Partyflock
 
Forumonderwerp · 643604
875x bekeken
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Mensen hier ook last van ? ik heb er al een jaar last van ! messchien zijn er mensen die weten wat je kan doen als je een aanval krijgt..?
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
ja thnx maar soms heb ik gewoon alleeen tintelingen en lette op je ademhaling maar me hartslag is dan wel normaal ! op dat moment krijg je niks door je keel heen en heb je overal spier pijn en je libben tintelen ook. en als je dan een beetj afleiding gaat zoeken dan trekt het heel langzaam weg
 
Artiest {SHOWLIST artist 29363, 53736}
Waarschuw beheerder
moetje niet zoveel die boxballepomp vanmij in je bek doen:)

maarf is idd wel fuckt up Qlimax is voor jou er ook al door verpest...:S
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
jeep gare zooi dus
Waarschuw beheerder
nou ben blij dat ik niet de enige ben in elk geval dacht echt dat ik gek begon te worden ofzo :s je gaat er onwijs raar van denken van hersenbeschadiging tot tumors in je kop echt erg maar ja je weet ook niet wat je overkomt als t gebeurd ik ga wel gewoon weg en doe me best zolang mogelijk ergens te blijfen hoop dat t daar minder van word maar denk ik soms ha t gaat oke vandaag nog geen uur later begint de elende weer en ook zo kutgevoel in me maag krijg onwijse kriebels in me buik en dan begint de elende mooi kut is t :s ga morgen nog maar is zeiken bij de dokter
 
Waarschuw beheerder
ja 1 of 2 x gehad daarna is het weggegaan omdat ik er niet meer aan dacht
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
ja die kriebels die zijn irritant en je krijgt niks meer door je keel en je word helemaal para in je kop
 
Waarschuw beheerder
Heb er ook heel erg last van gehad, een x was het zo erg: ik was op een training voor een callcenter, en opeens werd ik raar, kreeg hartkloppingen en werd duizelig en alles ging me snel voorbij, wist niet meer hoe ik moest ademen natuurlijk.
Ben naar huis gegaan, mijn hart klopte toen later weer heel langzaam. Nadeel is dan dat je heel moe word omdat je hart heel snel geklopt heeft. Ik weet niet hoe het kwam, waarschijnlijk stress of de lucht (airconditioning) daarbinnen.

Heb er vaker last van, 1 ding is zeker je gaat er op letten als het vaker bij je voorkomt. Zodat je het jezelf ook nog aan kunt maken, je raakt in paniek.

Mijn broer heeft het ook gehad en is in therapie geweest en moest ademhalingsoefeninge­n doen.
1 x adem halen 1sec lang inhouden en dan zo optellen naar de 10 sec lang inhouden.

Laatste x toen ik last had van hyperventilatie (hartkloppingen) was in de tram. Was echt zo eng, en weer opeens! Waarschijnlijk omdat het warm was, ik kreeg het weer koud en warm en voíla daar was het weer. Ik vervolgens een chocolade iets nemen, snickers ofzo. Omdat je weer wat stoffen in je lichaam moet hebben... weet niet hoe dat allemaal in elkaar zit, althans mijn vriend zei dat dat moest en ik moet zeggen het hielp! Ik kwam thuis, en was weer moe, geen krachten meer, maar kon niet slapen..

Het engste met slapen is als je er last van hebt dat je weg valt.. je raakt he le maal in paniek. Al met al het is behoorlijk KUT! en de dokter waar ik ook nog was geweest heeft mijn hart gevoelt met zo'n apparaatje en hij klopte goed. De oorzaken zijn gewoon stress, paniekaanvallen omdat je denkt dat er iets ergs aan de hand is en dan word het alleen maar erger. Momenteel gaat het beter, heb nu de griep dus zit niet echt met mijn hoofd bij mn ademhaling.

sterkte ermee (f)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
komt allemaal wel weer goed paultje geheheh mzlllllllll :P
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
thnx linda
 
Waarschuw beheerder
graag gedaan.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Heb er nu weer last van :S ik ga maar naar beneden !!
 
