocht het voor mij harder en harder...

Vind het nu moeilijk me goed te vermaken, qua muziek, op hardstyle :/
So... Wish me luck!!! (Y) Over een aantal uur Qlimax! :x
 
Waarschuw beheerder
donateur
over een aantal uur Overdosed :P

lekker ragge heheheh
Waarschuw beheerder
"Gabbers" zijn gewoon casual en kleding zich hoofdzakelijk sportief of record label kleding!! Let wel: ik heb het nu niet over houthakkende legerkisten fanaten die na 2000 om de hoek zijn komen kijken!!


Dan kleden "gabbers" zich toch ook op een bepaalde manier en zijn net zo on-origineel als "hardstylers"?
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
ik heb echt poep aan alles wat kleding betreft.

ik ga gerust in me lonsdale naar een techno feest :yes:
en in me panthalon naar thunderdome :yes:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Freak Strano op zaterdag 19 november 2005 om 14:49:
Dan kleden "gabbers" zich toch ook op een bepaalde manier en zijn net zo on-origineel als "hardstylers"?


Nee, gabbers kleden zich al jaren zo en zijn nooit beïvloed door mode-ontwikkelingen.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op zondag 20 november 2005 om 12:21:
on-origineel als "hardstylers"?


roze hoedjes en beenwarmers :s
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 20 november 2005 om 12:56:
roze hoedjes en beenwarmers


dat is een kwestie van smaak ik zeg ook geen,
Nike Air Max? :S puur omdat ik t lelijk spul vind... ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 20 november 2005 om 12:21:
Nee, gabbers kleden zich al jaren zo en zijn nooit beïvloed door mode-ontwikkelingen.


de meest domme opmerking in dit topic

merken als Fred Perry , Lonsdale drijven toch zeker voort op een hype

wat int verleden met australian , cavello , en kappa het geval was...
 
Waarschuw beheerder
en de hardstyle anno 2005 word nogal beinvloed door een zekere organisatie :X die zegt dat harde hardstyle onorigineel is , dus zie je alle dj's krampachtig oude hardstyle opzetten want dat was wel origineel...

ik persoonlijk heb helemaal niks met die oude eentonige herrie , ik hou van een vette melodie met een goede ragkick eronder maar , gewoon rond de 149 bpm , en dat maakt hardcore te snel voor mij, met gem 170 bpm

hou erg van oude hardcore , babyboom , dwarf , bzrk dat draai ik ook wel veel , dat darkcore enzo vind ik maar houthakkers muziek
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op maandag 21 november 2005 om 18:48:
dat darkcore enzo vind ik maar houthakkers muziek


:o
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op maandag 21 november 2005 om 18:48:
dat darkcore enzo vind ik maar houthakkers muziek


Whahaha, juist niet!!!

Als je ergens weinig van die wazi's ziet zijn het wel op strictly Darkcore/Industrial en UK/French en Breakcore feesten!:yes:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Kian op dinsdag 22 november 2005 om 16:14:
Als je ergens weinig van die wazi's ziet zijn het wel op strictly Darkcore/Industrial en UK/French en Breakcore feesten!


:yes:

houthakkers whahahahahaha :/
 
Waarschuw beheerder
na deze Qlimax is toch wel duidelijk dat het niveau van hardstyle nog steeds omlaag kan:)


Hardcore Vibes hs remix.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 22 november 2005 om 17:12:
Hardcore Vibes hs remix.


:o

dat vind ik dus zooooooo lomp echt waar!
zelfde als je op trace energy staat en je hoord techno techno techno rules :vaag:
Artiest Jows
Waarschuw beheerder
donateur
Er wordt op dit moment weinig leuks uitgebracht wat hardstyle betreft. Ik koop daarom ook regelmatig hardcore, maar een echte gabber ben ik ZEKER niet en zal ik ook nooit worden/zijn.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Jows op dinsdag 22 november 2005 om 17:18:
maar een echte gabber ben ik ZEKER niet en zal ik ook nooit worden/zijn.


wat is dit voor een uitspraak?
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 22 november 2005 om 17:26:
wat is dit voor een uitspraak?


Wat snap je er niet aan?

Kijk, ik waardeer HC, heb zelf ook HC platen in mijn collectie, maar ik ben geen gabber en zal dit ook nooit worden/zijn. Ik hak bijvoorbeeld nog slechter dan het gemiddelde lid van de jostiband....

Niets negatiefs t.a.v. gabbers dus, het is gewoon dat ik nooit in dat straatje zal passen....
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Jows op dinsdag 22 november 2005 om 17:18:
Er wordt op dit moment weinig leuks uitgebracht wat hardstyle betreft


Weinig? Zeg maar gerust helemaal niets!!

Ik volg t eigelijk niet meer sinds 2003 (wel is wat gehoord natuurlijk) maar de echte HS sound heeft t toch niet meer, dus wat is er nog leuk aan?:S
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Jows op dinsdag 22 november 2005 om 18:16:
maar ik ben geen gabber en zal dit ook nooit worden/zijn. Ik hak bijvoorbeeld nog slechter dan het gemiddelde lid van de jostiband....


wat ik volgens jou een gabber?
iemand die in londsdale draagt met kisten en een kale kop?

of

iemand die gewoon helemaal voor hardcore gaat en leeft?
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 22 november 2005 om 18:27:
wat ik volgens jou een gabber?
iemand die in londsdale draagt met kisten en een kale kop?

of

iemand die gewoon helemaal voor hardcore gaat en leeft?


Idd

Gabber ben je al als je leeft en geeft om die muziek, dat heeft niets met kleding of de manier waarop je losgaat te maken!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Kian op dinsdag 22 november 2005 om 18:40:
Gabber ben je al als je leeft en geeft om die muziek, dat heeft niets met kleding of de manier waarop je losgaat te maken!


juist!

ik heb schijt aan de dresscode ik ga lekker in me panthalonnetje naar thunderdome :yes: :[
en helemaal LOS
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 22 november 2005 om 18:27:
iemand die gewoon helemaal voor hardcore gaat en leeft?


Dit dus.....
 
Waarschuw beheerder
[img width=137 height=85 cacheid=0000b01d000156cbcca46bc11a01182a11]http://www.deadlyproductionsrecords.com/emoticons/greenchainsaw.gif[/img]
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Jows op dinsdag 22 november 2005 om 18:59:
Dit dus.....


:yes:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op maandag 21 november 2005 om 18:44:
de meest domme opmerking in dit topic

merken als Fred Perry , Lonsdale drijven toch zeker voort op een hype

wat int verleden met australian , cavello , en kappa het geval was...


Dit is dus alles behalve mode, zo zie ik het tenminste, ik heb nooit een aussie of cavello gedragen om lekker modern te zijn maar gewoon omdat ik wou dat iedereen zag dat ik een HARDCORE MOTHERFUCKER was!! Zo dacht ik toen eenmaal toen ik 16 was, iedereen moest zien dat ik gabber was, en dus juist het tegenovergestelde van mode uitstraalde!!!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op woensdag 23 november 2005 om 12:25:
en dus juist het tegenovergestelde van mode uitstraalde!!!


ook dat
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 23 november 2005 om 12:25:
Dit is dus alles behalve mode, zo zie ik het tenminste, ik heb nooit een aussie of cavello gedragen om lekker modern te zijn maar gewoon omdat ik wou dat iedereen zag dat ik een HARDCORE MOTHERFUCKER was!! Zo dacht ik toen eenmaal toen ik 16 was, iedereen moest zien dat ik gabber was, en dus juist het tegenovergestelde van mode uitstraalde!!!


dus ook jij was (ja je zegt t zelf :P) een meeloper en dus ook niet origineel.
ok meer zeg ik er niet meer over want blijft een eindelose discusse (F)
 
Waarschuw beheerder
Hardstyle is idd een slap aftreksel van hardcore. punt.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Freak Strano op woensdag 23 november 2005 om 13:46:
dus ook jij was (ja je zegt t zelf ) een meeloper en dus ook niet origineel.
ok meer zeg ik er niet meer over want blijft een eindelose discusse


nou euuhhmm dat slaat ook nergens op!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 21 november 2005 om 18:48:
ik persoonlijk heb helemaal niks met die oude eentonige herrie , ik hou van een vette melodie


Gozer, denk toch eerst eens een keer na voordat je wat zegt. Je komt op deze manier echt dom over.

Oude Hardstyle eentonig? Oude Hardstyle was een mengelmoes van stijlen en dus was er juist veel variatie aanwezig, tegenwoordig is Hardstyle een opzich zelf staande stijl geworden en is de variatie verdwenen.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
en is het eentonig geworden :yes:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Freak Strano op woensdag 23 november 2005 om 13:46:
ik heb nooit een aussie of cavello gedragen om lekker modern te zijn maar gewoon omdat ik wou dat iedereen zag dat ik een HARDCORE MOTHERFUCKER was


slaat wel ergens op, hij zegt hier toch dat hij die kleding ging dragen omdat iedere gabber dit droeg en hij bij die groep wilde horen? anders heeft het geen zin om die kleding te gaan dragen als je daardoor geen gabber lijkt ;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
das idd meelopen ja :)

gabber ben je van binnen, en heeft geen fuck te maken met wat voor een kleding je draagt...


mja terug naar de hardstyle :P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 23 november 2005 om 18:48:
mja terug naar de hardstyle


:respect:
:D
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op woensdag 23 november 2005 om 18:48:
gabber ben je van binnen, en heeft geen fuck te maken met wat voor een kleding je draagt...


indd
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Freak Strano op woensdag 23 november 2005 om 13:46:
dus ook jij was (ja je zegt t zelf ) een meeloper en dus ook niet origineel.
ok meer zeg ik er niet meer over want blijft een eindelose discusse


Nee ik draag het nu nog steeds!! Als ik een meeloper was droeg ik nu lonsdale en kisten! Ik zweer bij echte Gabber!!




Uitspraak van Freak Strano op woensdag 23 november 2005 om 18:44:
slaat wel ergens op, hij zegt hier toch dat hij die kleding ging dragen omdat iedere gabber dit droeg en hij bij die groep wilde horen? anders heeft het geen zin om die kleding te gaan dragen als je daardoor geen gabber lijkt


Wilde absoluut bij een groep horen maar heeft nog steeds geen zak met mode te maken :s
 
Waarschuw beheerder
donateur
Okeey dan, nu back to Topic!!!

laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
iedereen moet gewoon hakkuh..... :bounce:
 
Waarschuw beheerder
donateur
neej hoor, iedereen zijn eigen stijl muziek...
 
Waarschuw beheerder
jah blalblalbla.... daarom open ik niet zo topics ik heb daar eg geen geduld voor... sommige mensen met hun gezever ....BAH! :vaag:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
altijd die ''slimme'' opmerkingen ... en al helemaal van die goody good antwoorden.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 november 2005 om 21:30:
altijd die slimme opmerkingen ...


nee die van jou is snugger :/
 
Waarschuw beheerder
jij bent zo voorbeeldje.... sommige mensen weten hier het verschil niet tusse humor...sarcasme etc etc. maar ik wil dit topic niet verpesten. :nee:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op donderdag 24 november 2005 om 21:34:
jij bent zo voorbeeldje.... sommige mensen weten hier het vershcil niet tusse humor...sarcasme etc etc. maar ik wil dit topic niet verpesten


ow nu probeer jij je zelf eruit te redden! blinky bill
 
Waarschuw beheerder
ga huilen...
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Kan me helemaal vinden in je verhaal.. maar ik vind in principe hardstyle net zo erg als die kinderhardcore van tegenwoordig :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Kijk, ik kan me voorstellen dat als je van de style van Hardstyle houdt, Hardcore toch eigenlijk ook wel vet vindt! En als je dan idd hardcore ook vet vind, dan snap ik niet waarom je nog naar hardstyle luistert want hardcore is toch zeker vele malen explosiever en opzwepender!! Dat laat hardstyle toch een beetje in een flauw daglicht staan! Dat is dan toch net iets te soft, zo van ik wil wel maar ik kan niet!! Het verschil van enthousiasme en compleet los gaan was toch zeker wel duidelijk te zien tussen de Hardcore zaal en de Hardstyle zaal


Jah..als me broer die muziek op heeft staan dan denk ik..nu komt et nu komt iets vets....en dan...zakt et weer af:S ik snap et zelf ook niej..maja ieder zun eigen smaak he..

Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
De enige reden die ik zou kunnen begrijpen is dat je voor Hardstyle kiest omdat dit een heel ander soort publiek trekt dan hardcore. Want ik ben het zeker er mee eens dat de hardcore liefhebber toch vaak een ander slag mens is.


Mee eens..:jaja: Dat verschil merk ik heel erg met mijn broer..
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van [Mefke] op donderdag 24 november 2005 om 21:57:
hardcore liefhebber


Mwah..... :P

Steriotype gabber kennen we allemaal wel, maar ken genoeg ECHTE hardcore liefhebbers die niet kaal zijn, normaal gekleed etc. Maar wel 8 uur lange hakken op een feest (y)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van permanent verbannen op donderdag 24 november 2005 om 22:02:
ECHTE hardcore liefhebbers die niet kaal zijn, normaal gekleed etc. Maar wel 8 uur lange hakken op een feest


juist :yes:
Waarschuw beheerder
Ik denk dat er zkr wel een ongelooflijk verschil is tussen hc en hardstyle. Alleen het tempo al, maar ook de tonen. Maar voor dat verschil moet je wel bij de underground hc zijn en niet bij die breezahsletten hc (angerfist, outblast, enz.) Dat is weer bijna hardstyle maar dan 15 bpm hoger.

Bovendien gaat het niet alleen om de muziek, maar om het gevoel. Bij de één ligt dat bij met 5.000 man jezelf kapothakken met allemaal kale gasten en bij de anders is dat met 5.000 man jezelf kapot bouncen met niet kale gasten.

