Partyflock
 
Forumonderwerp · 732170
Waarschuw beheerder
van die mensen die helemaal leven voor hun kanariepietje en hun vriend/in helemaal vergeten.
rare mensen
Waarschuw beheerder
ja dat heb je wel eens (TOLLO)
maar ja de meeste huisdieren zijn trouwer
als je vriendin altijd blij als je er bent
en ze luisteren beter banies
 
Waarschuw beheerder
sommige mensen geven hun huisdier meer aand8 omdat ze weten dat ze daar de baas over kunnen zijn:yes: dat geeft een machtig gevoel toch?:P
 
Waarschuw beheerder
Ha, ha. Ik zie mezelf niet de baas worden over m'n katten. Die doen toch echt waar ze zelf zin in hebben. ;)

Maar als ik een hond zou hebben ofzo... Ze zijn braaf, luisteren naar je, je trouwe vriend is het dan...
Beter dan een mens, dus ik kan me er iets bij voorstellen.

Inge
Waarschuw beheerder
bij een hond idd maar om me kanariepietje
meer aand8t te geven als me meissie nou nee
Waarschuw beheerder
Ik ben echt dol op mijn hond, is echt mijn kindje. Mijn beste vriend, altijd thuis, altijd blij! Hij zou me nooit laten vallen, wilt altijd knuffelen, jat geen dekbed als hij op bed slaapt...... Hij is er gewoon altijd! I LOVE him!

Dus ja......... kan het me voorstellen. Maar als ik nu iemand tegenkom... dan wordt het "ons" kindje! En anders kan je weer ophoepelen!