Partyflock
 
here
Toxic

Music & Theaterhouse La Vida (binnen) op de kaart
Veldhovenring 79
Tilburg
Nederland🇳🇱

Tickets & prijzen Toxic

Early bird:€ 15,-100 beschikbaar, tot 1 maart 2011
Voorverkoop:€ 25,-
Deurverkoop:€ 35,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
21
Kledingvoorschrift
Lak, leer, rubber/latex, full gothic, fetish, crossdress
Meeting
Er was een meeting, om 21:00, met 2 bezoekers.
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
Verslagen
Door anoniem (461), Miss Rockbitch (449).

Stemresultaat: geweldig

geweldig7166%
zeer goed2321%
goed98%
ok22%
voldoende11%
onvoldoende11%
slecht0
zeer slecht0
waardeloos11%

Line-up Toxic

house, trance
techno, trance, house
house, trance, techno
house, trance
🇧🇪 trance, hardcore

Statistieken

225Partyflockbezoekers
46Partyflockgeïnteresseerd
45 / 48·mannen / vrouwen
39.8Partyflockgemiddelde leeftijd
41.2Partyflockleeftijd mediaan
2·verslagen
1·meeting
37·albumfoto's
519·opmerkingen
46·waarderingen
geweldig·stemresultaat (108 stemmen)

519 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Nog 12 dagen en 21 uur hihihi hebben er al weer heel veel zin :-) samen.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Ruwepit op donderdag 3 maart 2011 om 11:52:
En dit is nu precies wat ik met mijn kritiek bedoelde!
De enige die nu de dupe van is van het feit dat Ronald en Nathalie het perse op dezelfde datum moesten organiseren, is -----> de partyganger!
Lekker slim elkaar lekker treiteren...

Alleen de meeste van jullie zullen dat toch niet toegeven.


Er zijn wel vaker Fetish feesten op dezelfde datum, zo goed op de hoogte ben je dus niet!
De vorige elixer was tegelijktijd met obscene, afgelopen weekend was Dominatrix en be Shameless, Boudour bizarre was tegelijk met de catacombe en 26 maart is nu weer catacombe, dus wat zeur je nou!
Er zijn heel vaak feesten tegelijkertijd,
Ik vind t een hele mooie datum, de keuze was makkelijk.
Heb niet over na hoeven denken.

Jij durft toch niet te komen bang voor het Andreas kruis, dat ik je even straf voor je opmerkingen! Er zijn genoeg anderen die dat wel aandurven!

Heb er helemaal zin in!
Artiest {SHOWLIST artist 26539, 111498}
Waarschuw beheerder
donateur
Na een geweldige nacht te hebben gehad bij Dominatrix, waar wij nog zwaar van aan het nagenieten zijn, zit ik me alweer gereed te maken voor TOXIC.
Nathalie vroeg een remix te maken van Britney spears -Toxic, die ik in mijn set mag gaan verwerken, en deze ligt al klaar...
(*en dat terwijl ik niks met britney spears heb.. zelfs niet in lakpakje..)

Verder altijd even spannend voor ons, welke tracks ga ik wel, of juist niet gebruiken.. (*vaak weet ik dit zelf pas als ik achter de dj-booth sta..)
Wat ik begrepen heb van TOXIC crew, mag ik wat steviger draaien, en het gas erop gooien.. (*Het zal melodieus en meeslepend blijven en wordt zeker geen gabber feest hahaha).

TOXIC en het gas erop... Graag de mening van jullie Toxic bezoekers! Durven jullie dit aan? Of???

Echt hartverwarmend voor ons hoeveel mensen ons supporten, thanks! :respect:
We gaan met z'n allen van TOXIC een super feest van maken!

tot TOXIC !
Waarschuw beheerder
Uitspraak van lady1976 op maandag 14 maart 2011 om 01:25:
Er zijn wel vaker Fetish feesten op dezelfde datum, zo goed op de hoogte ben je dus niet!


Bijzonder flauw van je om alles weer aan te willen zwengelen door nu nog te reageren op een reactie van mij die bijna 2 weken oud is. Maar bij deze dan maar weer mijn reactie:

Hmm, jij was toch degene die mij PM's stuurde om het mij het een en ander uit te leggen zonder dat ik daar om gevraagd had?? Dus dan weet je dat ik juist wel goed op de hoogte ben!

En tuurlijk hoef jij niet na te denken: Reminder:
Uitspraak van lady1976 op zaterdag 5 februari 2011 om 15:35:
Ruwepit,

Dat is een kant van t verhaal,maar ik werk vanaf t eerste feestje bij Ronald & Nathalie..