Het kan allebei even gezellig zijn:p
Artiest {SHOWLIST artist 42627, 23352}
Waarschuw beheerder
maare hardcore is ook niet zo orgineel
hardcore is de afstammeling van de oude Oldschool scene dus begon met hipphop de echte hiphop met breakbeats
toe kwam eind jaren 80 de begin 90 de oldschool
o fortuna en james brown als ik me niet vergis
daarna kwam de harde kern van de hardcore ! en nu heb je de nieuwe style

1 ding wat ik heel jammer vind
de hardstyle en hardhouse en de kleinere sounds jatten de samples of de geluiden van de hardcore af en brengen het tot een laag langzame nivo !
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Global Nation Raver on The Rave op donderdag 24 november 2005 om 22:23:
hardcore is de afstammeling van de oude Oldschool scene dus begon met hipphop de echte hiphop met breakbeats
toe kwam eind jaren 80 de begin 90 de oldschool
o fortuna en james brown als ik me niet vergis
daarna kwam de harde kern van de hardcore ! en nu heb je de nieuwe style


:no:

house muziek begon toch echt bij kraftwerk :yes:
deze helden hebben in 75 de synth uiitgevonden en de drumpads :yes: en vanauit hun zijn er allerlij substromingen begonnen.

dus echt niet uit hiphop gast :/
Waarschuw beheerder
nee maar tot zo ver kon ik het begrijpen de geschiedenis
hoe is de hiphop dan onstaan?

door de synth en drumpads?
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Global Nation Raver on The Rave op donderdag 24 november 2005 om 22:32:
door de synth en drumpads?


nee ik heb het over house muziek pik
niet over hiphop :no:

en als jij zegt dat de house uit hiphop komt lach ik je helemaal uit :[
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Global Nation Raver on The Rave op donderdag 24 november 2005 om 22:38:
nou vertel het jij denkt of weet !! mij is het zo vertelt


dat house uit de hiphop is gekomen?

misschien Dj'en dat zou bes kunnen maar de stroming zeker niet!
Waarschuw beheerder
nee ik bedoel de ketting van vroeger naar nu !

ja ik ben er nie zo bekend mee heb me er nog niet in verdiept
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Global Nation Raver on The Rave op donderdag 24 november 2005 om 22:43:
nee ik bedoel de ketting van vroeger naar nu !


wat eerder was ?
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
in de house was het electro wat kraftwerk maakte dat was het begin!
daarna weet ik het niet precies.
ik weet dat goa-house acid en mellow er veel eerder waren dan techno, hardcore en de rest.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Global Nation Raver on The Rave op donderdag 24 november 2005 om 23:12:
ik heb nog noit goa en elctro gehoord volgens mij is het niet echt dansbaar?
of zeg ik het verkeerd


en jij ben DJ?

:/
Waarschuw beheerder
ik heb weinig verstand van zulke stylen het enigste wat ik draai is hardcore en harder

dat goa en elctro boeit me niet !
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Global Nation Raver on The Rave op donderdag 24 november 2005 om 23:16:
ik heb weinig verstand van zulke stylen het enigste wat ik draai is hardcore en harder

dat goa en elctro boeit me niet !


een beetje verstand van de history van je muziek is wel zo leuk weetje :yes:

ken je muziek betekend ook je history

je klinkt een beetje kortzichtig

oke ik draai ook hardcore en harder maar ik waardeer bijna alles!

dat het je niet boeid oke maar dat je het niet eens kent slaat echt alles :/

ga erna op zoek kerel
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
dankje geen hardstyle voor mij hou het wel bij hardcore
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
jammer dat ze niet vanaf het begin van alle house muziek beginnen :d
 
Waarschuw beheerder
:D
 
Waarschuw beheerder
ik vind eigenlijk niks over de geschiedenis van hardstyl....maar ik ben nog bezig. :P
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 00:06:
ik vind eigenlijk niks over de geschiedenis van hardstyl....maar ik ben nog bezig


:p

laat het weten :d
 
Waarschuw beheerder
nouw ik wil niet lullig doen... maar het komt er eigenlijk op neer... dat jullie een slap aftreksel zijn :D

na toch al te lang zoeken (tik maar eens iets over hardcore in) geschiedenis, alles vind je binne no- time, maar daar gaat dit topic niet over...

Dit is het enige wat ik zo beetje vond ( ''bruikbaar'' )

ik wil feiten zien..bronnen.. alles :vaag: maar goed..

http://www.hardstyle.info/Reacties/one.asp?ID=97&PgNo=&GID=97&CID=1

ik heb medelijden met die tuup die voor zijn school iets over de geschiedenis van hardstyle moet schrijven.....
 
Waarschuw beheerder
inderdaad What the F*ck!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 00:25:
nouw ik wil niet lullig doen... maar het komt er eigenlijk op neer... dat jullie een slap aftreksel zijn


:respect:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op donderdag 24 november 2005 om 23:23:
een beetje verstand van de history van je muziek is wel zo leuk weetje

ken je muziek betekend ook je history

je klinkt een beetje kortzichtig

oke ik draai ook hardcore en harder maar ik waardeer bijna alles!

dat het je niet boeid oke maar dat je het niet eens kent slaat echt alles


Dat denk ik ey...wat un tuup. :D
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 00:33:
Dat denk ik ey...wat un tuup


Eg een vage dude ja :/
 
Waarschuw beheerder
niemand die pakkende feiten heeft over hardstyle? :/
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 01:54:
niemand die pakkende feiten heeft over hardstyle?


Genoeg, geen enkele positief overigens
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 00:25:
nouw ik wil niet lullig doen... maar het komt er eigenlijk op neer... dat jullie een slap aftreksel zijn

na toch al te lang zoeken (tik maar eens iets over hardcore in) geschiedenis, alles vind je binne no- time, maar daar gaat dit topic niet over...

Dit is het enige wat ik zo beetje vond ( ''bruikbaar'' )

ik wil feiten zien..bronnen.. alles maar goed..

http://www.hardstyle.info/Reacties/one.asp?ID=97&PgNo=&GID=97&CID=1

ik heb medelijden met die tuup die voor zijn school iets over de geschiedenis van hardstyle moet schrijven.....


wat is hardcore dan met al die hip hop samples:S:S

hardstyle bestaat ook al minstens tien jaar. oude overdose platen BXR STIK noem het maar op.

denk eens verder na dan je hardcore mind.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 09:34:
denk eens verder na dan je hardcore mind.


Gedaan! Sorry, hardstyle zuigt nog steeds :yes: O:)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 09:34:
wat is hardcore dan met al die hip hop samples


De eerste pcp platen 1989/1990 zat geen enkele hiphop sample in verwerkt voor zover ik weet..
Waarschuw beheerder
donateur
niemand die pakkende feiten heeft over hardstyle?


:jaja:
Hardstyle is de apres-ski van de house-scene

*kots*
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 10:38:
De eerste pcp platen 1989/1990 zat geen enkele hiphop sample in verwerkt voor zover ik weet..


eerste hardstyle platen hebbben ook een historie en zijn nergens slap aftreksel van.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 11:06:
eerste hardstyle platen hebbben ook een historie en zijn nergens slap aftreksel van.


Wat zijn volgens jou de eerste hardstyle platen dan?
Waarschuw beheerder
donateur
zijn nergens slap aftreksel van


Jawel, wanna-be oldskool is t! Blech
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 11:13:
Wat zijn volgens jou de eerste hardstyle platen dan?


oude overdoses/pulse/bxr/stik/pasta/sigma/dance pollution/red alert

platen
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tinkerbell op vrijdag 25 november 2005 om 11:15:
Jawel, wanna-be oldskool is t! Blech


jah man Iguana heeft oldskool invloeden:S
 
Waarschuw beheerder
:x
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 09:34:
wat is hardcore dan met al die hip hop samples


ben je nou echt zo dom?
die samples heeftniets met hiphop te maken! ze komen wel uit die nr's maar ze hebben geen enkele invloed op de muziek.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 00:25:
maar het komt er eigenlijk op neer... dat jullie een slap aftreksel zijn


Nee Hardcore ript natuurlijk niet? Man, Hardcore ript alles bij elkaar maar mensen kennen vaak het origineel niet, dus denken ze dat alles origineel is.

Bijv. 25% Of The Dream Team - Frequencies.
Voor veel mensen een super plaat, melodie is letterlijk overgenomen uit Deck 8-9 - Vector (old school classic). Plus zit er nog een shitload aan andere geripte samples in.

Bijv. Hard Creation - I Will Have That Power
Melodie is letterlijk overgenomen uit Sting - Russians

En zo kan ik je nog genoeg voorbeelden geven.
Dat schijnheilige gedoe altijd dat Hardcore wel origineel is.
Rot toch op!!!

Er is geen één stroming waarin zo veel bagger is uitgekomen dan Hardcore.
(Al is Hardstyle wel met een flinke inhaalslag bezig.)
En ja er is ook vette mainstream Hardcore, maar dat is zeldzaam.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Edutainment op vrijdag 25 november 2005 om 11:51:
Dat schijnheilige gedoe altijd dat Hardcore wel origineel is.
Rot toch op!!!


Ik zeg niet dat hardcore origineel is, alleen maar dat hardstyle zuigt...

lezen is moeilijk ja
Waarschuw beheerder
Als JIJ zelf nou eens GOED zou LEZEN had je kunnen weten dat ik helemaal niet op jou reactie reageerde en je commentaar dus helemaal nergens op slaat. Je bent zelf dus niet in de positie om iemand te wijzen op het feit dat lezen moeilijk is, want schijnbaar heb je er zelf nogal al moeite mee. Beetje dom niet?

:bah:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Edutainment op vrijdag 25 november 2005 om 11:51:
En ja er is ook vette mainstream Hardcore, maar dat is zeldzaam


doe mij maar industrial :yes:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Edutainment op vrijdag 25 november 2005 om 11:57:
Als JIJ zelf nou eens GOED zou LEZEN had je kunnen weten dat ik helemaal niet op jou reactie reageerde en je commentaar dus helemaal nergens op slaat. Je bent zelf dus niet in de positie om iemand te wijzen op het feit dat lezen moeilijk is, want schijnbaar heb je er zelf nogal al moeite mee. Beetje dom niet?


Euhm...

feit: Niemand zegt in deze topic dat hardcore origineel is

daar reageerde ik op...


overige feit trouwens: hardstyle zuigt
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 12:22:
feit: Niemand zegt in deze topic dat hardcore origineel is


Klopt wordt niet letterlijk gezegd, maar die indruk werd wel gewekt.

Feit blijft: dat je commentaar dan alsnog nergens op sloeg. Want ik reageerde simpelweg niet op jou, dus dan hoef je ook niet te zeggen dat je bepaalde dingen al dan niet gezegd hebt ja of nee. En als je het in algemene zin bedoelde moet je niet in de ik-vorm spreken. 'Ik heb niet gezegd dat ...'

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 12:22:
overige feit trouwens: hardstyle zuigt


Eens, m.u.v. de periode 1998-2002 dan.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 25 november 2005 om 11:43:
ben je nou echt zo dom?
die samples heeftniets met hiphop te maken! ze komen wel uit die nr's maar ze hebben geen enkele invloed op de muziek.


ik reageer niet op jou zucht, maar op die simpele hardcore mensjes die altijd zeiken dat hardstyle zoveel jat van hardcore, ook aanwezig in dit topic....
 
Waarschuw beheerder
You're totally right! :yes:

Er had ook moeten staan:
"Er staat nergensdat hardcore origineel is, alleen maar dat hardstyle zuigt..."

slordig van me! excuses voor het eventuele ongemak! O:)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 12:32:
Er had ook moeten staan:
Er staat niet dat hardcore origineel is, alleen maar dat hardstyle zuigt..."


Amen!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 12:30:
ik reageer niet op jou zucht


nee indd omdat je dat niet kan :/
want je praat poep gast :yes:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Edutainment op vrijdag 25 november 2005 om 12:34:
Er had ook moeten staan:
Er staat niet dat hardcore origineel is, alleen maar dat hardstyle zuigt..."


jup, tiepfout
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 25 november 2005 om 12:34:
nee indd omdat je dat niet kan
want je praat poep gast


Je hebt het dan wel niet tegen mij maar:

Zonder al die Hip Hop samples zouden een hoop Hardcore platen erg kaal zijn. Die samples kunnen wel degelijk een plaat maken of kraken. Dus er zijn zeker Hardcore nr's die zonder die samples nooit van de grond waren gekomen. Of simpelweg nooit waren uitgebracht. Dus voor sommige Hardcore platen is het rippen van Hip Hop samples (wat dus niet origineel is) zeker van levensbelang.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Edutainment op vrijdag 25 november 2005 om 12:36:
Zonder al die Hip Hop samples zouden een hoop Hardcore platen erg kaal zijn. Die samples kunnen wel degelijk een plaat maken of kraken. Dus er zijn zeker Hardcore nr's die zonder die samples nooit van de grond waren gekomen. Of simpelweg nooit waren uitgebracht.laatste aanpassing 25 november 2005 12:38


ik vind al die teksten jammer eigenlijk
tis zo afgezaagt altijd

sommige zijn wel oke
Waarschuw beheerder
Dat is natuurlijk iets persoonlijks, dat kan altijd.

Maar een plaat als bijv. Chosen Few - Name Of The DJ had niet kunnen bestaan zonder Hip Hop samples.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 25 november 2005 om 12:34:
nee indd omdat je dat niet kan
want je praat poep gast laatste aanpassing 25 november 2005 12:34


lol

ben je nou echt zo dom?
die samples heeftniets met hiphop te maken! ze komen wel uit die nr's maar ze hebben geen enkele invloed op de muziek.


als we echt gaan lopen zeiken, als het geen enkele invloed op de muziek heeft waarom worden ze dan gebruikt. beetje contradictie he. Zowiezo wat heeft dat met hardstyle te maken:|
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 12:41:
als we echt gaan lopen zeiken, als het geen enkele invloed op de muziek heeft waarom worden ze dan gebruikt. beetje contradictie he.


nee dit is niet het geval ik vind het alleen raar man. daty je denk dat hardcore uit hiphop komt :/

en dat je je muziek niet kent
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 25 november 2005 om 12:44:
daty je denk dat hardcore uit hiphop komt


Euh? Dat beweerd hij helemaal niet.
Hij beweerd dat Hardcore net zo goed jat (voornamelijk van Hip Hop) als dat Hardstyle dat doet.

