Partyflock
 
here

Sensation

· Source of LightSitesensation.nl Facebook
Sensation
georganiseerd door Site Site

Amsterdam ArenA (binnen) op de kaart Site
Arena Boulevard 1
Amsterdam
Nederland🇳🇱
house × 12, tech house × 7

Tickets & prijzen Sensation

Uitverkocht
Voorverkoop:€ 79,75
VIP:€ 179,25
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Kledingvoorschrift
Wit
Verslagen
Door EL-Roy (1195), Wild_at_Heart (1349).

Stemresultaat: zeer goed

geweldig14235%
zeer goed9724%
goed8321%
ok318%
voldoende133%
onvoldoende246%
slecht61%
zeer slecht41%
waardeloos2

Line-up Sensation

1Mainstage
za 22:45 - 23:30:  house
za 23:30 - 00:45:  🇺🇸 house, techno
zo 00:45 - 02:00:  house, techno
zo 02:00 - 03:30:  🇬🇧 house, techno, trance
zo 03:30 - 04:45:  🇮🇹 house
zo 04:45 - 06:00:  house, pop
2Deluxe
za 21:00 - 22:30:  house, disco, hip hop
za 22:30 - 00:00:  house, techno
zo 00:00 - 01:00:  house
zo 01:00 - 02:45:  house
zo 02:45 - 03:45:  · live house, techno
zo 03:45 - 05:30:  techno, trance, house
zo 05:30 - 07:00:  techno, house

Nieuws

Op zaterdag 7 juli vindt de wereldpremière van Sensations nieuwe show 'Source of Light' plaats. Veertigduizend nationale en internationale gasten worden verwacht in onze hoofdstad, terwijl de Johan Cruijff ArenA wordt omgetoverd in een witte Oase, voor wat weer een onvergetelijke show belooft te worden. 45
For full details, go to http://bit.ly/wD0IFt

We invite you to the world premiere of our new show ‘Source of Light’ on Saturday, July 7th. Once again we transform the Amsterdam ArenA into an oasis of white for what promises to be another unforgettable night.

This year, we embark on a special mission for unity: to become part of a world, in which borders between us, our environment and others fade; to gather around a radiating sphere and strengthen our mutual bond; to celebrate togetherness at the highest level; and to regain contact with the Source of Light that connects us all.
→ lees meer

Forum

ForumonderwerpForum#Tijd
TK: Sensation White, 10 euro per stuk tickets15
TK: 1 kaartjes sensation te koop tickets2
TK: (gesloten) Sensation white 2 stuks tickets1
TK: (gesloten) Sensation 3x tickets2
GZ: Één kaartje voor Sensation 2012 tickets3
Poll: Line-up Sensation 2012 Amsterdam bekend f:clubhouse4

1635 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Lekkere lineup :D Ben vooral heel blij met Rivastarr, dat wordt echt knallen op z'n Italiaans! Verder ben ik wel een fan van DMZS en Mr White, dus laat maar komen!

Baal wel enorm van Mark Knight (hitjesparade) en Hardwell.. daar heb ik echt geen woorden voor, wat een drol. Vind het ook totaal geen afsluitwaardige dj, Chuckie ook niet. Dan zie ik liever een Sander van Doorn of Benny Rodrigues (2006..wow!). Maar wellicht verrast ie me! Ik heb er iig super veel zin in!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op vrijdag 23 maart 2012 om 19:50:
Al sinds de eerste editie staan er maar 5 namen op de mainstage? Het is inderdaad wel raar dat er nog niets op sensation.com staat


Vorig jaar draaiden Mr. White, AN21 & Max Vangeli, Fedde Le Grand & Martin Solveig, Juan Sanchez & Daniel Sanchez, Afrojack en Sander van Doorn. In 2010 draaiden Mr. White, Sunnery James & Ryan Marciano, Joris Voorn & 2000 and one, Chuckie en The Swedish House Mafia. Er waren altijd mensen die samen draaiden, vandaar dat ik vind dat er nu weinig zijn. Daarom denk/hoop ik ook dat er nog namen bij komen, en dat er bij deze namen die nu bekend, er een paar samen zullen draaien.

Waar op de Sensation site staat trouwens dat vandaag de line-up bekend wordt gemaakt? Kan het niet vinden :O
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
+2
Ik vind het juist wel leuk dat er namen staan die niet super-groot zijn.
Bovendien, de namen die er vroeger stonden, waren ook in die tijd nog niet die grote namen die ze later werden.
En Juan & Daniel Sanchez kende ik vorig jaar ook niet. En dat was voor mij de leukste verrassing van de avond.
Waarschuw beheerder
Het kan zeker een verrassend effect mee brengen, al waren er de laatste jaren altijd meer bekende namen dan degene die nu worden genoemd. En dat mis ik persoonlijk op dit moment in deze line-up. Maar ben zeker met je eens dat Juan & Daniel Sanchez goed draaide.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Janssuh11 op vrijdag 23 maart 2012 om 08:23:
ineup:

Mr. White
Dennis Ferrer
Mark Knight
De man zonder schaduw
Rivastarr
Hardwell!


KLOPT !!! Zojuist via via gehoord van iemand die bij ID&T werkt..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DenSation op vrijdag 23 maart 2012 om 20:02:
Benny Rodrigues (2006..wow!)


Wat een set toen idd! Mijn allerEERSTE Sensation.. eentje om NOOIT te vergeten !!
Waarschuw beheerder
-2
Kan het alleen maar met Kolkimen eens zijn.. Zoveel geld voor een kaartje vragen en dan hiermee komen.
Waarschuw beheerder
+3
Stiekem ook wel gehoopt op Sander of Fedde, maar aan de andere kant vind ik dat tech-house tintje wel weer fijn. Van DMZS was ik geen fan in 2009, maar dat was wellicht omdat ik toen net de house scene inrolde. Deze line-up is wel weer heel anders dan voorafgaande jaren. Het verschil met vorig jaar is best groot. Maar toch heb ik er wel vertrouwen in dat het een goed feestje gaat worden. Het Celebrate Life thema sprak me eerst ook niet aan, maar vond het geweldig! Genoten van de muziek en de show was voor mij op dat moment perfect.

Mr.White vind ik een topper, die past gewoon helemaal bij Sensation. Mark Knight en Hardwell zijn ook wel logische namen voor Sensation. De rest zijn natuurlijk niet de standaard Sensation dj's, maar heb er enerzijds wel een goed gevoel bij. Anderzijds vind ik het lastig om aan een vriendinnetje die nu voor het eerst mee gaat moet uitleggen dat dit niet de meest bekende DJ's zijn. Wat natuurlijk wel te verwachten valt bij zo'n feest met zo'n kaartprijs.

Sensation lijkt weer een verandering te ondergaan. Eerst van trance naar house, nu van house naar tech-house. Niet dat ik dit negatief vind, want wardeer tech-house nu veel meer dan hitjes house :)

Vind het trouwens wel grappig dat iedereen die normaal roept dat Sensation te commercieel is, zich nu afvraagt waar de grote namen blijven.

Daarnaast draait het bij Sensation niet alleen om de line-up, maar om het totaal plaatje. Dus het thema met de hele show eromheen, de sfeer en de witte mensen zee.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Kan iemand ons nog blij maken met een code ?
Via de site krijgen we namelijk geen code toegemaild.

xxx Amuses
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Lissiey op vrijdag 23 maart 2012 om 23:47:
Mr.White vind ik een topper, die past gewoon helemaal bij Sensation.