En in een andere PM naar mij gaf je toch het volgende aan:
Uitspraak van lady1976 op zaterdag 19 februari 2011 om 13:18:
Begrijp dat jij als partyganger niets aan de info hebt...


Mijn relaas is nog steeds gewoon erg simpel.

Het was toch hartstikke mooi geweest als wij vanuit het verre zuiden kans hadden gehad in een korte tijd naar 2 fetish feesten te gaan en daardoor een keer niet daarvoor helemaal naar Amsterdam/Zaandam of Haarlem hadden hoeven te rijden (gem 2 uur reistijd heen en 2 uur terug)...
Erg jammer dat dat dus vanwege persoonlijke vetes niet mogelijk is, en waarom blijf je dat ontkennen?????

En wat betreft het Andreas kruis...Jij weet toch wel dat de Sub eigenlijk de touwtjes in handen heeft!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
ok.. deze discussie nu gesloten?

WIJ NU OP NAAR EEN TOP FEEST: TOXIC
Uitspraak van Tulz // DJ Da Dominator op maandag 14 maart 2011 om 10:51:
Wat ik begrepen heb van TOXIC crew, mag ik wat steviger draaien, en het gas erop gooien.. (*Het zal melodieus en meeslepend blijven en wordt zeker geen gabber feest hahaha).

TOXIC en het gas erop... Graag de mening van jullie Toxic bezoekers! Durven jullie dit aan? Of???


laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Jongens jongens toch wat een gezeur of deze 2 feestjes. Maak je eigen keus en laat de ander dat ook doen zonder het daar tot in de treure over te hebben.
Geniet gewoon vast met een feestje in het vooruitzicht, welke dan ook.

En wat betreft dat steviger draaien, nou daar kijk ik naar uit. Ik zou zeggen, doen. Krijg er nu nog meer zin in.

Tot de 26e allemaal.

Liefs Miranda.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op maandag 14 maart 2011 om 12:31:
En wat betreft dat steviger draaien, nou daar kijk ik naar uit. Ik zou zeggen, doen. Krijg er nu nog meer zin in.


thanks, ik kijk uit naar de andere reacties van de bezoekers van Toxic!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tulz // DJ Da Dominator op maandag 14 maart 2011 om 10:51:
Wat ik begrepen heb van TOXIC crew, mag ik wat steviger draaien, en het gas erop gooien..


Uitspraak van Tulz // DJ Da Dominator op maandag 14 maart 2011 om 10:51:
Graag de mening van jullie Toxic bezoekers! Durven jullie dit aan? Of???


He DJ Dominator, ja wij zijn echt wel voorstaanders van het wat steviger werk ( denk aan >>> Naughty Old School Meets Horny Tribal Techno )

Greetzzz Dutza & Reinz
Waarschuw beheerder
Wij ook zooooooooo'n ziiiiiiiiin in!

En zeker na jouw set op Dominatrix, Marcel.
Zo heerlijk genoten......... niet te geloven!
Weer thuis na de mm de sweetysweet mix opgezet (tig keer samen met mmijn favo cdtje van koos en Iwan) zoooooo lekker!
Uh met Toxic zou ik toch wel heeeeeel graag (alweer)een nieuwe willen :bloos:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Tulz // DJ Da Dominator op maandag 14 maart 2011 om 13:09:
thanks, ik kijk uit naar de andere reacties van de bezoekers van Toxic!


Ik zeg: we zijn er bijna, we zijn er bijna, maar nog niet helemaal! :bounce::bounce::bounce:
En we gaan nooit meer naar huis, nog lange niet nog lange niet en we gaan nooit meer naar huis, want Toxic is ons THUIS!:jaja::jaja::jaja:
Brabantse nachten zijn lang, Brabantse nachten zijn lang!:cheer::cheer::cheer:
Ik heb er zin in, dat is zo fijn, want een dosis goede zin dat moet er zijn
alle goede zin die heb je op gespaard, en voor echt het fijnste feestje in heel Nederland gespaard!
Wil je geen Toxic, blijf je maar liggen moet je maar weten wat er van komt!
(Ben verder niet echt uitgelaten en vrolijk ofzo hoor!:roflol: )

Nog 12 dagen!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van dutza op maandag 14 maart 2011 om 13:19:
He DJ Dominator, ja wij zijn echt wel voorstaanders van het wat steviger werk ( denk aan >>> Naughty Old School Meets Horny Tribal Techno )


*voor de liefhebbers: een mix van mij gemaakt in 2008 voor Dominatrix: Naughty Old School Meets Horny Tribal Techno hier te downloaden: http://www.badongo.com/file/8094448
*en voor de liefhebbers die mijn laatste mix nog niet hebben, een mix gemaakt uit liefde voor mijn kanjer en lieverd SweetySweet:
per15mrt2011 eindelijk te downloaden in 320kbs mp3: http://soundcloud.com/djdadominator/dj-da-dominator-sweetysweet


Hahaha kanjers, ik weet het, jullie willen maar wat graag dat ik steviger draai :D Thnx voor jullie reactie!
Ik kan jammer genoeg niet op elk feest stevig draaien ivm de wensen van de organisatoren, en ligt er natuurlijk ook altijd aan wie na mij komt te draaien. Gelukkig zijn er al meer geweldige tracks die wel stevig klinken, maar qua snelheid een stuk lager liggen: voor mij hierdoor nog steeds een groot plezier om ook minder stevig te draaien op de andere feesten, want zeg nu eerlijk, die tribal-tech en tech-trance tracks zijn ook heerlijk! ;)

Uitspraak van Miss Rockbitch op maandag 14 maart 2011 om 13:31:
Wij ook zooooooooo'n ziiiiiiiiin in!

En zeker na jouw set op Dominatrix, Marcel.
Zo heerlijk genoten......... niet te geloven!


Hey lieverds, thanks voor deze lieve opmerking! Ook ik achter de decks genoot zwaar op Dominatrix! thanks to u all!

vraag is alleen.. steviger dan bv wat ik op dominatrix neer heb gezet of niet..
(*Ik besluit toch pas als ik achter de decks sta, wat ik ga draaien, daar voel ik meestal wel aan wat de dansvloer wilt (mag ik hopen) :P )

Zowiezo zal de avond lekker verlopen in een heerlijke opbouw qua muziek: van rustig naar ....(?),
elke dj bouwt de set lekker op voor de volgende dj.. en reken maar dat mijn maatje DJ Solo, die Toxic gaat afsluiten, heerlijk kan knallen!

[img width=250 height=334]http://www.auctionpax.co.uk/packaging/images/caution_toxic_gas.gif[/img]

Echter, op TOXIC de vrije hand gekregen van de organisatie, en omdat we met z'n allen een top feest willen neerzetten, betrek ik jullie bezoekers erbij, want we maken samen dit feest!: steviger draaien, het gas erop of niet?
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tulz // DJ Da Dominator op maandag 14 maart 2011 om 13:50:
want we maken samen dit feest!:


:jaja: :jaja:

Gas erop... :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:
Uitspraak van actief op maandag 14 maart 2011 om 13:47:
(Ben verder niet echt uitgelaten en vrolijk ofzo hoor! :roflol:)


:roflol: ikke ook niet... stuiter nog na van een GiGa Mega Gave Dominatrix....

(K) Nathalie Spears
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tulz // DJ Da Dominator op maandag 14 maart 2011 om 10:51:
TOXIC en het gas erop... Graag de mening van jullie Toxic bezoekers! Durven jullie dit aan? Of???


Wat ons betreft zeer zeker (vrouwelijke helft al helemaal....) dus gas erop....

Houd je maar niet in.... gewoon doen.... HEERLIJK...

En ben benieuwd naar je vertolking van La Spears.... hahahaha
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tulz // DJ Da Dominator op maandag 14 maart 2011 om 13:50:
vraag is alleen.. steviger dan bv wat ik op dominatrix neer heb gezet of niet..
(*Ik besluit toch pas als ik achter de decks sta, wat ik ga draaien, daar voel ik meestal wel aan wat de dansvloer wilt (mag ik hopen) )


Lieve schat dat moet je toch echt helemaal niet aan mij vragen.
Eigenlijk heb ik gewoon geen verstand van die ...muziek!
Ik ga nog steeds uit mijn dakkie als deze bitch kan rocken!
Maar tja bij kinky of fetish feesten past niet echt ACDC of Metallica en over de Stray Cats maar helemaal te zwijgen.
Op de feestjes hou ik niet alleen van heel hard, maar soms een beetje zweverig met wat afwisseling.
Zoals ik ooit tegen jou en onze andere bruiloft dj's zij, jullie moeten je eigen ding doen.
Lekker knallen!
En wat jij altijd doet, op je publiek letten is gewoon super!
Daarmee maak je je set gewoon fantastisch.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tulz // DJ Da Dominator op maandag 14 maart 2011 om 10:51:
TOXIC en het gas erop... Graag de mening van jullie Toxic bezoekers! Durven jullie dit aan? Of???