Overigens vind ik zelf samplen niet zo'n probleem, maar complete melodiën overnemen e.d. wel.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 25 november 2005 om 12:44:
nee dit is niet het geval ik vind het alleen raar man. daty je denk dat hardcore uit hiphop komt

en dat je je muziek niet kent


DAT zeg ik toch nergens, ik reageerde alleen op die hardcore mensjes die steeds zeiken dat hardstyle zoveel jat uit hardcore. Ik wilde daarmee aangeven dat hardcore ook veel gejat heeft en nog steeds jat uit hip-hop.
Hardcore komt net zomin uit hiphop dat hardstyle uit hardcore.
Dat er nu veel hardstyle platen uitkomen met hardcore kicks en melo's dat is wat anders.

Als we spreken over zogenaamde "oude" hardstyle dan ken ik mijn muziek wel hoor;).
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Kijk, ik kan me voorstellen dat als je van de style van Hardstyle houdt, Hardcore toch eigenlijk ook wel vet vindt! En als je dan idd hardcore ook vet vind, dan snap ik niet waarom je nog naar hardstyle luistert want hardcore is toch zeker vele malen explosiever en opzwepender!! Dat laat hardstyle toch een beetje in een flauw daglicht staan! Dat is dan toch net iets te soft, zo van ik wil wel maar ik kan niet!! Het verschil van enthousiasme en compleet los gaan was toch zeker wel duidelijk te zien tussen de Hardcore zaal en de Hardstyle zaal

De enige reden die ik zou kunnen begrijpen is dat je voor Hardstyle kiest omdat dit een heel ander soort publiek trekt dan hardcore. Want ik ben het zeker er mee eens dat de hardcore liefhebber toch vaak een ander slag mens is.


dit vind ik toch mooi omschreven en kan me hier wel in vinden.

Muziek moet toch zeker een beetje achtergrond hebben met een interessante geschiedenis, dingen waar je met kippenvel aan terug kunt denken! Vette momenten die wij als publiek samen met de Dj en Mc creeren en die een feest echt magisch maken en zelfs zo indrukwekkend kan zijn dat journalisten het de moeite waard vinden om er een stuk over te schrijven!


maar die mooie momenten hebben de mensen die naar hardstyle luisteren ook natuurlijk van jaren geleden. het is maar "waar je mee op groeit" natuurlijk.

verder kan ik me zelf ook niet echt vinden in hardstyle. reden daarvan is dat als ik een setje luister dat het de helft van de tijd opbouw is en stukken waar je niet op kan gaan zeg maar. dat mis ik in HS. dit lees ik ook wel meer terug in het Qlimax topic.

al vind ik dat zeker in de tijd van Derb toch wel goede HS gemaakt werd. k vind het nu net niet. overigens ook party hardcore, met die eindeloze opbouwen die alleen van break naar break kan mixen en waarbij je gewoon veel stilstaat.

Dit soort dingen laat je toch zeker in ere en ga je toch niet zomaar gebruiken in de hoop dat door deze sample jou hardstyle plaatje meer succes zal krijgen!!


hier ben ik het ook wel mee eens. de reden dat deze samples gebruitk worden is omdat die hardcore track idd bekend is / een hit is geweest. verder als die samples uit het HS nummer gelaten zouden worden veranderd er vrij weinig aan het nummer. vind die samples vaak geen extra toevoeging, behalve dan de bekendheid vergroten.

en natuurlijk wordt er in de HC scene ook gesampled. tja. die top40 nummers en zo.. sja... daarom vind ik bijvoorbeeld dat HS nummer met die kill bill samples minder erg dan een HS versie van six millions ways to die, the hustle of flesh is the fever (echt daar zit totaal geen power in)

ik snap het ook niet zo goed. er komen genoeg nieuwe films uit waar uit samples gebruikt kunnen worden. er zijn genoeg hiphop platen die niet gesampled zijn.. gebruik die dan... (geld overigens ook voor HC).
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Global Nation Raver on The Rave op donderdag 24 november 2005 om 22:23:
hardcore is de afstammeling van de oude Oldschool scene dus begon met hipphop de echte hiphop met breakbeats
toe kwam eind jaren 80 de begin 90 de oldschool
o fortuna en james brown als ik me niet vergis
daarna kwam de harde kern van de hardcore ! en nu heb je de nieuwe style


:/
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Dat slaat idd nergens op, maar daar kun je X-Ception moeilijk op aanspreken, zijn zijn uitspraken namelijk niet.
 
Waarschuw beheerder
DAT zeg ik toch nergens, ik reageerde alleen op die hardcore mensjes die steeds zeiken dat hardstyle zoveel jat uit hardcore. Ik wilde daarmee aangeven dat hardcore ook veel gejat heeft en nog steeds jat uit hip-hop.


tis meer de reden waarom er zoveel door HS uit HC gesampled wordt dan dat het gebeurd. wat ik al zeg, waarom nu die oude hc platen samplen. zijn genoeg originelere samples te vinden die nog nooit gebruikt zijn.

en ja.. hc sampled veel uit hiphop. niet omdat die platen zo bekend zijn (99% van de harcore ppl inc mezelf kennen al die platen niet) maar omdat het gewoon cool klinkt.

(en ja HC samples zijn ook niet altijd origineel enzo, dat weet ik ook wel)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Okay iedereen prijst dus iig de hardstyle van 1998 - 2002 de hemel in, maar een feit is dat de hardstyle van tegenwoordig gewoon geëvalueerd is naar hersenloze massamuziek.
Hardcore is ook niet op alle aspecten op een postieve manier ontwikkeld in de loop der jaren, maar de stijl begeeft zich vooral in de industrial/techno kant op, richting een experimenteel gebied. (denk aan outside agency, mindustries etc) hardstyle versimpelt juist met de jaren...
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 13:02:
hardstyle versimpelt juist met de jaren...


juist
het is uitgemolken
 
Waarschuw beheerder
iedere stroming heeft zijn up en downs. alleen waar het bij HS naar toe moet / zal gaan zie ik nog niet echt.

al is dit verschijnsel natuurijk ook in HC aanwezig geweest...dus ja. met de jaren zullen wel het wel merken.

wat me wel opvalt is dat HS ook idd steeds steviger wordt... publiek wil dat blijkbaar.

mss dat over een paar jaar trance weer heel groot wordt... de hele dance scene golft zo wel heen en weer.. op het diepte punt van de HC kwamn juist de wat minder harde stylen weer op.

denk wel dat de huidige vorm van hardcore (mede ook door de diversiteit) het nog wel even zal volhouden. maar ook daar zal over een tijd weer een grote dip komen.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 13:08:
iedere stroming heeft zijn up en downs. alleen waar het bij HS naar toe moet / zal gaan zie ik nog niet echt.


ik denk echt als ze het gaan evolueeren dat je dan slechte hardcore of slechte techno krijg :yes: (vaker gezegt)
 
Waarschuw beheerder
hardstyle wordt nu binnen een paar uur gemaakt, dat wil de massa, een leuke vocal als het kan van een oude hc plaat.
simpele melo en wat hc kicks:S


Triest maar waar
 
Waarschuw beheerder
Waaruit dus blijkt dat het onder het hardstyle publiek van tegenwoordig geen enkele kritische luisteraar zit?
Dat zou dus moeten betekenen dat de bezoekers van hardstyle feesten alleen voor een beetje lomp gestamp komen met wat geluidjes erin, pilletje erin en uit je dakkie..
 
Waarschuw beheerder
nah... dat vind ik bij bepaalde hardcore feesten / labels ook wel zo... ;)
 
Waarschuw beheerder
edit. verkeerde topic :)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 12:32:
Er had ook moeten staan:
"Er staat nergens dat hardcore origineel is, alleen maar dat hardstyle zuigt..."


Precies en daarentegen hebben we het niet over hardcore (ik lees over samples hier jatten dit en dat)..we hebben het er wel over dat jullie een slap aftreksel zijn. (Hardcore niet.) :yes:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 25 november 2005 om 12:54:
Uitspraak van Dj Evil X The Dutch DJ op donderdag 24 november 2005 om 22:23:
hardcore is de afstammeling van de oude Oldschool scene dus begon met hipphop de echte hiphop met breakbeats
toe kwam eind jaren 80 de begin 90 de oldschool
o fortuna en james brown als ik me niet vergis
daarna kwam de harde kern van de hardcore ! en nu heb je de nieuwe style


En ga jij snel ergens anders je onzin verkopen!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 13:55:
we hebben het er wel over dat jullie een slap aftreksel zijn.


Jullie? Sinds wanneer duid je een muziekstroming aan met 'jullie'?

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 13:55:
Hardcore niet.


Jij gelooft zeker ook nog sprookjes?
Hardcore jat bij het leven. Dat jou muziekkennis wss zo beknopt is dat je het origineel waarvan het gejat wordt niet kent, betekent niet dat het ook echt origineel is.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
jullie scene! zo beter..

precies ja..hardcore is geen aftreksel!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 13:55:
Precies en daarentegen hebben we het niet over hardcore (ik lees over samples hier jatten dit en dat)..we hebben het er wel over dat jullie een slap aftreksel zijn. (Hardcore niet.) laatste aanpassing 25 november 2005 13:57


ach jah beter een eigen mening dan een meeloper he
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Edutainment op vrijdag 25 november 2005 om 14:01:
Jij gelooft zeker ook nog sprookjes?
Hardcore jat bij het leven. Dat jou muziekkennis wss zo beknopt is dat je het origineel waarvan het gejat wordt niet kent, betekent niet dat het ook echt origineel is.laatste aanpassing 25 november 2005 14:02


maar nu heb je het over originaliteit, ik zeg ook niet dat alle hardcore even origineel is...maar het is absoluut geen aftreksel.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Edutainment op vrijdag 25 november 2005 om 14:01:
Jij gelooft zeker ook nog sprookjes?
Hardcore jat bij het leven. Dat jou muziekkennis wss zo beknopt is dat je het origineel waarvan het gejat wordt niet kent, betekent niet dat het ook echt origineel is.


das pas un richtig antwoord (y)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:04:
maar nu heb je het over originaliteit, ik zeg ook niet dat alle hardcore even origineel is...maar het is absoluut geen aftreksel.


Hardstyle dan ook niet.

Of kun je GOED beargumenteren waarom het dat wel is?

Hardstyle is ook zeker niet origineel, maar is ook geen aftreksel.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:03:
ach jah beter een eigen mening dan een meeloper he


;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Edutainment op vrijdag 25 november 2005 om 14:04:
Stront in je oren zeker?

Hardcore jat alles wat los en vast zit, dat is een feit!!!


hc zelf niet de genen die het maken ;) O:)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Edutainment op vrijdag 25 november 2005 om 14:04:
Stront in je oren zeker?

Hardcore jat alles wat los en vast zit, dat is een feit!!!


het enige wat ik in mijn oren heb..is hardcore :respect:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:04:
maar nu heb je het over originaliteit, ik zeg ook niet dat alle hardcore even origineel is...maar het is absoluut geen aftreksel


ow neh en al die nrs van Neophyte, tog 1 van de grondleggers van de core in NL, die gejat zijn van Pearl Jam, Nirvana, en nog veel meer artiesten???

En om over tracks als Alles naar de Klote enzo maar te zwijgen. Das namelijk een slap aftreksel van Ome Henk, tot en met de platenhoes aan toe :S
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:06:
het enige wat ik in mijn oren heb..is hardcore :respect:


:S

lijkt me kut als je wil slapen
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:06:
het enige wat ik in mijn oren heb..is hardcore


Wat zal jij een kutleven hebben.
 
Waarschuw beheerder
Hardcore By Nature.... hendig kut..maar kut is lekker.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:08:
lijkt me kut als je wil slapen


I Never Sleep :D
 
Waarschuw beheerder
ik geef jullie mijn dikke vinger...vanavond Hakkehhhh!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Edutainment op vrijdag 25 november 2005 om 14:04:
Stront in je oren zeker?


Als 'ie geen hardstyle op heeft staan niet nee ;p

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:04:
maar nu heb je het over originaliteit, ik zeg ook niet dat alle hardcore even origineel is...maar het is absoluut geen aftreksel.


Hardcore is niet origineel in dat deze van meerdere andere stromingen samples e.d. jat en gebruikt.
Hardstyle daarentegen is een afsplitsing van hardcore, m.a.w. een slap aftreksel dus :yes:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:12:
Hardcore is niet origineel in dat deze van meerdere andere stromingen samples e.d. jat en gebruikt.
Hardstyle daarentegen is een afsplitsing van hardcore, m.a.w. een slap aftreksel dus


Dat Bedoel ik....Waar bleef je zo lang :D hahaha...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:12:
Hardstyle daarentegen is een afsplitsing van hardcore, m.a.w. een slap aftreksel dus


Beargumenteer dit is, want dit is echt je reinste onzin.

Volgens mij heb je echt totaal geen idee hoe Hardstyle is ontstaan. De oude Hardstyle (waar het mee begonnen is) wordt door veel mensen namelijk afgedaan als te tranzy, en lijkt dan ook in de verste verte niet op Hardcore.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Hardcore heeft een ontstaan, en dan heb ik het over een echt ontstaan. de geboorte van hardcore, de geschiedenis. alles!

geef mij eens het ontstaan van hardstyle, een geschiedenis ik denk dat je een klein A4 op het net zult vinden als je geluk hebt. nu wil ik feiten en geen meningen.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:15:
Dat Bedoel ik....Waar bleef je zo lang hahaha...laatste aanpassing 25 november 2005 14:16


tsja, vergaderingen lopen altijd uit :-s


Uitspraak van Edutainment op vrijdag 25 november 2005 om 14:16:
Volgens mij heb je echt totaal geen idee hoe Hardstyle is ontstaan.


