Partyflock
 

Verslag van Qountdown, 31 december 2011

door , gepubliceerd op
Het hele jaar hadden we al uitgekeken naar de laatste HMH-Editie van Qountdown, en vandaag was het dan eindelijk zover! De editie van vorig jaar nog vers in het geheugen kon er niet anders voor zorgen dat dit jaar weer net zo’n grote klapper zou gaan worden! Ik had voor mezelf al besloten om de hele avond lekker te vertoeven in de grote zaal, en de kleine zaal maar achterwege te laten, zodat ik in ieder geval niemand zou gaan kwijtraken!

Gezien de reistijden van het Openbaar Vervoer op Oudjaarsavond, waren we genoodzaakt om om 19:08 al de trein op ’s-Hertogenbosch Centraal te pakken, en dit was een aangename reis, de hele partybende uit omgeving Den Bosch was represent, en er werd met volle teugen gedronken, confetti geschoten, en alle ander dingen die god verboden heeft gedaan in de coupe! Deze zat natuurlijk helemaal ramvol, maar met een muziekske op de achtergrond ging dit helemaal goedkomen!

Eenmaal aangekomen op Amsterdam Bijlmer Arena, barstte letterlijk de trein los, en buiten was het ook al flink raak met het nodige vuurwerk, zoals ieder jaar bij de HMH, ook wij waren represent met de nodige rotjes, en kanonslagen. wat tot veel lachende taferelen leed!
Na een half uurtje in de rij te hebben gestaan waren we dan uiteindelijk binnen, en hadden we de kluisjes goed volgestopt, om vervolgens rustig de zaal in te lopen!

21:00 - 22:00: Jim Justice
We kwamen binnen bij Jim Justice, ik had natuurlijk nog nooit van de beste man gehoord, en deze jongen draaide ook niet echt mijn muziek, dus lekker een biertje gedronken, beetje gehuppeld, hem nog uitgelachen om zijn rare pistolenmove, en verder lekker bijgekletst met de hele groep, afwachten op de Q-dance Showcase!

22:00 - 00:00: D-Liciouz, Arkaine, Live: E-Force, Adaro.

Allereerst liet Q-dance zien waarom Q-dance een van de betere organisaties is van deze fessten, er werd er een heel vette show gepresenteerd op de schermen zoals ook gebeurde bij Qore 3.0. De grote led-schermen zorgde voor een mooi tafereel met een soort van radioshow op de achtergrond, waarmee dus ook de eerste echte artiest werd aangekondigd; D-liciouz.

Nog zo’n onbekende naam in de scene, waarvan de meeste vrijwel nooit van gehoord had. Maar hij opende met This is what we are en ook kan ik me Disco is the music nog herrineren!
Een leuke opener, met wat lekkere plaatjes die de avond prachtig opende! D-Liciouz is dus wel degelijk Qountdown waardig, en dat mag gezegd worden!

Na D-Liciouz maakte Arkaine zijn opwachting, Arkaine is een wat bekendere naam in de scene, met optredens op Q-Base en Defqon. 1 dit jaar, mag je wel zeggen dat dit geen onbekende meer is! Ik heb Fear no more gehoord, en ik kan me Nero – Promises (D-Block & S-Te-Fan remix) nog herrineren, alhoewel ik meer bezig was met het verzenden van de nieuwjaarsgroeten op dit moment!

Nadat ik alles verstuurd had, stond ineens E-Force voor mijn neus, ik kijk mijn maatje Peter aan en zeg tegen hem, ik had E-Force live toch wel als laatste verwacht, dus dit kan niet anders als een knaller worden! En jawel hoor, een regelrecht schot in de roos, wat klapte dit er even goed hard op!

Na E-Force live kwam dan toch Adaro, ik hoopte op Sorrow deze avond, en ik verwachtte natuurlijk dat deze man hem ging draaien, en jawel hoor! Wat een klapper, en wat een publiek dat echt volledig losging! Ook nog Hit you with that bang shit gehoord, dus dit ging aardig lekker!

00:00
Het hoogtepunt van de avond natuurlijk, waar ik hoopte op So High – Noisecontrollers, Winter – Zatox. Maar niets bleek minder waar, want het werd dan toch Brennan Heart & Wildstylez - Lose My Mind (Final Qountdown Edit)! Dit was voor mij dan weer een tegenvaller, maar ik kon niks anders doen dan me vermaken!

00:00 - 01:00: Zatox
Wat me vooral verbaasde was dat onze Italiaanse man opende met een House-nummer, wat ik dus totaal niet achter hem gezocht had, maar toch wel leuk vond om eens van hem te horen! Wat hij daarna vervolgde met Africa, wat ik toch een van zijn leukste nummers van dit afgelopen jaar vind, ondanks dat veel mensen het niks meer vinden, ging iedereen hier toch redelijk goed op los! Ook heb ik nog Shock your senses gehoord, en The Revolution als ik het niet mis heb! Zatox draaide trouwens een van de beste setjes van de avond!

01:00 - 02:00: Isaac
Ik was blij dat Isaac niet om 00:00uur gepland stond, omdat ik vind dat je het nieuwe jaar in moet gaan met een knalset, en dit verwacht ik niet van Isaac! Ik heb tijdens deze set dus ook wat muntjes gehaald, wat drinken gehaald, wat vriendjes gezocht, en natuurlijk om 01:00uur de VDKmeeting bijgewoond! Dit was een grote gezellige bende, met de nodige foto’s die achteraf heel erg lachwekkend zijn! Mensen die bij de meeting waren snappen wat ik bedoel, en zullen zich ook zeker vermaakt hebben! Ook kwam Jaap de Aap ineens uit de lucht vallen, en deze heeft de hele avond verder meegenoten!
Even terugkomend op de set van Isaac, het enigste wat ik me nog kan herinneren is Re-invent yourself van Technoboy, dus dat is vrij weinig om over te discussiëren!

02:00 - 03:00: Brennan Heart
Oke, voordat de mensen me gaan haten hier, dit is mijn eigen mening, en ik hoop dat jullie die waarderen!

WAT IS BRENNAN HEART EEN FLAPDROL!

Zo, ik heb de hele set lekker boven op de tribune gezeten, en me prima vermaakt met een pizzapunt, sigaretje en mijn vrienden! Hoe kan je het in je hoofd halen, om alweer Wake Up te draaien, nadat ik op Thrillogy al op de grond ging zitten tijdens dit nummer, en ik zeker weet dat ie me heeft zien zitten, dacht ik, de beste man snapt me wel, maar niets was minder waar! Jammer, maar Brennan kan mij niet meer bekoren!

03:00 - 04:00: Frontliner
Onze grote man Frontliner moest mijn humeur weer goedmaken na de tegenvaller van Brennan Heart, en ik had natuurlijke hoge verwachtingen van de beste man, na zijn set @ Thrillogy kon ik ook niet anders dan geloven dat hij het weer helemaal goed zou gaan maken!

Hij opende met een zelfgemaakte remix van Rage – Technoboy, wat me dan weer tegenviel van hem, Rage is een knaller, en moet naar mijn mening lekker origineel gedraaid blijven worden! Desondanks maakte hij dit zeker weer goed door daarna Whatever! en Discorecord erop te gooien! De set ging daarna lekker door, en hij maakte mijn zin zeker weer goed! Ook heb ik Lose the Style nog gehoord maar verder kan ik me vrij weinig herrineren van de set!

04:00 - 05:00: Wildstylez
Wildstylez geeft me de laatste tijd weer een goed gevoel, er is veel veranderd aan zijn stijl, de beste jongen doet er alles aan om anders te zijn dan de rest, en dat mag ik wel. Hij doet zijn eigen ding, en moet dat ook lekker blijven doen. Hiervoor al een dikke plus, en ik hoopte dat hij die lijn door zou gaan zetten op Qountdown. Ik heb een remix van Feel my Fire gehoord, die me wel kon bekoren! Ook ging hij lekker door met waar hij mee bezig was de laatste tijd. Een dikke plus voor Wildstylez en door deze set moest ik toch echt even gaan zitten!

05:00 - 06:00: Psyko Punkz
En toen was het tijd voor de Psyko Punkz, ze hadden op Xxlerator XX-Mas al beloofd wat nieuwe dingen te laten horen, en dat ging toen prima! Hopende dat ze deze lijn door gingen zetten had ik reteveel zin in deze set! Ik heb eigenlijk niet echt naar de platenkeuze geluisterd, het enigste wat ik me kan herinneren was, Let’s get ill! Dit is dan wel een lekkere plaat, en ik ben de rest van de set ook heerlijk losgegaan met alles en iedereen om me heen!