Waarschuw beheerder
Je kan via de huisarts een verwijzing krijgen naar logopie... Die gaan ademhalings therapiën doen en praten<-- indien noodzakelijk!

Suc6 en sterkte!
 
Waarschuw beheerder
ik heb het ook wel eens gehad, heel vervelend... Wat je iig NIET moet doen is diep gaan ademhalen, dan krijgen je hersens teveel zuurstof en wordt het erger... Het beste kun je rustig door je mond ademhalen en ff een rustig plekje op zoeken wat niet te warm is, dat is het enige wat nog wel een beetje helpt vind ik... En je niet druk maken natuurlijk :)
Waarschuw beheerder
donateur
Probeer iig recht te gaan zitten/liggen, dan krijg je meer lucht, probeer je ademhaling weer onder controle te krijgen. In een zakje met een klein gaatje erin ademen wilt ook nog wel eens helpen. En een rustig plekje opzoeken :flower:
Waarschuw beheerder
Mijn vriendin kreeg er ineens last van toen ze gestopt was met blowen.
Zijn dr mensen die dit herkenne?
 
Waarschuw beheerder
Ik heb het ook gehad. Maar door de stress en zo. Als ik mezelf beetje nuchter toespreek gaat het zo weer weg. Ik heb er nou al hele tijd geen lastmeer van gehad.
 
Waarschuw beheerder
paultje t komt allemaal wel weer goed :) je gaat toch wel zaterdag naar de olde beth he? ff gezellig :bounce: :)
Waarschuw beheerder
hey nurdje ik dacht dat je me gister nog zou bellen ik ben vandaag vrij en kan ik eindelijk langs komen ben jij weer pleite nah volgende keer beter en succes met je probleempjes. je moet gewoon je rijbeijs gaan halen en dan lekker gaan race met de bak van je pa kan je alles vergeten
 
Waarschuw beheerder
me vriendin kreeg zaterdag tijdens qt 24 hyperventilatie. bij de ehbo zeiden ze dat het door stres de hitte de drukte en te veel drank kwam. leek net alsof ze een astma-aanval kreeg.
Waarschuw beheerder
tis me wa
Waarschuw beheerder
donateur
hmmzz..ik heb het ook ruim een jaar gehad...de reden hiervan bleek dat ik met allemaal probleme uit mn jeugd kampte: ik had de dood van mn zus nooit ech verwerkt....had teveel aan mn hoofd heb daar toen hulp bij gehad sindsdien heb ik het amper nog

heel af en toe een keertje als ik me ergens druk om maak maar verder helemaal toppie met mij nu
 
Waarschuw beheerder
paulus ut komt goed:)
Artiest {SHOWLIST artist 41608, 62962}
Waarschuw beheerder
effe een oefeningingetje die ik weet voor bij hyperventilatie:

haal een flinke teug adem en begin op die ademteug hardop te tellen totdat je geen lucht meer over hebt. Kun je tot bijv. 50 tellen totdat je geen lucht meer hebt voor de volgende tel, haal dan nog een keer diep adem, begin weer te tellen totdat je niet meer verder komt. Tussen het tellen door niet luchthappen maar echt op die ene adem doorgaan tot je niet meer kunt. Kom je dan bijv. tot 60, haal dan weer diep adem en probeer tot 70 te komen. Doe dit nog een paar keer en probeer nog verder te komen. Doe deze oegening een keer of 6 tot 10 en je zult merken dat je meer ruimte hebt gekregen om te ademen. Let er bij deze oefening op dat je tenen ontspannen zijn! Dit scheelt al weer wat spanning in je lichaam. Die spanning voel je namelijk over heel je bovenlichaam. Ook aard je sowieso beter als je tenen ontspannen zijn.