Als ik er al niet eens naar wil luisteren, verwacht dan helemaal niet dat ik er de geschiedenis van wil kennen
 
Waarschuw beheerder
hardstyle is ontstaan uit vanalles, UK en Italiaanse hard house, Duitse hard trance, acidtechno (Warmduscher), ouwe Belgische jump en beetje early rave invloeden maar dat was meer op de kicks enzo die men gebruikte. Nrs als Zero Vision - Boekatsjaka! zijn duidelijk early rave invloeden in te horen...

maar wat je beweert klopt niet... hardcore, althans dat gene wat nu hardcore wordt genoemd, is óók een afstammeling van early rave, de stijl die ook wel oldschool of, beter, hardcore TECHNO wordt genoemd.

En de hardstyle van 2 á 3 jaar geleden is heel goed denkbaar zónder early rave invloeden. Als je de tracklist van een ouwe Harder Mach (mach 2 ofzo) erbij pakt zie je het volgende:

25% Italiaanse hard trance/hardhouse, 15% UK hardhouse, 45% Duitse hard trance en 15% vroege NL-hardstyle (Taq9 - Beatz in Time, Boekatsjaka, etc)

Bij de ouwe Bitte ein Beat cd's was het zelfs 90-95% Duitse hard trance... dus je argumentatie lijkt mss te kloppen maar de geschiedenis bewijst je ongelijk.

Maareh k ben pleite...
 
Waarschuw beheerder
ik kan het ook mis hebben..maar vertel het hier dan.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:18:
Hardcore heeft een ontstaan, en dan heb ik het over een echt ontstaan. de geboorte van hardcore, de geschiedenis. alles!


Hardcore is ontstaan uit Techno, dus zal ik dan Hardcore maar afdoen als een slap aftreksel van Techno?

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:18:
verwacht dan helemaal niet dat ik er de geschiedenis van wil kennen


Doe er dan ook geen uitspraken over!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:18:
Hardcore heeft een ontstaan, en dan heb ik het over een echt ontstaan. de geboorte van hardcore, de geschiedenis. alles!


pcies het kwam uit een ei zeker:S

volgens mij heb je iets teveel hardcore gehoord(Y)
 
Waarschuw beheerder
Idd ergens ontstaan uit.... een aftreksel is iets wat er van af komt. niet waar het is uit ontstaan. Hardstyl is naar mijn mening een aftreksel van Hardcore, althans daar lijkt het steeds keer op keer weer op.

maar ik ben pleitte heb wel wat beters te doen dan met hardstylers te ouwhoeren....
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:22:
volgens mij heb je iets teveel hardcore gehoord


Nog lang niet genoeg....
 
Waarschuw beheerder
Wikipedia.org
Wikipedia schrijft het volgende over hardstyle:

Hardstyle is een sub-genre van trance dat relatief nauw gerelateerd is aan hardcore en hardtrance. Hardstyle, ook wel hard dance of hardbass in het buitenland genoemd, klinkt qua melodie en opbouw ongeveer als de moderne hardcore, maar is vaak ongeveer 30 BPM langzamer.

zal mn zin zorgvuldig neerzetten:
hardstyle is tegenwoordig een slap aftreksel van hardcore...

Uitspraak van Edutainment op vrijdag 25 november 2005 om 14:22:
Hardcore is ontstaan uit Techno,


LOL! :aai: 'tuurlijk joh! Sinterklaas bestaat ook nog ;p
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:27:
Idd ontstaan uit.... een aftreksel is iets wat er van af komt. niet waar het is uit ontstaan. Hardstyl is naar mijn mening een aftreksel van Hardcore, althans daar lijkt het steeds keer op keer weer op


*proest* sproei me red bull all over mn beeldscherm van ut lachen :S

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:27:
maar ik ben pleitte heb wel wat beters te doen dan met hardstylers te ouwhoeren..


Je moest eens weten hoe erge afkeer sommigen hier, waaronder ik, hebben van nieuwe hardstyle.... das echt poep herrie...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:27:
Hardstyl is naar mijn mening een aftreksel van Hardcore


Nogmaals beargumenteer dat eens dan. Dat laat je iedere keer achterwege.
Je kunt wel van alles roepen, maar dat betekent nog niet dat het feiten zijn.

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:27:
maar ik ben pleitte heb wel wat beters te doen dan met hardstylers te ouwhoeren....


Ten 1e ben ik geen Hardstyler, kots er wss harder op dan jou.
Ten 2e heb ik meer het idee dat je zelf ook wel in ziet dat je onzin uitkraamt en de discussie niet kunt winnen en dit maar als uitweg gebruikt.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:31:
Wikipedia schrijft het volgende over hardstyle:


hehe sukkel.... ik kan ook een artikel toevoegen als ik wil :P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:31:
LOL! 'tuurlijk joh! Sinterklaas bestaat ook nog


Hardcore niet ontstaan uit Techno? Ga ff je geschiedenis leren.
Waaruit dan wel? Of was het er zo maar opeens? Is geen proces oid aan vooraf gegaan natuurlijk?

Ik zou zeggen ga maar eens opzoeken wat de 1e Hardcore plaat is, dan heb je je antwoord.

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:31:
Hardstyle is een sub-genre van trance


Juist dus als het al een aftreksel zou is het dat van Trance en niet van Hardcore.

En overigens staat dat Wikipedia vol met fouten, dus dat moet je niet zo serieus nemen.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
ga huilen.... :D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:35:
ga huilen....


en heel Hard!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:27:
maar ik ben pleitte heb wel wat beters te doen dan met hardstylers te ouwhoeren....


Doe dat dan ook.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:35:
hehe sukkel.... ik kan ook een artikel toevoegen als ik wil


Ik hou je niet tegen hoor. Als je daarmee kunt aantonen dat hardstyle geen slap aftreksel is van hardcore O:)


Uitspraak van Edutainment op vrijdag 25 november 2005 om 14:35:
Je bent echt nog achterlijker dan een hoop stront.
Hardcore niet ontstaan uit Techno? Ga ff je geschiedenis leren.
Het was er zeker zo maar opeens? Is geen proces aan vooraf gegaan natuurlijk?


Hardcore is ontstaan uit meerdere stijlen, waaronder (en dus niet alleen) techno...

Uitspraak van Edutainment op vrijdag 25 november 2005 om 14:35:
En overigens staat dat Wikipedia vol met fouten, dus dat moet je niet zo serieus nemen


Ik neem de wikipedia info serieuzer dan jouw opmerkingen :yes:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:54:
Hardcore is ontstaan uit meerdere stijlen, waaronder (en dus niet alleen) techno...


Wat was de 1e Hardcore plaat? En wat voor een invloeden zaten daar in?
Maar goed welke stijlen zouden dat zijn dan volgens jou?

Je kunt wel iedere keer mooi dingen tegenspreken, maar je vergeet iedere keer te vertellen wat het dan wel zou moeten zijn. Of je blijft er heel vaag in, zodat het nog alle kanten uit kan, zoals nu dus. Lekker makkelijk, lekker op safe!

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 14:54:
Ik neem de wikipedia info serieuzer dan jouw opmerkingen


Dat verklaard wss waarom je zoveel van die domme dingen zegt. :yes:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Als ik dit bovenstaande nu zo bekijk snap ik dus niet waarom nou zoveel mensen deze muziek zo geweldig vinden. Ik vind het het feitelijk een beetje een goedkoop aftreksel van de hedendaagse hardcore die zichzelf toch wel op zeer unieke wijze heeft ontwikkeld tot een waar begrip die ver buiten de nederlandse grenzen reikt. Echt iets waar je als liefhebber trots op mag zijn!!


Hardstyle was voor mij de opstap om naar hardcore te luisteren, heb lang genoeg naar hardstyle geluisterd en kon me er niet meer in vinden; het ging te langzaam.


Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
De enige reden die ik zou kunnen begrijpen is dat je voor Hardstyle kiest omdat dit een heel ander soort publiek trekt dan hardcore. Want ik ben het zeker er mee eens dat de hardcore liefhebber toch vaak een ander slag mens is.


Hardstyle wordt wat commercieeler.. 'iedereen' houdt ervan.. Vandaar dat ik wat anders zocht..


Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Het komt er op neer dat ik kwaliteiten mis in Hardstyle waar je trots op kunt zijn, en die trots geeft je juist net die extra boost op feesten die je kippenvel geeft en echt helemaal los laat gaan!!


Ik vind zelf toch wel dat hardstyle wel een betere bass heeft, althans, die hoor je beter doordat er geen 'gedreun' door zit. Voor de bass is hardstyle wel wat beter om te horen.

Maar ik heb ook tempo nodig daarom dat ik van hardstyle over ben gegaan op --> hardcore ;p
Ik ben geneigd nu meer naar speedcore te luisteren, maar op een gegeven moment houdt dat toch wel op


Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Naar mijn mening vindt ik hardstyle een beetje een “goedkope” kopie van de hardcore muziek. Deze uitspraak wil ik onderbouwen met de vergelijkbare hoogte bpm en de opbouw van de muziek! En zelfs de manier van dansen!! Alsmede, en dit vindt ik nog het ergste, de vele samples die van de hardcore gekopieerd worden. Dit zijn vaak samples van legendarische hardcore platen die al vele jaren door de grootste hallen van Nederland galmen en echt een gigantische impact hebben op het publiek. Dit soort dingen laat je toch zeker in ere en ga je toch niet zomaar gebruiken in de hoop dat door deze sample jou hardstyle plaatje meer succes zal krijgen!! Dit is het zelfde als een graffitiespuiter gewoon respectloos over het mooie kunstwerk van een andere “collega” begint te spuiten.


Net zoals je kan kiezen uit een happy meal en een supersized big mac menu(om maar even te vergelijken), moet er voor de mensen op muzikaal gebied ook keuze zijn, niet iedereen houdt meteen van hardcore, meeste mensen die ik ken vinden hardcore weer net iets té erg, voor hun is hardstyle dan weer leuker ;)
Waarschuw beheerder
donateur
nu ik dat allemaal gezien heb daar begrijp ik eigenlijk niet om welke specifieke redenen iemand Hardstyle fan wordt.


Gezien de replies in dit topic heeft het een duidelijk verband met het ontbreken van relevante herseninhoud :jaja:

Dat verklaard wss waarom je zoveel van die domme dingen zegt.


Hij kan t iig nog zonder schelden af (y)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tinkerbell op vrijdag 25 november 2005 om 15:06:
Hij kan t iig nog zonder schelden af


Zo hoort het ook idd. Maar het feit blijft dat hij totaal geen idee waar over die het heeft en dat wekt irritaties op. Dat zeg ik idd af en toe dingen die ik achteraf beter niet had kunnen zeggen, vandaar dat ik mijn post ook ge-edit had.

Ik bedoel het in beginsel nooit verkeerd.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Edutainment op vrijdag 25 november 2005 om 14:52:
Doe dat dan ook.


Kijk dit is iets wat ik bij de geboorte heb meegekregen... Ik laat me door niemand iets zeggen....
als ik me bedenk dan bedenk ik me..en dan hoeft niet zo nerd als jij mij iets te bevelen.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 15:13:
en dan hoeft niet zo nerd als jij mij iets te bevelen


Dank je voor dit compliment. Hoef door wazi'tjes als jou in Pitbull & Hooligan kleertjes die zichzelf heel stoer vinden ook absoluut niet cool gevonden te worden.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 15:05:
Net zoals je kan kiezen uit een happy meal en een supersized big mac menu(om maar even te vergelijken), moet er voor de mensen op muzikaal gebied ook keuze zijn, niet iedereen houdt meteen van hardcore, meeste mensen die ik ken vinden hardcore weer net iets té erg, voor hun is hardstyle dan weer leuker ;)


hardcore iets te erg ....... ???

wát is er iets te erg aan???

dan ff over nieuwe hardstyle, daar is niks ergs aan, dat IS gewoon erg... wat niet weg neemt dat ik aan de ouwe hardstyle echt super goeie herinneringen heb (y)
 
Waarschuw beheerder
wat nouw wazi achterlijke...
 
Waarschuw beheerder
jij bent niet eens in positie mij een wazi te noemen...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 15:17:
wat nouw wazi achterlijke...


Ooh sorry, ik was ff vergeten dat je die kleren draagt omdat je ze mooi vind natuurlijk.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
tuup ouwe je kent mij niet eens...
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 15:16:
meeste mensen die ik ken vinden hardcore weer net iets té erg, voor hun is hardstyle dan weer leuker


Dit geeft al idd in 1 zin weer hoe het gemiddelde hardstyle publiek over de muziek denkt, als stoere, redelijk harde muziek, die toch nog net toegankelijk is..
en door de maatschappij gemakkelijk geaccepteerd, nog net niet het "slechte" beeld dat er altijd van hardcore bestaat..
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
komt goed met jou...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
vandaar dat ik mijn post ook ge-edit had


Dat is gewoon ronduit slap.... sorry
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 15:20:
tuup ouwe je kent mij niet eens...


Jij mij ook niet.

Maar goed als je mij denkt een nerd te kunnen noemen, moet je daarna ook niet op je pikkie getrapt zijn als ik jou een wazi noem. What goes around comes around!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
hahah...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tinkerbell op vrijdag 25 november 2005 om 15:21:
Dat is gewoon ronduit slap.... sorry


Mag jij vinden.

Maar ik denk dat wel allemaal wel eens dingen zeggen waarvan je achteraf denkt van dat had ik beter niet kunnen zeggen. Of ben jij daar een uitzondering op?

En ja en in dit geval heb je de mogelijkheid het ongedaan te maken dus doe ik dat.
 
Waarschuw beheerder
jij bent een van de figuren die er dus niks van snapt... maar ik verlaat dit topic, geen geduld voor.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 15:20:
Dit geeft al idd in 1 zin weer hoe het gemiddelde hardstyle publiek over de muziek denkt, als stoere, redelijk harde muziek, die toch nog net toegankelijk is..
en door de maatschappij gemakkelijk geaccepteerd, nog net niet het "slechte" beeld dat er altijd van hardcore bestaat..


haha citeer jij eerst maar eens de tekst van degene die de uitspraak doet en niet die hem citeert...

hardcore heb ik geen vooroordelen over alleen vind k sommige nrs zoals muil houwe enzo echt niet vet :S

tis meer het halve publiek wat ernaar luistert wat bij mij een braakreflex op wekt
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 15:24:
maar ik verlaat dit topic, geen geduld voor


mooi daar kom je ook snel mee :/
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 15:24:
jij bent een van de figuren die er dus niks van snapt...


