Partyflock
 
here

Ouwe stijl is botergeil

foto's
album,456 · zeer goed · ical
Ouwe stijl is botergeil

Societeit De Lax (binnen) op de kaart
Weesperzijde 190
Amsterdam
Nederland🇳🇱

Tickets & prijzen Ouwe stijl is botergeil

Uitverkocht
Voorverkoop:€ 13,-
Deurverkoop:€ 15,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
16
Meeting
Er was een meeting, om 22:00, met 15 bezoekers.
Verslag
Door [N.G.F.] R. (1115).

Stemresultaat: zeer goed

geweldig9844%
zeer goed7634%
goed3817%
ok73%
voldoende21%
onvoldoende0
slecht0
zeer slecht0
waardeloos0

Line-up Ouwe stijl is botergeil

za 21:00 - 22:00:  hardcore
za 22:00 - 23:00:  hardcore
za 23:00 - 00:00:  hardcore, hardstyle
zo 00:00 - 01:30:  hardcore
zo 01:30 - 02:30:  hardcore
zo 02:30 - 04:00:  hardcore
zo 04:00 - 05:00:  hardcore
zo 05:00 - 06:00:  hardcore
  · MC hardcore
  · MC hardcore

Nieuws

Het getal tien heeft vele belangrijke betekenissen: Ons talstelsel is gebaseerd op tien cijfers, het zogenaamde decimale stelsel. Daardoor is tien het eerste positieve getal dat met meer dan een cijfer wordt geschreven. Machten van tien worden gebruikt om de schaal of de verhouding van eigenschappen uit te drukken. 6

Forum

804 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Uitspraak van [N/L]:bounce: legal spaceman :banana: op zondag 20 november 2011 om 18:40:
Excuses voor het ongemak van de foto's heb het al gefixt een uur geleden snap niet dat het nog niet weg is gegaan


Thanks (y)

We hebben hier nog een t-shirt en pinas liggen, mocht je wat missen, let me know!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van :harry: Hardcorexgirl :harry-f: op zondag 20 november 2011 om 17:19:
alleen via hun en dan uitprinten das best wel irrie eigelijk vandaar


ik haal liever ook gewoon me kaartje aan de deur ik heb ook geen printer of inetbankieren en geen zin in gedoe om een kaartje aan te schaffen beter gewoon deur verkoop blijven houwe uit verkocht is uit verkocht risico van t vak dan maar laten beslissers lopen nou eenmaal risico dat weten hun zelf ook wel :)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Kaycie op zondag 20 november 2011 om 15:40:
PS: Voor ons als organisatie is het geweldig dat we al zo snel uitverkopen maar ik realiseer me dat er heel wat mensen voor een dichte deur stonden. Voor de volgende keer: Kaartjes kopen in de voorverkoop!!!!!!


als iets uitverkoopt zijn er altijd mensen die naast het net vissen.....t was iig n zeer geslaagde avond
 
Waarschuw beheerder
Was wel echt een tof feest, heb er toch wel een beetje spijt van dat ik zo vroeg weg was gegaan, Maarja was al helemaal kapot van de week
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Manic op zondag 20 november 2011 om 18:55:
Misschien een idee om uit te breiden naar een grotere locatie?


Heb je een suggestie 8)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Core Of Confusion op zondag 20 november 2011 om 19:02:
ik haal liever ook gewoon mem kaartje aan de deur ik heb ook geen printer of inetbankieren en geen zin in gedoe om een kaartje aan te schaffen beter gewoon deur erkoop blijven houwe uit verkocht is uit verkocht risico van t vak dan maar laten beslissers lopen nou eenmaal risico dat weten hun zelf ook wel


ja maar voor jou is dat niet zo erg he jij woont in de beurt ik moet nog even bijna 3 uur in de trein:s maar jij hebt gelijk dat heb ik ook allemaal niet en dan word het al moeilijk
 
Artiest Xearo
Waarschuw beheerder
Paralizer liep aardig te kloten jammer genoeg, stond er ook vrij ongeïnteresseerd bij.. Daarna een dikke set van Nouky, trots op je! Publiek kwam ook helemaal los en dat is de hele avond zo gebleven! Lekker underground ramwerk van Miss Zelda (gaaf om die act met die gitarist erbij te doen, klonk vet!) en daarna een technisch zeeeeer sterke set van Trypticon.. Hij presteerde het om, ondanks het verlies in bpm na Zelda, geen seconde de energie kwijt te raken door dikke platen en strak mixwerk, respect!
Xqruciator maakte het zooitje nog eens af met een aantal lekkere plaatjes, al met al een topavond gehad! Tot de volgende keer! :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van :harry: Hardcorexgirl :harry-f: op zondag 20 november 2011 om 19:54:
ik moet nog even bijna 3 uur in de trein


naja dt doe je zelf niet slim dan..ik zou dt dus echt niet op de gok doen as ik zo n pokke end weg was
Waarschuw beheerder
I love ouwe stijl! :respect: :kwijl: (L)
Ik blijf het zeggen. Kan voor mij geen ander feest aan tippen!

