
donateur
In een gemeenschap waarin schriele speed lichaampjes als de norm worden gezien, ben je al snel breed.
En de meeste opmerkingen die ik hier ben tegengekomen duiden wel degelijk op een zekere vorm van bewondering ook al vindt men het op het eerste gezicht niet mooi.
Opmerkingen waaruit blijkt massa traag is, zijn hoe correct ook, alleen maar een blijk van onzekerheid over de eigen capaciteiten.
Jij hoeft je toch niet te verantwoorden dat je niet breed of gespierd bent? Waarom doe je dat dan toch door jouw kwaliteiten te noemen?
Ach en als ik Partyflock niet leuk meer vind en ik uiteindelijk niets met mijn universitaire studie informatica doe, kan ik altijd nog verhuizer wordern.
Iedereen blij toch?
En ja natuurlijk komt die twee na laatste alinea wat opschepperig over, maar het duidt ook aan dat ik wel meer kan dan in de sportschool met zware gewichten zeulen, alhoewel dat een net zo sterke discipline eist, de hele week door, ook met voeding, als welke studie of hobby ook.
Wat heb jij in je leven bereikt?