Idd en jij snapt het allemaal wel. Meneer ik luister alleen maar naar Hardcore maar denk desondanks wel te weten hoe de vork in de steel zit als het op Hardstyle aan komt.

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 15:24:
maar ik verlaat dit topic, geen geduld voor.


Het zou eens tijd worden.
Veel plezier dit weekend met houthakken.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 15:28:
haha citeer jij eerst maar eens de tekst van degene die de uitspraak doet en niet die hem citeert...


Wist wel dat jij dit niet typte kerel ;)had gewoon geen zin om verder naar boven te scrollen


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 15:28:
tis meer het halve publiek wat ernaar luistert wat bij mij een braakreflex op wekt


zeg maar gerust 3/4 van het publiek hoor ;)
 
Waarschuw beheerder
bij hardcore komt ook net zon crap uit als bij hardstyle tegenwoordig.

anyway altijd dat gedenk in hokjes:(
laatste aanpassing
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 182, 681, 1669}
Artiest Dynamike
Waarschuw beheerder
donateur
t was best amusement om die laatste pagina's aan discussie s door te lezen B)
Waarschuw beheerder
Eigenlijk is het vreemd dat ik me zelf weer in deze positie krijg gewerkt, heb zelf ook helemaal niks meer met Hardstyle. En toch ben ik in discussie met mensen die het ook kut vinden. :S
Waarschuw beheerder
donateur
ed .. jij bént gewoon n discussie :p
 
Waarschuw beheerder
haha nou jah zeker complimenten hoe ed ze altijd weer onder de tafel lult
 
Waarschuw beheerder
hardstyle heb ik zelf ook niks meermee, maar 'for old times sake' ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Maar ik denk dat wel allemaal wel eens dingen zeggen waarvan je achteraf denkt van dat had ik beter niet kunnen zeggen. Of ben jij daar een uitzondering op?


Ohgod nee, ik heb t uitgevonden volgens mij! Alleen zeg ik dan liever indien nodig 'sorry' dan dat ik t ga uitwissen, daar hou ik niet van (y)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tinkerbell op vrijdag 25 november 2005 om 16:17:
Ohgod nee, ik heb t uitgevonden volgens mij!


Hehe!

Uitspraak van Tinkerbell op vrijdag 25 november 2005 om 16:17:
Alleen zeg ik dan liever indien nodig 'sorry' dan dat ik t ga uitwissen, daar hou ik niet van


Kan ik me wel in vinden.

Ik denk overigens dat ik met de volgende zin eigenlijk al aan heb gegeven dat ik fout zat:
Dat zeg ik idd af en toe dingen die ik achteraf beter niet had kunnen zeggen


laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Zo dan, was weer eens druk op de weg :-s

Uitspraak van Edutainment op vrijdag 25 november 2005 om 14:59:
Wat was de 1e Hardcore plaat?


Het allereerste 🇳🇱 hardcore nummer is uiteraard Poing.
Ik kan wel 'we have arrived' opnoemen, maar ik heb het hier over de NL hardcore. Misschien dat daar de miscommunicatie lag?

Uitspraak van Edutainment op vrijdag 25 november 2005 om 14:59:
En wat voor een invloeden zaten daar in?


Uit de harde house stijlen en jah techhouse was een van die stijlen

Uitspraak van Edutainment op vrijdag 25 november 2005 om 14:59:
Je kunt wel iedere keer mooi dingen tegenspreken, maar je vergeet iedere keer te vertellen wat het dan wel zou moeten zijn. Of je blijft er heel vaag in, zodat het nog alle kanten uit kan, zoals nu dus. Lekker makkelijk, lekker op safe!


Wat wil je weten dan? Voor hardcore had je gewoon house, acid en newbeat en techhouse. Daarna kwam er een splitsing van house, namelijk mellow (wat vroeger in de Luna werd gedraaid) en hardcore (Multigroove/Parkzicht)

Uitspraak van Edutainment op vrijdag 25 november 2005 om 14:59:
Dat verklaard wss waarom je zoveel van die domme dingen zegt


Eerst zeggen dat ik vaag blijf en vervolgens aangeven dat het domme opmerkingen zijn? :-s :gaap:

...ik ga weekend vieren, laters!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 17:16:
Poing.


van pengo records?
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Ik probeer Hardstyle te begrijpen!


laat die droom varen :cry: :/
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 17:16:
Het allereerste 🇳🇱 hardcore nummer is uiteraard Poing.
Ik kan wel 'we have arrived' opnoemen, maar ik heb het hier over de NL hardcore. Misschien dat daar de miscommunicatie lag?


Als je goed gelezen had zei ik 'Hardcore is ontstaan uit Techno'. Volgens mij stond daar het woordje Nederlands niet bij. Dus lijkt me logisch dat ik doelde op Hardcore in het algemeen. Sws lijkt me het woord Gabber dan ook een veel betere woordkeuze als je op het Nederlandse spul doelt.

En overigens is Poing ook niet het 1e Nederlandse Hardcore nummer.
Je vergeet R'dam Records 001 Euromasters - Amsterdam Waar Lech Dat Dan?
Poing is 'pas' R'dam Records 004.

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 17:16:
Uit de harde house stijlen en jah techhouse was een van die stijlen


Acid, New Beat en House valt bij jou onder de noemer hard?
Dat moet wel als je zegt dat Hardcore is ontstaan uit meerdere harde house stijlen en dat volgens jou de enige stijlen waren op dat moment.

Ik ben het overigens met je eens als je zegt dat Hardcore invloeden gebruikt uit de diverse stijlen die tot op dat moment bestonden, maar dat is iets anders dan dat het er uit ontstaan zou zijn. Voor We Have Arrived was Techno de basis en dat werd tot zijn extremen gepushed zodat het later een nieuwe noemer kreeg: Hardcore.

Dit zelfde gaat op voor Hardstyle, natuurlijk zijn er invloeden gebruikt uit de Hardcore scene. Maar dat betekent niet dat het er uit is onstaan. (Heb je overigens ook niet gezegd dat weet ik, maar als extra voorbeeld.)

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 17:16:
Wat wil je weten dan? Voor hardcore had je gewoon house, acid en newbeat en techhouse. Daarna kwam er een splitsing van house, namelijk mellow (wat vroeger in de Luna werd gedraaid) en hardcore (Multigroove/Parkzicht)


Er bestond bijv. niet zoiets als Hiphouse, Industrial, Trance? Dat bestond dus wel degelijk! En ik mag hopen dat je met Techhouse Techno bedoeld, want Techno bestond dus ook wel degelijk.

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 17:16:
Eerst zeggen dat ik vaag blijf en vervolgens aangeven dat het domme opmerkingen zijn?


Kan het een niet het gevolg zijn van het ander?
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Waaruit dus blijkt dat het onder het hardstyle publiek van tegenwoordig geen enkele kritische luisteraar zit?


zijn er genoeg ;)

allereerst echt respect voor ed(utainment). je moet de politiek in gozer. telkens die loze opmerkingen van de (om t ff simpel te zeggen) hc voorstanders en je lult ze telkens onder de tafel :respect:

de mensen die hier keihard roepen dat hardstyle een aftreksel is spreken eigenlijk zichzelf tegen als ze zeggen dat hc dat niet is. iets komt ergens uit voort en er is nu al vaak genoeg aangeduit waar hardstyle uit voort komt (en nu niet simpel dit gaan quoten en erachter zetten: ja, hardcore dus ;) ). evenals hc is hs ontstaan uit meerdere house sounds en net als hardcore is t gegroeit, verandert en niet altijd positief.

ik kan me dan ook redelijk kwaad maken om de mensen die hardstyle massa muziek vinden. ok de (commerciele) hardstyle van tegenwoordig (alhoewel er ook VETTE shit uitkomt, moet je iets beter zoeken maar dat doet de algemene luisteraar niet) boeit me niet zo en dat geld ook voor de (commerciele) hardcore van tegenwoordig. dat is (om het even op voor de hardcore voorstanders te betrekken) ook uitgemolken en veelal hetzelfde.

zo een bult ge'(...)' later hou ik ermee op. smaak blijft smaak en ik vind spruitjes nou eenmaal wel lekker ;)

punt
 
Waarschuw beheerder
donateur
tis idd waar, smaak blijft smaak...vind het zelf jammer dat hardstyle zoveel is veranderd mja tis nie anders :p
Waarschuw beheerder
vetste sound vind ik nog steeds zo rond 2003
hardstyle kenners weten wel wat ik daarmee bedoel... ;)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Freak Strano op vrijdag 25 november 2005 om 22:34:
vetste sound vind ik nog steeds zo rond 2003
hardstyle kenners weten wel wat ik daarmee bedoel...


2001/2002 :yes: sommige feesten nog in 2003 daarna dunne poep :yes:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 25 november 2005 om 23:37:
2001/2002 sommige feesten nog in 2003 daarna dunne poep


defqon 1 2003 (L) dat was de sound die ik vet vond, t begon toen al wel te veranderen maar voor mij op een goede manier, tis nu te ver gegaan, te hard(distorted)/lomp/leeg.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Edutainment op woensdag 23 november 2005 om 13:53:
Uitspraak van Objective Records op maandag 21 november 2005 om 18:48:
ik persoonlijk heb helemaal niks met die oude eentonige herrie , ik hou van een vette melodie

Gozer, denk toch eerst eens een keer na voordat je wat zegt. Je komt op deze manier echt dom over.

Oude Hardstyle eentonig? Oude Hardstyle was een mengelmoes van stijlen en dus was er juist veel variatie aanwezig, tegenwoordig is Hardstyle een opzich zelf staande stijl geworden en is de variatie verdwenen.laatste aanpassing 23 november 2005 13:54


ik hou gewoon niet van eentonige herrie , platen met melody valt bij mij gewoon meer onder hard trance , wat ik ook vet vind.

kijk dat de variatie eruit is , heeft niks te maken met of iets wel of niet in dat hokje hoort te passen ,

kan ook veel variatie inzitten hoor zo is pavo dr hardstyles en draait rustig 3/4 verschillende soorten muziek in een set. vroeger deden meer dj's dat.

vorig jaar was het gewoon meer een wedstrijdje doen wie met de lompste plaat komt wint(en eerlijk is eerlijk ik deed ook mee).

de opbouw was ver te zoeken.

nu proberen ze dat alleen op te lossen door oude platen te gaan draaien , of alleen maar hitjes , want dat is wel vernieuwend :Z

zet luna , dana , prophet , en pavo op een avond neer en platen worden 4 x gedraait , dus zeg ik : tijd voor nieuw bloed.

en tijden veranderen , muziek veranderd , daar kun je zelf weinig aan doen, dus moet je je er bij neer leggen , of naar de feestjes gaan van de stroming die je wel bevalt en/of waar die sound ook onder valt nu waar je eerst zo van hield.

iedereen speelt op veilig , ook met produceren , ik noem een prophet die een bassline 8 x gebruikt , een zany met contstant dezelfde synths en snare en zo kan ik nog wel effe doorgaan.

kijk niets dan respect , maar waarom is er weinig vernieuwing te vinden kijk naar andere stromingen daar komt wekelijks wel iets nieuws bij... hier is alleen maar jump bij gekomen , wat eigenlijk kaarsrecht tegen hardstyle ingaat.

mja we zien het allemaal wel in 2006 :)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Je muzikale visie wordt steeds beter. (Y)

Kan me er goed in vinden in deze post.
Snap alleen nog steeds niet dat je de oude HS eentonig noemt.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Edutainment op zaterdag 26 november 2005 om 17:19:
Snap alleen nog steeds niet dat je de oude HS eentonig noemt.


mirko en milano achtige dingetjes , een scheurend geluid wat zich herhaalt en een dikke bassline eronder , ja dat trekt me niet..`

en het bpm lag ook heel laag en dat trekt me ook niet..
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ooh ik ben het zeker met je eens als je zegt dat bepaalde producers steeds in herhaling vielen. Maar toch had iedere producer zijn eigen stijl. Nu klinkt bijna elke producer hetzelfde.
Waarschuw beheerder
ik denk dat je niet hoeft te begrijpen het is meer een gevoel denk ik. Ik luister niet echt vaak hardstyle ofzo wel hardcore maar als ik naar een hardstylefeestje ga dan vermaak ik me ook altijd wel.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Edutainment op zaterdag 26 november 2005 om 17:36:
Ooh ik ben het zeker met je eens als je zegt dat bepaalde producers steeds in herhaling vielen. Maar toch had iedere producer zijn eigen stijl. Nu klinkt bijna elke producer hetzelfde.


zeker mee eens :yes:
werd het label sigma vroeger nog wel gewaardeerd omdat je een sigma er gewoon tussenuit haalt (hoeft niet altijd positief natuurlijk ;) ) nu vinden de meeste het te simpel.

ik en er nog steeds fan van O:)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Hardstyle, ik probeer het te begrijpen. Ik ben dit weekend voor de eerste keer sinds de Mysteryland Indoor edities naar een “Multi style” dance event geweest namelijk Hard Bass. Zelf ben ik al vele jaren fanatiek Hardcore fan in hart en nieren en ben dan ook sinds 1995 op vele hardcorefeesten te vinden, ik ging dit weekend dan ook uitsluitend voor de hardcore zaal. Alleen heeft Hardbass me nu aan het denken gezet over de Hardstyle die daar overheersend gedraaid werd. Ik heb me nooit zo op Hardstyle verdiept maar nu ik dat allemaal gezien heb daar begrijp ik eigenlijk niet om welke specifieke redenen iemand Hardstyle fan wordt.

Even voorop gesteld; Ik heb respect voor alle muzieksoorten en probeer me ook te verplaatsen naar de liefhebber hiervan om een bepaalde muziek te kunnen begrijpen!! Ik wil hiermee dus niemand beledigen maar ik wil juist mijn visie, die dus fout kan zijn, doormiddel van jullie reacties aanscherpen en dus eventueel verbeteren!!

