Partyflock
 

Jump Up The Volume - Mixed by Dr. Rude

anoniem gepubliceerd op , waardering: 88/100
Jump Up The Volume - Mixed by Dr. Rude
ArtiestDr. Rude Site
Genre: jump
Nog maar een paar jaar geleden was de Amstelveense Dr. Rude een upcoming talent, druk bezig zijn plekje te veroveren binnen de scène. In relatief korte periode is hij hierin glansrijk geslaagd en behoort hij tot de gevestigde namen. Op zijn CV prijken optredens op feesten als Defqon.1 Festival, Dominator, Nature One en Thunderdome en dus kunnen we stellen dat hij iemand is om rekening mee te houden. Ook beschikt de 24 jarige dokter over een eigen platenlabel, [label=273]{element is niet toegankelijk} genaamd. Wat valt er nog meer te wensen in deze voorspoedige lopende carrière? Nou, één van zijn wensen was in ieder geval nog het uitbrengen van een eigen cd. Ook dat is nu gebeurd en daarmee voegt hij alweer een hoofdstuk toe aan zijn palmares. ‘Jump up the volume - Mixed by Dr. Rude’ ligt sinds afgelopen vrijdag in de winkels!

De dokter opent zijn mix vrij rustig en vrolijk, hij heeft duidelijk voor de opbouwende weg gekozen. Één van de platen die voorbij komt is zijn eigen ‘Voodoo beats’, een echte ‘feel-good plaat’ met een relaxte melodie en welke uitgebracht wordt op [label=273]{element is niet toegankelijk} 005. Met ‘Direct dizko’ horen we een oude en swingende klapper terug, verrijkt met wat scratchwerk van Dr. Rude zelf. Ook horen we de eerste tek-invloeden terug, zoals bij ‘Mr. Noba - Panik’. Een sterk stuk op de cd is nummer negen tot en met elf; de pakkende en opzwepende melodie van ‘Jump Killer - Remember’, de fijne schurende geluiden van ‘Playboyz - Check one’, waarbij de geslaagde Ruthless & Vorwerk remix van ‘Face down ass up’ lekker ingemixed wordt.

Echter met de lekkere tracks is het hiermee nog lang niet gedaan. De Dr. Rude versie van ‘Chicago Zone - Private projection’ is een remix die staat als een huis en ook ‘Hype my dick’ van The Nasty Trio (Coone, Playboyz & DP) is een plaat van formaat. Even later volgt het vrij stevige ‘Play’ van Norman & Bass-D, de sfeervolle DJ Tony remix van ‘A step too far’ en de lekkere vage en schurende Q-ic remix van ‘Polycarpus - Fuck you’. Ook hier horen we weer het gescratch van Dr. Rude en dat geeft toch net even wat extra’s aan de mix, leuk gedaan. Na bijdrages van een aantal grote namen uit de jumpscene (Vorwerk, Chicago Zone, Q-ic), naderen we het laatste deel van de mix, waarbij Dr. Rude zelf nog twee keer van zich laat horen. Allereerst met ‘Pump it up’, een track die lekker funky begint en vervolgens flink doorknalt. Even later gevolgd door zijn meest recente release op [label=273]{element is niet toegankelijk}, ‘Jumping electronics’. Nummers die absoluut nog een eervolle vermelding verdienen zijn onder andere de knaller van formaat ‘Movimento’ en het geweldige ‘African chant’ van Q-ic. Afsluiter is de flink beukende ‘The fusion of sound’ van de Donkey Rollers.

Met ‘Jump up the volume’ levert Dr. Rude een prima visitekaartje af, een eerste (mix)cd die er absoluut wezen mag. Allereerst is daar een prima platenkeus, waarbij genoeg variatie in de tracks te vinden is. Melodieuze tracks, het betere tek-werk of een aantal flink stevige klappers, het is er allemaal op terug te vinden. Het mixwerk is ook prima in orde en heeft een cd opgeleverd die soepeltjes wegluistert. Bovendien is het mixwerk live opgenomen, de cd is dus niet eindeloos in de studio aangepast. Ook heeft de dokter hier en daar wat trucjes en scratchwerk toegepast, wat de mix levendiger maakt en meer als een set op een feest aandoet. Enkele uitzonderingen daargelaten, zijn de meeste mix-cd’s gemixed met de computer en bewerkt in de studio (wat natuurlijk ook zo weer zijn positieve punten heeft), wat dat betreft scoort deze cd toch ook een extra puntje wat betreft originaliteit. Kortom, een cd die de jumpliefhebber zonder twijfel aan kan schaffen. Voor de prijs (€12,99 op bol.com) hoef je het in ieder geval ook niet te laten.