Inmiddels was het 05:45 en dus bijna 06:00uur, en wat hadden we afgesproken bij de eerste VDKmeeting? Juist, nogmaals een foto om 06:00uur, om de lachers op onze hand te krijgen en alle rare koppen nogmaals te fotograveren! Dit lukte weer met Jaap de Aap (Inmiddels Jaap de Pep-Aap genaamd rond die tijd) en er werd nog even flink gerammeld tijdens de meeting, met leuke gezichten all around!

06:00 - 07:00: B-Front & Ran-D (Out with a Bang)
Ran-D had al een tijdje aangekondigd om een remix van Crump te gaan draaien, ik vind Crump een gruwelijk nummer, dus een remix had voor mij niet gehoeven. Desondanks viel de remix niet tegen, en ben ik daar goed op losgegaan!
Ook werd Inner Creativity gedraaid, wat ik een van de beste hardstyle nummers aller tijden vind, mijn laatste uur kon niet meer stuk! Put it on – Gunz 4 Hire kwam hierna, waarvan het meerendeel de lyrics wel kent, en ook hier ging het weer goed hard los!
Daarna heb ik nog even mijn laatste energie eruit gegooid, en nergens meer aan gedacht!

Het was inmiddels 06:45uur en wij besloten onze laatste muntjes op te maken en dan richting de kluisjes te lopen. Heb zelf nog 2 flesjes water voor onderweg meegenomen. Buiten aangekomen was het best lekker met de temperatuur, en hebben een maatje en ik onder het genot van een sigaret zitten wachten op onze groep, die ook rond kwart over 7 allemaal buiten waren, waardoor we dus lekker richting de trein liepen. Enigste tegenvaller was, dat de trein al helemaal vol zat, en we tot aan Utrecht hebben moeten staan, daarna kon gelukkig iedereen zitten, en hebben we tot aan Den Bosch lekker liggen slapen.

Om vervolgens met een kleine after af te sluiten, om daarna lekker mijn eigen bedje in te duiken, en pas te ontwaken na 26uur slaap! (Ik vraag me af hoe ik dat voor elkaar heb gekregen)

De pluspunten op een rijtje:
- Zatox/Wildstylez/B-Front & Ran-D.
- Over het algemeen veel losgaande mensen .
- Vlotte bediening bij de barren, muntenbalies, en kluisjes.
- De ruimte over de gehele avond!
- De sfeer!

De minpunten op een rijtje:
- Brennan heart.
- Gladheid in de HMH (alhoewel iedereen dat wel onderhand weet)
- Overvolle trein naderhand!

Verder heb ik me optimaal vermaakt, en wens ik iedereen nogmaals de beste wensen voor het nieuwe jaar toe!

29 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Hier sluit ik me helemaal bij aan!
zatox was zwaar baas!
 
Waarschuw beheerder
Leuk verslag! Ik heb de 06:00 meeting helemaal gemist, maarja.. verklaarbaar.. waren er nog veel komen opdagen?
Ben benieuwd wat er met Qountdown gaat gebeuren, gezien ik wel 'see you next year' heb gehoord op 't eind :)
Waarschuw beheerder
donateur
Voor het eerste in tijden dat Zatox dus weer iets "fatsoenlijks" neerzet? :P Ik kon zijn sets en overgangen haast dromen ;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ook ik sluit me hier bij aan :)
De vdk meeting, was mijn hoogtepunt :)
Gezellige mensen leren kennen :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Net verslag, je zal je slaap wel nodig gehad hebben haha.
 
Werkzaam bij Partyflock
Waarschuw beheerder
Ik denk dat Brennan Heart wel slecht geslapen heeft na het lezen van dit verslag.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op maandag 2 januari 2012 om 18:59:
Ik denk dat Brennan Heart wel slecht geslapen heeft na het lezen van dit verslag.


haha ja volgens mij was ie wake up :P haha
Waarschuw beheerder
donateur
Q-dance een van de betere organisaties is van deze fessten, er werd er een heel vette show gepresenteerd


het is maar waarop je een organisatie beoordeeld .. of is show het belangrijkste op hardstyle feesten ??
persoonlijk hoef ik helemaal geen show of decoratie, onnodig..:yes: muziek is altijd het belangrijkste, daarna t geluid ..


verder duidelijk verslag...(Y):)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van joost ruiter op maandag 2 januari 2012 om 21:08:
daarna de aankleding


oh nee hoor, prijs/kwaliteit verhouding, personeel/security , vloer/toiletten, aankleding komt bij mij vrij onderaan..:yes:
onzin allemaal..:lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van [N.G.F.] R. op maandag 2 januari 2012 om 21:09:
oh nee hoor, prijs/kwaliteit verhouding, personeel/security , vloer/toiletten, aankleding komt bij mij vrij onderaan..
onzin allemaal..