Er is weer lekker gedraaid en het was heerlijk koel :jaja:

Alleen een beetje jammer dat er allemaal foto's staan die er niet bijhoren :(
Hoe krijgt iemand dit voor elkaar!?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 20 november 2011 om 20:34:
Paralizer liep aardig te kloten jammer genoeg, stond er ook vrij ongeïnteresseerd bij.. Daarna een dikke set van Nouky, trots op je! Publiek kwam ook helemaal los en dat is de hele avond zo gebleven! Lekker underground ramwerk van Miss Zelda (gaaf om die act met die gitarist erbij te doen, klonk vet!) en daarna een technisch zeeeeer sterke set van Trypticon.. Hij presteerde het om, ondanks het verlies in bpm na Zelda, geen seconde de energie kwijt te raken door dikke platen en strak mixwerk, respect!
Xqruciator maakte het zooitje nog eens af met een aantal lekkere plaatjes, al met al een topavond gehad! Tot de volgende keer! :)


nou ik vond miss zelda's muziek keuze bar slecht, toen we aan het begin kwamen rond 22:00 toen waren en pas lekkere ghosstown nummers, ik hou niet van metal en rock anders was ik wel naar metallica of ander concert gegaan, dus die gitarist was bgggrrr, als er staat ouwe stijl moet je geen terror zooi draaien, of schranz of de versnelde hardcore van miss zelda. echter tha nouky enz en de eerdere dj's hebben super goed gedraaid,
Waarschuw beheerder
Weer een zeeeeeer geslaagde editie!!:jaja:
Tha Nouky en Trypticon wat een geweldige sets!!:respect::kwijl:
Nu heerlijk genieten van men ongelofelijke spierpijn:X
Tot de volgende:banana:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 20 november 2011 om 20:34:
en daarna een technisch zeeeeer sterke set van Trypticon..


je verwoord t wel subtiel.. technisch zeer sterk.. en zn platenkeuze dan ?
kan aan mij liggen hoor, maar weinig verrassends gehoord, wat me t meeste opviel was dat je de meeste platen al gehoord had die avond..
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van The Irritainer op zondag 20 november 2011 om 21:19:
we zijn nu klaar met opruimen en ik ben echt half versuft thuis.


_O_ , hoort er ook allemaal bij he.. ;)
maar t was t allemaal zeer zeker waard..:D :yes:
 
Waarschuw beheerder
+2
Uitspraak van F.B.I op zondag 20 november 2011 om 21:04:
nou ik vond miss zelda's muziek keuze bar slecht, toen we aan het begin kwamen rond 22:00 toen waren en pas lekkere ghosstown nummers, ik hou niet van metal en rock anders was ik wel naar metallica of ander concert gegaan, dus die gitarist was bgggrrr, als er staat ouwe stijl moet je geen terror zooi draaien, of schranz of de versnelde hardcore van miss zelda.


Ieder z'n eigen mening natuurlijk maar die opmerking over wat ouwe stijl is en wat niet raakt natuurlijk kant noch wal.. Dat jouw kennis daarvan zich beperkt tot 'ghosttown' nummers daar kan ik natuurlijk ook niks aan doen, maar als jij wat Zelda draaide geen ouwe stijl vindt dan snap je er natuurlijk helemaal niks van..


Uitspraak van [N.G.F.] R. op zondag 20 november 2011 om 21:13:
je verwoord t wel subtiel.. technisch zeer sterk.. en zn platenkeuze dan ?


