Uitspraak van verwijderd op dinsdag 7 juni 2005 om 15:32:
Dat hele industriële gebeuren begon juist door open te staan voor andere dingen. We kunnen niet eeuwen blijven voortteren op die opbouw-melodie-climax-afbouw formule.
M.u.v. van enkele eerdere releases in begin jaren '90 denk ik dat de eerste files de grondleggers waren voor wat nu bijna alleen nog maar gereleased wordt. Laat Sebastian (hoff red.) nou in eerste instantie niet zo happig zijn geweest op het uitbrengen van die files en ik één van de personen die hem mede heeft overgehaald om het wel te doen. Wat wil ik daarmee zeggen? Dat ik zeker open sta voor die industriële dingen.
Máár, wat er nu gebeurt dat is de pest voor de muziek. Gelet op de complete muziekgeschiedenis zie je dat muziek wel MOET veranderen op zijn tijd. Nu is alles juist hetzelfde... gebeurde eerder met meerdere Hardcore-soorten ook en dat gaat vervelen.
Dit, en ik ga ervan uit dat Vos hiermee doorgaat, is gewoon weer zo'n aftakking. Zo'n zelfde aftakking die gehanteerd wordt bij enkele andere releases die er aan zitten te komen. Wat zullen dat zijn? Platen waar weer een echte kick in zit (niet alleen voor het gehoor dus, maar ook voor het gevoel), waar weer tijd gestoken wordt in een mooie melodielijn, enz, enz. Nieuwe invloeden met oude gecombineerd zeg maar.
En neem maar van mij aan dat dit goed is want het geheel, tezamen met de vele feesten momenteel, draagt op dit moment zorg voor een verzadiging van onze muziek.
Daarbij wordt er ook beter aan de vraag voldaan van velen. Velen die meer hebben met de oudere vorm van Hardcore dan met de nieuwe. En op deze wijze kun je op dat vlak de oudere vorm uitbouwen naar nieuwe releases die aansluiten. Voor het gehoor past de nieuwe met de oude namelijk helemaal niet bij elkaar.
