Partyflock
 

Verslag van Ravezone, 23 oktober 2010

door , gepubliceerd op
Ravezone
FeestRavezone · Only for the real hardcore gangsters
Datumzaterdag 23 oktober 2010
LocatieDe Vasim
:bounce: al weken kaartje op de kast ligge , en elke keer als je er naar kijkt, dacht this bijna zover ! :hyper:

23okt, Ravezone.
Eindelijk is het dan zover ! alles 3x gechekt voor ik de deur uitging niks kon nog ontbreken 22.45 op de pakeerplaats die nog vrij leeg was op dat moment :P

konde lekker snel naar binne lope, had er ook niet aan moete denke om buite moete wachte met die wind en regen :P gelijk muntjes gescoord aan de kassa :P kluisjes ja toppertje gewoon (Y) geen gaderobe gezeik ! en maar 10tje. !

ja setjes ware stuk voor stuk supper :D en de sfeer maak te toch zelf samen met de rest om je heen :D vooraan was het gewoon knalle :D
want als het rechts niet leuk is, ga je toch lekker naar andere kand :D
of gewoon Lekker vooraan waar het altijd Gezellig is !
Partyraiser op het laast was gewoon knallertje weer :D ook nog even gezien naar afloop van zijn set :respect:
iedereen (Y) gedraaid :D beetje jammer dat The Sickest Squad niet kon komen, maar supper dat de organisatie zosnel een vervanger kon regele :respect:

ja weinig te zegge over dinge die ik miste, was gewoon lekker geregeld (Y) * peukjes wel snel uitverkocht helaas*

Supper avond gehad ! :bounce:

Till Next Time :bye: