Rond een uur of half negen kwam Sjoerdtje me ophalen om vervolgens door de rijden naar Leeuwarden om daar Maggie op te pikken. De avond begon met een birthdayparty van Patries (Lets * Rock * Da * Nation) in Menaldum!
Eenmaal aangekomen zat het huis al aardig vol met allemaal bekende gezichten waaronder een paar niet meer 'helder' na konden denken door de nodige drank! He Patries haha. Muziek, drank, gezelligheid en gaan met die banaan! 'Even tussen neus en lippen door -->> Maggie was weer eens lekker op dreef en zat iedereen te stalken wat overigens best lachwekkend was! HAHA'
Rond 23.15 werd het toch wel eens tijd om richting Berlikum te gaan. Dus snel in de auto en touren maar!
Eenmaal aangekomen in Berlikum was het naar onze mening vrij rustig wat we totaal niet verwacht hadden. (The Zone 'tegenover tdf' is tijdelijk dicht voor een verbouwing). Na een korte pinpauze konden we de trappetjes van TDF betreden en waren we snel binnen. Jassen ophangen & losz gingen we weer!
Vrij snel begon het drukker te worden en werden er steeds meer bekende gezichten gesignaleerd. Maar aangezien de rest met de bus richting Berlikum was gegaan vermaakten Maggie, Sjoerdtje, Marion, Ellen & ik ons eerst even in het 'oude' gedeelte van TDF waar R&B gedraaid wordt. Naar mijn smaak niet een goede muziekkeus maar goed de zweer kwam er lekker in en na de nodige gekheid snel naar het 'nieuwe' (Trance, HS) gelopen om daar de nacht voort te zetten. Rond een uur of 1.40 kregen Maggie & ik zin in een tosti dus op naar de snackbar om voor 2.00 uur terug te kunnen zijn voor deepack! Vol ongedult & smacht wachtten we op onze overheerlijke tosti met ketchup! (Die we bijna zelf moesten gaan maken
Beetje jammer van de Techno die er gedraaid werd op een gegeven moment! Maargoed na een korte tijd klonken er weer betere deuntjes en ging de een naar de ander uit zn naad.
Binne was uiteraard ook weer van de partij en had zijn digi weer bij zich. Waar zoals altijd weer veel gekke nutteloze partypics mee geschoten zijn. Hier enkele te zien. De rest is te bezichtigen @ axeweb.nl!
![[img]http://axe.getfragged.nl/copper/albums/Feesten/13-9-Deepack/TDF017.jpg[/img]](http://axe.getfragged.nl/copper/albums/Feesten/13-9-Deepack/TDF017.jpg)
![[img]http://axe.getfragged.nl/copper/albums/Feesten/13-9-Deepack/TDF018.jpg[/img]](http://axe.getfragged.nl/copper/albums/Feesten/13-9-Deepack/TDF018.jpg)
![[img]http://axe.getfragged.nl/copper/albums/Feesten/13-9-Deepack/TDF106.jpg[/img]](http://axe.getfragged.nl/copper/albums/Feesten/13-9-Deepack/TDF106.jpg)
![[img]http://axe.getfragged.nl/copper/albums/Feesten/13-9-Deepack/TDF044.jpg[/img]](http://axe.getfragged.nl/copper/albums/Feesten/13-9-Deepack/TDF044.jpg)
![[img]http://axe.getfragged.nl/copper/albums/Feesten/13-9-Deepack/TDF047.jpg[/img]](http://axe.getfragged.nl/copper/albums/Feesten/13-9-Deepack/TDF047.jpg)
Rond een uur of 3.45 begonnen onze voeten vrij pijnlijk te worden door al het
Uiteindelijk vonden Sjoerdtje en ik het om 4.20 welletjes ! Na iedereen gedag te hebben gezegt & de nodige
Al bij al was het weer een fijne avond/nacht goed gevuld met gezellige partygangers. *********************
Special thnx 2
Sjoerdtje die altijd voor gezelligheid zorgt & me weer veilig thuis af heeft gezet! Stalker Maggie waarmee het altijd dolle pret is. Lekkaaahhhhhhhh Tostiii. Patries voor het gezellige feessie! Alles komt goed pop! Pop Marion. Alleen al voor de aanwezigheid. Was weer top meis!
En uiteraard de rest : Binne, Paula, Martin, Rene, Chantal, Gringa, Jolanda enz.
. kusje bea !















