Tiësto - In Search of Sunrise 5
anoniem gepubliceerd op , waardering: 88/100

| Feest | In search of sunrise 5 |
| Organisatie | Black Hole Recordings ![]() |
| Artiest | Tiësto ![]() |
| Label | Black Hole Recordings |
Genre: progressive trance, trance
trance
trance
Trancegrootheid Tiësto heeft de hand gelegd aan een nieuwe ‘In search of sunrise’, welke vanaf nu in de winkels te verkrijgen is.
Intro
Trancegrootheid Tiësto heeft de hand gelegd aan een nieuwe ‘In search of sunrise’, welke vanaf nu in de winkels te verkrijgen is. Het vijfde deel uit de serie luistert naar de naam ‘Los Angeles’. De ‘city of angels’ is de plek waar hij momenteel veel tijd spendeert; hij pakt hier zijn rust, maar werkt er ook aan nieuwe tracks in samenwerking met producer Brian Transeau, oftewel BT. Maar bovenal is Los Angeles het de stad waar hij de deze nieuwste ‘In search of sunrise’ gemixed heeft. De cd is tijdens de Miami Winter Music Conference in beperkte oplage uitgebracht, waarna Tiësto naar Azië is vertrokken om daar de cd te promoten. In dit kader zal hij ook Nederland aan doen en wel op 3 juni in de Amsterdamse Heineken Music Hall.
CD1
‘In search of sunrise’ doet je altijd denken aan relaxte, zomerse muziek. In die stijl opent de cd dan ook. De aanspoelende golven, de mooie galmende geluiden, heerlijk! De opener loopt geruisloos door in track twee, alwaar we de eerste, pakkende, vocals tegenkomen. Ook iets wat wel een beetje bij de serie hoort. Met deze track tonen de mannen van Mark Norman aan dat ze behalve hardtrance ook goed in staat zijn een wat rustigere, warmere track te kunnen produceren. De overgang naar track drie ‘Empty streets’ is helaas niet helemaal lekker. De beat loopt wel gelijk, maar toonsoorten zijn wel erg verschillend, waardoor het niet zo mooi klinkt. Kijken we alleen naar de gekozen platen, dan is de keus wel weer uitmuntend, want ook ‘Empty streets’ mag er zeer zeker wezen. De track swingt wat meer en maakt wederom gebruik van lekker in het gehoor liggende vrouwelijke vocals. Met de platenkeus is absoluut niks mis en het begin van de cd geeft de luisteraar het echte ‘ISOS-gevoel’. De Gothek D.C. remix van Electro-Prompt’s ‘Beside me’ is niet echt een tranceplaat, maar ligt wel lekker in het gehoor. De mannelijk stem doet me een beetje denken aan de zanger Sting. Overigens heeft hij deze plaat van iemand gekregen in een platenzaak op Ibiza, leuk hoe je zo per toeval een plaat kunt ontdekken. Iets verder op de cd komen we twee tracks van Matthew Dekay tegen. Allereerst zijn remix van ‘Everything matters’, welke een lekkere bassline kent en het mede daardoor goed doet op de dansvloer. ‘Let the game begin’ heeft Matthew Dekay speciaal voor deze ‘In search of sunrise’ geproduceerd en is dus een splinternieuwe track. ‘Your loving arms’ van Karen Overton is een remix van een nummer van Bilie Ray Martin, maar wel een juweeltje. De heerlijke, warme vocals deden Tiësto besluiten deze track te gebruiken. Tot nu toe zijn de tracks wat meer ‘progressive-achtig’, echter ‘Let me be’ kent meer trance invloeden (strings en synths). Dat Tijs Verwest graag vrouwelijke vocals gebruikt is bekend en klaarblijkelijk heeft hij op dat gebied een nieuwe favoriet. Over ‘People will go’ (track elf) van JES zegt hij namelijk het volgende: ‘JES is een geweldige zangeres, wat ze ook zingt, ik ben verkocht!’. We naderen het eind van de cd, die met ‘Arise’ (in een exclusieve remix van Hammer & Funabashi, die nooit gereleased zal worden), maar vooral met ‘Little bird’ van Cass lekker opzwepend en energiek afgesloten wordt.
CD2
Ook de tweede cd opent heel rustig en relaxed met ‘LAX’ van Pink Elephant. Echter met ‘Something is wrong’ van de Russische Alex Stealthy gaat het tempo wat omhoog, lekkere drive heeft dit nummer. Track drie is geproduceerd door Shah en Laruso en is een lekker swingende trancer geworden. De melodie, de fluit en de trommeltjes geven het nummer een zomers, Latijns-Amerikaans karakter, lekker! De volgende track is afkomstig van Progression, twee Nederlandse producers die we ook op deel vier van ‘In search of sunrise’ tegenkwamen. Zij leveren een origineel en lekker in het gehoorliggend nummer af. De melodie van ‘Green astronauts’ is simpel en hypnotiserend, maar gaat daardoor op een gegeven moment wel wat vervelen. Nee, dan is de daaropvolgende Luke Chable remix van ‘These days’ een stuk enerverender. Ook dit nummer kent een lekkere drive en een pakkende melodie, moeilijk om op stil te blijven zitten! Hierna volgt Estuera met ‘Tales from the south’ (Jonas Steur’s revision flow), welke er een beetje onbeholpen in komt vallen. Met de track zelf is echter niks mis, ook al duurt hij bijna negen minuten! Het origineel van dit nummer is een grote hit geweest en speciaal voor de nieuwe ‘In search of sunrise’ heeft Jonas Steur van zijn nummer een remix gemaakt. Geeft toch aan hoe geliefd Tiësto is onder zijn collega’s en hoe graag zij hun naam aan een cd als deze willen verbinden, want na Matthew Dekay is Jonas Steur al de tweede bekende producer die speciaal voor de nieuwe ‘In search of sunrise’ een track gemaakt heeft. ‘Irony’ van Özgür Can klinkt lekker relaxed en warm, maar tegelijkertijd ook een beetje vlak en eentonig, een twijfelgevalletje. Gelukkig weet Jonas Steur wel te overtuigen, die met ‘Second turn’ wederom een track voor zijn rekening neemt. Dit nummer is lekker swingend en opzwepend. We naderen het eind van de cd en komen aan bij twee tracks waar een verhaal achter zit. Track elf bijvoorbeeld, Jaytech - Genesis (Jimbo’s Afterburner mix), kreeg Tiësto pas een uur voordat hij begon aan het mixen van ‘In search of sunrise 5’ in handen. Zo zie je maar hoe toevallig een plaat op een cd kan belanden. En aan ‘Helsinki scorchin’ bewaard Tijs zelf goede herinneringen. Deze plaat draaide hij namelijk ook tijdens zijn set in de Heineken Music Hall afgelopen december en brengt bij hem het goede gevoel dat hij daar had weer naar boven. De laatste track is ‘Don’t forget me’ van de mannen van Way Out West. Het origineel is een favoriet van Tiësto, maar hij kon de plaat nooit gebruiken omdat het wat aan de trage kant voor hem was. Vandaar dat hij ook erg blij was toen hij deze remix tegen kwam en hij de plaat zodoende ook in één van zijn eigen mixes kon gebruiken en hiermee dit deel van ‘In search of sunrise’ waardig kon afsluiten.
Outro
De eerste drie delen uit de serie waren van uitmuntende kwaliteit, het vierde deel was zeker niet slecht, maar was toch iets minder. Met ‘In search of sunrise 5’ heeft Tiësto de weg naar boven weer ingeslagen. Heerlijke platen vullen de cd en geven het een relaxed en zomers tintje, iets wat je ook verwacht bij de reeks. Ook horen we weer veel vocals terug op het album, iets waar Tiësto altijd graag gebruik van maakt. Het enige, kleine, minpuntje is het mixwerk, dat op sommige momenten wel voor verbetering vatbaar is. Toch vraag ik me af of het grote publiek dit zal opmerken, ik denk het niet eigenlijk. Al met al is de cd zéér de moeite waard en levert het kwaliteit die je mag verwachten van een ‘In search of sunrise’ cd.