Ligt het nou aan mij of is dit ieder jaar iemand anders? :P
Waarschuw beheerder
+1
Ik heb De Making Off gezien van Innerspace. Als je ziet wat ze daar allemaal ontwikkelen aan show-elementen en wat dat dan wel niet moet kosten...
Dan denk ik dus niet dan Sensation echt heel veel geld bespaart door deze line up.
OK, Afrojack zal vast meer geld kosten dan Riva Starr :p
Maar zet je dit af tegen de totale kosten dan is de post DJ's (denk ik) maar een kleine factor.
Dus ik denk niet dat Sensation deze line-up kiest voor het geld.
Ik denk oprecht dat het een muzikale keuze is die hier achter zit.
En dan nog steeds kan je de keuze helemaal van Rukkestein vinden.
Waarschuw beheerder
+1-2
Klachten op internet zeggen al genoeg denk ik. Hoop dat ze er nog wat aan gaan veranderen. Misschien moeten ze eens beter naar hun fans luisteren. Irriteer me echt mateloos aan hoe hij alles verkondigd in het filmpje..
En nee, het ligt niet aan jou Sumptuous :P
Waarschuw beheerder
-1
Jammer, vindt het eigenlijk meer een line-up voor de VIP Area.. Tegenwoordig mag het wat steviger (sander v doorn, tiesto ). Ben zelf gek op electro, maar dat verwacht ik ook niet. De show zal zeker weten geweldig worden daar niet van. Maar mensen willen variatie (voor ieder wat wils, gewoon sensation!) Maar moet wel zeggen dat dit een speciale editie gaat worden. Beetje IBIZA achtig. Toch maar gaan!
Waarschuw beheerder
+3-1
donateur
Elke jaar een kut line up - elke jaar iedereen zeiken - elk jaar binnen een weekend uitverkocht - elk jaar een top feest.
Waarschuw beheerder
-1
donateur
Hahaha, Niburu, jij zegt t juist..ik laat me gewoon verrassen :D
Ik ben al 9 jaar niet meer in Arena geweest, wel de laatste 3 jaar in Hasselt (lekker dichtbij) ;-)
En aangezien ik met zeer aangenaam gezelschap ga, weet ik gewoon dat t n super Sensation gaat worden..je moet t tenslotte toch zelf maken (of ik ben zeer snel tevreden, dat kan ook ;-))
So, bring it on :cheer:


(k)
Waarschuw beheerder
Zo jammer dat iedereen alleen maar naar de namen kijkt, het doet er echt niet zo heel veel toe! De hitjes van dit moment en het afgelopen jaar komen echt wel voorbij hor, maak je geen zorgen. Mark Knight zal je niet teleurstellen (check z'n set van Belgie maar). Sensation wil de afgelopen jaren zélf de trends bepalen en niet volgen. Ze haken in op wat nu hot is in de clubs, voornamelijk dus wat meer techno en techhouse. Dat is ook wat ze willen, een hele grote club maken. Het is toch totaal niet verrassend en innovatief om wéér een "grootheid" als Armin, Guetta of weet ik veel wie te boeken? Dat is zo afgezaagd en laf, vind ik. Toon wat lef, wees vernieuwend en haak in op wat nu hot is. Dit, in combinatie met altijd een vette show, maakt mij heel enthousiast en kan niet wachten tot het zover is! Ik baal trouwens wel enorm van Hardwell, dus ben niet 100% positief ;)
Waarschuw beheerder
ik weet niet wat ik er van moet vinden. misschien is het lekker vernieuwend maar min. één grote naam moet toch kunnen? in dat filmpje heeft Duncan het over één van de dj's (dennis ferrer) die een club uitgezet werd omdat die niet commercieel genoeg was en vervolgens komt duncan pal daarna met Mark Knight..

Mocht iemand interesse hebben.. ik heb nog een Vodafone code over
Waarschuw beheerder
Uitspraak van sumptuous op zaterdag 24 maart 2012 om 00:29:
Ligt het nou aan mij of is dit ieder jaar iemand anders?


Nope, in 2009 was het DMZS maar in 2010 en in 2011 was het dezelfde (Shagpeare) omdat die zo goed bij het sfeertje past. Ik denk dat ze dat vanaf nu zo gaan voortzetten.
Waarschuw beheerder
-1
Voor dat geld kun je beter naar een ander feest gaan waarvan de line up het wel sowieso waard is.
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van Blackhawk op zaterdag 24 maart 2012 om 02:00:
Klachten op internet zeggen al genoeg denk ik. Hoop dat ze er nog wat aan gaan veranderen. Misschien moeten ze eens beter naar hun fans luisteren. Irriteer me echt mateloos aan hoe hij alles verkondigd in het filmpje..


Als je als organisator nou iets NIET moet doen, is het luisteren naar 'fans' die iets verkondigen op internet.
Of vind je ook dat politici ook moeten luisteren naar de 'bezorgde burger' op het forum van de Telegraaf?
Als we naar die Echte Nederlanders zouden luisteren waren er allang geen dance-feesten meer, dan hing iedereen die een pil op zak had aan de galg, was een blikje bier alleen maar verkrijgbaar met een speciale vergunning, en was die boem-boem-boem-muziek (zoals mijn moeder het noemt) bij wet verboden.
Een organisator moet doen wat hij denkt dat goed is. En als wij als klanten het niet goed vinden, dan moeten we wegblijven.
Sensation geeft feestjes. Ze zijn echt niet gek, en als wij vinden van wel, dan kopen we geen kaartjes.

Op fora (forums?) zitten vooral zogenaamde haters. Mensen die alles kut vinden. Die altijd wat te zeiken hebben, wat dan ook.
Ik trap zelf soms ook in die val.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Jomtien op zaterdag 24 maart 2012 om 14:51:
Als je als organisator nou iets NIET moet doen, is het luisteren naar 'fans' die iets verkondigen op internet.
Of vind je ook dat politici ook moeten luisteren naar de 'bezorgde burger' op het forum van de Telegraaf?
Als we naar die Echte Nederlanders zouden luisteren waren er allang geen dance-feesten meer, dan hing iedereen die een pil op zak had aan de galg, was een blikje bier alleen maar verkrijgbaar met een speciale vergunning, en was die boem-boem-boem-muziek (zoals mijn moeder het noemt) bij wet verboden.
Een organisator moet doen wat hij denkt dat goed is. En als wij als klanten het niet goed vinden, dan moeten we wegblijven.
Sensation geeft feestjes. Ze zijn echt niet gek, en als wij vinden van wel, dan kopen we geen kaartjes.

Op fora (forums?) zitten vooral zogenaamde haters. Mensen die alles kut vinden. Die altijd wat te zeiken hebben, wat dan ook.
Ik trap zelf soms ook in die val.


Tuurlijk moeten ze luisteren/inspelen naar/op de fans! Dat vind ik niet meer dan normaal om de mensen te geven wat ze willen. Mensen die 83 euro (of de hoofdprijs wanneer ze uit het buitenland komen) betalen voor een kaartje omdat ze weten dat het feest een garantie is voor een goede show (die zal er vast komen, en 2 grotere/internationale namen (of snel in opkomst zijn) stappen nu in een flinke drol. Je ziet het aan de reacties op facebook, er wordt meer geklaagd dan voor gaande jaren. Tuurlijk kan je het niet iedereen naar zijn zin maken. Maar met een Afrojack of iets erbij, was de stemming heel anders geweest.
Waarschuw beheerder
+1
Wie zegt mij dat klagers op Facebook of hier de fans zijn?
Mijn stelling is dat op welk forum dan ook (of dat nou voor muziek, auto's of paddestoelen gaat) het merendeel bestaat uit mensen die niets beters te doen hebben. En daar reken ik mezelf ook toe.
Mensen met een grote smoel, die lekker anoniem mogen schelden.

Ik keek net even op FB. Sendation heeft bijna 400.000 fans/vrienden.
400 mensen geven een reactie waarvan de meeste dubbel.
Dus 0,05 reageert.
Moet je daar dan naar luisteren?
Ik wil niet gelijk Wilders erbij halen (maar doe het toch :p ) : Is zijn meldpunt over Polen representatief over wat Nederlanders vinden?
Ik denk het niet. Ik hoop het niet. En ik weet bijna zeker dat het niet zo is.

Waarmee ik niets wil afdoen aan ieders vrije keuze om de line-up van Sensation 2012 helemaal ruk te vinden.
Maar ik ga met veel plezier. Net weer het clipje van Dennis Ferrer gekeken (Hey Hey) en ik heb er nu al zin an!

Ik heb recentelijk Afrojack gezien en ik vond het bijna net zo'n leeghoofdige pling-plong set als zijn vriendinnetje Paris.
(Die ik overigens wel zou willen doen, maar dit terzijde)
Dus ik ben blij dat hij er niet staat.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Blackhawk op zaterdag 24 maart 2012 om 15:16:
Je ziet het aan de reacties op facebook, er wordt meer geklaagd dan voor gaande jaren.