Naar mijn mening vindt ik hardstyle een beetje een “goedkope” kopie van de hardcore muziek. Deze uitspraak wil ik onderbouwen met de vergelijkbare hoogte bpm en de opbouw van de muziek! En zelfs de manier van dansen!! Alsmede, en dit vindt ik nog het ergste, de vele samples die van de hardcore gekopieerd worden. Dit zijn vaak samples van legendarische hardcore platen die al vele jaren door de grootste hallen van Nederland galmen en echt een gigantische impact hebben op het publiek. Dit soort dingen laat je toch zeker in ere en ga je toch niet zomaar gebruiken in de hoop dat door deze sample jou hardstyle plaatje meer succes zal krijgen!! Dit is het zelfde als een graffitiespuiter gewoon respectloos over het mooie kunstwerk van een andere “collega” begint te spuiten.

Natuurlijk is het bekend dat samples in hardcore platen ook vaak gekopieerd zijn van andere muzikale produkties maar hier gaat het dan over een heel ander slag muziek wat op geen enkel punt met elkaar te vergelijken is. Dit in tegenstelling met de vele vergelijkingen tussen de opbouw en klank van hardcore en hardstyle, waardoor het in grote lijnen toch verschrikkelijk veel op elkaar lijkt! De liefhebber herkent natuurlijk vele verschillen maar iemand met een “ongetraind oor” zal het er waarschijnlijk moeilijk mee hebben.

Als ik dit bovenstaande nu zo bekijk snap ik dus niet waarom nou zoveel mensen deze muziek zo geweldig vinden. Ik vind het het feitelijk een beetje een goedkoop aftreksel van de hedendaagse hardcore die zichzelf toch wel op zeer unieke wijze heeft ontwikkeld tot een waar begrip die ver buiten de nederlandse grenzen reikt. Echt iets waar je als liefhebber trots op mag zijn!!

Muziek moet toch zeker een beetje achtergrond hebben met een interessante geschiedenis, dingen waar je met kippenvel aan terug kunt denken! Vette momenten die wij als publiek samen met de Dj en Mc creeren en die een feest echt magisch maken en zelfs zo indrukwekkend kan zijn dat journalisten het de moeite waard vinden om er een stuk over te schrijven! Gewoon omdat er een onverklaarbare sfeer en uitstraling aanvast zit die zeker niet alledaags te noemen is en hierbij echt uniek is! Zo mag ik de hardcore toch zeker wel omschrijven!? Denk dat wel veel houseliefhebbers het daarmee eens zijn!

Kijk, ik kan me voorstellen dat als je van de style van Hardstyle houdt, Hardcore toch eigenlijk ook wel vet vindt! En als je dan idd hardcore ook vet vind, dan snap ik niet waarom je nog naar hardstyle luistert want hardcore is toch zeker vele malen explosiever en opzwepender!! Dat laat hardstyle toch een beetje in een flauw daglicht staan! Dat is dan toch net iets te soft, zo van ik wil wel maar ik kan niet!! Het verschil van enthousiasme en compleet los gaan was toch zeker wel duidelijk te zien tussen de Hardcore zaal en de Hardstyle zaal

De enige reden die ik zou kunnen begrijpen is dat je voor Hardstyle kiest omdat dit een heel ander soort publiek trekt dan hardcore. Want ik ben het zeker er mee eens dat de hardcore liefhebber toch vaak een ander slag mens is.

Het komt er op neer dat ik kwaliteiten mis in Hardstyle waar je trots op kunt zijn, en die trots geeft je juist net die extra boost op feesten die je kippenvel geeft en echt helemaal los laat gaan!!

Nogmaals, dit is niet bedoeld om Hardstyle zwart te maken, ookal heb ik er zojuist geen goed woord over geschreven, maar ik hoop juist dat iemand me hier het tegendeel van kan duidelijk maken en me misschien kan overhalen dat ik ernaast zit. Ookal zijn er bepaalde feiten waar ik niet snel van af zal wijken…

Ben serieus zééééér benieuwd…

Grtz Ben


hmmmmmz, nix beters te doen ?
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van >BOELIE< op zaterdag 26 november 2005 om 18:03:
hmmmmmz, nix beters te doen ?


of jij :/
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 november 2005 om 15:16:
hardcore iets te erg ....... ???

wát is er iets te erg aan???


met 'net te erg' bedoelde ik dat hun oren het niet aan kunnen, om het maar ff zo te zeggen.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Edutainment op zaterdag 26 november 2005 om 17:36:
Ooh ik ben het zeker met je eens als je zegt dat bepaalde producers steeds in herhaling vielen. Maar toch had iedere producer zijn eigen stijl. Nu klinkt bijna elke producer hetzelfde.


dat komt omdat iedereen net die ene hit wil scoren , gaan ze succesformules copy-en van een ander..
Waarschuw beheerder
Juist en dat is voor mij de reden dat ik Hardstyle de rug heb toegekeerd. De 1e keer zagen was vet omdat het nog niet gedaan was en je er door werd overdonderd, maar die sound hoor ik nu al 3 jaar.
 
Waarschuw beheerder
publiek is nu ook heel anders, het woord kritisch komt al niet eens meer in ze op.....
 
Waarschuw beheerder
Ik persoonlijk luister niet echt meer vaak/met plezier naar hardstyle simpelweg omdat ik erop uitgekeken ben, ik zoek steeds weer iets anders.. iets wat toch harder klinkt. Daarom; mijn smaak begint weer iets te draaien en het gaat een klein beetje over op speedcore, heel gek op zich.. Ik zou ook niet weten waar het eindigt.

Daarentegen kunnen er af en toe ook heel goede hardstyle nummers zijn, en ook heel slechte hardcore nummers.
Als het goed klinkt, dan klinkt het.. dar gaat het toch om?? Iedereen is anders, en iedereen denkt er anders over..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 november 2005 om 20:12:
Ik zou ook niet weten waar het eindigt.


Als het harder of sneller moet dan Speedcore zijn er nog maar weinig opties daarna.
Waarschuw beheerder
Ben ik wel met je eens sharona sommige hardstyle nr's blijven goed. Maar ik ben nu steeds meer richting de hardcore/speedcore aan het gaan. Meer energie, meer gevoel meer alles!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 november 2005 om 19:19:
dat komt omdat iedereen net die ene hit wil scoren , gaan ze succesformules copy-en van een ander..


thunderground :o ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Edutainment op zaterdag 26 november 2005 om 20:14:
Als het harder of sneller moet dan Speedcore zijn er nog maar weinig opties daarna.


Niks moet, het is onbewust eigenlijk. Ik 'hou gewoon niet meer zo' van de langzame beat bij hardstyle. Op een gegeven moment begon ik zomaar ineens gewoon vaker hardcore te luisteren totdat het moment kwam dat ook sommige hardcore nummers wel erg sloom leken te gaan voor mijn oren hehe


Uitspraak van HarmStyle op zaterdag 26 november 2005 om 20:15:
Ben ik wel met je eens sharona sommige hardstyle nr's blijven goed. Maar ik ben nu steeds meer richting de hardcore/speedcore aan het gaan. Meer energie, meer gevoel meer alles!


Inderdaad, meer energie! Ga maar eens hevig staan hakken bij een hardstyle nummer, dat lukt niet echt, je kan hoogstens stampen ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van >BOELIE< op zaterdag 26 november 2005 om 20:19:
thunderground


Are You Ready , Tuttifrutti , Your Ass, The Noise , MVZ ;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Edutainment op vrijdag 25 november 2005 om 19:01:
En overigens is Poing ook niet het 1e Nederlandse Hardcore nummer.
Je vergeet R'dam Records 001 Euromasters - Amsterdam Waar Lech Dat Dan?
Poing is 'pas' R'dam Records 004.


Klopt, maar door Poing kreeg de NL hardcore landelijke bekendheid, vandaar dat nummer

Uitspraak van Edutainment op vrijdag 25 november 2005 om 19:01:
Kan het een niet het gevolg zijn van het ander?


Ik was idd een beetje vaag in mijn antwoorden (en wat kort door de bocht wanneer ik een klotedag heb), maar de hardstyle van tegenwoordig stelt niets meer voor vind ik

Uitspraak van Freak Strano op vrijdag 25 november 2005 om 21:51:
allereerst echt respect voor ed(utainment). je moet de politiek in gozer. telkens die loze opmerkingen van de (om t ff simpel te zeggen) hc voorstanders en je lult ze telkens onder de tafel


terecht, heb ook weer wat geleerd. Je weet waar je over praat :yes:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 november 2005 om 21:16:
Klopt, maar door Poing kreeg de NL hardcore landelijke bekendheid, vandaar dat nummer


Dat is waar idd.

Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 november 2005 om 21:16:
Ik was idd een beetje vaag in mijn antwoorden (en wat kort door de bocht wanneer ik een klotedag heb), maar de hardstyle van tegenwoordig stelt niets meer voor vind ik


Vind ik ook hoor, dus daar zijn we het over eens.

Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 november 2005 om 21:16:
terecht, heb ook weer wat geleerd. Je weet waar je over praat


Respect dat je dat achteraf durft 'toe te geven'.
Vooral omdat ik ook niet altijd even aardig naar jou toe was.

(Y)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Edutainment op zaterdag 26 november 2005 om 21:20:
Respect dat je dat achteraf durft 'toe te geven'.
Vooral omdat ik ook niet altijd even aardig naar jou toe was.


(y) ach, zo netjes was ik nou ook weer niet O:)

Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 november 2005 om 17:09:
kijk niets dan respect , maar waarom is er weinig vernieuwing te vinden kijk naar andere stromingen daar komt wekelijks wel iets nieuws bij... hier is alleen maar jump bij gekomen , wat eigenlijk kaarsrecht tegen hardstyle ingaat.


Jump bestaat toch al een paar jaar (overgewaaid uit Belgie)?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 november 2005 om 21:45:
Jump bestaat toch al een paar jaar (overgewaaid uit Belgie)?


Idd, dat is iets wat veel mensen ook niet weten heb ik het idee.

Het heeft zijn oorspong in België en is daar opgekomen rond 1997/1998.
Jumper Records: Da Rick - Attention

Je kunt het ook beetje zien in het verlengde van wat toen Newstyle werd genoemd, het UC-spul. Wat toen ook aan het opkomen was. Mark V, Poogie Bear, DJ Irene, Angel Alanis, etc. dat soort spul.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op zaterdag 26 november 2005 om 18:11:
of jij


haha, ja want jij leest het ook :P
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Eef Raveteef op zondag 27 november 2005 om 18:00:
haha, ja want jij leest het ook


heeft met de opmerking te maken, lekker snugger
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 27 november 2005 om 21:25:
heeft met de opmerking te maken, lekker snugger


Denk dat ze dat ook bedoelde HHH;)



Zo ben ff weggeweest, nog steeds niet uitgepraat over HS?:P
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Kian op zondag 27 november 2005 om 21:54:
Denk dat ze dat ook bedoelde HHH


en dan nog is het een domme opmerking :yes:


Uitspraak van Kian op zondag 27 november 2005 om 21:54:
Zo ben ff weggeweest, nog steeds niet uitgepraat over HS?


ja erg he!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 november 2005 om 17:26:
mirko en milano achtige dingetjes , een scheurend geluid wat zich herhaalt en een dikke bassline eronder , ja dat trekt me niet..`


Juist lekker!!:yes:

Die oude HS die meer richting Hardtrance ging is ook heilig, net als alle stylen die toen onder HS vielen.

Maar die oude producties van Arne L II en Mirko Milano zijn ubervet:kwijl:

RIP
Stopp & Go
Cubus
Base Generator
Testbitching

:respect::respect:


Iemand die hier nog naar Audio Attack gaat?:P Oude HS zaal!:cheer: en o.a. Arne L II en Mirko Milano op de line-up:9
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 27 november 2005 om 21:56:
en dan nog is het een domme opmerking


Ahhh, wees is aardig:p eef is lief:):P

Uitspraak van permanent verbannen op zondag 27 november 2005 om 21:56:
ja erg he!


Hahahaha, ik raak er eig ook nooit over uitgepraat, als het over oude HS gaat dan!:yes:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Kian op zondag 27 november 2005 om 22:04:
Hahahaha, ik raak er eig ook nooit over uitgepraat, als het over oude HS gaat dan


:yes:
Waarschuw beheerder
donateur
Ja:P

Die oude HS blijft toch echt me favoriet:yes:

Ik draai nu ook veel liever die oude HS plaatjes dan een wreed Industrial of Darkcore nrtje.

het mag dan wel een vettere energie kick geven, die oude HS geeft je gewoon kippevel:kwijl:

Nostalgie:9
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Kian op zondag 27 november 2005 om 22:16:
Ik draai nu ook veel liever die oude HS plaatjes dan een wreed Industrial of Darkcore nrtje


:o

ik hou er wel van om op los te gaan :yes:
niet om te draaien :no: :[

geef mij maar industrail in alle opzichten en manieren :kwijl:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 27 november 2005 om 22:18:
ik hou er wel van om op los te gaan
niet om te draaien


Hoezo niet?
Met HS kan je meer lange vloeiende mixes maken, en lekker veel kloten met je faders tussendoor.

