Partyflock
 
Forumonderwerp · 652195
Waarschuw beheerder
Bij het horen van oude platen op feesten denk ik nog regelmatig aan de Energiehal terug. Daar hebben we met z,n allen zoveel heftige dingen meegemaakt. Iedereen liep elkaar te groeten. Als het regende en je stond in de rij werden de paraplus van mensen die net onder dat kleine afdakje stonden naar achteren doorgegeven. Je was dan al zeiknat, maat het gaat om het idee.
Die ene keer dat er geen dixies binnen stonden. Vraag ik aan iemand waar de wc's zijn, wijs hij naar een deur helemaal achterin de zaal. Die deur door, sta je buiten in de zeikregen tussen de bosjes tegen een hek aan te pissen. Echt waar!! Lekker underground he! En die keer dat ze sneeuw (piepschuim)hadden gespoten. Iedereen lag daar lekker in te chillen. Toen ik thuis kwam en me uitkleedde om te gaan slapen kwam er nog even zo'n kilo of 10 van dat spul uit m,n kleren.
Maar ook altijd waarzinnig geluid. Er stonden weleens hekken om die speakers heen. Er waren altijd gasten die het presteerden om tegen zo'n hek in slaap te vallen, of vet te spacen. Mooi gezicht altijd. Wie heeft er nog leuke verhalen in z'n hoof zitten?!
 
Waarschuw beheerder
de eerste keer dat ik er binnen liep en kippenvel kreeg, of met nieuwjaar dat t superglad was en waar we uit moesten was zo een heel klein bergje waar ik bijna acheruit op mijn smoel ging en iemand me opving, of een keer toen de mensen van de jassen het voor gezien hielden en gewoon weg gingen:P
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ja daar hadden ze ook flinke stampfeestjes zeg.
Goede herinneringen aan :bounce: 1998 en 1999.
Echt jammer dat het plat moest.
Kan me die koninginnedag nog goed herinneren zeg.
Er was een gedeelte buiten en iedereen was zwaar naar de klote:vaag: en flink aan het beuken.Het zonnetje scheen en aan de andere kant van de hekken liepen 2 oudjes hun hondje uit te laten.
Die koppen die ze trokken...priceless whehehe.
Waarschuw beheerder
GetReal! 9 januari 2004 00:42


Er was een gedeelte buiten en iedereen was zwaar naar de klote en flink aan het beuken.Het zonnetje scheen en aan de andere kant van de hekken liepen 2 oudjes hun hondje uit te laten.
Die koppen die ze trokken...priceless whehehe.


whahahah das wel komisch inderdaad :D
Artiest {SHOWLIST artist 122339, 61279}
Waarschuw beheerder
donateur
energiehal :bloos:

dat waren de betere tijden :-)

eerste keer dak ging was ik 14 hehe


top sfeertje daar!
Waarschuw beheerder
Er stonden trouwens wel een stoot aso portiers daar. Wilde je naar buiten dan was het vaak "Knaakie of 5 gulden". Je moest ze dan ook echt geen piekie geven want dan werden ze gek.

Als je binnenkwam moest je eerst door een lange smalle gang. Dat ging natuurlijk niet zo snel. Die portiers gaven elkaar dan een arm en douwen maar. Je werd als het ware die gang in geperst zodat er weer ruimte was om mensen binnen te laten. Maar als je dan eenmaal die hal inliep, elke keer kreeg je weer kippenvel. Echt heftig was het daar.
 
Waarschuw beheerder
Er waren ook matpartijen daar...echt bruut gewoon.
Werd een gozer aan zijn staart de hele vloer over getrokken. Toen hij wegrende richting de uitgang, zag je aan de andere kant van de zaal iemand van de tribunes afstormen, die er helemaal niets mee te maken had en die hoekte die kerel toch hard neer...te vaag gewoon. De sfeer was soms wel te snijden daar hoor.
Waarschuw beheerder
Ben er 2 keer geweest...alle 2 de keren met oudjaar... Maar wat een gekkehuus daar zeg!! echt geweldig!!! Langs die speakers kon je niet echt goed lopen...dan knetterde je oortjes er goed uit!!!
 
Waarschuw beheerder
Kardinge !!! :respect:
Dat je 's ochtends (het is al weer licht) naar de auto loopt en je onderweg over een gozer heen stapt die buiten is neergelegd:"Istie nou dood of niet"
Of die keer dat de pillen pas na 7 stuks gingen werken :vaag: ,zelfs zo erg dat toen ik ff bij de uitgang zat, ik een ploffie aangeboden kreeg van een totaal onbekende om een weer beetje bij te komen.
Of die keer dat The Prodigy "live" was (volgens mij was dat Night of the Ravers): ze deden volgens mij alleen Outerspace echt de hele tijd: "I'm transcending from outerspace to find another race!"
Of die ene x dat ik nuchter ben geweest, als mijn maten dat aan anderen vertelden was de standaard reactie:"Ben je ziek?"
En zo kan ik nog wel ff doorgaan!
Waarschuw beheerder
donateur
Ik krijg er ook kippenvel van

Vooral als ik aan de heilige scheurtjes in de muur denk.......

En wat me ook nog bij is gebleven de tribune... wat daar onder allemaal gebeurduhhhhhhhh...
Waarschuw beheerder
donateur
Ja idd ik krijg het er nog koud van als ik eraan terugdenk!!
1998 met oud en nieuw toen die fucking garderobe werd overvallen!!
Ik kon dus zinder jas naar het station lopen:(
Binnen in de hal was het zeker 40 graden en buiten was het gevoelsmatig -20!!
Waarschuw beheerder
donateur
Ha ha to rene

Ik heb ook toen mn jas never nooit terug gekregen

En moest ook zonder jas met de trein terug...

Nu kan ik erom lachen maar toen???? Nope
Ik was gelukkig altijd met de auto en heb maar 1 x aan de andere kant moeten parkeren.
Ook wel handig hoor, liep je gewoon ff naar de auto om te nakken!
 
Artiest Angulo
Waarschuw beheerder
donateur
Inderdaad vette herinneringen zoals Neophyte live die de boel afbreekt. En met koninginnedag buiten het zonnetje en chillen met oldschool en binnen beukende hardcore. Echt superrelaxte sfeer over het algemeen, buiten de vechtpartijtjes af en toe. Toen de tent is afgebroken ben ik nog wel een keer met 3 vrienden op kerstavond 24 december 1999 als ik me niet vergis, wat stenen gaan halen van de fundering van de hal. De entree met restaurant stond er toen nog. En ik zie die steen elke dag weer liggen. Call it freaky of nostalgie. Maar van dat mekka moet je gewoon een tastbare herinnering hebben.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
idd da was de tijd van mijn leven heb er vele vette feesten meegemaakt ja, helaas die ouwe tijd is voorbij :(

mahh ze blijvuhh vers in mijn geheugen heb er heel wat gestampd.
en idd als je langs die muur van boxen liep met mijn lange haren dan vlogen mijn haren naar voren hehehe zo met de bas mee(Y)
helemaal wous en appie van de wereld!!!!:bounce:
energiehal R.I.P

:flower:

4 ever in my mind and memory

(K)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
mooiste vond ik altijd als je kwam aanlopen en overal kwamen lui uit de bosjes gelopen, druppels die van het dak afvielen en verder:


boemboemboem!! kippenvel!!
Waarschuw beheerder
Mijn allereerste feest was in de Energiehallen.
Megarave in '93 geloof ik...
Werkzaam bij La Bomba
Artiest RVE
Waarschuw beheerder
donateur
Kardinge !!!
hallo knuppel, t gaat over de energiehal!
Waarschuw beheerder
De Energiehal trilde echt !!! hij stond gewoon op ze grondvesten te schudden dat was pas heftag !!

Khep alleen oud&nieuw 99 en 1x over dag koninginnendag mee moegen maken helaas :(
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ik heb het ook 1 x mee mogen maken..leek wel een soort oase zo mooi!!
soms dacht ik . ik verheerlijk het gewoon. maar als ik het zo terug lees krijg ik gewoon kippevel.
Waarschuw beheerder
donateur
Ha ha to rene

Ik heb ook toen mn jas never nooit terug gekregen

En moest ook zonder jas met de trein terug...

Nu kan ik erom lachen maar toen???? Nope


Waarom waren we elkaar niet tegengekomen dan konden we elkaar warm houden;P

Nee maar serieus was op dat moment echt klote!
ik dacht toen echt dat ik het station nooit zou halen.
Nu kan ik er ook wel om lachen:)
Waarschuw beheerder
donateur
To rene..

Ik denk dat jij en ik 2 van de 500 waren zonder jas...idd heel koud op een warme dag gek hè

Leuke tijd....
Waarschuw beheerder
Iedereen heeft het in de Energiehal toch wel erg naar z'n zin gehad lees ik. Maar volgens mij komt het toch vooral ook door het underground gevoel wat er toen was. Al die Aussies en Nikies die je in de avond en -s'ochtends over straat zag lopen. Veel mensen hadden toch zo iets van WTF is dat allemaal.
Kunnen jullie je ook nog herinneren dat na een van de Nightmares ineens die hele BP-shop om de hoek overvallen werd. Die hele zaak werd leeggeroofd door een grote groep. Ook echt bizar dat te zien gebeuren.
Waarschuw beheerder
2 THA ZORICA en Rene,
Je kon trouwens ook buiten goed je jas kwijt raken. Het is een paar keer gebeurd dat er jongens en meisjes op dat paatje tussen de bosjes opgewacht werden. Werd zo je Aussie geript.
Kaartjes werden op die manier ook geript.
Niet echt leuke dingen, maar ja ze gebeurden wel.
En toch was het een uiterst heftige periode daar!!!!!
Waarschuw beheerder
donateur
To: Barocca

Die dingen blijven me gewoon altijd bij... zelfs de mensendie binnen werden beroofd van hun kettingen... dan zag je er weer 1 rennen door de zaal..
Waarschuw beheerder
donateur
En natuurlijk de lachbalonnen met Queensday.....

Gewoon overdag in de Energiehal... toen zag je pas hoe verrot het er werd......
Waarschuw beheerder
Mooie feesten waren dat jah..

- oud en nieuw , neophyte was live bezig dus ik dacht ga er ff kijken. Zie ik ineens een maat op het podium op die auto springen :D

-Een gozer die zo vaag was die kruipend op de grond aan iedereens broekspijpen aan het trekken was.

- het uitzicht als je op de tribune zat

- en het geluid natuurlijk
 
Waarschuw beheerder
donateur
:respect: ENERGIEHAL :respect:

Als ik er aan terug denk krijg ik nog kippevel...
Waarschuw beheerder
donateur
Ja inderdaad veel mensen zonder jas!
en sommige met wel 3 jassen :@

Barocca dat van dat underground gevoel is ook zeker waar!
Ik kan me nog een heel leuk moment herinneren van thunderdome '97 in antwerpen.
Een oud vrouwtje sloeg sóchtends vroeg haar gordijnen open en daar stonden toen zo'n paar duizend gabbers voor haar deur.
Haar mond viel letterlijk open! :P
 
Waarschuw beheerder
donateur
Met portiers daar en nooit geen problemen gehad, waren altijd heel relaxed tegen ons.
Tante Frannie van de toiletten, top mens.
Herman van de pillen test.
Ooit een keer mijn stap jas kwijt geraakt toen de garderobe leeg geroofd werdt door een stelletje uitschot.
Rige mijn gegevens door gegeven en een week later werdt mijn jas keurig netjes gestoomd( de wax laag was er af ;)) thuis bezorgd.
Uren lullen met onbekende, Duits lullen als de beste terwijl je dat normaal nooit sprak ;)
Echt geweldige herinneringen aan.
Onderweg naarhuis stoppen bij de pomp voor koffie en slappe kroketten.
Ur
Waarschuw beheerder
donateur
to the real jojo

Met dat duits lullen klopt idd helemaal... en je zag meteen dat er weer een paar mensen uit het buitenland kwamen. Je kon het aan hun kleding-style herkennen vage hoeden gekleurde broeken...

Ze kwamen voor 1 ding FEESTEN !!!!
 
Artiest Lenn
Waarschuw beheerder
:respect:energiehal:­:respect:

heb er echte knalparty's meegemaakt.
echt jammer dat dat gesloopt is.
maar goede herinneringen aan.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Barocca> Die BP zit er nog steeds.. alleen komen er nu nog alleen mensen van blijdorp langs :D
Waarschuw beheerder
2 WaZIGST
Klopt, en dat zal die pomphouder helemaal niet erg vinden. Die scheet elke keer groen en geel als er weer zo'n feest was.

2 THA ZORICA
Ik zag in je agenda Pussylounch staan. Ga je daar heen?!
Wij op zeker wel. Dat gaat hoe dan ook een leuk feest worden. Een beetje terug in de tijd, maar heb ook gehoord dat ze wat van de nieuwe hardcore gaan draaien. Laat maar komen. Ik heb er heel erg veel zin in.
 
Waarschuw beheerder
Energiehal was top.En daarna met zijn alle in het restaurant op cs wachten op je trein.Perfecte tijd was dat
Waarschuw beheerder
donateur
:respect: Energiehallen :respect:
Die tijden moet je koesteren. Dat waren dé tijden. Herinner me Megarave V, ik kwam voor 't eerst die zaal binnen. Nummer weet ik nog goed wat gedraaid werd. Sons of Ilsa-I'm a raver baby. Tering, die bass kwam erin.. knallen gewoon. Werd helemaal gek. Ja, de eerste keer vergeet je nooit meer :D

Vond zelf dat er altijd een relaxte sfeer hing. Ging altijd vip :P Boven met panic, lars of paul lullen.. Was écht een top tijd wat ik NOOIT meer vergeet!
Waarschuw beheerder
Tja de goeie oude tijd:-)
Helaas worden wij wat ouder en moeten we het aan de jonkies overlaten;-)
De tijd van toen had ik nooit willen missen!
Wist je nog Pornmeister dat je in het Travium liep dat je mij tegenkwam daaro;-)
Ach en niet alleen de energiehallen hoor, ook sporthallen-zuid, vechtse banen, central studios, jaarbeurs, kardinge, rijnhallen, sportpaleis en de thunderdome on tour feesten waren kicken.
Maar goed die tijd is voorbij:yes:
Waarschuw beheerder
donateur
kan me ook nog een dj paul fanclub herinneren die helemaal gek werd als ie begon te draaien..
Waarschuw beheerder
Had je toen geen hardcore kidsparty in de hemkade??????Dacht het wel hahaha:yes:
Waarschuw beheerder
donateur
hardcore kids party??

never heard of
Waarschuw beheerder
Zoiets lampie!!
Weet ook niet precies hoe het geheten heeft, maar je had een kidsparty vroeger voor echte kleine kinderen in de hemkade als ik me niet vergis.
Waarschuw beheerder
donateur
Volges mij ook ja... Op sommige feesten van tegenwoordig zou het wel goed zijn dat er apparte feesten zijn voor hun ja ;) :P
Waarschuw beheerder
donateur
tegenwoordig toch altijd meer zalen..

creshcore een optie?
 
Waarschuw beheerder
dat de bar bestond uit een doorbuigende houtenplank... niet op leunen anders donderd de boel in elkaar ...

fuck matrine en de lekkerste TIETEN VAN ROTTTTTTTTERRRRRRRRRDAMMMMMMMMMM !!!!! schieten nog steeds door mijn hoofd al hoor ik die nummers niet meer...

bij binnen komst door een gammel metaal detectortje...

achterin de zaal van die verrotte dixies... die gewoon een groot gat waren :S


het toen nog regelmatig vinden van buiktasjes vol met pillen :yes:

en gewoon elke week een puppie van een darkraver een puppie van een dano ... zit ik verkeerd als ik zeg dat daar ooit ook "the dream team" is ontstaan ????

het afkijken ( ik als amsterdammer ) hoe die rotterdammers nu in gods naam dat hak pasje deden :S tering je pikte te rotterdammers er zo tussen uit :yes:

And most off all ... trippen op lovin you ... en keihard er achter aan horen ... It's no love song
het nummer at war van de lethernecks als ik er aan terug denk krijg ik heimwee naar een tijd en vrienden kring die toen nog compleet was.
maar niet goed is voor mijn gezondheid

energiehal R.I.P :respect:
Waarschuw beheerder
donateur
Jump around van House of pain als RTC afsloot op een megarave

*jump up jump up and get down* en dan vaak 6 million ways to die erachteraan
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik ben maar 1 keer in de Energiehallen geweest, en dat was met oud & nieuw '96-'97. Wat ik me er nog van kan herinneren; muntjesverkoop in n caravan, vet geluid, garderobe was weg, en t was toen WEL koud buiten.... Maar dr was gelukkig nog 1 jas over, anders moest ik zonder jas naar huis.
Maar heb het daar wel errug gezellig gehad.
Waarschuw beheerder
donateur
stond toen vooraan om mijn jas op te hangen en werd weer helemaal naar achteren gezet. Kwam gelukkig mijn nichtje tegen die er daarna op heeft gepast.

niet op kunnen hangen en toch geluk eigenlijk
 
Waarschuw beheerder
donateur
Wij stonden nog in de zaal en zagen opeens allemaal mensen met grote plastic tassen lopen en jassen... Toen zijn we ook maar snel naar de geraderobe gelopen... Toch gelukkig nog n jas kunnen pakken.
 
Waarschuw beheerder
*sjugt* Good old days.....
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ja..die heb ik nog ;)
Waarschuw beheerder
donateur
nog 20 jaar dan kan ie geveild worden
 
Waarschuw beheerder
Er stonden trouwens wel een stoot aso portiers daar. Wilde je naar buiten dan was het vaak "Knaakie of 5 gulden". Je moest ze dan ook echt geen piekie geven want dan werden ze gek.


moet eerlijk zeggen dat "wij" toen als groep amsterdammers toch wel ontzag hadden voor de portiers...
te bang dat we geweigerd werden, gebeurde namelijk wel vaker dat je als amsterdammer snel ergens tussen uit gepikt werd, en de portiers van rotterdam waren niet de makkelijkste nee
Artiest {SHOWLIST artist 10553, 74453, 70844, 71694}
Waarschuw beheerder
1e x energiehal binnenkomen,

eerst rechts kijken dan denken van mwoah....

dan links kijken en zo van WOW !!!
 
Waarschuw beheerder
tsja altijd leeg aan de achterkant ja :D:D:D ... genoeg ruimte voor een 20 tal vage amsterdammers :D:D:D:D :bounce:
Waarschuw beheerder
Zoiets lampie!!
Weet ook niet precies hoe het geheten heeft, maar je had een kidsparty vroeger voor echte kleine kinderen in de hemkade als ik me niet vergis.


Was dat niet Hakkuh en Zaguh 4 Kids, met Gabber Piet? :D haha
Waarschuw beheerder
Ik kan me ook nog een keer herinneren dat die hele garderobe smorgens vroeg geplunderd werd en dat ik lui met 10 aussies onder hun armen naar buiten zag rennen :|

Verder vond ik de sfeer vaak iets grimmiger als bij Sporthallen Zuid en qua aankleding kwam het bij lange niet in de buurt van een feest in SPH.

Natuurlijk, het is dé hardcoretempel, maar geef mij toch maar SPH :P
Waarschuw beheerder
Josse, je hebt gelijk dat de aankleding minimaal was. Maar dat was nou juist ook dat underground gevoel. Het ging puur om de muziek, en de mensen maakten de sfeer.
Die combinatie is net als 2 mensen die sex hebben, je wordt gewoon 1. Die decoratie was eigenlijk van ondergeschikt belang.
Waarschuw beheerder
donateur
Idd... Lekker belangrijk de aankleding. Voor mij gelden er 2 dingen. Sfeer en geluid. Dat was bij de Energiehal altijd top!
Waarschuw beheerder
Ik snap wat je bedoelt, maar ik vind dat een goede decoratie een toegevoegde waarde op een feest kan hebben.

Bij feesten in SPH was altijd zeer veel energie en geld gestoken voor mooie gigantisch grote decoraties aan het plafond enzo, wat mede door de duistere muziek daar voor een speciale, duistere doch hele hechte en goede sfeer zorgde.

Dat is wat ik in mijn beleving een beetje heb gemist aan de feesten in de energiehal, want die was meestal kaal en grimmig.

Maargoed, de één is daar wat kritischer in dan de ander ;)

Neemt niet weg dat ik een aantal geweldige feesten heb mogen meemaken in de energiehal (y)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
energiehal, want die was meestal kaal en grimmig.


misschien is dat "kaal en grimmig" wel juist hetgeen wat zorgde voor die lekkere underground sfeer
Waarschuw beheerder
weet je wat ik trouwens ook denk, dat decoraties in deze tijd echt een must zijn. Er zijn zoveel verschillende organisaties die elkaar als het ware moeten overtreffen.
Alle feesten worden met elkaar vegeleken en ze kunnen niet achter blijven.
En het ziet er natuurlijk ook geweldig uit als je zo,n aangeklede hal instapt.
Maar in de Energiehal heb ik dat toch nooit gemist.
Hadden ze het toen wel mooi aangekleed dan had iedereen denk ik snel het gevoel gehad dat ze op een commercieel feest liepen.
De opzet van elk feest is natuurlijk geld verdienen, maar je begrijpt wel wat ik bedoel!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Was dat niet Hakkuh en Zaguh 4 Kids, met Gabber Piet?
====================­====================­===============
Was in de PWA hallen in Zoetermeer, vergeet nooit dat een vriendje van mijn dochter het cool vondt dat GP ons even gedag kwam zeggen.
Jezus waar is de tijd gebleven, nu gaat ze zelf naar feesten :)
Waarschuw beheerder
tja energiehal....*zucht­*

die klote dierentuin moest zo nodig alle ruimte van de wereld hebben om dat klote oceanium neer te gooien!!

Ben er 2 x geweest erg mooi! jaartje of 15 was ik toen... maar dat zal ik nooit vergeten!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
weet je wat ik trouwens ook denk, dat decoraties in deze tijd echt een must zijn. Er zijn zoveel verschillende organisaties die elkaar als het ware moeten overtreffen.
Alle feesten worden met elkaar vegeleken en ze kunnen niet achter blijven.
En het ziet er natuurlijk ook geweldig uit als je zo,n aangeklede hal instapt.
Maar in de Energiehal heb ik dat toch nooit gemist.
Hadden ze het toen wel mooi aangekleed dan had iedereen denk ik snel het gevoel gehad dat ze op een commercieel feest liepen.
De opzet van elk feest is natuurlijk geld verdienen, maar je begrijpt wel wat ik bedoel!!
====================­====================­==============
Toen kwam je gewoon ook voor de muziek en deden decoraties je niets, koste een kaartje 25 a 35 Gulden, nu verwachten mensen gewoon dat er wat an decoraties gedaan wordt, blijft ook wel een verschil tussen een HC en HS feest, HC publiek boeit uitbundige decoraties niet echt.
Waarschuw beheerder
dat waren nog eens tijden!!!!!en inderdaad toen was er veel meer saamhorigheid!!!!!
als ik aan de energiehal terug denk( ben bijna bij alle feesten geweest) dan krijg ik meteen kippevel. m effies verder dromen hoor ....................­....................­....................­.......bam .....boem ... ....tetetete te bem...... kedekedeng boemteng.
...
Waarschuw beheerder
Ook ik kan me het feestje op Koninginnedag in de Energiehal nog goed herinneren...:bounce­:
Het feest was overdag en het was onwijs mooi weer. Heb nog een hele tijd buiten in het zonnetje gezeten. 's Avonds door naar Loco in Zoetermeer. Gewoon van 's ochtends tot 's avonds gefeest :vaag:! Wat een dag was dat!
 
Artiest Thanoz
Waarschuw beheerder
donateur
Beste herinnering aan de Energiehal?

De Energiehal! :respect:

(en er jarenlang geholpen te hebben met oa opbouwen! :D)
 
Waarschuw beheerder
[img]http://www.dancefriends.net/gallery/data/509/1Energiehal.jpg[/img]
[img]http://groups.msn.com/_Secure/0MQCPD6gPrnw9aTF4bPMuXUYomXrDK47Q7T19AtvaST310CQpirxjMWoc8SCXeEarwUGzxYeGe40c9hAdpflNqw/energiehal-2.BMP[/img]
[img]http://groups.msn.com/_Secure/0LgAAAIUPKGg9aTF4bPMuXbJMxhwP*akIACDiYhBK2mcosuWHw1BdiUSd337ObwprDNQfWdblu2Y/energiehal4.jpg[/img]

[img]http://www.planet.nl/~peterkramer/images/energie/1.jpg[/img][img]http://www.planet.nl/~peterkramer/images/energie/2.jpg[/img]
[img]http://www.planet.nl/~peterkramer/images/energie/3.jpg[/img][img]http://www.planet.nl/~peterkramer/images/energie/4.jpg[/img]
:(
[img]http://www.planet.nl/~peterkramer/images/energie/5.jpg[/img][img]http://www.planet.nl/~peterkramer/images/energie/6.jpg[/img]
[img]http://www.planet.nl/~peterkramer/images/energie/7.jpg[/img][img]http://www.planet.nl/~peterkramer/images/energie/8.jpg[/img][img]http://www.planet.nl/~peterkramer/images/energie/9.jpg[/img]
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Zo, nog even PF checken voordat we het nachtleven istappen.
Heftige foto's zien we daar. Weer dat kriebelende gevoel.
En toch ook een triest gevoel om te zien hoe THE PLACE 2 BE afgebroken wordt.
Einde van een stukje geschiedenis.
Maar zoals jullie allemaal merken: Voor veel mensen herinneringen voor het leven!!!!
En nu op naar Club Revolution!!!
Waarschuw beheerder
die onderste foto's doen pijn (n)
 
Waarschuw beheerder
die onderste foto's doen pijn


:jaja: :'(


maar de fotoos geven wel het verloop aan zoals t gegaan is :(:(
soms doet de waarheid pijn , ik erger me dood als ik voorbij de grond waar de energiehal zat voorbij rijd , en ziet dat het nu een parkeerplaats is :(:(

kheb wel een baksteen weten te bemachtigen tijdens de sloop van deze hal , en die staat nog steeds op muh kamer !!!

*zucht !

de goeie ouwe tijd :(
Waarschuw beheerder
donateur
Heeeeeey..zouden jullie hier niet over willen praten als ik eraan denk voel ik me alleen maar KUT omdat het The Place 2 be was voor mij..Heb geen feest gemist maar het ergste is nog de sfeer de muziek de gemoeddelijke schit eromheen geen gezeik gewoon maximaal uit je naad elke keer weer en om dit te moeten missen dat is zo KUT dat het niet te beschrijven is..daarom denk ik er meestal niet aan terug...want het zal nooit meer zo ergens zijn als die tijd toen daar en ik ben blij dat ik dat alles gelukkig mee heb mogen maken en de zwabbers van tegenwoordig oei..die maken de legende echt tot een totale sufkutzooi maar goed laat ze maar..ze snappen t gewoon niet..haha !!
(k)
Waarschuw beheerder
inderdaad, heel af en toe is er weer even de sfeer van vroeger, maar niet de hele nacht door zoals in de Energiehal :p
Waarschuw beheerder
donateur
Heeeeeey..zouden jullie hier niet over willen praten als ik eraan denk voel ik me alleen maar KUT omdat het The Place 2 be was voor mij..Heb geen feest gemist maar het ergste is nog de sfeer de muziek de gemoeddelijke schit eromheen geen gezeik gewoon maximaal uit je naad elke keer weer en om dit te moeten missen dat is zo KUT dat het niet te beschrijven is..daarom denk ik er meestal niet aan terug...want het zal nooit meer zo ergens zijn als die tijd toen daar en ik ben blij dat ik dat alles gelukkig mee heb mogen maken en de zwabbers van tegenwoordig oei..die maken de legende echt tot een totale sufkutzooi maar goed laat ze maar..ze snappen t gewoon niet..haha !!


Trouwen ? ;)
Waarschuw beheerder
ik heb er ook de spygorave meegemaakt was met oud/nieuw dit was gewoon geweldig,ze zeggen dat de toekomst alleen maar beter wordt maar deze hal bewijst het tegendeel,in de toekomst wordt namelijk nergens de,sfeer,geluid,muzi­ek enz zoals het hier in deze hal was in een woord geweldig.
 
Waarschuw beheerder
Hoe het toen was zal het nooit meer worden.:(
Waarschuw beheerder
donateur
als je dit zo allemaal hoor baal je er echt van dat je geen 10jaar geleden ben geboren:(
ben al lang blij dat ik mee kan maken met wat er nu is, hopelijk praten ze over 10 ook zo over de HMH
 
Waarschuw beheerder
jah denk als je er nooit geweest ben je er moeilijk er een voorstelling van ken maken hoe LOS deze Hal was , kheb ech wel heimwee !
en dan die andere kleine tent , alleen mensen uit Rotterdam zullen die kenneh denk :/

Pompeeee :jaja: tegenover zuiderbegraafplaats :D


*jeugd sentimenten :$
 
Waarschuw beheerder
tja mijn eerste pilletje (sammie) ik d8 op nightmare 2 of 3 .. ging daar voor nog nuchter :(

En het roest wat van de pijpen naar beneden kwam ;) waren vette feesten,maar door die zelfde feesten storten de e-hal ook haast in,was echt een bouwval op het eind ;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Pompei nooit geweest, maar ken wel de verhalen ;)
 
Waarschuw beheerder
Dat was ook leuk idd :D offuh twilight :P
ik draaf door ook :jaja: !
maar heb goeie herinneringen eraan :P

Kben jammer genoeg nooit in parK geweest , maar zag ''toen voor mij'' de grote jongens wel altijd uit de knetters thuis komen de volgende dag met ze alle :devil:

kheb heimwee :$:$:P
Waarschuw beheerder
Hahaha..de Twilight, hou op man :D

Daar is het gelazer voor mij begonnen :p
Waarschuw beheerder
donateur
tsja vroeger was alles beter he :)
 
Artiest Mandark
Waarschuw beheerder
donateur
Energiehal :respect:

Was altijd top, vooral Terrordome was echt vet...Sons of Aliens live: Intruder Alert, Intruder Alert....

Ik heb er ook nog een paar gewerkt voor George.
Altijd leuk, zaaltje opbouwen...dat geluid kwam op de feesten van George altijd uit Duitsland.

Uiteraard heb ik nu een stukje Energiehal in mn dj room leggen :D
Waarschuw beheerder
Mijn beste feest ooit was in de Energiehal, Megarave '98......wat een geluid!!!!

Ben blij dat ik daar nog een paar mooie feesten heb mogen meemaken.
Waarschuw beheerder
donateur
Jullie moeten maar zo denken... Waar de energiehal gestopt is, gaan we nu in Ahoy verder! Laat Nightmare net zo'n vet en gezellig feest worden als zijn voorgangers in de Energiehal :respect:
 
Waarschuw beheerder
mee eens :jaja:

Freddy is back
 
Waarschuw beheerder
heb dan ook vet veel zin in nightmare :bounce:
Waarschuw beheerder
Helaas ben ik zelf op vakantie tijdens Nightmare.
Maar ik hoor graag van jullie hoe het was.
Zal vast lekker worden. Ik hoorde van een bekende dat het de bedoeling zou zijn dat elke DJ oude hardcore en nieuwe hardcore zou draaien.
Heerlijk In The Mix dus.
Alleen de sfeer zal toch niet meer aan vroeger kunnen tippen denk ik. Of er moet een stoot van de "oudere" garde rondlopen.
 
Waarschuw beheerder
Of er moet een stoot van de "oudere" garde rondlopen.


Ik ben er :jaja:
Waarschuw beheerder
Pffff energiehal...dat waren tijden. Voor een party heel centraal vol met kale koppen, onderling goede sfeer, iedereen groette elkaar (y), afterparty in parkzicht, daarna door naar pompei...ja goede herinneringen. :D:D:D
 
Waarschuw beheerder
*jeugd sentimeneten ook :jaja: :$:$
mis die tijd zeg :P

piep in muh oren , poten naar de kloteh en gewoon DOORGAAAAAAAAAAAAAAA­AAAAAAN !!! :jaja:

Rotterdam ZUid Gekkuhhuisgeluid :jaja:
Waarschuw beheerder
Ik weet nog dat ik een keer samen met een vriendin geen kaartje hadden maar me vriendin had geregeld dat iemand de nooduitgang open zou doen... eerste deur. hele groep stond er te wachten en me vriendinwas zo waus dat ze nie lekker werd en ging zitten, net op het moment dat ik haar omhoog trok ging de deur open. Ik pakte haar beet en sleurde haar naar binnen. Toen we binnen waren zei ik dansen...dus wij dansen maar al die anderen begonnen te rennen :s daar werden er dus ook meerdere van gepakt , wij echter niet. Hebben toen een topavond gehad. Ik denk nu af ern toe nog steeds wow dat ik dat durfde zeg !
Artiest {SHOWLIST artist 23213, 30, 58977}
Waarschuw beheerder
donateur
Het geluid als je aankwam bij de hal buiten .......... Toen werd het pas spannend.

Joegoslavische / Nederlandse (zo ongeveer) Portiers met gruwelijke handen en een partijtje goud en zilver in hun bek. GGGrrrrrr.. yeah!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
ja portiers waren geen schatjes :D
 
Waarschuw beheerder
- Er stonden trouwens wel een stoot aso portiers daar. Wilde je naar buiten dan was het vaak "Knaakie of 5 gulden". Je moest ze dan ook echt geen piekie geven want dan werden ze gek. -

Voor de ouwe lullen onder ons,Ringo van Parkzicht was toch ietsie lastiger ;) oke nu niet meer.


Ringo - R.I.P
 
Waarschuw beheerder
Ik ben geen ouwe lul !
Maar weet over wie je t heb :jaja:
 
Waarschuw beheerder
Whaaa Energiehal!!!! Partyplace of the Century!
Zat je op de tribune keek je naar bene een grote golf van stampende feestgangers, kippevel!
En muren echt muren van boxen, heb gasten voorbij de boxen zien lopen met een cappie op die werd gewoon door de sound afgeblazen! zucht.. good old times.
 
Waarschuw beheerder
altijd wel 1 min punt,die grote rooie bus van stichting naar house.Ze hadden zelfs een keer een stukkie parkeerplaats afgezet met lampen die onwijs fel waren en dan vlak langs de grond touwtjes gespannen om het af tezetten.Dus ik d8 ff binnedoor lopen ga ik ff op mijn muil door die klere touwtjes .. Was niet mn bedoeling om daar op mijn knieen tevallen .. Denk ook dat ze niet blij waren op dat momement met mijn woorden keuzen (gvd,gvd etc)
 
Waarschuw beheerder
maar die stukkies sinasappel waren altijd eruug welkom;)
 
Waarschuw beheerder
+1
Tja moest die dingen nooit,en je mocht ook al niet blowen achter in die bus .. ;)
 
Waarschuw beheerder
nee, ik heb dat ook nooit begrepen, waarom het nou niet mocht ;)
 
Waarschuw beheerder
Dus het lag gelukkig niet aan mij .. Ach ja gelukkig veel goeie herrineringen aan de E-Hall
 
Waarschuw beheerder
Voor de ouwe lullen onder ons,Ringo van Parkzicht was toch ietsie lastiger


nee precies :S ...

zijn er wat uitgevlogen :S
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Tja werd gerust op los gemept,ook op de vrouwen .. maarja had er nooit last van
 
Waarschuw beheerder
ik gelukkig ook niet ... maar zag genoeg ...

en aangezien ik daar was met een groep almeerders ... :S .. zijn ook enkelingen van gevlogen :S ...

maar van sommige uitvliegers heb ik nog wel mijn vraagtekens :S

maar uiteindelijke heersde er wel een soort van gezag waar iedereen zich aan hield
 
Waarschuw beheerder
was niet echt tof heb een x bij de garderobe vast gestaan, geloof 2 uur, begonnen er gewoon een paar gasten om zich heen te slaan konden de drukte waars. niet aan, maar het maakte dus niet uit of je een man of vrouw was, heb gezien dat een paar meiden goed geslagen werden
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Zullen we weer trug naar de e-hal gaan,mottuh anders een topic openen over parkzicht ;)

ken me goed herrineren dat ik met een aantal megarave's een vip kaartje had,dat was relaxed :)
 
Waarschuw beheerder
was elk weekend in de energiehal ... maar keek bijna alleen maar naar de grond ... en kwam bijna niet van mijn plek af ... en ook nog achterin ...

weet alleen muziek ... en goed opletten met je :vaag: hoofd als je drinken ging halen ...

zijn er trouwens ooit echte barren gekomen ipv die wankele martkkraam dingen ????
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Energiehal, was zeker een mooie tijd!
Mn eerste party, mn eerste pilletje en nog eens te verloven gevraagd door mn vriendje...

Dat zijn pas herinneringen!
 
Waarschuw beheerder
VageJetje - nope,er zijn nooit barren gekomen,het was ook eigenlijk een sporthal en werd daar meer voor gebruikt dan voor feesten.. En je was er elke weekend? was dan niet alleen met feesten want er is wel een periode geweest dat er meerdere feesten per maand waren maar elk weekend ook weer niet hoor .. Was toen altijd redelijk de weg kwijt maar ken me dat nog wel herinneren ;P
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
waren ook wel naar andere feesten .. niet echt super veel omdat er niet zo heel veel was ... maar er waren zeker meer feesten dan 1-2x in de maand ja .. ik was daar 93-94...

maar eerlijk is eerlijk .. :S ... weet niet veel meer van die tijd ...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Hmmm, denk toch dat je het fout hebt, meer dan 2 feesten per maand daar had ik niet overleefd ;)
 
Waarschuw beheerder
ik ook maar ken me echt niet meer herinneren dat er elk weekend wat was,weet nog wel dat de alle eerst party in ahoy was,was volgens mij ook van rige
 
Waarschuw beheerder
donateur
Eerste keer dat ik daar aankwam vergeet ik nooit meer.. buiten hoorde (voelde!) je die bass al. naar binnen, dat gangetje door, WOW!
Echt blij dat ik daar nog heb mogen rondlopen!!
 
Waarschuw beheerder
k wist de namen pas sins ik hier op PF ben ... :S .. zelfs die wist ik niet eens meer :S
 
Waarschuw beheerder
ff denken weet er nog maar een paar ben ik bang

-Nightmare in rotterdam (velen delen)
-Panic
-Dinosaur Park
-Terrordome
-Megarave (velen delen)
-Queensday Rave

owja waren ook nog een aantal beursen

Ben op dit moment echt de rest vergeten :(
Waarschuw beheerder
Rave Storm was er ook een.
 
Waarschuw beheerder
Tja zei al dat ik niet alteveel meer van weer :( en heb er ook maar weinig aandenken aan .. Hangt hier nog wel een V.I.P kaartje van Megarave 99 . dat was toendertijd ook 1 van mn laatste feesten voor dat ik een pauze inlaste
Waarschuw beheerder
Psykorave had je ook nog en de Hardcore & Rave megamarket idd.

Mooie herinnering heb ik ook nog aan Megarave met oud & nieuw '97/'98. Tot het einde gebleven, de lichten gingen al aan en dan nog ff met z'n alle hakkuh op "Geleihoofd".....
 
Waarschuw beheerder
of met megamarkt , ik d8 koningendag 1998 :/
mocht in heel de stad geen bier geschonken worden :P


en Deze is Specail Voor Burgemeester opstelten

Ain't no party like a alcoholic party

rititititiiiew :D

:P
Waarschuw beheerder
Klopt daar ben ik ook nog geweest.

Damn, wat gaat de tijd snel.......
 
Waarschuw beheerder
was wel feessie ook :jaja:
1 van de vele dan ook :P:9

maar zaten toen lekker buiten tegen t hek aan te tjillen :P moeilijk zonnetjuh :D
geluid binnuh was te erg toen :O:O:P:9
 
Waarschuw beheerder
tijd gaat idd hard :(
Waarschuw beheerder
Nou ja, niet teveel bij stil staan en gewoon doorgaan!!! :bounce:

Misschien wordt er over 10 jaar wel zo gepraat over Ahoy (Y)
 
Waarschuw beheerder
Zal vast en zekers wel over nagepraat worden jah :)
Hoop zeker dat gezellig blijft zodat er meerdere gaan volgen , want zelfs met 4-elements toen ik naar buiten ging stond plein hellemaal vol m.e en wast volop los gegaan !
ik hoor nu ook al namen van mensen hier uit zuid die gaan , kan een flink kanker zooitje worden ook :jaja:
 
Waarschuw beheerder
<Rz> SC © - volgens mij was opstelten er toen nog niet,d8 dat we Bram peper nog hadden
 
Waarschuw beheerder
Dan wast 99'
maar was geen peper :/
ken me heel dat feest van begin tot eind herinerren :D
toen was k nog braaf o:)
Waarschuw beheerder
donateur
Volgens mij was het Peper nog wel :-$... omdat de stad zo gesloopt was met de kampioenenviering was er in heel de stad en ook de E-hal een drankverbod...
Waarschuw beheerder
Kan me nog herinneren dat het binnen begon te sneeuwen op dinosaur park.
herinner me ook nog een keer dat de politie binnen kwam wegens geluids overlast dat ineens alle lichten uit gingen en alles donker en stil was ...
vele nightmare partys
terrordrome party 1 en 2
eurorave/ mega rave
rave world
after party in park
:respect:
 
Waarschuw beheerder
Volgens mij was het Peper nog wel ... omdat de stad zo gesloopt was met de kampioenenviering was er in heel de stad en ook de E-hal een drankverbod


en volgens mij was er gewoon bier in de E-hal hoor :jaja:


nou t zal wel ook , er wordt iig begrepen over welk moment ik het had toch?? :P:9
het was iig de 1 na laaste keer dat er een feest/markt was :jaja:

Stelletjuh ouwe zeikerds zijn jullie geworden joh hehehehehehe
 
Waarschuw beheerder
1 x posten was wel genoeg hoor manntejuh achter pf :jaja: :S
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Aint no party like a lalalalala
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Jesus , ik blijf aanpassen ook :/
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
blablablabla
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Gaat hellemaal nergens meer over zoveel posts :O

Kut pf :jaja:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
:S
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
:[ kut pf laaste tijd , 1 keer was wel genoeg !
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
:[
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
LOL@<Rz>

je blijft er bijna in joh :[ :D
 
Waarschuw beheerder
jah wordt moeilijk para van Partyflock , wil je toevoegen , pagina kan niet weergegeven worden enzo , probeer je t nog 10 keer , en lukt eindelijk , staat er ook 10 op :S:S:S


kwordt er beetjuh gek van ook :$
Waarschuw beheerder
Voor de ouwe lullen onder ons,Ringo van Parkzicht was toch ietsie lastiger


Hoezo dan?
Ringo was (pillen)dealer in Park.
Volgens mij ben je in de war met (volgens mij) z'n broer! (Die bij ons bekend was als Maas.)
 
Waarschuw beheerder
o jee de gekkuh namen van ZUID paseren de revu :P:9

Maas was/is volgens mij een goeie bekende van Andre Hell of vergis ik muh nou ?
Waarschuw beheerder
Zo best kunnen, btw ik hoor net dat Maas de broer van Ringo niet is. Maar hij was wel die grote kerel bij de ingang!
 
Waarschuw beheerder
Zal best wel :S:S
park is voor mijn tijd :(:(
toen speelde ik nog met me play mobiel :P:9
 
Waarschuw beheerder
jah dat geloof ik graag :)
veel ouwere lui uit me buurt waren ook standaard bezoekers in Park , hoorde de verhalen van een partij voetballen met ze allen in het park zelf dan derna :)
maximaal gezelligheid zowel binnen als buiten !

maar jah , ik ken wel heel popi jopie gaan lopen verkondigen dat ik er ook wel = geweest ben :/
maar das niet zo !
was nog iets te jong toen :D
maar luisterde wel de muziek al toen , zoals move the house / house party cd's / techno trance/ turn up the bass / 2hard2handle / en ga zo maar door :):):)
Waarschuw beheerder
donateur
ik kom aan een Park-bezoekje, maar ben sowieso meer een feestjesganger..

zag Psykorave met oud en nieuw er niet tussen staan..
 
Waarschuw beheerder
Devil Inside - Of ik ben gek aan het worden of ik heb mn jeugd weg geblowd , maar weet echt niet beter dat ringo aan de deur stond .. Degene die binne zat was volgens mij een ander .. Damn ben ik nu al aan het aftakellen
Waarschuw beheerder
Ringo (met blonde kuif) was echt de dealer. Liepen er trouwens wel meer!
Maar als ik een andere uitsmijter (Nico)bij Feyenoord zie, vraag ik het nog ff na!
 
Waarschuw beheerder
Devil Inside - Doet dan eens want ik word nu ff gestoord :( :(
 
Waarschuw beheerder
Devil Inside - Doet dan eens want ik word nu ff gestoord :( :(
 
Waarschuw beheerder
Devil Inside - Doet dan eens want ik word nu ff gestoord :( :(
 
Waarschuw beheerder
Devil Inside - Doet dan eens want ik word nu ff gestoord :( :(
 
Waarschuw beheerder
Mot je bij pf zijn,word er soms gestoord van :(