Partyflock
 
Forumonderwerp · 814084
Heren en Dames,

Ik heb jullie hulp even nodig, ik rij in een mercedes sprinter. Maar er heeft één of andere bakvis zijn vrachtwagen langs mijn busje geschuurd. Natuurlijk kwam ik hier pas de volgende dag achter, dus de vogel is gevlogen.

Maar ik wil de schade nu graag gaan herstellen en om de bus naar een schade bedrijf te brengen is me net iets te prijzig. De lak is er hier en daar echt helemaal af(je kan het metaal van de caroserie zien).
Wie weet hoe ik dit het beste kan behandelen?
Of misschien beter nog, is er iemand die hier erg goed in is en een paar euro's wil verdienen?
Je kunt beter aangifte doen bij de politie en vervolgens de schade verhalen op het Waarborgfonds, dan kost het je niks (y)
Uitspraak van Trinity³ op woensdag 28 september 2005 om 10:34:
Je kunt beter aangifte doen bij de politie en vervolgens de schade verhalen op het Waarborgfonds, dan kost het je niks


goeie tip!!! Hoe gaat dat in zijn werk het waarborgfonds? iemand ervaring mee?
Uitspraak van DrSander BDJT op woensdag 28 september 2005 om 10:35:
Lakstift gebruiken


het is helaas niet een krasje die je even aan tipt het gaat echt om een veeg van 12x45 cm...
 
Uitspraak van Frankee op woensdag 28 september 2005 om 10:35:
Hoe gaat dat in zijn werk het waarborgfonds? iemand ervaring mee?


http://www.wbf.nl/
Je moet allereerst een aangifte-rapport hebben van de politie.

Vervolgens bel je het Waarborgfonds op, die sturen je een schade-formulier.

Dat vul je in en stuur je samen met het aangifte-rapport op.

Dan komt er een expert de schade opnemen en krijg je een bepaald bedrag uitgekeerd of word je naar een bepaalde garage doorverwezen (Y)
Tip, mocht het te lang duren voordat het verholpen wordt... smeer er eerst even wat Hamerite (of iets anders tegen roest) op zodat het niet kan gaan roesten... anders ben je nog verder van huis!
Waarborgfonds:

Schade melden bij de politie, uiteraard zeggen dat het net is gebeurd. Zet de auto met de schade kant aan de kant van de weg. Dus niet aan de kant van stoep.

De politie komt of bij je auto kijken of je moet bij het buro de schade melden.

Voor het Waarborgfonds heb je 1 ..het liefst 2.. getuigen nodig die kunnen verklaren dat jij de schade hebt neergezet zonder schade en later je auto met schade aantrof. Zij moeten dus kunnen verklaren dat jij in de tussentijd niet in je auto hebt gereden. Je hebt vast wel vrienden of familieleden die dat voor jou willen verklaren ;-)

Je gaat naar www.wbf. nl en dient hier je claim in.

Het Waarborgfonds laat een schade-expert naar jouw auto kijken, belangrijk is dat er vast gesteld word dat de schade is veroorzaakt door een motorrijtuig. Schade gemaakt door een winkelwagentje/fiets oid word niet door hun uitgekeerd!

Het Waarborgfonds zal de vast gestelde schade aan jou uitkeren minus een eigen risico van EUR 136.00.

Samengevat je hebt nodig:

1. een Europees Schadeformulier voor motorrijtuigen
2. getuigen die kunnen verklaren dat jij de schade niet
hebt veroorzaakt
3. een proces verbaal van de aanrijding
4. een verklaring van een expert dat de schade is
veroorzaakt door een motorrijtuig
5. een schaderapport waaruit blijkt hoe hoog jouw schade is

Succes!

Als je nog vragen hebt .......
Uitspraak van :kusje2: Pinkel :kusje2: op woensdag 28 september 2005 om 10:45:
Je hebt vast wel vrienden of familieleden die dat voor jou willen verklaren ;-)


Familie mag geen getuige voor je zijn ;)
bedankt voor de tips!!!

we gaan er mee aan de slag!!!

(Y)(Y)(Y)
Uitspraak van Trinity³ op woensdag 28 september 2005 om 10:52:
Familie mag geen getuige voor je zijn


Ik heb ontelbare schades verhaald bij het WBF waarbij de getuigen familie, vrienden of partners waren van de gedupeerde :-D
Uitspraak van :kusje2: Pinkel :kusje2: op woensdag 28 september 2005 om 10:57:
Ik heb ontelbare schades verhaald bij het WBF


Heb jij je rijbewijs bij een pakje boter gekregen dan?
Uitspraak van :kusje2: Pinkel :kusje2: op woensdag 28 september 2005 om 10:57:
Ik heb ontelbare schades verhaald bij het WBF waarbij de getuigen familie, vrienden of partners waren van de gedupeerde :-D


Ow zou best kunnen meid, mij vertelden ze destijds dat het niet mocht, dus heb het maar niet gegokt ;)
Uitspraak van Trinity³ op woensdag 28 september 2005 om 11:05:
Ow zou best kunnen meid, mij vertelden ze destijds dat het niet mocht, dus heb het maar niet gegokt


Je moet je niet zo snel laten afschepen!

Het is toch eigenlijk logisch dat je een getuigenverklaring stuurt van een bekende. Dit zijn meestal degene die met je meerijden, zien dat je je auto zonder schade parkeert. En later met schade aantrekt.
Of familieleden, zij zien jou thuiskomen je auto zonder schade neerzetten en bijvoorbeeld de volgende dag met schade aantreft.

Een "onbekende" ziet jou misschien je auto zonder schade parkeren, maar hoe groot is de kans dat diegene kan verklaren dat jij de schade hebt aangetroffen zonder zelf in je auto te rijden!

Jammer dat het jou niet is gelukt, als het nog een keer mag gebeuren wil ik ook wel als jouw getuige optreden hoor ;-)
Uitspraak van :kusje2: Pinkel :kusje2: op woensdag 28 september 2005 om 11:21:
Je moet je niet zo snel laten afschepen!


Niks afschepen, gewoon een andere getuige gevraagd o:)
Heb het keurig vergoed gekregen :D

En terecht vind ik, je betaalt al genoeg als belastingbetaler :/
laatste aanpassing
Uitspraak van wsx op woensdag 28 september 2005 om 11:04:
Heb jij je rijbewijs bij een pakje boter gekregen dan?


Ik werk als schadebehandelaar op de afdeling Motorrijtuigen bij een grote verzekeraar...

En ik heb nog geen rijbewijs, bij welke boter kan ik er 1tje krijgen?

Uitspraak van Trinity³ op woensdag 28 september 2005 om 11:32:
En terecht vind ik, je betaalt al genoeg als belastingbetaler


Het geld van het Waarborgfonds waar de schades mee worden betaald, komt van de nederlandse auto-verzekeraars, en is "gewoon" als doorberekend in de WA-premie van de auto... :-(
laatste aanpassing
Uitspraak van :kusje2: Pinkel :kusje2: op woensdag 28 september 2005 om 11:37:
Het geld van het Waarborgfonds waar de schades mee worden betaald, komt van de nederlandse auto-verzekeraars, en is "gewoon" als doorberekend in de WA-premie van de auto... :-(


Okay, in dat geval:

Uitspraak van Trinity³ op woensdag 28 september 2005 om 11:32:
En terecht vind ik, je betaalt al genoeg aan je autoverzekering :/


(Y)
Uitspraak van :kusje2: Pinkel :kusje2: op woensdag 28 september 2005 om 11:37:
Ik werk als schadebehandelaar op de afdeling Motorrijtuigen bij een grote verzekeraar...

En ik heb nog geen rijbewijs, bij welke boter kan ik er 1tje krijgen?


hahaha oh op die manier dacht dat je al die schades zelf had gemaakt.
 
denk dat k m voor 250 wel weer tiptop krijg 8)
k heb net n complete dodge pick up geplamuurd en gespoten o:)
Uitspraak van Trinity³ op woensdag 28 september 2005 om 10:34:
Je kunt beter aangifte doen bij de politie en vervolgens de schade verhalen op het Waarborgfonds, dan kost het je niks


:yes: