We waren al om 21.00 weggereden uit Weert omdat er nog een paar een kaartje moesten hebben die we ergens bij besteld hadden. Alles ging perfect!
We waren eens een keer op tijd vertrokken. we waren in 1 x goed gereden (applaus voor Ilse
En dat heb ik de hele avond kunnen doen. ze draaide echt super! Daarna kwamen de rest van mijn vrienden want die waren later aangereden en toen was het feest compleet!
Daarna Buzz Fuzz. ook toppie
Alleen toen kwam Franky Jones. toen heb ik bijna anderhalf uur stil gestaan want die bakte er niks van! Was zeker niet mijn favoriet! Toen kwam Darkraver natuurlijk en die draaide helemaal super! Vooral de eerste platen. echt te gek! Prophet. die draaide ook goed. alleen ik ben om half 7 naar de auto gegaan dus ik heb hem niet kunnen horen afsluiten wat ik wel heel erg jammer vond maar ik kon niet meer blijven staan van de pijn in mijn rug. Maar heb dus de mooie afsluiter Six miljon ways to die niet gehoord!
Nou. rond half 8 was iedereen bij de auto en konden we terug naar Weert rijden. het was de perfecte avond. maar zoals ik al zei. té perfect! Op de terug weg heeft een vriend van ons een ongeluk gehaf!
Auto totolos maar gelukkig hadden de mensen die erin zaten niks. waaronder mijn zusje! Het leek de perfecte avond. maar zo perfect kan een avondje voor ons gewoon niet zijn. Dus dat was een mindere afsluiter van het feest voor ons. maar ja. alles komt goed!
Ilse.
