Score: 88/100
www.tiesto.com
www.blackholerecordings.com
Trancegrootheid Tiësto heeft de hand gelegd aan een nieuwe ‘In search of sunrise’, welke vanaf nu in de winkels te verkrijgen is. Het vijfde deel uit de serie luistert naar de naam ‘Los Angeles’. De ‘city of angels’ is de plek waar hij momenteel veel tijd spendeert; hij pakt hier zijn rust, maar werkt er ook aan nieuwe tracks in samenwerking met producer Brian Transeau, oftewel BT. Maar bovenal is Los Angeles het de stad waar hij de deze nieuwste ‘In search of sunrise’ gemixed heeft. De cd is tijdens de Miami Winter Music Conference in beperkte oplage uitgebracht, waarna Tiësto naar Azië is vertrokken om daar de cd te promoten. In dit kader zal hij ook Nederland aan doen en wel op 3 juni in de Amsterdamse Heineken Music Hall.
CD1
‘In search of sunrise’ doet je altijd denken aan relaxte, zomerse muziek. In die stijl opent de cd dan ook. De aanspoelende golven, de mooie galmende geluiden, heerlijk! De opener loopt geruisloos door in track twee, alwaar we de eerste, pakkende, vocals tegenkomen. Ook iets wat wel een beetje bij de serie hoort. Met deze track tonen de mannen van Mark Norman aan dat ze behalve hardtrance ook goed in staat zijn een wat rustigere, warmere track te kunnen produceren. De overgang naar track drie ‘Empty streets’ is helaas niet helemaal lekker. De beat loopt wel gelijk, maar toonsoorten zijn wel erg verschillend, waardoor het niet zo mooi klinkt. Kijken we alleen naar de gekozen platen, dan is de keus wel weer uitmuntend, want ook ‘Empty streets’ mag er zeer zeker wezen. De track swingt wat meer en maakt wederom gebruik van lekker in het gehoor liggende vrouwelijke vocals. Met de platenkeus is absoluut niks mis en het begin van de cd geeft de luisteraar het echte ‘ISOS-gevoel’. De Gothek D.C. remix van Electro-Prompt’s ‘Beside me’ is niet echt een tranceplaat, maar ligt wel lekker in het gehoor. De mannelijk stem doet me een beetje denken aan de zanger Sting. Overigens heeft hij deze plaat van iemand gekregen in een platenzaak op Ibiza, leuk hoe je zo per toeval een plaat kunt ontdekken. Iets verder op de cd komen we twee tracks van Matthew Dekay tegen. Allereerst zijn remix van ‘Everything matters’, welke een lekkere bassline kent en het mede daardoor goed doet op de dansvloer. ‘Let the game begin’ heeft Matthew Dekay speciaal voor deze ‘In search of sunrise’ geproduceerd en is dus een splinternieuwe track. ‘Your loving arms’ van Karen Overton is een remix van een nummer van Bilie Ray Martin, maar wel een juweeltje. De heerlijke, warme vocals deden Tiësto besluiten deze track te gebruiken. Tot nu toe zijn de tracks wat meer ‘progressive-achtig’, echter ‘Let me be’ kent meer trance invloeden (strings en synths). Dat Tijs Verwest graag vrouwelijke vocals gebruikt is bekend en klaarblijkelijk heeft hij op dat gebied een nieuwe favoriet. Over ‘People will go’ (track elf) van JES zegt hij namelijk het volgende: ‘JES is een geweldige zangeres, wat ze ook zingt, ik ben verkocht!’. We naderen het eind van de cd, die met ‘Arise’ (in een exclusieve remix van Hammer & Funabashi, die nooit gereleased zal worden), maar vooral met ‘Little bird’ van Cass lekker opzwepend en energiek afgesloten wordt.