Met HC/DC en Indus kan dat soms ook wel, maar meestal zijn de mixes vrij kort in vergelijking met andere stylen, aangezien je o.a. met veel breaks te maken hebt

Daarbij ben ik begonnen met HS in 2001, dus ja, gewoon nostalgie:9 Doe die platen echt nooit weg:no:

Maar dat neemt niet weg dat ik plezier heb in het draaien van DC/Indus hoor;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Kian op zondag 27 november 2005 om 22:26:
Met HC/DC en Indus kan dat soms ook wel, maar meestal zijn de mixes vrij kort in vergelijking met andere stylen, aangezien je o.a. met veel breaks te maken hebt


juist :d

gewooon van break naar break
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 27 november 2005 om 22:30:
gewooon van break naar break


:D

Eigelijk moet je het ook niet vergelijken, het is gewoon totaal anders...:P
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Kian op zondag 27 november 2005 om 22:39:
Eigelijk moet je het ook niet vergelijken, het is gewoon totaal anders...


ja indd :[

hardstyle is makkelijker te mixen vind ik persoonlijk
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 27 november 2005 om 23:00:
hardstyle is makkelijker te mixen vind ik persoonlijk


Zeker mee eens! Maar daarom niet minder leuk

Ik begrijp wel wat je bedoelt, en een style als indus, of om het helemaal moeilijk te maken, UK style, is veel uitdagender:)

Maargoed, ik vind het mixen van HS nog steeds wel leuk. oude HS wel te verstaan;)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
tis zeker leuk ja :d

omdat het zo makkelijk gaat ka je je meer concentreren op die volgende paar platen!

meestal denk al wel zo'n 4a5 platen verder

maar industrail vind ik het lekkerste om te draaien :d
en schranz/techno

hahaha en soms gooi ik er gewoon alter ego (rocker) erdoorheen :d dikke dikke plaat
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kian op zondag 27 november 2005 om 21:54:
Denk dat ze dat ook bedoelde HHH


:jaja: lekker snugger :9
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 november 2005 om 17:09:
zet luna , dana , prophet , en pavo op een avond neer en platen worden 4 x gedraait , dus zeg ik : tijd voor nieuw bloed.


Inderdaad..meer talents meer de kans geven..
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op maandag 28 november 2005 om 14:07:
Inderdaad..meer talents meer de kans geven..


juist maar dan wel met de oude hardstyle :yes:
 
Waarschuw beheerder
Ik kan het ook niet begrijpen....Hardhouse is gewoon ik wil wel maar ik kan niet, denk je dat het los gaat komt er zon flauw basje. Het mist gewoon wat Harde dreunen!!!!!!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
klopt laatste tijd is het nix meer

er komt een geweldige opbouw, komt er een slappe bas aan heel jammer
Waarschuw beheerder
donateur
denk dat ik vooral van het publiek hou dat je op hardstylefeesten tegenkomt!!!

vind de sfeer bij trance hardcore en techno een stuk minder, dat is mijn mening!!

en op hardstyle kan je het best losgaan :lief:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van :yes: ramona :yes: loves the dj op maandag 28 november 2005 om 16:14:
vind de sfeer bij trance hardcore en techno een stuk minder, dat is mijn mening!!


De techno-stage op Q-Base :lief:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kian op zondag 27 november 2005 om 22:02:
RIP

Testbitching


die heb ik ook thuis maar draai ze nooit , liggen int archief :)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van :yes: ramona :yes: loves the dj op maandag 28 november 2005 om 16:14:
denk dat ik vooral van het publiek hou dat je op hardstylefeesten tegenkomt!!!

vind de sfeer bij trance hardcore en techno een stuk minder, dat is mijn mening!!

en op hardstyle kan je het best losgaan


vind het juist omgekeerd, op hardstyle feestjes allemaal wannebe gastjes waar juist de sfeer ver te zoeken is. kijk Qlimax was de sfeer vaak echt compleet weg gewoon:S

doe mij dan maar een trance Energy(L)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 29 november 2005 om 08:36:
doe mij dan maar een trance Energy


:o
 
Waarschuw beheerder
Ik moet eerlijk zeggen: "Kan het de laatste tijd wel wat meer respecteren, maar dat komt omdat mijn beste maten ermee bezig zijn en ik er toch mee geconfronteerd wordt"

Als ik net zelf gedraaid of geproduced heb dan heb ik wel zoiets van pfff wat een bagger! TE soft te slap!

maargoed opzich geen moeite mee, net als andere muziekstijlen. Ik respecteer de een meer dan de ander, maar opzich kan ik alle muzieksoorten wel waarderen, behalve als het op "STOERDOEN" muziek aankomt! :[
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van actief op dinsdag 29 november 2005 om 13:28:
STOERDOEN" muziek


hiphop :x
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 29 november 2005 om 08:36:
vind het juist omgekeerd, op hardstyle feestjes allemaal wannebe gastjes waar juist de sfeer ver te zoeken is.


Vroeger waas die sfeer juist geniaal! Echt een enorm gezellige sfeer, en een gevoel van saamhorigheid.

Tegenwoordig is het ver te zoeken ja...
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Kian op dinsdag 29 november 2005 om 18:27:
en een gevoel van saamhorigheid


juist als iedereen om je heen aan 't stampen is :kwijl:

goedkeurende blikken :d
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 29 november 2005 om 18:29:
juist als iedereen om je heen aan 't stampen is

goedkeurende blikken


:yes::D

Jij snapt t:D

Geweldige sfeer altijd(l):kwijl:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Kian op dinsdag 29 november 2005 om 19:05:
Jij snapt t

Geweldige sfeer altijd


bij incontrol had ik dat nog wel :d
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 29 november 2005 om 19:13:
bij incontrol had ik dat nog wel


Vergeet de Qlubtempo's niet!:D

(l)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 29 november 2005 om 06:35:
die heb ik ook thuis maar draai ze nooit , liggen int archief


Zonde, echt heel zonde... Shame on you!:P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 29 november 2005 om 08:36:
Qlimax was de sfeer vaak echt compleet weg gewoon


jah qlimax, ik zit te wachten op de dag dat m'n moeder erheen gaat...
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Hemkade :bounce:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Freak Strano op dinsdag 29 november 2005 om 21:37:
jah qlimax, ik zit te wachten op de dag dat m'n moeder erheen gaat...


haha :D


Uitspraak van Kian op dinsdag 29 november 2005 om 20:31:
Vergeet de Qlubtempo's niet!


Joepieeeeee :bounce:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 29 november 2005 om 18:29:
juist als iedereen om je heen aan 't stampen is

goedkeurende blikken


jah lachen naar elkaar handjes schudden.
tegenwoordig slaan ze je nog eerder voor de lol tegen de grond heb ik het gevoel:S
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op woensdag 30 november 2005 om 12:15:
jah lachen naar elkaar handjes schudden.


indd als je er langs moest kreeg je een schouder klopje na!
dat waren de tijden man :yes:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van permanent verbannen op woensdag 30 november 2005 om 12:18:
jah lachen naar elkaar handjes schudden.

indd als je er langs moest kreeg je een schouder klopje na!
dat waren de tijden man


:yes:

Jammer dat je dat soort feesten nu niet meer hebt...

Qua sfeer waren dat ongetwijfeld echt de allerbeste feesten die ik ooit heb gehad!:yes:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Kian op woensdag 30 november 2005 om 14:32:
Qua sfeer waren dat ongetwijfeld echt de allerbeste feesten die ik ooit heb gehad!


dat moet ik je ook toegeven jah!

en ja op bepaalde techno feesten is dat ook zeker het geval :d
 
Artiest Max Output
Waarschuw beheerder
Hardstyle = poep
Jump = btr
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 30 november 2005 om 18:23:
Hardstyle = poep
Jump = btr


:jaja:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van J.F.R op woensdag 30 november 2005 om 18:31:
Uitspraak van sniggas op woensdag 30 november 2005 om 18:23:
Hardstyle = poep
Jump = btr


 
Waarschuw beheerder
donateur
Ieder zijn ding..... Ik vind Hardcore leuk en Hardstyle
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 30 november 2005 om 18:23:
Jump = btr


Jump is juist nog meer zo'n nep-oldskool achtige style:S Dat vind ik dus echt helemaal niets...:no:
 
Waarschuw beheerder
is niet waar
jump is nieuwe school
btr als hardstyle
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 30 november 2005 om 18:52:
is niet waar
jump is nieuwe school


:S Jump is ouder dan HS, en wat ik bedoelde was, dat het veel meer klinkt als een imitatie van de oldskool HC...

Uitspraak van verwijderd op woensdag 30 november 2005 om 18:52:
btr als hardstyle


En dat is jou mening, is geen feit;)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Kian op woensdag 30 november 2005 om 18:59:
En dat is jou mening, is geen feit


:yes:
 
Waarschuw beheerder
Doe toch geen moeite om die muziek te begrijpen....
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 1 december 2005 om 19:00:
Doe toch geen moeite om die muziek te begrijpen....


En daar sluit ik me bij aan:D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:24:
Lekker belangrijk


die gast geeft zn mening, en als die je niet interesseert, dan reageer je toch niet..
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 4 december 2005 om 21:04:
die gast geeft zn mening, en als die je niet interesseert, dan reageer je toch niet..


haha, hier sluit ik me bij aan :)
 
Waarschuw beheerder
ja man
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
oke on-topic

stelling

hardstyle van nu zuigt.


hoe krijgen we het weer zo als het hoord?
 
Waarschuw beheerder
afwachten... en de hardstyle op zijn beloop laten met al die cheape remakes/bootlegs en remixes.

Dan zal het niet lang meer duren voordat het voorbij is.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
dat hoop ik ook ja!
en die early feesten is dat wat?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op woensdag 7 december 2005 om 22:35:
dat hoop ik ook ja!
en die early feesten is dat wat?


de wat onbekendere dj kan je zeker op een goede manier verrassen. de bekende djs draaien de bekende oude platen.
Waarschuw beheerder
Reden dat ik ook naar Hardstyle-feessies ga, heeft zeer zeker te maken ook met het verschil van publiek zoals topic-starter zelf al aangeeft. Jammer, hardcore is de mooiste snelste en ruigste muziek die er is, alleen vaak jammer wat voor bekrompen kuddevolk deze stijl trekt.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Smiley © op donderdag 8 december 2005 om 20:02:
Jammer, hardcore is de mooiste snelste en ruigste muziek die er is, alleen vaak jammer wat voor bekrompen kuddevolk deze stijl trekt.


Helemaal waar, eigenlijk precies hetzelfde zoals t in mijn eigen tekst ook staat :yes:
Waarschuw beheerder
Wij zitten op dezelfde lijn Ravi. Denk ik dan. Houden allebei van hardcore, maar jij bent net als ik student... En er dan als een houthakker bij lopen omdat iedereen het doet en omdat je anders geen gabber bent, nee dank je, dat zie ik echt niet zitten.

Mensen die met een zo moeilijk mogelijk bek en geheven middelvingers op de foto moeten...Omdat je anders geen gabber bent....

Mensen die in Lonsdale lopen....Omdat je anders geen gabber bent....

Jammer....
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Smiley © op donderdag 8 december 2005 om 20:14:
Wij zitten op dezelfde lijn Ravi. Denk ik dan. Houden allebei van hardcore, maar jij bent net als ik student... En er dan als een houthakker bij lopen omdat iedereen het doet en omdat je anders geen gabber bent, nee dank je, dat zie ik echt niet zitten.

Mensen die met een zo moeilijk mogelijk bek en geheven middelvingers op de foto moeten...Omdat je anders geen gabber bent....

Mensen die in Lonsdale lopen....Omdat je anders geen gabber bent....


idd (Y) niets aan toe te voegen :no:

offtopic: Uni van Eindhoven?
Waarschuw beheerder
Wast maar zo een feest ;) HTS EHV
 
Waarschuw beheerder
donateur
HTS snap ik nog wel...maar EHV :no:
al die afkortingen ook :P
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Smiley © op donderdag 8 december 2005 om 20:02:
Reden dat ik ook naar Hardstyle-feessies ga, heeft zeer zeker te maken ook met het verschil van publiek zoals topic-starter zelf al aangeeft. Jammer, hardcore is de mooiste snelste en ruigste muziek die er is, alleen vaak jammer wat voor bekrompen kuddevolk deze stijl trekt.


naja wat lul je onzin zeg omdat jij misschien met je roze beenwarmers naar een hardcore feest gaat, ik niet.

en ja dan vind je het raar als je na gekeken wordt :/
Waarschuw beheerder
Dit geeft dus precies weer wat voor bekrompen gedoe ik bedoel.

Stel, ik zeg STEL dat ik inderdaad op roze beenwarmers naar een hardcore-feest ga, dan ben ik geen gabber, dan begrijp ik hardcore niet?????
Zeg niet dat alle aanwezige zo reageren, maar een hoop wel.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Smiley © op donderdag 8 december 2005 om 20:42:
Stel, ik zeg STEL dat ik inderdaad op roze beenwarmers naar een hardcore-feest ga, dan ben ik geen gabber, dan begrijp ik hardcore niet?????


nee dat zeg ik niet, ik ga ook niet in me lonsdale naar een feest :o

maar je kan je wel een beetje aanpassen :/
Waarschuw beheerder
Ok ok, maar hoe vaak is het wel niet dat een meisje als ze er niet als een Olga uitziet, voor clubkut wordt uitgemaakt? Terwijl ze daar net als wij allemaal toch gewoon alleen maar voor de muziek komt.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Smiley © op donderdag 8 december 2005 om 20:51:
Ok ok, maar hoe vaak is het wel niet dat een meisje als ze er niet als een Olga uitziet, voor clubkut wordt uitgemaakt? Terwijl ze daar net als wij allemaal toch gewoon alleen maar voor de muziek komt.laatste aanpassing 8 december 2005 20:51


ja maar niet als er stil gestaan wordt
Waarschuw beheerder
Ach, vaker gaan deze mensen harder uit hun dak dan onze pogo-aapjes ;)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Smiley © op donderdag 8 december 2005 om 20:59:
Ach, vaker gaan deze mensen harder uit hun dak dan onze pogo-aapjes


nou niet helemaal maar

ik ga gewoon lekker hakke

en op hardstyle lekker stampe :p
Waarschuw beheerder
Vette forum pic :D Turntable Junky
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
junior jack :yes: ;p
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 29 november 2005 om 08:36:
kijk Qlimax was de sfeer vaak echt compleet weg gewoon


Was veels te druk op Qlimax!
Waarschuw beheerder
Zeiden ze vorig jr ook, heb me toen uitstekend vermaakt
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op donderdag 8 december 2005 om 20:39:
naja wat lul je onzin zeg omdat jij misschien met je roze beenwarmers naar een hardcore feest gaat, ik niet.