Dat heeft meerdere redenen;
- Vorig jaar was Facebook nog niet zo populair als dat het nu is. Vorig jaar maakten de meeste mensen nog geen grappen over Hyves, dat is nu wel anders
- Het is lekker makkelijk om even je iPadje te pakken en even wat te zeiken omdat iets je niet zint. Hetzelfde geldt ook voor kanalen als Twitter, mensen zien dat nu als een spreekbuis. Daarnaast kun je uit een reactie op internet vaak niet ophalen met welke toon iemand iets bedoelt.

Voor de rest ben ik het volledig met Jomtien hierboven eens :).
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van Blackhawk op zaterdag 24 maart 2012 om 15:16:
Maar met een Afrojack of iets erbij, was de stemming heel anders geweest.


Mee eens, de mensen die uit het buitenland komen kennen DMZS niet eens, net zoals veel Nederlands. 'Niet kennen' hoeft natuurlijk niet
per se slecht te zijn, maar als het om zoveel geld gaat wil je natuurlijk feest garantie hebben.


Uitspraak van Jomtien op zaterdag 24 maart 2012 om 15:37:
Ik heb recentelijk Afrojack gezien en ik vond het bijna net zo'n leeghoofdige pling-plong set als zijn vriendinnetje Paris.


Jij loopt wel heel erg ID&T's kont te kussen, ik vind ID&T ook een top organisatie maar jij legt het er wel heel dik op. Tuurlijk moet een organisatie luisteren naar de bezoekers, daar haalt de organisatie haar boterham uit. Het gaat er nu vooral om dat DMSZ al eerder op Sensation stond en totaal niet goed ontvangen werd. Iedereen klaagde er over, zijn stijl paste gewoon niet bij Sensation. En dat ze hem dan nu weer doodleuk neerzetten roept frustratie op. Vind je het gek, als hij totaal niet aansluit bij het publiek maar de organisatie haar wil gewoon door drukt.

Ik ben ook geen fan van Afrojack, maar daar betaal ik dan eerder 80 euro voor dan voor DMZS. Niet dat ik Afrojack beter vind, maar DMZS vind je op elk 15-euro feestje, die verwacht je niet op een feest als Sensation.

Zo, en nu gaan we allemaal aftellen, want we kopen toch allemaal wel braaf een kaartje.
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van actief op zaterdag 24 maart 2012 om 16:08:
- Vorig jaar was Facebook nog niet zo populair als dat het nu is. Vorig jaar maakten de meeste mensen nog geen grappen over Hyves, dat is nu wel anders


Was vorig jaar ook al hoor.

Ik denk inderdaad dat het volgen van de fans niet wenselijk is voor een organisatie. We spreken hier gewoon van tegengestelde belangen. Fans willen alles het liefst houden zoals het is omdat voorgaande edities altijd goed bevallen zijn. De organisatie wil juist vernieuwend blijven En hoewel ik blijf zeggen dat de beste shows van sensation een paar jaar achter ze liggen. Toch blijven ze me boeien, de ene keer meer dan de andere keer maar toch in elk geval voldoende om te blijven gaan. Het feest kon mij vorig jaar niet zo pakken maar dat zegt meer over mij dan over het feest want duizenden mensen hebben een topavond gehad. Heb dat altijd wel gehad met Sensation, de ene show pakt me meer dan de andere maar dat heeft ook gewoon met je smaak te maken. De waarde van grote namen op je feest valt ook te betwijfelen. Heb vaak zat gehad dat er een topper stond waar ik best naar had uitgekeken waar dan een draak van een set uitkwam. Andersom gebeurt ook vaak zat, dan staat er iemand te draaien waarvan ik geen idee heb wie het is op een of ander minuscuul stageje die een set wegknalt waar je bij neervalt. Zoals altijd staan de beste stuurlui aan wal (en daar sta ik zelf ook regelmatig tussen te blèren)
Waarschuw beheerder
+1
Trouwens, hoop dat DMZS zich hier niks van aantrekt. Laat hem lekker z'n ding doen, wellicht gaat iedereen dit keer wel uit z'n dak. Lijkt me alleen niet fijn om zoveel negatieve reacties te lezen en dan nog met alle moed een goede set proberen te draaien.