Hyperventilatie is trouwens bijna nooit een op zichzelf staand probleem. Je krijgt er vaak in bepaalde situaties last van door een soort programma foutje dat de hersenen maken. Dit kan bijv. zijn dat je straatvrees hebt of een of andere sociale angst ofzo hebt waardoor je in bepaalde situaties kan gaan hyperventileren. Komt allemaal wel goed, en als dat niet vanzelf gebeurd vraag er gewoon hulp bij, er zijn bijv. fysiotherapeuten die je hier heel goed bij kunnen helpen.
Als je vragen over dit sooort problemen hebt of wat tips wilt mag je me gerust effe een berichie sturen. Ik weet hoe verrot het is om met zulke problemen te zitten dus wil er best effe wat tijd voor nemen om een beetje te kunnen helpen.
Succes mensen !
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Mijn vriendin kreeg er ineens last van toen ze gestopt was met blowen.
Zijn dr mensen die dit herkenne?


dit komt wel veel vaker voor idd, is een van de risico's van het 'vak'. Je zou dus denken dat je beter niet kunt stoppen met blowe, maar hoe langer je door blijft gaan hoe groter de problemen KUNNEN worden. Met de nadruk op kunnen, want de meeste mensen hebben nergens last van als ze stoppen, maar het komt toch helaas best veel voor dat mensen als ze gestopt zijn met blowen en best veel geblowd hebben, zulke problemen krijgen.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Wat aphrodite zegt over snickers eten is echt bullshit!!! ;)
hyperventilatie komt ook meestal niet door warmte , maar door STRESS het zit puur in je koppie. Anderen krijgen buikpijn van teveel dingen aan je hoofd hebben, anderen hyper. Ik heb het een jaar lang bijna elke dag gehad, ben nu in therapie ( bij mij kwam het voort uit angsten) en heb ademhalingstherapie gehad.

Gebruik trouwens de zoekfunctie want er zijn inderdaad al heeeeeeeeeeeeel veel topics over.

Het enige wat je moet onthouden is, dat het LIJKT alsof je dood gaat, maar dat is dus niet zo, sterekr nog, met je lichaam is niks ernstigs aan de hand en je kan er ook niks ergs van krijgen, als je puur BOVEN die hyper staat, dus niet bang wordt, gaat het over. Maak je je bang dan BLIJFT het doorgaan, of je nou wilt of niet.
Tip: ga puzzelen of even partyflocken , msnen of lees een tekst hardop voor tijdens aan aanval. Wat bij mij ook heel erg heeft geholpen is : beeld in dat je buik een ballon is die je langzaam moet vullen en langzaam weer leeg laat lopen. Adem NIET vanuit je borst ( zo haal je te diep adem waardoor je teveel zuurstof binnenkrijgt) maar via je BUIK.

Oook kun je bij de huisarts langsgaan als je het al een tijdje hebt, het is namelijk erg vervelend allemaal en die kan je een hyperfree aanbieden of Oxazepam ( pilletjes tegen spanning en angst, DUS tegen hyper )

Succes dr mee, ik ben inmiddels onderhand hyper- specialiste :S
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
als je er al zo lang last van hebt...wat laat je om een bezoekje te doen bij je huisarts :D
 
Waarschuw beheerder
Net als terrorjool heb ik er ook af en toe last van en zijn het bij mij ook paniekaanvallen.
Meestal verlies ik dan de controle over mezelf en word ik helemaal parra en dan is mn ademhalingspatroon echt helemaal knudde..
is soms best eng..
Waarschuw beheerder
huisarts ken je er niet van af helpen hoor, jojo.
ligt bij jezelf, door stress of problemen waarover je druk gaat maken en je dus sneller gaat ademen en je te weinig zuurstof krijgt..

zorgen dus dat je relaxed aan gaat doen ik ben
er nu van af
 
Waarschuw beheerder
ik heb een tijd geleden erge last van hyperventilatie gehad je moet gewoon bij jezelf denken als je het voelt opkomen dat je het niet kan krijgen! bij mij hielp het en heb er vrijwel geen last meer van nu ik het kan onderdrukken!!!
probeer maar is want het is echt kut!!! ik kreeg het eens in de auto doen was ik bang om auto te rijden!!! maar nu is alles weer oke!!!!
Waarschuw beheerder
mischien zijn dr wel praatgroepen voor mensen met hyper hahaha de AH ofzo (anonieme hyperventilatiemense­n)
 
Waarschuw beheerder
Bij mij begon het toen ik verkeerd ging met blowen. Ben al 4 jaar gestopt en heb er soms nog steeds last van. Ik vermijdt drukke benauwde ruimtes, maar of dat nou de oplossing is? Ben blij te horen dat ik nit de enige ben. Ik heb trouwens altijd het idee dat ik flauw ga vallen.
Waarschuw beheerder
ik zou het niet weten
Waarschuw beheerder
jupjup ik heb er ook last van..
het word bij mij iig veroorzaakt door stress..

in een zakje blazen is voor mij nix.. as ik weer zon 'aanval'krijg moet ik gwoon ruimte hebben. geen mensen die om me heen gaan staan kijken van oeh wat gebeurd er want dan word het alleen maar erger.. kheb geleerd hoe ik dan moet ademen om weer tot rust kan komen..

wat wel vervelend is, dat als ik het krijg en ik sta. dat ik gwoon prompt omval.. kan dan niet meer op mn benen staan.. :S
Waarschuw beheerder
jupjup ik heb er ook last van..
het word bij mij iig veroorzaakt door stress..

in een zakje blazen is voor mij nix.. as ik weer zon 'aanval'krijg moet ik gwoon ruimte hebben. geen mensen die om me heen gaan staan kijken van oeh wat gebeurd er want dan word het alleen maar erger.. kheb geleerd hoe ik dan moet ademen om weer tot rust kan komen..

wat wel vervelend is, dat als ik het krijg en ik sta. dat ik gwoon prompt omval.. kan dan niet meer op mn benen staan..


mleentje peentje, als je er last van krijgt en je valt om, misschien helpt het om je tenen dan te ontspannen en je tong tegen je voortanden en gehemelte te laten rusten, dit helpt je beter te aarden en misschien kun je dan wat makkelijker blijven staan.

succes
Waarschuw beheerder
jah, zeer kut he?

dacht dat ik een hartaandoening had joh!
heb altijd last in de auto, zelfs als het vriest moet het raampje open..
als we nou gaan stappen wil niemand bij mij in de auto..

wat helpt is in en uitademen terwijl je telt..
in-2-3-4-5
uit-2-3-4-5
en niet in paniek raken..
 
Waarschuw beheerder
heb 3 uren in het ziekenhuis gelegen omdat ik een erge hyperventilatie aanval had. en het heeft 3 uren geduurd. ze hebben mijn bloed onderzocht waar ik nu nog steeds een lelijke blauwe plek heb en ze hebben een paar x een hartfilmpje gemaakt en bloeddruk gemeten en nog wat. nou ik moet ook langs de dokter en in therapie.

na die 3 uurtje ging het over, had een kalmeringspil gekregen. 2 x een halve en het voelde wel relaxed.. maar het waren echt zware pillen. en wat nou de oorzaak is van al dit ellende, die dokter zei dat ik bom vol stress zit. maar je schrikt je dood. daarnaast zijn er nog meer symtonen die duiden op stress :s.
 
Waarschuw beheerder
(K)ik ben hjet medicijn van paul

goed gesprek doet wonderen;)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
hahaha ja wouz
 
Waarschuw beheerder
donateur
is verschrikkelijk!

Wil niet zeggen dat i kecht aanvallen heb..maar wel zo me momenten


TE veel stress :S

Ik ga nog is een x YOGA-EN ofzo! :S:P
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
"k heb het ook gehad ben naar de dokter geweest en heb toen een papier mee gekregen waar bepaalde ademhaalings oefenigen stonden die ik elke dag moest doen ben er nu zo goed als vanaf!!
 
Waarschuw beheerder
ja yoga'en is geen slecht plan. :):)
Waarschuw beheerder
http://groups.msn.com/carolientjecvs/hyperventilatie.msnw

staat heel veel info lees et maar es
hoop dat je er wat aan heb
 
Waarschuw beheerder
Heb het zelf ook lang gehad... ik raakte er door in paniek en daardoor ging ik nog erger hyperventileren en viel ik soms zelfs flauw :S Als het gebeurd probeer je kop erbij te houden en wees heel erg bewust van je ademhaling. Leg je hand op je buik en probeer heel diep in en uit te ademen om je ademhaling rustiger te krijgen.. Heb je het op bepaalde momenten? Weet je wanneer je er last van hebt? Of is het totaal onverwachts en overvalt het je? Het is heel verstandig om naar de dokter te gaan...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ik herken ook heel veel dingen die hier staan,bijna flauwvallen enzo ben er ook voor naar de dokter geweest. En toen kreeg ik ook een soort ademhalingstherapie. En ja wat °° Kiem °° zegt helpt bij mij inderdaad ook...
 
Waarschuw beheerder
Ook regelmatig last van.Maar nu gelukkig een stuk minder als eerst.Heel eng maar je moet geoon probere rustig blijve.Het enigst wat misschien ken gebeure is flauwvallen.als je flauwvalt regelt je lichaam automatisch je ademaling weer op de juiste mannier.Als je weer bijkomt ben je weer als nieuw.Alleen als je dus zo'n aanval krijgt dan ga je vaak denke,ik ga dood ofzo iets,waardoor het alleen maar erger word.Gewoon in je acher hoofd houde,het enigste wat ken gebeure is flauwvalle.Laat me dan maar lekker flauwvallen.Ben je er daarna wel weer lekker vanaf.Gewoon rustig blijve en voor je het weet is het weer over.Zoek een beetje afleiding en ga zeker niet op je ademhaling lope lette.Dan word je helemaal para.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik weet er alles van!
heb er een jaar last van gehad!
en ik dacht iedere nacht weer dat ik dood ging!dat ik een hartaanval had! ik begon echt te denken dat er wat mis was met mij! naar dokters gegaan fyshiotherapie! maar nix hielp!
ik was er iedere dag mee bezig!en hoe als ik weer tintels in mijn hoofd kreeg,en het koud kreeg,niet meer kon ademen en mijn hoofd op eens weer rood werd en hartkloppingen kreeg,dacht ik weer help ik ga dood!! Maar opeen gegeven moment dacht ik so what, dan ga ik dood, jammer dan! laat het maar komen! en mijn tante zei tegen mij meisje je bent 10x sterker dan jezelf denkt!!! en iedere keer als ik me weer vaag voelde keek ik in de spiegel en zei tegen mezelf MEID JE BENT 10X STERKER!!!!
en dan ging het het snelste over!
wat ik ook altijd doe als ik niet kan slapen omdat ik een hyper aanval heb,is gaan dansen of gaan touwtje springen! dan ben je ff met je gedachte ergens anders en dan gaat het het snelste voorbij!
Je moet er gewoon zo min mogelijk aan denken,en het niet je leven in beslag laten nemen!!!!!
want hoe meer je er aan denkt,hoe gekker je word!zodat je niet meer normaal kan functioneren!en dat is niet bedoeling!
of probeer de oorzaak te vinden waarom je zo onrustig bent!want de oorzaak is meestal iets waar je het niet van verwacht dat dat de oorzaak is!dus denk een dagje na over je leven!dan voel je je daarna een stuk fijner!!
of ga iets geks doen met je leven!
ik heb er nu bijna nooit meer last van!
ik zit nu in amerika en dat had ik een jaar geleden nooit kunnen denken vanmezelf!
ben er best een beetje trots op dat ik er helemaal zelf weer boven op ben gekomen!*bloos*
nou in ieder geval veel sterkte er mee, en hou je er niet te veel mee bezig!
dikke (k)
:kusje:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
ohw jah,begin aljeblieft nooit aan medicijnen daarvoor!
want als je aan die rare pillen begint kom je er nooit meer vanaf!!
je moet het echt zelf doen!
accepteer dat je het hebt!
als het komt,moet je gewoon denken,ach daar heb je het weer!gaat zo wel weer weg!
(k)
Waarschuw beheerder
donateur
ik heb ook ademhalingstherapie gehad :vaag: ja dat bestaat. dan leer je hoe je moet ademen ofzo maar hielp bij mij niet. Je moet je leven er niet door laten leiden. Niet bang zijn dat je een aanval kunt krijgen want dan krijg je het juist. Maarja verder het verschilt p.p