Hoop ook dat de vaste bezoekers van hemels! en Blender kaarten hebben. Voor degene die nog op zoek zijn naar kaarten, vanaf maandag is er de kans dat er weer gereserveerde kaarten terug de verkoop in gaan als ze niet op tijd zijn opgehaald.
En anders is cafe Lollipop, onze 'area 2' natuurlijk een mooie optie. daar vindt ook de after plaats vanaf 5 uur. Hieronder een stukje persbericht van cafe Lollipop:
De Lollipop verandert na 00.00 uur in de Champagne-VIP-Lounge! Voor een tientje heb je voorrang in de rij en voor dat tientje krijg je er ook nog eens vijf consumpties bij! Eigenlijk is Amber ook kei gek, nie?
Nou bestaat de kans dat sommigen van jullie naar Blender gaan in de Groene Engel. Nou bestaat ook de kans dat je daar nog geen kaarten voor hebt.
Helemaal niet erg, want dan is daar die Champagne-VIP-Lounge voor jou! En krijg je het nou te warm in die verhitte Engel, dan is daar voor jou die Champagne-VIP-Lounge ! En er is maar één officiële Blender-afterparty, en die is vanaf 5 uur in de Champagne-VIP-Lounge! Na 5 uur gaan DJ's Verbal, Bram de Winter, Simone, Robert en Ilse zeker nog achter de Wheels of Steel staan. En als je er dan in wil komen zul je op z'n minst een beetje op tijd moeten zijn, maar een entreekaartje hebben zorgt ervoor dat je de rij buiten zo mogelijk mag overslaan! Dus; geen kaartje; grote kans op dikke pech!
En zoals jullie al hadden verwacht heeft cafe Lollipop géén sluitingstijd!