Partyflock
 
here

Gramdioos

· Industriële revolutie Facebook
Gramdioos
Gramdioos
georganiseerd door

Podium Victorie (binnen) op de kaart Site
Breedstraat 33
Alkmaar
Nederland🇳🇱
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18

Stemresultaat: goed

geweldig327%
zeer goed218%
goed545%
ok0
voldoende19%
onvoldoende0
slecht0
zeer slecht0
waardeloos0

1 waardering

RoyGG
Goed feestje!

Line-up Gramdioos

1Zaal 1
house, techno, drum & bass, downtempo, dubstep
🇧🇪 house, techno
2Zaal 2
house, techno
techno, trance, house
techno, house

Statistieken

52Partyflockbezoekers
17Partyflockgeïnteresseerd
65 / 30·mannen / vrouwen
24.3Partyflockgemiddelde leeftijd
24.4Partyflockleeftijd mediaan
1·nieuwsbericht
4·opmerkingen
1·waardering
goed·stemresultaat (11 stemmen)

Video

Nieuws

Het keerpunt is nabij, 8 oktober zal de industriële revolutie in de Alkmaar los barsten en dan zal de Gramdioos Machine met een hels kabaal weer op stoom worden gebracht. 2
voor tickets klik op deze link: --
→ lees meer

4 opmerkingen

Werkzaam bij Bij Huub
voor tickets klik op deze link: https://v1.paylogic.nl/frontoffice/?command=paymentMenu&merchantModuleID=50332

Het keerpunt is nabij, 8 Oktober zal de industriële revolutie in de Alkmaar los barsten en dan zal de Gramdioos Machine met een hels kabaal weer op stoom worden gebracht. Vanaf 22:00 de fabrieksdeuren openen en zal je kunnen in klokken om onder het genot van alleen de vetste arbeidsvitaminen te werken tot het zweet van je lichaam gutst en je spieren verzuurd zijn. Daar zullen de volgende voormannen hoogstpersoonlijk voor zorgen.

Hermanez 🇧🇪
Zal laten horen waarom België het eerste geïndustrialiseerde land van Europa was met zijn massaproductie van Tracks die de Victorie Locomotief laat versnellen tot zij niet meer te stoppen is.

Darko Esser
Luistert als een ware Karl Marx naar je geschreeuw en zal het tempo nog eens opvoeren met beats die de doorsnee staal walserij laten lijken op een stilte coupe tijdens senioren dag.

Jeff Moore
Deze Jonge mijnwerker weet zich als geen andere te navigeren in de dieptes van de aarde. Uit de donkere krochten van de oneindige tunnels voert hij een bergen kolen aan die de stoommachines de gehele avond van brandstof voorzien.

Boven zal de Digitale Revolutie zijn intreden doen. Daar pompen:
De Harde Baas, Ongeoliede Machine en De Sluwe Vos
Hun sound 60 mhz op om hiermee, na een totale defragmentatie, het moederboard volledige te configureren en de beats langs ‘The purple thing stuck on the mainframe’ door de soundcard naar buiten te pompen tot de Windows eruit vliegen.

Dus steek je in die fabriekswaardige kleding en wees niet bang om vieze handen te krijgen want ook dit keer zorgen Nr9 en Kinki kappers dat jullie intensieve arbeid wordt beloond. Want de beste verklede man en best verklede vrouw krijgen ieder een waardebon ter waarde van zeven maal het gemiddelde maand inkomen van een fabriekswerker in de achttiende eeuw (50,- euro) te besteden bij Nr9 en een Make-over van de Kinki kappers. Dus Arbeiders verenigt u en komt allen! Want deze arbeid macht Blij!

Tot 8 Oktober!

voor tickets klik op deze link: https://v1.paylogic.nl/frontoffice/?command=paymentMenu&merchantModuleID=50332
Holy fuck ongeoliede machine helemaal te gek!!
laatste aanpassing
Darko esser i frickin like
laatste aanpassing
foto's van de party?