Zeer zeker, maar ik vind dat dit bij Q-dance feesten vrijwel altijd goed geregeld is! Op de prijs/kwailiteit na ;)
Dus wou ik daar liever geen woorden aan vuil maken ;)
Natuurlijk heb je hierin helemaal gelijk!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op maandag 2 januari 2012 om 18:59:
Ik denk dat Brennan Heart wel slecht geslapen heeft na het lezen van dit verslag.


Ik mag het hopen, en dat ie me de volgende keer maar verrast met het tegendeel :D
 
Waarschuw beheerder
Dat je zoveel nog weet wat er allemaal gedraait is :lol:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Leuk verslag Marco!

Was inderdaad een topfeest en veel leuke mensen leren kennen :D
 
Waarschuw beheerder
Goed verslag maatje, heb nu zelf ook weer een beetje een idee hoe de avond eruit zag :lol:

Uitspraak van [N.G.F.] R. op maandag 2 januari 2012 om 19:38:
muziek is altijd het belangrijkste, daarna t geluid ..


Geluid was iig dik in orde, de muziek opzich ook wel maar dat ligt een beetje aan je smaak, er was voor ieder wat wils ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van [N.G.F.] R. op maandag 2 januari 2012 om 19:38:
muziek is altijd het belangrijkste


Bij dit feest vond ik de muziek die er gedraait werd totaal niet belangrijk.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van [N.G.F.] R. op maandag 2 januari 2012 om 21:09:
oh nee hoor, prijs/kwaliteit verhouding, personeel/security , vloer/toiletten, aankleding komt bij mij vrij onderaan..
onzin allemaal..


bij HC is dat nie zo nodig, ma met hardstyle wel iets meer ,vind ik
Waarschuw beheerder
was er nog een tweede meeting? :rot:
:lol: en die aap was idd geniaal!

leuk verslag:D
Waarschuw beheerder
donateur
Rage is een knaller


Het is een hele maar dan maar ook hele vette remix, juist beter man:P
Vond die remix ook niet veel aan :/ vond hem eerlijk gezegd zelfs slecht!!!

Wel leuk verslag :D

Vind de aankleding totaal niet belangrijk, bij mij staan sowieso de muziek, het geluid en de sfeer bovenaan :D
Waarschuw beheerder
lekker verslag maatje ;) je berschrfijt het allemaal precies goed! like button toegestaan ?
Waarschuw beheerder
donateur
Nee die remix is vet dat zeg ik toch:p

Kwestie van smoakkkkk
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van Gijss op dinsdag 3 januari 2012 om 22:00:
Kwestie van smoakkkkk


En over smaak valt niet te twisten, ik vond er geen drol aan!
Ben maar blij dat niet iedereen hetzelfde leuk vind, anders word het zoooooo saai!
Waarschuw beheerder
donateur
Ben maar blij dat niet iedereen hetzelfde leuk vind, anders word het zoooooo saai!


+4(Y)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 2 januari 2012 om 22:20:
Dat je zoveel nog weet wat er allemaal gedraait is


Gedraaid... Hij weet zich nog beter te herinneren welke tracks er gedraaid zijn in één nacht, dan de 8 jaar Nederlands die jij genoten hebt op de basisschool :rot:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
hij had er ook moeite mee :P ik wilde helpen maar ik wist er niks meer vanaf :D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van toerist op vrijdag 6 januari 2012 om 23:26:
Gedraaid... Hij weet zich nog beter te herinneren welke tracks er gedraaid zijn in één nacht, dan de 8 jaar Nederlands die jij genoten hebt op de basisschool


:roflol:
Waarschuw beheerder
+1
Netjes! .. Mooi verslagje!

Zo zie ik wat ik voor het overgrote deel gemist heb:(

Aangezien we er pas om kwart voor 12 waren en alweer erg vroeg weggingen om vervolgens een uur inde auto te zitten :nocheer: :(