Partyflock
 
here

Sound Assault

· Oldschool & Early Rave Facebook
Sound Assault
Sound Assault
georganiseerd door

Café Verderop (binnen) op de kaart
Westvest 9
Delft
Nederland🇳🇱

Tickets & prijzen Sound Assault

Voorverkoop:€ 10,-
Deurverkoop:€ 15,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Bezoekers
Maximaal 300.

Stemresultaat: zeer goed

geweldig327%
zeer goed545%
goed218%
ok0
voldoende19%
onvoldoende0
slecht0
zeer slecht0
waardeloos0

3 waarderingen

Iedereen bedankt weer voor hun komst en tot de volgende keer (Y)
Patrick Allen B)
was een top feest, goeie lokatie vlakbij t station en dit feest is net een vipfeest want de artiest staan heel dichtbij het publiek
don't deny the beat
jaa was wel ff leuk feessie zo om de hoek!:P

Line-up Sound Assault

za 22:00 - 00:00:  hardcore, hardstyle
zo 00:00 - 01:30:  hardcore
 LD, BSE
zo 01:30 - 03:00:  hardcore
zo 03:00 - 05:00:  hardcore, house, hardstyle
  house, hardstyle, hardcore

Statistieken

36Partyflockbezoekers
19Partyflockgeïnteresseerd
63 / 30·mannen / vrouwen
25.3Partyflockgemiddelde leeftijd
25.8Partyflockleeftijd mediaan
25·opmerkingen
3·waarderingen
zeer goed·stemresultaat (11 stemmen)
Op veler verzoek is Sound Assault terug in Delft voor "reunie" in zeer intieme en gezellige vorm! In Grand Cafe Verderop zullen we ouderwets knallen op de beats die mid en eind jaren 90 zo populair waren!

25 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
nieuwe organisatie?:P

hoezo niet in speakers?
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 3614, 6793}
Waarschuw beheerder
De concepten zijn overgenomen net als een aantal mensen van de organisatie. Het is zonde om een aantal goede concepten verloren te laten gaan!! Net als de kwaliteiten van een aantal mensen!

Speakers? Heb je gezien wat ze met die tent gedaan hebben? :-) De editie in Verderop zal een reunie worden om oude gezichten weer te zien! Daarnaast zijn we op zoek naar een grotere locatie in de regio waar we speakers weer op vaste basis willen gaan doen. Net als diverse andere locaties in NL!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Pauluswel op woensdag 4 april 2012 om 08:59:
Speakers? Heb je gezien wat ze met die tent gedaan hebben?


nee?:P wat dan?
Waarschuw beheerder
+1
Whahahahaha ... is een of andere witte baja geworden ... daar kan ik echt niks mee!
Waarschuw beheerder
speakers zuigt:P
ben der 1x geweest tijdens een schoolfeest;)
verder is het een zware kinderdisco;)
 
Waarschuw beheerder
haha, en die tent in vlaardingen dan? ik hoorde dat dat wel een g oeie locatie scheen te zijn
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Early joey :bounce: op zaterdag 7 april 2012 om 20:49:
die is failit


Gesloten inderdaad .. failliet is een ander verhaal ;)
Maar goed .. Sound Assault is een ijzersterk concept .. wat het op elke locatie goed doet dus ook 2 Juni in Grandcafe Verderop :bounce:
Waarschuw beheerder
beetje klein! maar dat mag de pret nie bederven? :D haha
maar afgelopen keren in speakers best vermaakt hoor!
maargoed dan maar over op de maassilo? :D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Joey ... goosaah .... Maak je niet dik ... dit is een soort van opwarmertje van wat er komen gaat :D Als trouwe Sound Assault ganger MOET je hier bij zijn ... we zullen wat nieuwe events hier aan onze trouwste volgers onthullen!
Waarschuw beheerder
Jaa ben wel blij hoor met deze feessies! Weet nog wel vroeger... had je alleen maar hardcore en terror feestjes in delft... dat was helemaal bagger natuurlijk:P
Zie jullie de 2e!(Y) :bounce:
Waarschuw beheerder
nikk dat word gewoon knallen de 2e! :D haha
 
Artiest {SHOWLIST artist 48729, 12583}
Waarschuw beheerder
Denk wel aanwezig. Ff wat bekenden een (l) onder de riem steken na wat moeilijke maanden.
 
Waarschuw beheerder
Vandaag op locatie geweest. Het is echt een hele leuke en intieme locatie .. perfect voor een dampend oldschool feestje ;)
Natuurlijk zal deze locatie geheel in Sound Assault sferen komen met decor, geluid en licht effecten en natuurlijk de gezelligste mensen.
 
Waarschuw beheerder
verderop is te klein voor zo n goed feest. maar bij terugkomst van nederland-noord ierland toch eve langs om te feesten :)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 31 mei 2012 om 18:52:
verderop is te klein voor zo n goed feest.


Geen locatie is in mijn ogen te klein voor een goed en gezellig feestje ;)
Misschien is juist een kleine locatie leuk en gezellig om een heerlijk feestje te genieten met allemaal mensen die met dezelfde passie komen feesten.

Wij zullen er weer alles aan doen om ervoor te zorgen dat het aan niets ontbreekt .. en dan gaan we er met ze alle weer een geweldig evenement van maken.
Daarnaast kan ik je mededelen dat Sound Assault ook zeker groter zal terugkomen zoals in het verleden ook succesvol is gebleken ;)
 
Waarschuw beheerder
De time-table voor Sound Assault !!!

22:00 - 00:00 Native
00:00 - 01:30 Human Resource
01:30 - 03:00 Gizmo
03:00 - 05:00 Ferz B2B Defendor

PARTY ON !!!!!
Waarschuw beheerder
In welke twee van de zalen wordt het feest gegeven? De grote of de kleine zaal?
Waarschuw beheerder
Vond 15 euro wel een beetje veel voor zo´n feestje. Geluid was echt slecht, licht was wel leuk gedaan. Wel ff gezellig gehad voor de rest.
Waarschuw beheerder
donateur
Het was een super feest! Het geluid is uitstekend, goed bereikbaar en het is net of je op een VIP Party rond loopt... top en untill next time!
Waarschuw beheerder
Primaaa vermaakt ik vOnd het top
Waarschuw beheerder
Ja was Super feesie de juiste mensen bij elkaar en knalluh . Maar moeten ze echt weer vaker doen in delft

hoeft niet groot te zijn als het maar gezellig is!!

till next time !!