CD2
Ook de tweede cd opent heel rustig en relaxed met ‘LAX’ van Pink Elephant. Echter met ‘Something is wrong’ van de Russische Alex Stealthy gaat het tempo wat omhoog, lekkere drive heeft dit nummer. Track drie is geproduceerd door Shah en Laruso en is een lekker swingende trancer geworden. De melodie, de fluit en de trommeltjes geven het nummer een zomers, Latijns-Amerikaans karakter, lekker! De volgende track is afkomstig van Progression, twee Nederlandse producers die we ook op deel vier van ‘In search of sunrise’ tegenkwamen. Zij leveren een origineel en lekker in het gehoorliggend nummer af. De melodie van ‘Green astronauts’ is simpel en hypnotiserend, maar gaat daardoor op een gegeven moment wel wat vervelen. Nee, dan is de daaropvolgende Luke Chable remix van ‘These days’ een stuk enerverender. Ook dit nummer kent een lekkere drive en een pakkende melodie, moeilijk om op stil te blijven zitten! Hierna volgt Estuera met ‘Tales from the south’ (Jonas Steur’s revision flow), welke er een beetje onbeholpen in komt vallen. Met de track zelf is echter niks mis, ook al duurt hij bijna negen minuten! Het origineel van dit nummer is een grote hit geweest en speciaal voor de nieuwe ‘In search of sunrise’ heeft Jonas Steur van zijn nummer een remix gemaakt. Geeft toch aan hoe geliefd Tiësto is onder zijn collega’s en hoe graag zij hun naam aan een cd als deze willen verbinden, want na Matthew Dekay is Jonas Steur al de tweede bekende producer die speciaal voor de nieuwe ‘In search of sunrise’ een track gemaakt heeft. ‘Irony’ van Özgür Can klinkt lekker relaxed en warm, maar tegelijkertijd ook een beetje vlak en eentonig, een twijfelgevalletje. Gelukkig weet Jonas Steur wel te overtuigen, die met ‘Second turn’ wederom een track voor zijn rekening neemt. Dit nummer is lekker swingend en opzwepend. We naderen het eind van de cd en komen aan bij twee tracks waar een verhaal achter zit. Track elf bijvoorbeeld, Jaytech - Genesis (Jimbo’s Afterburner mix), kreeg Tiësto pas een uur voordat hij begon aan het mixen van ‘In search of sunrise 5’ in handen. Zo zie je maar hoe toevallig een plaat op een cd kan belanden. En aan ‘Helsinki scorchin’ bewaard Tijs zelf goede herinneringen. Deze plaat draaide hij namelijk ook tijdens zijn set in de Heineken Music Hall afgelopen december en brengt bij hem het goede gevoel dat hij daar had weer naar boven. De laatste track is ‘Don’t forget me’ van de mannen van Way Out West. Het origineel is een favoriet van Tiësto, maar hij kon de plaat nooit gebruiken omdat het wat aan de trage kant voor hem was. Vandaar dat hij ook erg blij was toen hij deze remix tegen kwam en hij de plaat zodoende ook in één van zijn eigen mixes kon gebruiken en hiermee dit deel van ‘In search of sunrise’ waardig kon afsluiten.
Outro
De eerste drie delen uit de serie waren van uitmuntende kwaliteit, het vierde deel was zeker niet slecht, maar was toch iets minder. Met ‘In search of sunrise 5’ heeft Tiësto de weg naar boven weer ingeslagen. Heerlijke platen vullen de cd en geven het een relaxed en zomers tintje, iets wat je ook verwacht bij de reeks. Ook horen we weer veel vocals terug op het album, iets waar Tiësto altijd graag gebruik van maakt. Het enige, kleine, minpuntje is het mixwerk, dat op sommige momenten wel voor verbetering vatbaar is. Toch vraag ik me af of het grote publiek dit zal opmerken, ik denk het niet eigenlijk. Al met al is de cd zéér de moeite waard en levert het kwaliteit die je mag verwachten van een ‘In search of sunrise’ cd.
Score: 88/100
www.tiesto.com
www.blackholerecordings.com
Tracklists
CD1
- Conil - Malibu Beach
- Mark Norman presents Celine - Colour My Eyes
- Late Night Alumni - Empty Streets
- Electro-Prompt - Beside Me (Gothek D.C. remix)
- Fonzerelli - Moonlight Party
- Leama & Moor - Everything Matters (Matthew Dekay remix)
- Matthew Dekay vs Proluctors - Let The Game Begin
- Karen Overton - Your Loving Arms (club mix)
- Parker & Hanson - Let Me Be (original extended)
- Kalafut & Fygle - Novocaine (Mark Otten remix)
- JES - People Will Go (Steve Forte Rio remix)
- Basic Perspective - Small Step On The Other Side
- Tom Cloud - Told You So
- A.M. - Arise (exclusive Hammer & Funabashi remix)
- Cass - Little Bird
CD2
- Pink Elephant - LAX
- Alex Stealthy - Something Is Wrong
- Shah & Larusso present Global Experience - Zanzibar
- Progression - Technophobia
- A Boy Called Joni - Green Astronauts
- Petter - These Days (Luke Chable's those days remix)
- Estuera - Tales From The South (Jonas Steur's revision flow)
- Ozgur Can - Irony
- Jonas Steur - Second Turn
- Smith & Pledger pres. Aspekt - Hi Jack
- Jaytech - Genesis (Jimbo's afterburner mix)
- Super8 + DJ Tab - Helsinki Scorchin'
- Way Out West - Don't Forget Me (Guy Ehmetores remix)
146 opmerkingen
En dat terwijl 'Your loving arms' nog wel één van je favo platen van het moment is..
Ja maar over 3 maanden ben ik die plaat kwijt. Helsinki Scorchin is een plaat die echt lang blijft hangen, Bij ISOS 4 was dat ook al een tendens, nee in tegenstelling tot de eerste 3 ISOS CD'S vallen de laatste twee toch vies tegen.
Nee deze CD hoort tot de tegenvallers van 2006 tot nu toe.
haha!! kan jou te vaak echt niet serieus meer nemen!! ongelooflijk!
Zeker. CD 1 redelijk lekker maar zit geen enkele plaat die lang blijft hangen.
CD 2 is gewoon oke, met Helsinki Scorchin als absolute klapper. Voor de rest allemaal standaard plaatjes.
En zelf niet eens een eigen Tiesto plaat of remix. Nee deze CD hoort tot de tegenvallers van 2006 tot nu toe.
Jammer.
Ik vind het ook een beetje jammer dat jij zo over dit mixalbum denkt. Dat de platen niet blijven hangen dat is persoonlijk, maar dat de platen keuze niet bijzonder orgineel is, is toch jammer. Als je gelezen hebt hoe hij aan deze platen is gekomen en als je ze vergelijkt met de keuze van andere dj's op dit moment, dan is het toch wel orgineel. Vergelijk het met Armin van Buuren, hij heeft zijn ASOT2006 uitgebracht. Al de platen die daarop staan ken ik al van de feesten die ik bezoek en de ASOT's die ik luister. Verder komen al die platen op dat mixalbum terug in sets van andere DJ's zoals: Menno de Jong, Paul van Dyk, etc. etc. En oh ja, als je misschien nog eens goed naar plaat wilt luisteren die wel blijft hangen, luister dan eens goed naar: JES - People Will Go (Steve Forte Rio remix).
Over CD2 wil ik niet met je in discussie gaan, omdat ik die zelf minder lekker vind dan CD1. Maar de reden daarvan zal wel zijn dat ik de ISOS serie heb gebombadeerd tot mijn summer chill serie.
Maar je laatste opmerking snap ik ook niet helemaal. Als Tiesto 2 plaatjes van zichzelf erop had gezet was de wereld te klein geweest. Er is nog een tijd geweest dat hij veel eigen producties draaide omdat hij zichzelf als een artiest zag. Het commentaar was toen niet van de lucht. Nu heeft hij geen een plaatje van zichzelf op dit mixalbum gezet en is het weer niet goed? Rare criticus ben jij.
Ik vind dat eerlijk gezegd geen vergelijking. Nyana heb ik helemaal grijs gedraaid hoor, maar dat gevoel was heel anders. CD1 was juist de sound uit de club en CD2 meer voor thuis of lekker in het zonnetje. Dat is bij ISOS net andersom. Ik vind ISOS ook veel persoonlijker, Tiësto durft de diepte in te duiken bij deze serie, kijk maar naar ISOS 2, en bij Nyana was dat veel minder. Bovendien vind ik CD2 wel goede hits hebben (vooral die intro Pink Elephant - LAX is echt bizar goed!!) maar CD1 is echt ISOS en dan is het tweede schijfje al snel overbodig!
Jij weet mijn gevoel samen te vatten
laatste aanpassing
Cdtje komt vandaag op de deurmat vallen, als het goed is.
Recensie vind ik overigens zeer matig
Iedere track wordt min of meer omschreven zoals in de mailing van tiesto staat en de kritieken op het mixwerk heb je waarschijnlijk ook uit een ander topic geknipt, want die heb ik al vaker voorbij zien komen.
Recensie vind ik overigens zeer matig
laatste aanpassing
isos 2 is nooit meer overtroffen cd 1 is ok! maar op cd 2 mis ik toch iets van de gebruikelijke zomerse laidback sfeer, die de andere cd's wel hadden!
donateur
Recensie vind ik overigens zeer matig Iedere track wordt min of meer omschreven zoals in de mailing van tiesto staat en de kritieken op het mixwerk heb je waarschijnlijk ook uit een ander topic geknipt, want die heb ik al vaker voorbij zien komen.