Score: 88/100


www.dr-rude.com
www.universalmusic.nl

Tracklist

  1. Dr. Rude vs MC Renegade – Jump up the volume intro
  2. Mory Klein – Kick tha bass
  3. Candyman – Rock the place
  4. Dr. Rude – Voodoo beats
  5. SO Project – Direkt dizko
  6. Mr. Noba – Panik
  7. Ixxel – Drop that beat
  8. Q-ic – All night (Ronald V remix)
  9. Jump Killer – Remember
  10. The Playboyz – Check one
  11. DJ Isaac – Face down, ass up (Ruthless & Vorwerk remix)
  12. Chicago Zone – Private projection (Dr. Rude remix)
  13. Nasty Trio – Hype my dick
  14. Mark with a K – Distorded
  15. Cherry Moon Trax – Acid dreams (Playboyz remix)
  16. Fog System – Go back to
  17. D-Noizer – Once again (Looney Tunez remix)
  18. Norman & Bass- D – Play
  19. Refresh – A step too far (DJ Tony remix)
  20. Polycarpus – Fuck you (Q-ic Remix)
  21. Vorwerk – Nightmares (Noise Provider remix)
  22. Mark V & Poogie Bear – Drop the funk
  23. Chicago Zone – In the place
  24. Q-ic – Desire (Mark with a K remix)
  25. Dr. Rude – Pump it up
  26. Electrostan – Flashback (Chicago Zone remix)
  27. Gee & Dee – Funk off
  28. DJ Basik – Basik principles
  29. DJ Massiv vs Steve Dexter – Flashblack
  30. DJ Ruthless & GJ Warez – Movimento (Jack & The Ripper – Whores in this house (acapella))
  31. Q-ic – African chant (Chicago Zone remix)
  32. Da Hustler – Keep on jumpin
  33. Dr. Rude meets Lobotomy Inc. – Jumpin’ electronics (dutch version)
  34. DJ Greg c – Let’s try again
  35. Donkeyrollers – Fusion of sound

81 opmerkingen

Waarschuw beheerder
zie hier wel een hele lijst met flink wat oude nr's staan...
 
Waarschuw beheerder
Heb hem nog niet geluisterd maar staan zeker echt wel goeie nummers tussen! (Y)

:respect:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
echte harde jump vind ik nog wel vet...zie hier geen deksel en haider op staan...dus wie weet luister ik m nog wel...in elk geval beter dat er alleem ouden op staan...
Waarschuw beheerder
Wat een fantastische CD... Heerlijk genieten!!! :respect:
Waarschuw beheerder
Damn, 35 tracks in the live mix! Ziet er erg goed uit, zeker die treklijst (retro/classics vs. nieuw) is om van te smullen. Ben blij dat ik binnenkort ook van deze cd kan genieten (hopelijk).

Het lijkt er iig sterk op dat Dr. Rude zijn naam definitief gaat vestigen tussen de grote namen der Jump. (y)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Vage Nico op zondag 15 juli 2007 om 23:41:
Het lijkt er iig sterk op dat Dr. Rude zijn naam definitief gaat vestigen tussen de grote namen der Jump.


En terecht! :yes:
Tracklist: :kwijl:
Waarschuw beheerder
Ziet er wel ok uit, ff luistereng bij de frs morgen.
 
Waarschuw beheerder
donateur
zeker ff checke
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Vage Nico op zondag 15 juli 2007 om 23:41:
Ben blij dat ik binnenkort ook van deze cd kan genieten (hopelijk).


hint hint ;)
Waarschuw beheerder
donateur
jumpeng
Waarschuw beheerder
Lekker cdtje dit luistert lekker weg..
Artiest {SHOWLIST artist 37318, 39045}
Waarschuw beheerder
keep it up rudi

peace up !
 
Waarschuw beheerder
donateur
(Y)
 
Waarschuw beheerder
nice rudeyyyyy :D (Y)
 
Waarschuw beheerder
Vijf jaar geleden leerde ik je kennen. Je was toen al bezig met draaien en had op een paar kleine feestjes gestaan, maar grote boekingen waren er nog niet geweest. Je oefende dagelijks minstens twee uur en samen gingen we alle platenbeursen door het hele land af. Toen mocht je een keer op qlubtempo draaien in de Hemkade, tnx to Paul die gelukkig hoorde dat jij het wel kon.
Vervolgens ging het hard, Defqon talent gewonnen, mee met het Dreamteam on tour en uiteindelijk een contract bij art of dance.

Soms zag je het even niet meer zitten, maar gelukkig ben je altijd door blijven zetten. En kijk nu, je eerste echte eigen cd. Ik ben zo verschrikkelijk trots op je. Het is tegenwoordig moeilijk om door te breken, maar jij hebt het geheel op eigen kracht voor elkaar gekregen. Blijf zo doorgaan, kijk wat je tot nu toe al bereikt hebt! :D

En stop nou maar s ff die cd in mn brievenbus ;)


Dikke (K)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Waarom staat er hier geen review van Jumpstylerz in the mix van Lethal MG, die verdient pas aandacht.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van LauroMaxim op maandag 16 juli 2007 om 10:57:
Waarom staat er hier geen review van Jumpstylerz in the mix van Lethal MG, die verdient pas aandacht.


Wees blij met wat er wel onder de aandacht gebracht wordt, deze cd verdiend dat net zo goed :jaja:

Overigens verschijnt LMG ook nog op de site (Y)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op maandag 16 juli 2007 om 10:53:
Vijf jaar geleden leerde ik je kennen. Je was toen al bezig met draaien en had op een paar kleine feestjes gestaan, maar grote boekingen waren er nog niet geweest. Je oefende dagelijks minstens twee uur en samen gingen we alle platenbeursen door het hele land af. Toen mocht je een keer op qlubtempo draaien in de Hemkade, tnx to Paul die gelukkig hoorde dat jij het wel kon.
Vervolgens ging het hard, Defqon talent gewonnen, mee met het Dreamteam on tour en uiteindelijk een contract bij art of dance.

Soms zag je het even niet meer zitten, maar gelukkig ben je altijd door blijven zetten. En kijk nu, je eerste echte eigen cd. Ik ben zo verschrikkelijk trots op je. Het is tegenwoordig moeilijk om door te breken, maar jij hebt het geheel op eigen kracht voor elkaar gekregen. Blijf zo doorgaan, kijk wat je tot nu toe al bereikt hebt!


(L)
Waarschuw beheerder
Heb 'm net besteld, n.a.v. deze recensie!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op maandag 16 juli 2007 om 10:53:
En stop nou maar s ff die cd in mn brievenbus


:yes: 8)

Roedi kerel..dit is een heerlijk cd-tje die lang in de cd speler blijft zitten voor onderweg naar een heerlijk avondje.
Goed bezig kerel. :flower:


Uitspraak van Bobje op maandag 16 juli 2007 om 11:39:
Heb 'm net besteld, n.a.v. deze recensie!


Complimentje idd voor de recensie! (y)
Waarschuw beheerder
Prima recensie en zo te zien/lezen een erg vette CD. Jump zoals jump bedoeld is. (Y).
 
Waarschuw beheerder
Eindelijk weer een ECHTE jump CD!! :D super!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Bobje op maandag 16 juli 2007 om 11:39:
Heb 'm net besteld, n.a.v. deze recensie!


Leuk om te horen!
Hoop dat de cd je niet teleursteld dan ;) (maar zal ie ook niet doen)

Uitspraak van J-Bo's event support op maandag 16 juli 2007 om 11:50:
Complimentje idd voor de recensie!


Uitspraak van verwijderd op maandag 16 juli 2007 om 11:57:
Prima recensie


Thanks! :)
Artiest {SHOWLIST artist 13109, 55359, 47652}
Waarschuw beheerder
donateur
Go Rude, Go Rude, Go Rude :woep:

Goeie recensie idd :yes:
Artiest {SHOWLIST artist 57717, 16770}
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 16 juli 2007 om 11:57:
Prima recensie


(y)

Uitspraak van Vage Nico op zondag 15 juli 2007 om 23:41:
Het lijkt er iig sterk op dat Dr. Rude zijn naam definitief gaat vestigen tussen de grote namen der Jump


:yes:

klinkt trouwens als mixen met drie deks.. vette shit! ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 16 juli 2007 om 10:53:
Vijf jaar geleden leerde ik je kennen. Je was toen al bezig met draaien en had op een paar kleine feestjes gestaan, maar grote boekingen waren er nog niet geweest. Je oefende dagelijks minstens twee uur en samen gingen we alle platenbeursen door het hele land af. Toen mocht je een keer op qlubtempo draaien in de Hemkade, tnx to Paul die gelukkig hoorde dat jij het wel kon.
Vervolgens ging het hard, Defqon talent gewonnen, mee met het Dreamteam on tour en uiteindelijk een contract bij art of dance.

Soms zag je het even niet meer zitten, maar gelukkig ben je altijd door blijven zetten. En kijk nu, je eerste echte eigen cd. Ik ben zo verschrikkelijk trots op je. Het is tegenwoordig moeilijk om door te breken, maar jij hebt het geheel op eigen kracht voor elkaar gekregen. Blijf zo doorgaan, kijk wat je tot nu toe al bereikt hebt!

En stop nou maar s ff die cd in mn brievenbus


Dikke laatste aanpassing 16 juli 2007 10:54


wat een lieve tekst Sophie :)
Waarschuw beheerder
Gefeliciteerd, Rudi! Positieve recensie voor je eerste CD en je carrière gaat als een speer. Wat wil je nog meer!
Werkzaam bij Partyflock
Waarschuw beheerder
gaat.. meeste nummers staan al op eerder uitgekomen compilaties.
Waarschuw beheerder
35. Donkeyrollers – Fusion of sound


ben deze onderhand wel zat, zowat op elke cd te horen
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 16 juli 2007 om 14:01:
wat een lieve tekst Sophie


Ik kan ook wel lief zijn hoor! ;)

Het is voor mij ook wel speciaal dit, na al die jaren, ben zo trots!

:D
Waarschuw beheerder
Heb hem net geluisterd en vond het maar niks.:no:
 
Werkzaam bij Be Yourself
Artiest {SHOWLIST artist 2128, 4680, 8252, 34748}
Waarschuw beheerder
Ben niet echt van de jump maar vond dit wel een lekker cdtje om weg te luisteren! coole dj mix! (Y)
 
Waarschuw beheerder
heb hem thuis
alleen nog geen tijd gehad om te luisteren

plus punt van deze 13 in een dozijn(jump) cd is het vele aantal nummers erop (35)!!
want de jump ceedees vallen als rijpe appels uit de boom.
Waarschuw beheerder
donateur
nieuwsgierig...
 
Artiest Storage
Waarschuw beheerder
donateur
ik denk dat ik m toch wel ga aanschaffen, leuk voor in de auto denk ik :D


Dr. Rude altijd goed bezig! (y)
Waarschuw beheerder
Beetje jammer dat Dr. Rude zich steeds meer op jump richt.(N) Beter oldschool
 
Waarschuw beheerder
Beetje jammer dat Dr. Rude zich steeds meer op jump richt. Beter oldschool


levert geld op he op t moment ;) maja beter dit dan n jekyll & hyde compilatie :P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van riise op maandag 16 juli 2007 om 18:49:
Beetje jammer dat Dr. Rude zich steeds meer op jump richt. Beter oldschool


Leuk man, elke week dezelfde platen draaien...

En wat als je nou gewoon lekker alles blijft draaien en die shit gewoon met elkaar combineert. Enne afwisseling doet deugt.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Vage Nico op maandag 16 juli 2007 om 21:17:
Leuk man, elke week dezelfde platen draaien...

En wat als je nou gewoon lekker alles blijft draaien en die shit gewoon met elkaar combineert. Enne afwisseling doet deugt.


Inderdaad, het is leuker om beiden te draaien. Bij oldschool/early ligt zijn hart ook zeker wel, maar daar zit geen toekomst in. Al helemaal niet als je ook gaat produceren, waar hij zich ook steeds meer op toelegd :)
Waarschuw beheerder
hij draait ook alles toch? jump,oldskool,early... dus wat is nou je probleem?? hij doet het tenminste:D
Waarschuw beheerder
Tnminste niet van die commercieële meuk (Y)
Waarschuw beheerder
ik lees hier gewoon weer eens positief nieuws over jump inplaats van negatief:D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 16 juli 2007 om 15:36:
Ik kan ook wel lief zijn hoor! ;)


Af en toe :[
:lol:




Rudi, gefeliciteerd pik (Y)
 
Waarschuw beheerder
Puik stukkie werk rudi (y)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Vage Nico op maandag 16 juli 2007 om 21:17:
En wat als je nou gewoon lekker alles blijft draaien en die shit gewoon met elkaar combineert. Enne afwisseling doet deugt


Precies (Y)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
:kwijl:

Uitspraak van ((Gideon)) op dinsdag 17 juli 2007 om 00:43:
ik lees hier gewoon weer eens positief nieuws over jump inplaats van negatief :D


Omdat Rude geen commerciele rommel draait :respect:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van :woep:Swift:woep: op zondag 15 juli 2007 om 21:51:
zie hier wel een hele lijst met flink wat oude nr's staan...


