Partyflock
 
Verslagen · februari 2005
Oldschool Madness

Oldschoolmadness 26-02-2005 Een geweldig Feest.

Na een paar pilsjes te hebben gedronken verscheen er een mooie witte limo voor de deur.
Waarom? Nou dat kwam zo ik heb een hele poos geleden mee gedaan met de contest van oldschoolmadness,
en ik mocht de gelukkige winnaar zijn,

De limo deur ging open en
er stapten 2 geweldig mooie dames uit :D (met champagne;))

https://photo.partyflock.nl/images/31553/main/141912.… 4

, 1 maart 2005 00:24
Houseqlassics
Houseqlassics

HOUSEQLASSICS @ HEINEKEN MUSIC HALL

The Castle:

21:00 - 22:00 PETROV
22:00 - 23:30 HOOLIGAN
23:30 - 00:00 LA STYLE (live)
00:00 - 01:30 VINCE
01:30 - 02:00 THE HORRORIST (live)
02:00 - 03:15 THE STUNNED GUYS
03:15 - 04:30 THE PROPHET
04:30 - 05:45 UZI & DA MOUTH OF MADNESS
05:45 - 07:00 DJ ISAAC VS.… 5

Rilll, 28 februari 2005 21:44
Houseqlassics
Houseqlassics

vorig jaar was dit een super feest :respect:
dus dit jaar was het duidelijk dat ik weer zou gaan :yes:

we gingen eerst ff naar de gezellige kroeg in Lopik om te verzamelen

en toen op weg naar Amsterdam (waar altijd de beste feesten gehouden worden)

we waren omhalf 12 binnen (heerlijk geen rij )

en ja hoor net als vorig jaar kwammen we met de deur in huis vallen James Brouwn dan weet je het al het dak ging er af :bounce: :bounce:
en net als vorig jaar heb ik deze plaat weer een ke…

, 28 februari 2005 13:58
Phase Difference

na drie feesten voel ik mij geroepen om toch maar een verslagje te schrijven.het feest had hardcore en hardstyle op het programma staan alleen dacht replay dat hij in hardcore zaal stond kleine vergissing maar dat kan gebeuren toch.verassend was de dj/producer scope,die maakte er op zijn manier een feestje van en dat viel helemaal niet tegen ,hij zette een goede set neer en daar mag voor geklapt worden want het was zijn eerste keer achter de decks.… 8

technodude, 28 februari 2005 11:33
Ravezone

zo na een tijdje zonder gabber feesten gezeten te hebben in nijmegen was het vorige week eindelijk weer eens tijd voor een feestje in doornroosje werd de eerste s.i.n.a.s.… 25

De Consument, 28 februari 2005 10:17
Flirt

ja ja t was al gepland en al, de tijd, de kleding met wie en hoe. nou en dat is weer eens heel ander suitgepakt.
zaterdag de avond zelf: nina ging niet meer die was nog steeds ziek, brigitte wilde niet mee want die had een rotdag achter de rug (r.i.p loek! ) en dus bleven ik en jessica over, maakt niet uit altijd gezellig.
kleding even snel s'middags gekocht, aber naturlich weer net voor sluitingstijd iets kunnen vinden! maakt niet uit tijd zat.… 1

H3RTj3, 28 februari 2005 00:11
Eclips vs Neverland
Eclips vs Neverland

Techno vs. Hardstyle/OldSchool. Neem een mooi oud pand, laat 2 organisatoren een Line Up bedenken en zorg voor een goed feest. Niet zo maar aan iedereen besteed, er komt toch behoorlijk wat bij kijken om een goed feest op poten te zetten.
De mensen achter Eclips daar in tegen is het zeer goed gelukt! Samen met Neverland hebben zij voor een heel goed en geslaagd feest gezorgd.
Tegen middernacht stond er een aardige rij voor de deur.… 12

Wouter Verheij, 27 februari 2005 21:58
Illegal Vibes
Illegal Vibes

Het was ongeveer 0.15 uur, toen Annet en Stikko mij op kwamen halen om naar Illegal Vibes te gaan! Hier keken we al weken naar uit, omdat we al 8 feestjes hiervan hadden meegemaakt, en ze allemaal goed zijn bevallen. Toen we buiten liepen hoorden we de bas al van de Oostpoort afkomen, dit beloofde wat!
Op het station aangekomen, voegden we ons bij een groep bekenden, en al vlot kwam er een busje aanrijden.… 21

, 27 februari 2005 20:46
Houseqlassics
Houseqlassics

Na lang gewacht te hebben was de avond dan eindelijk daar. Houseqlassics: The night of the knights.

Dit zou mijn eerste Housqlassics feestje worden en het is zeker niet mijn laatste geweest.
We kwamen om kwart over 11 aan bij de HMH en wouden zo snel mogelijk de zaal in om L.A. Style live nog mee te maken.Helaas gooide de garderobe roet in het eten:S.… 12

Tristan [SoE], 27 februari 2005 12:13
Bang the Bass

Woensdag 16 Feb. 2005

het begon met n gesprek op msn met kerwin (), met de vraag of hij van t weekend nog wat zou gaan doen, jah dus. naar Bang The Bass.…

Mark H :bier:, 26 februari 2005 10:49
Awakenings

Awakenings terug naar de Westergas; dan eindelijk was het zo ver! Hier mijn verslag van een weekend dat ik niet snel meer vergeten zal. Voor de duidelijkheid heb ik het even opgesplitst in verschillende delen en ik probeer het interessant te houden voor iedereen.… 1

MarijN, 25 februari 2005 15:24
Tijdens Unique al een paar keer angstvallig naar het loket gekeken waar schijnbaar de kaarten voor de officiële Aftherparty verkocht waren. Hier staat heel dreigen "Sold Out" snel even met mijn vaste stapmaatje Kinky Duiveltje overlegd, we besluiten eerst op Unique te feesten alsof ons leven ervan af hangt en daarna te proberen naar Club Zyon te gaan.

Het is druk bij de Jassen. Dit duurt erg lang en er wordt veel gedrongen :( niet fijn.… 10

fetisch feestbeest, 24 februari 2005 22:58
Awakenings

De GAS

Wat heb ik hier jaren naar uitgekeken. Heb er zoveel over gehoord. Moest het een keer meemaken. Maar stiekempjes kijk ik toch nog terug naar die NDSM hal. Gehaat en toch ook geliefd.
Hier ben ik toch grootgebracht met dreunende beats, vage technosound en de vetste lasers waar M. Baars met z’n ogen dicht van stond te genieten. Levend op een fruithapje en een lkkr snoepje.

De avond begon al een beetje met een domper. 2 van mijn vaste techno-ers waren er niet.… 3

Mils', 23 februari 2005 21:09
Awakenings

Awakenings, terug in de GAS! Tja, het was echt een TOP Feest! Goed, het begon allemaal ergens tijdens Awakenings met de jaarwisseling. Deze editie van Awakenings was voor mij de allereerste Awakenings die ik ooit heb meegemaakt.… 3

, 23 februari 2005 02:33
Unique SexyCity

Zaterdag 19 februari,

Om half drie Kinky Duiveltje afgezet bij zijn vriendin afgezet en uit Amsterdam vertrokken om via Tiel naar Didam te rijden. Das niet de kortste weg maar wel de leukste. :)

Even AssDani opgepikt in Tiel en toen vertrokken naar Didam naar Antis van 'Velbé special Paint'. Deze heeft aangeboden om ons drieën speciaal voor Unique van een gebodypainte outfit te voorzien.
Hier aangekomen is Antis al druk in de weer om Yvonne te painten als catwoman.… 13

fetisch feestbeest, 22 februari 2005 21:07
Raving Nightmare
Raving Nightmare

Zo een beetje laat maar toch moest er ff wat over schrijven want was zeker een goede ervaring. Na me werk lekker naar huis, ff in de mood komen muziek lekker hard (ouders waren dag ervoor weggegaan dus kwam mooi uit) flink lopen springen tot ik met me poot ergens tegen aan kwam (moterblok van me scooter die in me kamer ligt) dus jah hoor enkel ligt helemaal open, flink bloeden flink pijn:D heb ik weer hoor:S.… 7

Cliffie, 21 februari 2005 21:17
Raving Nightmare
Raving Nightmare

http://party.snt.utwente.nl/images/upload/UPIMGID/13158/FORMAT/regular.jpeg

zaterdag 19 februari 2005
20:00 - 07:00
Tarm Centre
Keulen
Duitsland

Area 1: Hardcore

20.00 – 21.00 Gigi
21.00 – 22.30 Mr Sinister
22.30 – 23.30 Daisy
23.30 - 00.00 LIVE Angerfist
00.00 – 01.00 The Viper vs Tommyknocker
01.00 – 02.00 Endymion
02.00 – 02.30 LIVE Slavefriese
02.30 – 03.30 Unexist aka Jappo
03.30 – 04.30 Catscan
04.30 – 05.00 LIVE Noize Suppressor
05.00 – 06.… 9

<<:Ballie:>>, 21 februari 2005 15:15
Awakenings

Wat een lokatie!

Van de buitenkant is de Gashouder al een mooi gezicht, de belichting die gister het hele gebouw verlichtte maakte het nog iets indrukwekkender.
Na het binnenkomen meteen een dikke smile op het gezicht: het ronde gebouw, visualisations op de muren, megaspiegelbol in het midden met een dikke laser erop gericht, het podium verlicht met honderden kleine lopende lichtjes en TL-buizen, TV schermen met visualisations, de ronde dansvloer.…

101, 20 februari 2005 18:40
Awakenings

leukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleukfeesleuk… 14

, 20 februari 2005 17:35
Global Kitchen

Een avondje Utrecht blijkt er gezellig te zijn. Doel van de avond was de Winkel van Sinkel waar oa. Erick E draaide en Miss Monica.

Bij aankomst stond voor mij een onbekende DJ te draaien. Ondanks dat heb ik hem 2 weken geleden in de Thalia gezien in Rotterdam. Draaide lekkere club met funky en groovy inhoud. Leuke, gezellige sfeer. Op het einde was het wel wat saai aan het worden maar gelukkig kwam heldin Miss Monica draaien.…

Alfred123, 20 februari 2005 15:32
Awakenings

Nog steeds in mijn bed liggend, bijkomend van gister, schrijf ik dit verslag.Het is mijn eerste verslag, en niet geheel toevallig dat ik die maak naar aanleiding van Awakenings terug naar 'de gas'.

http://www.awakenings.nl/upload/graphic/7113.jpg

Na lange tijd uitgekeken te hebben was het dan eindelijk zover. Awakenings keert na 4 jaar renovatie terug in de Westergasfabriek. Na alle verhalen te hebben gehoord moest dit toch de ultieme lokatie zijn, dus mijn verwachtingen waren hoog.… 14

, 20 februari 2005 00:33
DangerousMind

Dangerous mind @ lucky, 22.00 - 5.00
Ruthless
Max enforcer
Technoboy
Luna

Al een tijdje terug m'n kaartje gekocht, en achteraf zeker geen spijt van gekregen:D

Om 22.00 waren we al bij lucky en als een van de eersten binnen, toen stond ruthless al te draaien.
Nou ben ik geen fan van jump maar dit was toch ff lekker om in te komen.
Ruthless draaide 2 uur tot 0.00 en dit was naar mijn mening toch net iets te lang (lullig voor 'm dat de zaal (bijna) leeg was.… 15

Q-Niles, 19 februari 2005 17:31
Mindgames
Mindgames

Mindgames was één van de feesten waar ik al langere tijd naar uit zat te kijken. Sowieso was het initiatief zeer aan te moedigen dat vond dat er te weinig Harddance was in omgeving IJsselstijn en daar dus iets aan deed.

De line up was, wat mij betreft, er eentje om van te kwijlen.… 24

Club Deja Vu
Club Deja Vu

Club Deja Vu

Thema: Hookers en Pimps

Lokatie: Happy Dayzz Culemborg

Date: 13-02-2005

In de buurt van Utrecht om precies te zijn Culemborg wordt eens in de maand een heftig feessie gehouden. De naam van het feest is Deja Vu.

Iedere maand is er een bepaald thema waarop de line-up tot stand wordt gebracht. Er is onder andere een Blackhole thema geweest met onder andere Cor Fijneman en Mark Norman. Dit keer zou het thema Hookers en Pimps worden.… 4

Nickelson35, 16 februari 2005 08:45
Xtra Large

Door aan het begin van de week te zijn uitgenodigd door The Freak begon mijn twijfel nog groter te worden of het nou Trance Energy of XL zou worden. Het werd dus het laatste omdat ik de afgelopen weken al genoeg uitstapjes naar andere tenten en feesten had gemaakt en weer eens naar mijn favoriete tent wilde. de XL dus.… 5

, 15 februari 2005 19:05
Trance Energy
Trance Energy

Feest: Trance Energy 12th Edition
Locatie: Jaarbeurs Utrecht
Tijd: 21.00u - 07.00u
Aantal bezoekers: 30.000

MAINSTAGE

22:00-23:00 Ronald van Gelderen
23:00-01:00 Judge Jules & Eddie Halliwell
01:00-01:30 Rank 1 ( live )
01:30-02:55 Armin van Buuren
02:55-04:20 Ferry Corsten
04:20-05:45 Johan Gielen
05:45-07:00 Yoji Biomehanika

IN CHARGE STAGE

22:00-00:00 M.I.K.… 34

Wackiejacky, 14 februari 2005 22:45
ZAK

YES YES HERE WE GO, Het is eindelijk zover het is 12 februari wat heeft m'n maatje VOESSIE(vanaf nu D.J. VOESSIE) hier lang op gewacht zeg, eindelijk mag hij z'n droom verwezenlijken; afsluiten met draaien in de VETSTE discotheek van Duitsland namelijk ZAK.

Ok de avond in vogelvlucht; omdat die beste man jarig was, eerst ff verjaardagje vieren en lekker voor pilzen bij hem thuis, gezellig met vrienden en familie.… 4

D.J. Zyx-T, 14 februari 2005 17:47
Trance Energy
Trance Energy

Maandag 't weekend na Trance Energy. tijd voor een verslagje.

Dit verslagje gaat vooral over de muziekale kant van t feest. Hier mijn bevindingen in de volgorde zoals ik ze heb gezien.

M.I.K.E:
Eerste dat we hoorden. Nog nooit eerder zag ik onze belgische vriend in real life. Ik was dan ook benieuwd hoe hij zou gaan draaien. Ik verwachtte een redelijke stevige trance set. Mike/push staat dan ook niet bekend om zijn zwevende plaatjes. Ik vond dat ie een appart setje draaide.… 2

Novocain, 14 februari 2005 17:41
Trance Energy
Trance Energy

Leuke site, net pas aangemeld op aanraden van Tim. Ik ben 1 van de klasgenoten die hij noemt in z'n verslag. Dit was voor mij de vierde keer op TE (2 keer heerenveen en nu voor de tweede x in Utrecht) maar zaterdag heeft van al de keren de records gebroken. Wat een topfeest! Van te voren een mooie tijdsindeling gemaakt. Waar in welke zaal maar daar is uiteindelijk weinig van terecht gekomen. Het eerste uurtje bij M.I.K.E geweest, mooi begin.… 1

Meike, 14 februari 2005 14:03
Hellbound
Hellbound

Hellbound - Frozen Hardcore Festival

zaterdag 12 februari 2005
22:00 - 06:00
Hemkade
Zaandam
Aragorn

De avond begon al vroeg. We gingen met z'n allen 1st ff wat drinken bij iemand thuis, gewoon ff voorbereiden :D. Na wat biertjes en wat slap gelul besloten we om 22.25 naar t station te fietsen, de trein vertrok namelijk om 22.34. Maar daar eenmaal aangekomen belde een vriend van me op die al op t station stond die zei dat de trein op t punt stond te vertrekken.… 20

, 14 februari 2005 13:28
Slaves to the Rave
Slaves to the Rave

12 februari
Slaves to the Rave
Amigo's Dordrecht
22:00-06:00

Timetable hardcorezaal

22:00 - 23:30 Lyrix
23:30 - 01:00 Partyraiser
01:00 - 02:30 Tha Playah
02:30 - 03:30 Darkvizion
03:30 - 05:00 Paul Elstak
05:00 - 06:00 Stalker

Na een klein maandje zonder feesten :( was het weer zover. Voor de derde keer naar Slaves to the Rave. De eerste twee keer waren echt zwaar los, dus van deze had ik ook hoge verwachtingen.… 16

HARDCOREROTTERDAM, 13 februari 2005 18:52
Trance Energy
Trance Energy

Rond half 10 ben ik samen met mijn vriend (ook wel bekend als Typhlosion op deze site) richting Utrecht gereden. Onderweg hebben we geen files gehad, alleen een paar buien maar dat mocht de pret niet drukken. Rond half 11 waren we geparkeerd en konden we naar binnen toe. Eventjes een kluisje gehuurd en wat munten gehaald. (die krengen zijn alweer duurder geworden!) Toen we binnen waren hebben we de boel verkent.… 7

, 13 februari 2005 16:52
Trance Energy
Trance Energy

Om 22u vanuit Veenendaal vertrokken, doordat om 22u nog niet echt de betere artiesten draaiden vertrokken we wat later.
Dit keer kozen we niet voor de trein maar voor de auto, dan kan je terug naar huis als je zin hebt. Het begin schoot redelijk op, totdat we aankwamen bij de ringweg rondom Utrecht. Daar kwamen we in de complete chaos. FILEEEE, nie normaal. Maar met de mooie stuurkunsten van Harald zijn we mooi opgeschoten en kwamen we inmiddels op zondag aan.… 6

, 13 februari 2005 16:11
Hellbound
Hellbound

http://party.snt.utwente.nl/images/upload/UPIMGID/12215/FORMAT/regular.jpeg

Zaterdag 12 Februari 2005, tijd voor Hellbound, dankzij Thomas voor de gastenlijstplaats, thx mate:)

20:35. verzamelen op Leiden Centraal, met de bedoeling dat we met veel man zouden gaan, maar aangezien er weer wat mensen andere verplichtingen hadden vertrokken we met Alex / Sander / Puck / Michael / Bas en Ik richting Zaandam.… 29

, 13 februari 2005 14:38
Hellbound
Hellbound

Na Hellraiser van vorige week in Zuid-Laren heb je Hellbound, dat niets onder doet! Heel ander publiek. Bij hellraiser leek de dresscode wel Zwart, hier zat het tussen de kleuren van een trance feest en serious underground in.

Jeugdsentimenten ophalen mag! Duck-Tales OEHHOE! Naald wordt in kleine zaaltje door "Fan" gewoon even van de plaat gezet bij het horen van Freestylers. GOEDE ACTIE! Gezellig druk. ik zou zeggen ENZYME ik miste jullie niet.… 7

! *Scalp 'M* !, 13 februari 2005 14:02
Hellbound
Hellbound

Hellbound · Frozen Hardcore Festival

http://party.snt.utwente.nl/images/upload/UPIMGID/12215/FORMAT/regular.… 49

ILoveHardStyle, 13 februari 2005 08:58
Slaves to the Rave
Slaves to the Rave

Area 1 - Present Hardcore
22:00 - 23:30 Lyrix
23:30 - 01:00 Partyraiser
01:00 - 02:30 Tha Playah
02:30 - 03:30 Darkvizion
03:30 - 05:00 Paul Elstak
05:00 - 06:00 Stalker

Area 2 - Early Hardcore
22:00 - 23:30 Buzz Fuzz
23:30 - 00:30 Sneaky-D
00:30 - 01:30 Bountyhunter
01:30 - 02:30 OCD
02:30 - 04:00 Dr. Z-Vago
04:00 - 06:00 Vince

5 maanden geleden was de laatste editie van slaves 2 the rave. Toen was het me zo goed bevallen dat ik deze keer ook kosten wat kost erbij wilde zijn.… 18

, 13 februari 2005 06:39
Hellbound
Hellbound

mja op zich van wat ik heb meegekregen een aardig goed feest, jammer genoeg had ik vet last van me maag en pijn op me borst en had ik het gevoel ieder moment out te gaan maar heb het toch nog volgehouden tot 4 uur mede dankzij de lekkere harde sets die gedraaid werden en de goede sfeer.
zeker lekker de ene knaller na de ander met weinig breaks.… 13

, 13 februari 2005 05:05
Industry of Techno
Industry of Techno

Nou het was me de zaterdag wel. Kaartjes gewonnen en dus een goede reden om te gaan, naast natuurlijk het ontvluchten van het Carnavals geweld in Breda (Wat heb ik daar een hekel aan zeg).

Met Boulie en Johan vertrokken, was toch nog best een eindje rijden naar Maassluis, gelukkig hadden we een routebeschrijving, die echter geen rekening had gehouden met de sloot die zich tussen de laatst aangegeven weg en de locatie bevond. :( Maar vooruit, dan maar een stukje lopen.… 3

K@RSTUH™, 9 februari 2005 11:10
Fascinate
Fascinate

Zomaar een zaterdag avond in een koude wintermaand. via de partyflock agenda kwamen we op het idee om naar Fascinate te gaan. een Indoor Beach party. heerlijk. Toen we rond half 11 daar aan kwamen (het zou om 2 uur al eindigen dus een vroege komst was genoodzaakt)schoten de twijfels al door ons hoofd. geen auto op het parkeerterrein te zien. zelfs geen verdwaalde fiets. Maar je hoorde al fijne bassen uit de hal komen. Toch maar ff om een hoekje kijken dan maar.… 4

T H I J S, 7 februari 2005 11:43
Hellraiser
Hellraiser

Hellraiser verslag is oud ! gooi maar weg ! Hellraiser verslag is oud ! gooi maar weg ! Hellraiser verslag is oud ! gooi maar weg ! Hellraiser verslag is oud ! gooi maar weg ! Hellraiser verslag is oud ! gooi maar weg ! Hellraiser verslag is oud ! gooi maar weg ! Hellraiser verslag is oud ! gooi maar weg ! Hellraiser verslag is oud ! gooi maar weg ! Hellraiser verslag is oud ! gooi maar weg ! Hellraiser verslag is oud ! gooi maar weg ! Hellraiser verslag is oud!… 11

Bas Damen, 6 februari 2005 21:30
XXlerator

Xxlerator mnd Februari

Date: 05 februari 2005

Lokatie: Matrixx Nijmegen

Line Up:

Dj Equinoxx
Lars Tindy
Super Marco May
Luna

Mc Mighty Mike

Eens in de maand is er een feessie in de Matrixx daar Moet je bij aanwezig zijn geweest.

De beste Dj's op Hardstyle/Oldskool gebied worden bij elkaar getrommeld en dan is het gaan met die banaan.… 6

Nickelson35, 6 februari 2005 19:41
Fascinate
Fascinate

De leukste feesten zijn de feesten die onaangekondigd op je deurmat vallen. Tamme Thijs belde me gistermiddag op of ik zin had in een vette party. Samen met wat andere vrienden gingen we wat indrinken, om ons zegmaar helemaal klaar te maken voor een topavond.

Dit was voor ons eens een keer een feestje wat we op de fiets konden done, dus dat deden we ook met plezier. Tijdens het fietsen kwamen we veel mensen tegen die op hetzelfde idee waren gekomen als ons.… 2

Nitebreed, 6 februari 2005 19:03
Fascinate
Fascinate

Al weken van tevoren had ik in heel Leiden en omstreken de posters zien hangen van Fascinate wat beloofde HET feest van dit jaar te worden. En ik kan al vast verklappen… dat was het!
Na een urenlange voorbereiding, om de geweldige avond die ons te wachten stond, helemaal perfect te maken, werd er wat bier gedronken tot we niet meer konden wachten om weg te gaan.… 9

cup a soup, 6 februari 2005 17:30
XXlerator

XXLERATOR @ the matrixx was echt een gruwelijk feest gister lars tindy begon te draaien was gewoon lekker beuken en daarna super marco may . Hij bouwde zijn set niet op maar begon meteen te knallen ow wat vet. Die italiaanse hardstyle djs zijn eigenlijk altijd goed kijk maar naar technoboy activator en trance generators. Verder maakte hij er ook een mooie show van ken ik wel waarderen.… 7

HIDDINK!!!, 6 februari 2005 15:04
Integrate
Integrate

Integrate 04-02-2005.

Eindelijk was het dan zover. Eerst hadden we op 28 Jan Awakenings in Rotterdam, en een week later los gaan in Het Paard in Den Haag op Rush en Kanzyani.
We hadden géén idee waar we moesten zijn dus wilden we op tijd weg rijden, aangezien we ook géén kaarten hadden gekocht wilden zeker weten dat we nog binnen konden komen.
Dus 21:45 was de tijd dat we uit dit Carnavals gebied weg reden richting The techno sounds.… 9

Dacato, 5 februari 2005 13:40
Paraval Festival
Paraval Festival

Line-up:
X-Convict
Phasor
Endonyx
Tommyknocker
The Provider

We waren eerst even de stad in gegaan, omdat ik had beloofd om maandag verkleed naar Hardcore Impact te komen.
Dus heb bij de V&D maar even wat gehaald ;)
Om 21.00 stonden kwamen we bij de Dusk en het viel ons mee dat we niet de eersten waren.
Even later mochten we dan toch naar binnen.… 27

Foxx, 5 februari 2005 12:39
X-Qlusive
X-Qlusive

X-Qlusive Pavo [29-01-05]

het was zaterdagmiddag 12:30 toen ik voor het eerst op de klok keek,
eindelijk de dag waar we zo lang op hadden gewacht.… 16

, 2 februari 2005 02:08
Intiem

Nieuw feestje met een steeds terug kerende progressive line-up,althans dat schijnt de opzet te zijn.
Afgelopen zaterdag daar geweest samen, het begin van het feest verliep een beetje stroef. We troffen hier ander publiek aan dan we gewend zijn, heel veel mensen stonden sociaal te doen met een drankje in hun hand en te kletsen met elkaar.…

teigertje, 1 februari 2005 07:10
FeestDatumAuteurPublicatie
Oldschool Madness · 41 mrt 2005
Houseqlassics · 5Rilll28 feb 2005
Houseqlassics28 feb 2005
Phase Difference · 8technodude28 feb 2005
Ravezone · 25De Consument28 feb 2005
Flirt · 1H3RTj328 feb 2005
Eclips vs Neverland · 12Wouter Verheij27 feb 2005
Illegal Vibes · 2127 feb 2005
Houseqlassics · 12Tristan [SoE]27 feb 2005
Bang the BassMark H :bier:26 feb 2005
Awakenings · 1MarijN25 feb 2005
Unique Official afterparty · 10fetisch feestbeest24 feb 2005
Awakenings · 3Mils'23 feb 2005
Awakenings · 323 feb 2005
Unique SexyCity · 13fetisch feestbeest22 feb 2005
Raving Nightmare · 7Cliffie21 feb 2005
Raving Nightmare · 9<<:Ballie:>>21 feb 2005
Awakenings10120 feb 2005
Awakenings · 1420 feb 2005
Global KitchenAlfred12320 feb 2005
Awakenings · 1420 feb 2005
DangerousMind · 15Q-Niles19 feb 2005
Mindgames · 24Dé Daaan!!! a.k.a. The Fairy Wicked....17 feb 2005
Club Deja Vu · 4Nickelson3516 feb 2005
Xtra Large · 515 feb 2005
Trance Energy · 34Wackiejacky14 feb 2005
ZAK · 4D.J. Zyx-T14 feb 2005
Trance Energy · 2Novocain14 feb 2005
Trance Energy · 1Meike14 feb 2005
Hellbound · 2014 feb 2005
Slaves to the Rave · 16HARDCOREROTTERDAM13 feb 2005
Trance Energy · 713 feb 2005
Trance Energy · 613 feb 2005
Hellbound · 2913 feb 2005
Hellbound · 7! *Scalp 'M* !13 feb 2005
Hellbound · 49ILoveHardStyle13 feb 2005
Slaves to the Rave · 1813 feb 2005
Hellbound · 1313 feb 2005
Industry of Techno · 3K@RSTUH™9 feb 2005
Fascinate · 4T H I J S7 feb 2005
Hellraiser · 11Bas Damen6 feb 2005
XXlerator · 6Nickelson356 feb 2005
Fascinate · 2Nitebreed6 feb 2005
Fascinate · 9cup a soup6 feb 2005
XXlerator · 7HIDDINK!!!6 feb 2005
Integrate · 9Dacato5 feb 2005
Paraval Festival · 27Foxx5 feb 2005
X-Qlusive · 162 feb 2005
Intiemteigertje1 feb 2005