en ja dan vind je het raar als je na gekeken wordt


Ik vind hardcore ook helemaal prachtig... maargoed hardcore feesten op zich vind ik niets meer. Net zoals bij hardstyle steeds vaker een kutsfeer, gehalte shirtjes uit neemt ook flink toe. en vaak ruziezoekers/ pogo shit. Natuurlijk je komt voor jezelf en om plz te hebben maar dat is voor mij een heel eind zoek op hardcorefeesten en ook steeds meer op hs feesten...
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Hardstyle, ik probeer het te begrijpen


dat valt gewoon niet te begrijpen denk ik :$
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 december 2005 om 08:47:
Ik vind hardcore ook helemaal prachtig... maargoed hardcore feesten op zich vind ik niets meer. Net zoals bij hardstyle steeds vaker een kutsfeer, gehalte shirtjes uit neemt ook flink toe. en vaak ruziezoekers/ pogo shit. Natuurlijk je komt voor jezelf en om plz te hebben maar dat is voor mij een heel eind zoek op hardcorefeesten en ook steeds meer op hs feesten...


dat snap ik niet bijvoorbeeld op thunderdome vond ik de sfeer (Y) prima super goed :o

en ja ook op hardstyle, ik denk dat het met de persoon te maken heb, hoe je vatbaar ben op sommige dingen

ook irriteer ik me eraan dat mensen altijd zeggen vroegAH was het beter in de hardcore scene, mensen veranderen de scene is niet minder JIJ ben minder geworden ouder geworden.
nu sta je ook niet meer met je maten de hele weekend buiten!

ok met hardstyle is dat wel het geval omdat de muziek zo drastisch veranderd is :/
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 9 december 2005 om 13:19:
dat snap ik niet bijvoorbeeld op thunderdome vond ik de sfeer prima super goed

en ja ook op hardstyle, ik denk dat het met de persoon te maken heb, hoe je vatbaar ben op sommige dingen

ook irriteer ik me eraan dat mensen altijd zeggen vroegAH was het beter in de hardcore scene, mensen veranderen de scene is niet minder JIJ ben minder geworden ouder geworden.
nu sta je ook niet meer met je maten de hele weekend buiten!

ok met hardstyle is dat wel het geval omdat de muziek zo drastisch veranderd is laatste aanpassing 9 december 2005 13:21


ik denk dat de maatschappij een grote rol speelt... die veranderd, dus de feesten ook.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 december 2005 om 14:52:
ik denk dat de maatschappij een grote rol speelt... die veranderd, dus de feesten ook.


leeftijd denk ik

het is niet meer zo vet als een van de eerste keren!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 9 december 2005 om 14:55:
leeftijd denk ik

het is niet meer zo vet als een van de eerste keren!


en alles wat nieuw is is natuurlijk ook vetter.
je weerspiegelt de belevenissen van nieuwe feesten aan de oude die je al meegemaakt hebt.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 december 2005 om 14:56:
je weerspiegelt de belevenissen van nieuwe feesten aan de oude die je al meegemaakt hebt.


klop je raakt verwend
 
Waarschuw beheerder
ik vind hardcore wel vetter maar ik ga naar hardstyle feesten voor het relaxtere publiek. ik ben wel op hardcore feestjes geweest, maar daar is het vaak meer een ofgefokt sfeertje in plaats van het iedreen-doet-aardig-tegen-elkaar-pillen-sfeertje. ik wil hier verder niemand beledigen maar zo zie ik het
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 december 2005 om 15:04:
maar daar is het vaak meer een ofgefokt sfeertje in plaats van het iedreen-doet-aardig-tegen-elkaar-pillen-sfeertje. ik wil hier verder niemand beledigen maar zo zie ik het


dan maak jij andere feesten mee dan ik :/
 
Waarschuw beheerder
waarschijnlijk wel ja :/
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
ligt aan je eigen instelling misschien
 
Waarschuw beheerder
denk het ook....
Waarschuw beheerder
Ahh ik snap het al denk ik. Mensen willen graag harde muziek horen maar veel denken (niet helemaal terecht maar die mensen horen ook alleen maar wat de media zegt) dat hardcore gelijk staat aan nazi's en rascisme, en daar willen ze (op zich wel begrijpelijk) niet mee geässocieerd worden. En hardstyle is zeg maar het directe alternatief erop, het is een fractie trager (al wordt het toch vaak weer omhoog gepitched) en een fractie minder dreunend (maar dan zetten ze vaak de bass-boost voller open).
En de andere reden is dat het toegankelijker en simpeler en vrolijker is dan mainstream hardcore, wat beschouwd wordt als toegankelijk, zeer simpel en vrolijk :p

Zit ik er ver naast?
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Morax op dinsdag 20 december 2005 om 20:28:
En de andere reden is dat het toegankelijker en simpeler en vrolijker is dan mainstream hardcore, wat beschouwd wordt als toegankelijk, zeer simpel en vrolijk


hier heb je wel gelijk in, maar het heb niets met snelheid te maken. wel hoe hard het is :yes:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Morax op dinsdag 20 december 2005 om 20:28:
dat hardcore gelijk staat aan nazi's en rascisme, en daar willen ze (op zich wel begrijpelijk) niet mee geässocieerd worden


zeg nou eerlijk heeft de muziek zelf er wat mee te maken?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 20 december 2005 om 23:17:
zeg nou eerlijk heeft de muziek zelf er wat mee te maken?


Duidelijk niet :no:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Hardstyle, ik probeer het te begrijpen


Zonde van je energie!!!!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Rebelhamel op dinsdag 20 december 2005 om 23:56:
Zonde van je energie!!!!


indd laat die droom varen
Waarschuw beheerder
begrijpen :/

Zonde van je energie!!!!


 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 20 december 2005 om 23:58:
indd laat die droom varen


:yes: Leer beter een andere muzieksoort :P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 december 2005 om 15:04:
ik ben wel op hardcore feestjes geweest, maar daar is het vaak meer een ofgefokt sfeertje in plaats van het iedreen-doet-aardig-tegen-elkaar-pillen-sfeertje. ik wil hier verder niemand beledigen maar zo zie ik het


Dit denken veel mensen vaak al voordat ze naar een hardcorefeestje. Heb dit eigenlijk nog nooit meegemaakt.
 
Waarschuw beheerder
Het is allemaal wat...
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
The Prophet - You like it :respect: egt een klapper
Artiest DSpawn
Waarschuw beheerder
donateur
ff ontopic;

Ik kom net hierin rollen en heb nu Hardcore To The Siffel z'n tekst een stuk of 4 keer gelezen. Om gelijk op de eerste 6 alinea's een kort antwoord te geven:

Volgens je profiel ga je sinds 1995 al naar hardcorefeesten toen, zie je dan niet in dat jij en je hardcore toen ook nog maar net om de hoek kwamen kijken? Natuurlijk ben ik het met je eens dat in (te)veel hardstyle nummers hardcore samples zitten maar he, aan de andere kant zijn het wel praktisch elke keer dezelfde producers die hun eigen werk remixen.. ga bij hen zeiken.

De rest is allemaal subjectieve praat maar mn joint is toch nog niet op dus we gaan vrolijk verder:
Kijk, ik kan me voorstellen dat als je van de style van Hardstyle houdt, Hardcore toch eigenlijk ook wel vet vindt! En als je dan idd hardcore ook vet vind, dan snap ik niet waarom je nog naar hardstyle luistert want hardcore is toch zeker vele malen explosiever en opzwepender!! Dat laat hardstyle toch een beetje in een flauw daglicht staan! Dat is dan toch net iets te soft, zo van ik wil wel maar ik kan niet!! Het verschil van enthousiasme en compleet los gaan was toch zeker wel duidelijk te zien tussen de Hardcore zaal en de Hardstyle zaal quote]
Hardcore is ook vele malen explosiever, maar dat is niet wat iedereen wil... schijnbaar! En zodra je begint over soft bekijk je het weer teveel vanuit je eigen smaak..
[quote]De enige reden die ik zou kunnen begrijpen is dat je voor Hardstyle kiest omdat dit een heel ander soort publiek trekt dan hardcore. Want ik ben het zeker er mee eens dat de hardcore liefhebber toch vaak een ander slag mens is.


Roerend mee eens! Daarom mag ik hardstyle publiek meer dan hardcore, ookal zijn er veel sjappies op hardstylefeesten (en waarschijnlijk ben ik er zelf ook 1 voor de rest van de bezoekers:)), hardcorefeesten ervaar ik een stuk agressiever.. wat best jammer is, want hardcoremuziek zelf is vet!
Het komt er op neer dat ik kwaliteiten mis in Hardstyle waar je trots op kunt zijn, en die trots geeft je juist net die extra boost op feesten die je kippenvel geeft en echt helemaal los laat gaan!


Wederom jouw beleving. Er zijn zat mensen die sinds 2001 naar hardstylefeesten zijn geweest, alhoewel het toen natuurlijk hardhouse was maar dat is langzaam gegroeid in 2 delen waarvan hardstyle nieuw, grofweg geschetst.
Dat JIJ dat stukje niet hebt meegekregen...tja, jij was bezig met hardcore.
Ieder zo z'n ding, maar het is best logisch dat als jij "ineens" een feeling voor hardstyle en de geschiedenis wil gaan ontwikkelen je dit toch echt ff de tijd moet geven.. is met elke stijl zo, begrijp mij niet verkeerd hoor. Ikzelf vind dat de hardstyle zo langzamerhand een beetje terug begint te komen, maar 2005 heeft in mijn optiek alleen maar kutplaten opgeleverd.

Aldus mijn betoog :)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
DSpawn

Ik kan je niet tegenspreken, nogmaals, mijn visie kan verkeerd zijn en probeer hem doormiddel van dit topic ook aan te scherpen. Ik heb me ook niet zo erg verdiept in Hardstyle, ik weet alleen dat het vrij jong is en de rest heb je hierboven gelezen.

Ik heb dankzij dit topic alweer veel dingen geleerd over Hardstyle maar toch kan ik er nog niet veel positiever over worden. Niet dat ik geen respect voor die muziek en hun luisteraars heb, maar het is gewoon het hele plaatje in het geheel.

Ik hou gewoon hééél erg van Hardcore, Oldschool en Early Rave, gewoon gabber! En dan zit het gewoon in het aard van het beestje om andere stijlen minder goed te vinden denk ik :)
 
Waarschuw beheerder
jaha:D
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ieder z'n smaak blijkbaar, ik vind het echt heerlijke muziek
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op donderdag 29 december 2005 om 13:22:
ik weet alleen dat het vrij jong is


en nu al aan het uitsterven:x
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Smiley © op donderdag 8 december 2005 om 20:14:
Wij zitten op dezelfde lijn Ravi. Denk ik dan. Houden allebei van hardcore, maar jij bent net als ik student... En er dan als een houthakker bij lopen omdat iedereen het doet en omdat je anders geen gabber bent, nee dank je, dat zie ik echt niet zitten.

Mensen die met een zo moeilijk mogelijk bek en geheven middelvingers op de foto moeten...Omdat je anders geen gabber bent....

Mensen die in Lonsdale lopen....Omdat je anders geen gabber bent....

Jammer....


ik vind dit bullshit
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 januari 2006 om 10:21:
ik vind dit bullshit


ja indd :/
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 oktober 2005 om 16:22:
Kijk, ik kan me voorstellen dat als je van de style van Hardstyle houdt, Hardcore toch eigenlijk ook wel vet vindt! En als je dan idd hardcore ook vet vind, dan snap ik niet waarom je nog naar hardstyle luistert want hardcore is toch zeker vele malen explosiever en opzwepender!!


is ook, ik luisterde eerst veel hardstyle, maja sinds ik de hardcore ''ontdekt'' heb ik daar niet zoveel behoefte meer aan.

En ja van het publiek, hardcore publiek is inderdaad heel anders dan hardstyle publiek (maar zeker niet minder!). Ik snap eigenlijk ook niet zo goed waarom mensen veel naar hardstyle luisteren, misschien om een beetje aftekoelen :9. Maar ja respect voor ieders muziekkeuze
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 januari 2006 om 10:21:
Wij zitten op dezelfde lijn Ravi. Denk ik dan. Houden allebei van hardcore, maar jij bent net als ik student... En er dan als een houthakker bij lopen omdat iedereen het doet en omdat je anders geen gabber bent, nee dank je, dat zie ik echt niet zitten.

Mensen die met een zo moeilijk mogelijk bek en geheven middelvingers op de foto moeten...Omdat je anders geen gabber bent....

Mensen die in Lonsdale lopen....Omdat je anders geen gabber bent....

Jammer....


tuuup,jij hebt er eg niks van begrepen he :nee: ben je nu eg zo dom? of vind je het leuk om zulke reacties uit te lokken :S
 
Waarschuw beheerder
jij bent duidelijk geen gabber, volgens mij kun je jou niet eens een hardcore-liefhebber noemen.... :S

gabber zit in hart en nieren, dat je het ook zou willen uit drukken met kleding (ik bedoel geen wazi-uniformen) das bijzaak.... :bounce:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
misschien doen veel mensen het zelfde om dat ze het zelfde willen uitdrukken... moet je een aus dragen omdat iedereen em draagd en anders geen gabber bent..natuurlijk niet, maar je krijgt er misschien wel een eenheidsgevoel van. (en welke andere factoren wat erin meespeelt)

tis best een kinderachtige opmerking dan zou ik geen hardcore meer moeten luisteren omdat er nog duizenden het luisteren en weer commercieel is.

dan hijs ik dus mijn middelvinger :9
laatste aanpassing
 
Artiest Balbasaur
Waarschuw beheerder
Raise your finger?
 
Waarschuw beheerder
for the angerfinger?
 
Waarschuw beheerder
tis hier maar stil de laatste tijd...hebben de hardstylers niks meer te melden?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Morax op dinsdag 20 december 2005 om 20:28:
En de andere reden is dat het toegankelijker en simpeler en vrolijker is dan mainstream hardcore, wat beschouwd wordt als toegankelijk, zeer simpel en vrolijk


ja joh scheer lekker alles over 1 kam.... :no:
je hebt mainstream hardcore en mainstream hardstyle om t ff in het plaatje te laten passen.