😏
5 januari 2011
6 januari 2011
georganiseerd door Winter Conspiracy
Factory Hall (binnen)
Kolbenova
Kolbenova, Praag
Tsjechië
Tickets & prijs Winter Conspiracy
Voorverkoop: | Kč 200,- |
Minimumleeftijd?
18Stemresultaat: geweldig
geweldig | 9 | 82% | |
zeer goed | 0 | ||
goed | 2 | 18% | |
ok | 0 | ||
voldoende | 0 | ||
onvoldoende | 0 | ||
slecht | 0 | ||
zeer slecht | 0 | ||
waardeloos | 0 |
Line-up Winter Conspiracy
Line-up is niet compleet.
1Main Stage |
---|
Ben 9mm techno, hardcore, hip hop |
Defekt Soundsystem techno |
Lenny Dee techno, hardcore |
Neurosys Sound Works techno |
Psiko hardcore |
Swamp Sound techno |
22nd Floor Stage |
Collapse Soundsystem hardcore, techno |
Urna Sound techno |
3Dutch Stage |
Aike (S.O.S.) techno |
Lawaaiige Buur techno |
Opgedirkt hardcore, techno |
Ramon house, techno |
S.O.S. Crew techno, hardcore J-B, Kay, Aike (S.O.S.), Joost |
Sam C drum & bass, techno |
Toad hardcore, techno |
Tosti drum & bass, techno |
4Dnb Stage |
Basstien drum & bass |
Eddrum drum & bass, hip hop |
Philip TBC techno, drum & bass, hip hop |
Pixie drum & bass |
Suki drum & bass |
Wash! (Tele2Beatz) drum & bass |
Statistieken
18 | bezoekers | |
1 | geïnteresseerd | |
50 / 44 | · | mannen / vrouwen |
22.4 | gemiddelde leeftijd | |
21.4 | leeftijd mediaan | |
25 | · | opmerkingen |
geweldig | · | stemresultaat (11 stemmen) |
25 opmerkingen
LINE UP!
main stage:
20:00-21:00 Hagen - live (Swamp)
...21:00-22:00 Er (Defekt)
22:00-23:30 Alextrem
23:30-01:00 Ben9mm
01:00-02:30 Lenny Dee
02:30-04:00 Progamers
04:00-05:30 Psiko
05:30-07:00 Schade (Swamp)
07:00-08:30 Gora (Neurosys)
08:30-10:00 Kubal (Swamp)
10:00-??:?? survivors
NL stage:
20:00-21:00 Milis
21:00-22:00 kimmi
22:00-23:00 Aike
23:00-00:00 Sam c
00:00-02:00 frixion fanatic & tosti live
02:00-03:00 bozo
03:00-04:00 fakula
04:00-05:00 Beast
05:00-06:00 lawaaiige buur
06:00-07:00 Opgedirkt
07:00-08:00 Toad
08:00-09:00 Ramon
09:00-11:00 freak team
dnb stage:
20:00 21:00 Technical
21:00 22:00 Anus
22:00 23:00 Basstien
23:00 00:30 Philip TBC
00:30 03:30 Pixie & Suki
03:30 05:00 Wash!
05:00 06:30 Eddrum
06:30 10:00 Dave & Duff (LXR)
4.stage (2.patro) - pozdji
main stage:
20:00-21:00 Hagen - live (Swamp)
...21:00-22:00 Er (Defekt)
22:00-23:30 Alextrem
23:30-01:00 Ben9mm
01:00-02:30 Lenny Dee
02:30-04:00 Progamers
04:00-05:30 Psiko
05:30-07:00 Schade (Swamp)
07:00-08:30 Gora (Neurosys)
08:30-10:00 Kubal (Swamp)
10:00-??:?? survivors
NL stage:
20:00-21:00 Milis
21:00-22:00 kimmi
22:00-23:00 Aike
23:00-00:00 Sam c
00:00-02:00 frixion fanatic & tosti live
02:00-03:00 bozo
03:00-04:00 fakula
04:00-05:00 Beast
05:00-06:00 lawaaiige buur
06:00-07:00 Opgedirkt
07:00-08:00 Toad
08:00-09:00 Ramon
09:00-11:00 freak team
dnb stage:
20:00 21:00 Technical
21:00 22:00 Anus
22:00 23:00 Basstien
23:00 00:30 Philip TBC
00:30 03:30 Pixie & Suki
03:30 05:00 Wash!
05:00 06:30 Eddrum
06:30 10:00 Dave & Duff (LXR)
4.stage (2.patro) - pozdji
Uitspraak van Dientjee..²³ op dinsdag 18 januari 2011 om 22:41:en de afterparty van kierewiet is pas maandag
hoezo is die pas maandag? tegelijk met S.O.S dan? want ze moeten zaterdag toch ook in de crossclub draaien?
mare ik heb vernomen dat er nog iets leuks te doen is
Uitspraak van Dientjee..²³ op woensdag 19 januari 2011 om 21:55:er genoeg anders te doen is.
Zoals?
WAT WAS HET VET!!! zo dat ging derop joh, heerlijk feestje gehad!!
hele weekend Praag was trouwens top, echt een leuke verjaardag gehad!
mja dat viel een beetje tegen helaas was niks te doen daar zaterdagavond
maar maandag was ook nog leuk
hele weekend Praag was trouwens top, echt een leuke verjaardag gehad!
Uitspraak van Dientjee..²³ op woensdag 19 januari 2011 om 21:55:Joost zei idd dat er genoeg anders te doen is, maar zijn afterparty is pas maandag
mja dat viel een beetje tegen helaas was niks te doen daar zaterdagavond
maar maandag was ook nog leuk