Zoals ik al gezegd heb, heb ik in inderdaad Tiesto zijn comments gebruikt, je bent toch ook wel stom als je deze achtergrondfeitjes van de man zelf niet gebruikt? Verder vind ik die paar zinnen van hem niet te vergelijken met deze hele recensie. Dit is een uitgebreid, goed lopend verhaal, waarin ik beschrijf wat ik tegenkom, aangevuld met zijn opmerkingen.
Moet je als je een recensie schrijft het wiel opnieuw uitvinden ofzo? Wat een bullshit. als je een recensie gaat schrijven doe je wat research, kijk je wat er verder of de cd geschreven wordt en tezamen met je eigen ervaringen met de cd, schrijf je daar een stuk over, zodat de lezers een goed beeld krijgen van hetgeen ze kunnen verwachten. Dat je die comments over het mixwerk eerder bent tegengekomen zou ook wel kunnen, ben natuurlijk niet de enige die het opvalt.
Ik vind het ook een beetje jammer dat jij zo over dit mixalbum denkt. Dat de platen niet blijven hangen dat is persoonlijk, maar dat de platen keuze niet bijzonder orgineel is, is toch jammer. Als je gelezen hebt hoe hij aan deze platen is gekomen en als je ze vergelijkt met de keuze van andere dj's op dit moment, dan is het toch wel orgineel. Vergelijk het met Armin van Buuren, hij heeft zijn ASOT2006 uitgebracht. Al de platen die daarop staan ken ik al van de feesten die ik bezoek en de ASOT's die ik luister. Verder komen al die platen op dat mixalbum terug in sets van andere DJ's zoals: Menno de Jong, Paul van Dyk, etc. etc. En oh ja, als je misschien nog eens goed naar plaat wilt luisteren die wel blijft hangen, luister dan eens goed naar: JES - People Will Go (Steve Forte Rio remix).
Over CD2 wil ik niet met je in discussie gaan, omdat ik die zelf minder lekker vind dan CD1. Maar de reden daarvan zal wel zijn dat ik de ISOS serie heb gebombadeerd tot mijn summer chill serie.
Maar je laatste opmerking snap ik ook niet helemaal. Als Tiesto 2 plaatjes van zichzelf erop had gezet was de wereld te klein geweest. Er is nog een tijd geweest dat hij veel eigen producties draaide omdat hij zichzelf als een artiest zag. Het commentaar was toen niet van de lucht. Nu heeft hij geen een plaatje van zichzelf op dit mixalbum gezet en is het weer niet goed? Rare criticus ben jij.
Hij spreekt zichzelf vaak tegen.
Hij spreekt zichzelf vaak tegen.
ja inderdaad daar kijken we niet meer van op he
Zeker. CD 1 redelijk lekker maar zit geen enkele plaat die lang blijft hangen.
Bij mij blijft Fonzerelli - Moonlight Party anders toch steeds hangen in mn hoofd!
Voor de rest allemaal standaard plaatjes.
en jij was nog wel zo te spreken of asot2006?
laatste aanpassing door een beheerder
Vind het echt een heerlijke cd
Ok, het is geen ISOS 3, maar zijn platenkeuze is echt geweldig. Ik lees veel dat er bij mensen geen nummers blijven hangen, maar Late Night Alumni - Empty Streets bijvoorbeeld, wat een superplaat. En zo staan er nog wel meerdere op. Verrassend dat hij een plaat als Electro-Prompt - Beside Me erop zet. Zeer goede keus! (evenals de keus voor relatief onbekendere tracks, maar dit zijn we van hem gewend)
Wat betreft JES heeft Tiesto gelijk, wat een stem! Heerlijke plaat, net zoals de vorige.
Al met al een top-cd. En dat dan een overgang niet lekker loopt, dat neem ik dan wel voor lief
Op naar 3 juni!
Tiesto
Wat betreft JES heeft Tiesto gelijk, wat een stem! Heerlijke plaat, net zoals de vorige.
Al met al een top-cd. En dat dan een overgang niet lekker loopt, dat neem ik dan wel voor lief
Tiesto




