GRAAG heel graag!!! hou wel van wat steviger draaien, heerlijke stevige techno of stevige trance maar wel met een heerlijke melodie ertussen door.
Heb nu nog meer zin in het feest. TOP!!!
dus vol het gas erop!!! bang bang bang!!!
Artiest Solo
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tulz // DJ Da Dominator op maandag 14 maart 2011 om 10:51:
TOXIC en het gas erop... Graag de mening van jullie Toxic bezoekers! Durven jullie dit aan? Of???


Wow geld dat ook voor mij Marcel, haha. Ik zie al erg uit naar onze samenwerking. Onze liefde voor het zelfde genre muziek zal de chemie alleen maar ten goeden komen en er een onvergetelijk feest van maken voor de organisatie en alle bezoekers.
Artiest Raven
Waarschuw beheerder
Hier ook natuurlijk liefst wat steviger ... alhoewel ik me wat ga aanpassen naar the main, het is niet echt "The Dungeon", maar ga alvast wat betreft stevigheid opbouwend werken zodanig dat Da Dominator en Solo het knalwerk kunnen aanhouden ! Hopen dat La Vida ook klaar is voor mijn uurtje iets alternatiever (zo is er voor elk wat wils denk ik zo) dan de gemiddelde house / techno / trance ... gas gaat er alleszins volop op gaan !
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
knal maar lekker raak blijven we wel wakker !!!!!!
Waarschuw beheerder
Ja lekker stevig!!!
:banana:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Miss Rockbitch op maandag 14 maart 2011 om 16:56:
Lieve schat


Uitspraak van Miss Rockbitch op maandag 14 maart 2011 om 16:56:
Op de feestjes hou ik


Uitspraak van Miss Rockbitch op maandag 14 maart 2011 om 16:56:
alleen van heel hard


Uitspraak van Miss Rockbitch op maandag 14 maart 2011 om 16:56:
met wat afwisseling.


Uitspraak van Miss Rockbitch op maandag 14 maart 2011 om 16:56:
Lekker knallen!


Uitspraak van Miss Rockbitch op maandag 14 maart 2011 om 16:56:
En wat jij altijd doet


Uitspraak van Miss Rockbitch op maandag 14 maart 2011 om 16:56:
Daarmee maak jij jezelf gewoon fantastisch.


daar sluit ik mij bij aan!!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tulz // DJ Da Dominator op maandag 14 maart 2011 om 10:51:
Durven jullie dit aan? Of???


ik gelooooof in JOU ik weet dat alles bij jou altijd top klinkt .....of je nou mijn hide you draait (i love it)
of steviger jij en je energie die vanaf de dj booth knalt laat me altijd de blaren op mn voeten dansen (K)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Miss Rockbitch op maandag 14 maart 2011 om 13:31:
Toxic zou ik toch wel heeeeeel graag (alweer)een nieuwe willen


:jaja: me to !!!!!!!!!!!!!!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ingenro op maandag 14 maart 2011 om 21:21:
of je nou mijn hide you draait (i love it)


jaa joepie hier de verzoeknummers aan marcel :roflol:
mijn is born slippy ( nuxx ) van underworld nou dat lijkt me de perfecte combi met hide you en britney

maar ja wat heb ik verstand van muziek doe alleen mijn suggestie ;-)
 
Waarschuw beheerder
wegens hartoperatie van mijn schatje kunnen wij er helaas niet bij zijn
volgende keer zijn we er weer bij .....
iedereen heel veel stout/ondeugend plezier gewenst
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 15 maart 2011 om 13:56:
wegens operatie van mijn schatje 2 kaartjes te koop voor 30 euro

hoop dat we er de volgende keer bij kunnen zijn .....


You've got mail ;-)

(K) Nathalie
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Komt DonJpeg hier ook foto's maken ?
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 15 maart 2011 om 16:26:
Komt DonJpeg hier ook foto's maken ?


Dat weet je zelf toch wel? :lol:
Waarschuw beheerder
Marcel ga je gang!!! Jij voelt altijd feilloos aan waar wij, de bezoekers, op zitten (staan) te wachten dus GAS EROP please!!!
(K)(K)(K) van Marijke en Jan.
laatste aanpassing