5 Euro max als je er 1tje afneemt
als het je eerste keer is zul je aan 1 normale lijn wel genoeg hebben maar als je echt bruut door wil stampen zul je vanzelf meer nemen
doseer het een beetje over de avond dan valt niemand wat op
als je gelijk enorm veel doet ga je knagen
ik zou gewoon met een puntje beginnen. Iedereen reageert immers anders op drugs.
En als je na een paar minuutjes nog nix voelt (met snuiven dan) dan zou ik nog wat bijpakken.
gewoon sleutelpuntjes pakken, later in lijnen.
Eerste keer een lijn kan je flink fout opgaan als speed te sterk voor je is. Hangt ook van kwaliteit af natuurlijk.
Mijn eerste keer dacht ik ook na elke lijn: mwah, ik kan nog wel wat hebben. Voordat ik het wist had ik ineens een overdosis waar ik maanden last van heb gehad. Dus pas op! Ik zou sowieso de eerste keer maar een paar lijntjes nemen, en iig niet meer dan een halve gram op de avond. Als dat goed bevalt, kun je de voglende keren langzaam meer nemen.
laatste aanpassing
donateur
Je moet alleen schijten van pep als dr caffiene doorheen zit, rommel dus.
Kotsen heb ik nog noooooit gehad met pep, alleen als je echt TE strak staat.
Heb dat ook 1x gehad dak vet moest schijten van die zooi, nooit meer wat van die prutser gekocht en die heb nooit meer wat aan iemand hier uit de buurt verkocht. Beetje teringzooi verkopen....
ik weet niet wat jullie allemaal voor spul hebben maar als ik een halve gram opsnuif dan slaap ik geheid 2 nachten niet.
Dus dat is niet aan mij besteed.
Ik zet nog liever een heroine spuit in mijn lijf dan dat ik nog een keer speed gebruik ...
pfffff wa een rommel
donateur
Ligt er wel een wat voor speed je hebt.. heb je troep of of heb je goeie..
Als ik goeie speed heb heb ik aan 1 of 2 lijnen genoeg voor een nacht niet te kunnen slapen..
Maar als je van die rotzooi hebt slaap ik na een half uur al..
Gewoon met een puntje beginnen.. je merkt vanzelf wel of je er genoeg aan hebt of niet..
ik heb daar ook HOOGUIT maar een kwart grammetje van nodig om flink hard te gaan en (bijna) niet kunnen slapen.
een vriend van mij had ook eens een keer speed op
was z,n eerste keer
hij kon op een feest nergens pillen krijgen alleen maar speed
duzz heb die gelijk maar een kwart gram genomen die mafketel ,hij ging nog sneller dan het licht
onwijze strakke kop ogen die uitpuilden ,vet lopen hakuhh daarzo en zaguhh
maar de dag erna zag die er nog steeds zo uit
ikke daarintegen leek wel nuchter
als je het doet speed dan wel weinig 0,10gram ofoz lijjk me voldoende
Wie is hier nu lomp?
Jij bestempeld speed als kankerbende maar je zegt zelf : "ik had nog net geen gram weggesnoven en ik was er flink ziek van"
RARA hoe kan dat ....
Ik neem 4 a 6 dikke punten op een feest verder een paar niet te veel biertjes er bij, meer vind ik zinloos. Als ik waus wil worden dan vreet ik wel pillen, hoewel dat vies tegen valt de laatste tijd.
Dan is het wel goede kwaliteit pep natuurlijk.
als je op een feest ben, moet je gewoon om het half uur een nieuw puntje nemen!!!
euhh...
tis goedkoop
maar O zo vies
maar wel
hoezo tegenstrijdig
+1
Wat een adviezen lees ik hier, lijntje zus of lijntje zo, gast begin eerst maar eens met een goede punt en als je echt goede pep hebt dan ben jij al klaar voor de halve avond!
Wat een adviezen lees ik hier, lijntje zus of lijntje zo, gast begin eerst maar eens met een goede punt en als je echt goede pep hebt dan ben jij al klaar voor de halve avond!
Dat wou ik maar zeggen ja. Speed is gewoon zo sterk, een gram HOEFT NIET OP. Ik kan er +/- 4 feesten mee doen met zijn 2en, mits het goede pep is en ik niet uitdeel.
dan was het zeker kutspul
echte goede doe je zeker 4 feestjes (1 gram) mee
tenzij je echt gebruikt om te gebruiken en alles naar binnenwerkt
mja daar betaal je vaak ook iets meer voor he
Goeie speed kost gewoon €10,-
Als je shit voor €5,- koopt ben je 9 van de 10 keer gewoon perfax (behangplaksel) aan het snuiven.
En zoals al 10 keer gezegd is, eerst 1 of 2 sleutelpuntjes nemen!
donateur
Dat wou ik maar zeggen ja. Speed is gewoon zo sterk, een gram HOEFT NIET OP. Ik kan er +/- 4 feesten mee doen met zijn 2en, mits het goede pep is en ik niet uitdeel.
---------------------------------------------
Hangt maar net van je lichaam af, manier van gebruiken, gewenning en wat je verwacht van speed.
Je hoeft eigenlijk maar een sleutelpuntje op een vond te pakken (om 4 uur), maar je kan ook heel de avond vaag ronddwalen (2 gram in een avond)
Wil je goed spul, neem dan meth-amphetamine, tis nog goedkoper ook (in pilvorm heet het Yaba)
Prijs van speed hangt er van productieproces af, maar 3-5 euro heb je goed spul hoor.
Als je echt zenuwachtig wordt en flink moet schijten heb je kutspul te pakken... (caffiene)
Als je 10 - 15 euro betaald heb je meestal speed wat versneden is met creatine (= duur), onnodig om te vertellen dat je dit ook zelf kan doen.
Maar jah.. die pep uit zuid-oost brabant is dan ook echt f*cking goed..
(permanent verbannen)
2 Iceman >
Waarom denk je dat ik het als troep bestempel? Juist omdat ik er flink ziek van was. En ach, wist ik veel... Van sos kan je ook gewoon paar gram opsnuiven zonder problemen, dacht dat dat bij pep ook wel zou kunnen
jah gewoon niet doen!
donateur
Gister op defq. waren me pilletjes een beetje uitgwerkt heb toen 2 sleuteltjes aangeborden gekregen ik moet zeggen dat ik hard ging zeg!
ik betaal 7 euro voor gele speed een gram dan..
(permanent verbannen)
omgeving Eindhoven ligt de speed voor het oprapen, raak je aan de straatstenen niet kwijt
donateur
Half uurtje naar het westen kan je het nauwlijks krijgen, ghehehe.
speed lekker beter dan coke
ik neem meestal 1 gram en dan gewoon eerst een halfe gram nemen en dan gaan met die banaan 1 gram kost 5 eurotjes
ene verot ben ik niet meestal kan ik 1 nacht niet slapen maar die nacht daarna wel en je moet gewoon eten word je ook niet verot
nou neem dan maar van mij aan dat je speed flink is versneden
hoe bedoel je ?
Linda,
Wat candyman bedoelt is dat die pep van jou gewoon versneden is (lees: troep).
Want no way in hell dat je anders een grammetje achterover kan drukken!!
laatste aanpassing
oooooooooo oke weer wat geleerd dan moet t echt wel versneden zijn want ik gebruik zo 2 gramin een weekend nu niet meer maar is wel vaak gebeurd
ok er zijn mensen die wel een gram pure pep op kunnen maar die hebben dan wel een gigantische tolerantie opgebouwd
Zo ken ik iemand die het spuit.. en dan een gram in 1x... maar die doet dat zo wel wat keren in de week en dan bouw je een gewenning op jah.
jah paar nakken pep als je goeie hebt ga je wel springe
bij sommige mensen werkt pep volges mij wel heel verslavend, ik wou alleen maar meer snuiven, eerste keer dat k pep snoof 2 gram weggewerkt stom ...........NIET DOEN!!!! ben wel 3 dagen kort geweest
laatste aanpassing
niet schikken
ik ben wel is een week door gegaan op de pep
was 15 kilo kwijt echt erg doe t ook nooit meer maar ja pep is zo verslavend en lekker en ja als je dan met mensen ben die t ook alleen maar doen ga je van zelf mee doen temiste dat had ik duse nee dat doe ik nooit meer 1 nacht oke maar niet meer
ik betaal 10 euro voor n grammetje (meestal speedpasta) iig niet versneden. maar dat is genoeg voor 3 of 4 feesten (als ik niks weggeef) . kan me echt niet voorstellen dat iemand 1 gram op 1 avond op kan krijgen.
SPEED is wel niet de grootste troep die je kan krijgen !! beter betaal je er niks voor,, fiks pure MdMa daar ga je van spacen kerel
Wel of niet
Van (pure) MDMA wordt ik sloom en da's niet echt lekker op een feestje.
laatste aanpassing
Speedpiemeltjes allemaal lees ik al wel weer
donateur
5 euro de gram recht van 't blok dus vrij puur.
Met 1 lijn ben ik flink pannuh. maar ik zou idd met een paar punten beginnen want je heb 't nie in de gaten hoe vlug je veels te veel pakt en dan bende daluk 2 dagen wappie en das ook nie alles