Was ook goed! Vond het sowieso een hele dikke set, dat technisch zeer sterk wou ik alleen maar even benadrukt hebben :)
Waarschuw beheerder
ik wil de organisatie bedanken voor weer een helde editie
eindelijk trypticon is kunne meemaken ( voor mij onbeschrijfelijk gevoel )
hier voor kom ik graag van uit belgie
afstand doet geen rol voor zulke feestjes
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 20 november 2011 om 21:22:
Was ook goed! Vond het sowieso een hele dikke set,


(Y), heb zijn set ook maar voor de helft meegekregen.. en ik kan me misschien ook wel vergist hebben..
maar t gene wat ik vanuit hem hoorde was t weinig bijzonders.. :p mjah...
Uitspraak van HUMANOID [[ Ruffneck soldier 4 life ]] op zondag 20 november 2011 om 21:22:
afstand doet geen rol voor zulke feestjes


(Y):D
Waarschuw beheerder
denk dat iedereen dat misschien anders ziet, ik vond et in ieder geval ultra tof dat hij zn debuut in de early hardcore als Trypticon ging maken, gozer = een held! Hij heeft een lekker gangsta setje neergezet precies wat et idee was, en hoe! Ophidian op een keihard gabberfeestje :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van mokums gabbertje op zondag 20 november 2011 om 19:39:
Heb je een suggestie


ijhallen amsterdam noord? O:)

maja, dan gaat de hele underground sfeer eraan, plus feit dat de ijhallen misschien wel 20x zo groot is

ach ja.. de lax is prima locatie, perfect bereikbaar, de airco heeft zn werk gedaan heb ik begrepen (Y).. dus wat wil je nog meer? plus dat het feestje kleinschalig is heeft ook wat: alleen maar bekenden om je heen
Waarschuw beheerder
Was weer genieten!! :beer:
Waarschuw beheerder
ik sta er nogsteeds van te kijken dat ik hier nog nooit eerder geweest was..
wat een te gek feest ! (Y) :respect:
Waarschuw beheerder
ik voelde me aangekeken :Vaag:
Waarschuw beheerder
+2
Uitspraak van F.B.I op zondag 20 november 2011 om 21:04:
nou ik vond miss zelda's muziek keuze bar slecht, toen we aan het begin kwamen rond 22:00 toen waren en pas lekkere ghosstown nummers, ik hou niet van metal en rock anders was ik wel naar metallica of ander concert gegaan, dus die gitarist was bgggrrr, als er staat ouwe stijl moet je geen terror zooi draaien, of schranz of de versnelde hardcore van miss zelda. echter tha nouky enz en de eerdere dj's hebben super goed gedraaid


XD lol om jou ouwe je liep voor dat t feest begonnen al te zeiken jij hoort gewoon thuis op je ghosttown om daar lekker huppelkutjes te kijke beetjuh onzin lullen ouwe zeg dan gewoon niks als je er toch geen moer van snapt gab (Y) volgende keer gwoon niet meer komen dus want dit blijft gewoon ouwe stijl underground hakkuh en geen shitjes parade
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Core Of Confusion op zondag 20 november 2011 om 22:40:
XD lol om jou ouwe je liep voor dat t feest begonnen al te zeiken jij hoort gewoon thuis op je ghosttown om daar lekker huppelkutjes te kijke beetjuh onzin lullen ouwe zeg dan gewoon niks als je er toch geen moer van snapt gab


whahahah NIKS aan toe te voegen :roflol:

ik zei het toch 'ouwe viezerik'
Waarschuw beheerder
Uitspraak van SpaceEzel :blinky: op zondag 20 november 2011 om 22:04:
ik sta er nogsteeds van te kijken dat ik hier nog nooit eerder geweest was..
wat een te gek feest !


ja TOP he :D

Uitspraak van JSKI op zondag 20 november 2011 om 22:38:
ik voelde me aangekeken


dan weet je dat je goed (hard) gaat :P
Artiest Manic
Waarschuw beheerder
Uitspraak van mokums gabbertje op zondag 20 november 2011 om 19:39:
Uitspraak van MP // DJ MANIC op zondag 20 november 2011 om 18:55:Misschien een idee om uit te breiden naar een grotere locatie?

Heb je een suggestie


Tjaaa altijd lastig.. Maar ik dacht toch zo dat er in Amsterdam genoeg mooie toko's zijn, toch?
Waarschuw beheerder
+1
Ik wil terug!! Nu!!
Zoals ik me nu voel weet ik dat het geweldig was :p
Spierpijn en een verschrikkelijke piep in de oren.
Maar wat was het toch geniaal.
 
Artiest Da Machinery
Waarschuw beheerder
Uitspraak van The Irritainer op zondag 20 november 2011 om 21:19:
we zijn nu klaar met opruimen en ik ben echt half versuft thuis.. Geniaal gabberfeestje, de enige aggressieveling was die buurman ! :D


:respect: