Partyflock
 
Forumonderwerp · 712965
 
Mogelijk weer kannibalisme in Duitsland

In de Duitse hoofdstad Berlijn is dinsdagavond een man gearresteerd die ervan wordt verdacht een 33-jarige leraar omgebracht te hebben. Laatstgenoemde zou bij bizarre seksspelletjes gedood zijn, waarna de 41-jarige verdachte hem in stukken sneed en diverse organen in de koelkast bewaarde. Dit alles om zijn 'kannibalistische fantasieën' te bevredigen.

Volgens de verdachte, die zichzelf een dag na de moord bij de politie aangaf, leerde hij het slachtoffer in een homo-chatbox kennen. Daar wisselden zij seksuele fantasieën uit en besloten naar aanleiding hiervan elkaar te ontmoeten. Bij de eerste twee ontmoetingen bleef het volgens de politie bij relatief onschuldige sado-masochistische spelletjes. Maar bij het derde treffen, afgelopen maandag, escaleerde de situatie.

De verdachte stak het slachtoffer met een schroevendraaier dood en sneed het lichaam daarna in stukken. Armen en benen werden van de romp gescheiden en vitale organen zoals het hart en de lever in de koelkast gelegd. De politie is er echter nog niet van overtuigd dat kannibalisme werkelijk het motief van de 41-jarige was. Er wordt rekening mee gehouden dat hij zich na de moord snel van het lijk wilde ontdoen, maar later berouw kreeg en zich met een motief aangaf.


Eerder veroodeelde Duitse kanibaal

Deze zaak doet denken aan de inmiddels beroemde 'kannibaal van Rotenburg'. In 2001 vermoordde de 42-jarige Armin Meiwes de uit Berlijn afkomstige Bernd Brandes (43), sneed hem in stukken en at de delen op. Meiwes werd begin dit jaar tot ruim acht jaar cel veroordeeld.


Daar in Duitsland houden ze nog wel eens van een stukje mensenvlees op z'n tijd :P
laatste aanpassing
 
Got milk?
Milk......*hum....*
got milk?
zou die gast dat ook gedacht hebben op dat moment dat hij de botten afkluifde van die leraar:vaag:
 
got maagsap denk ik eerder..
 
die gast heeft echt zon duitsers hoofd
 
die duitsers zijn er nie vies van :no:
 
hmmm wat zou er in de bratwursten zitten ?
 
Ow schat wat eten we vanavond?

*O wacht ik kijk even in de koelkast naar wat lekkers, hey een hart!!!!! YUMMY 8)

Gadver hoe kun je nou zoiets doen, ik zou al omvallen als ik het zie!
 
als je 't nie weet eet je 't ook gewoon en vind je 't waarschijnlijk nog lekker ook.....
 
Got milk?



:P
Ik krijg ook altijd honger van een paar potten bier.;p

Vreemd, het lijkt er op dat elk land zijn kenmerkende misdaden heeft: kannibalisme in Duitsland, massa-moordenaars in de VS enz.
laatste aanpassing
Misschien eet ik toch maar geen Braadwurst meer! :(