Dat is voor mij juist het positieve er aan.. Paar leuke classics, maar ook een aantal veel mindere.. Maar voor een Jump cd helemaal zo slecht nog niet, als ik het vergelijk met Explosive Car Tuning en andere rotzooi..

Uitspraak van Vage Nico op maandag 16 juli 2007 om 21:17:
Leuk man, elke week dezelfde platen draaien...


Dat is het jammere dat de meeste oldschool/early hardcore dj's allemaal dezelfde ouwe hits draaien.. Er is zo veel keus, hoeft dus niet op te gaan dat elke week dezelfde platen.. Veel Jump DJ's draaien ook allemaal dezelfde platen (en dan noem ik nog niet eens het feit dat het allemaal veel op elkaar lijkt tegenwoordig)

Maar die Dr. Rude komt toch wel boven de gemiddelde DJ uit, zeker omdat hij gevarieerd draait, dat zie ik graag (y0
Werkzaam bij HouseNation
Artiest Yoda
Waarschuw beheerder
Helemaal top Rudi!!!

Gefeliciteerd man! Je verdient het!
laatste aanpassing
Artiest Tivano
Waarschuw beheerder
dees is top werk , 3 decks mixed , echt vette shizzle
Waarschuw beheerder
zoals zn set op defqon 1 2005. dat vind ik toch echt wel een meestersetje hoor. samen met mc villian. jump en early rave.... geweldig!!
Waarschuw beheerder
Deze cd is echt wel ok,jump en tek zoals het moet(y)
Artiest {SHOWLIST artist 53030, 101755, 39843}
Waarschuw beheerder
Heb m nog niet beluisterd, maar de tracklist is al super! (Y)
Waarschuw beheerder
ziet er stukke beter uit dan tmf jump ben laatste tijd niet zo fan meer van maar ga m denk tog ff checke dankzij super recencie(Y)(Y)
Waarschuw beheerder
Ik mis wel jump held Patrick Jumpen hoor! ;)

Nee, zonder dolle, dikke CD!
 
Waarschuw beheerder
Volgens mij is dit de eerste cd sinds lange tijden waar geen JECKYLL&HYDE op staan zeg! Wel ouwe troep!

En wat doet dit erop? 35. Donkeyrollers – Fusion of sound
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 17 juli 2007 om 15:21:
Omdat Rude geen commerciele rommel draait


Daar steek ik me duim voor omhoog! (Y) :respect:
Waarschuw beheerder
lkkre cd(y)
laatste aanpassing door een beheerder
Waarschuw beheerder
Leuk om te lezen al die positieve dingen :)

Heb alleen hele kleine stukjes gehoord maar klonk wel goed!!!

En zo te lezen is de rest niet anders ;)

Hoop de rest snel te horen Rudi... :p

Liefs (k)
Waarschuw beheerder
Vette cd (y)

Strak gemixed (maar dat zijn we van 'm gewend ;) )

Knalt errug lekker in de auto :D
 
Waarschuw beheerder
Jump niet mijn muziek

maar voor ander mens misgien wel

latersss
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Gefeliciteerd Rudi!! Tracklist is al super!! Ben benieuwd :D
X Mandy
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
hey lekker !! eindelijk weer pure muziek en geen commerciele bullcrap !!
mooie cd voor de liefhebbers, kopen kopen kopen :):D
 
Waarschuw beheerder
donateur
precies dit is teminste een echte cd! heb m net gekocht hij is zeker de moeite waard! hij klapt lekker op de woofer gehehe
Artiest {SHOWLIST artist 69852, 57208}
Waarschuw beheerder
Rude kick ass :)

Weg met die computer mixies :devil:
Waarschuw beheerder
goeie miks...lekker cdtje
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Dubbelfrisss op vrijdag 27 juli 2007 om 17:23:
Lekker CDtje


Lekker jumpen in je Snoekie :9
Waarschuw beheerder
lekker ceedeetjuh hoor(Y)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ben niet meer zo heel erg into jump maar moet zeggen dat t best een grappige cd is, veel oude plaatjes... haalt nog wat herinneringen naar boven :)
Waarschuw beheerder
Leuke Cd, Jove JUMP
 
Waarschuw beheerder
donateur
waarom staat deze cd nog niet op discogs?

ken m dr niet vinden.... :/

moet m nog wel ff gaan halen, recencie vraagt erom (y)