Partyflock
 
here

I love Techno

2010 Facebook
I love Techno
georganiseerd door

Flanders Expo (binnen) op de kaart Site
Maaltekouter 1
Gent
België🇧🇪
electro × 17, techno × 16, dubstep × 4, minimal × 1, acid techno

Tickets & prijs I love Techno

Uitverkocht
Voorverkoop:€ 50,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
16
Meeting
Er was een meeting, om 00:00, met 15 bezoekers.
Verslag
Door Dj Hydra (1200).

Stemresultaat: zeer goed

geweldig10033%
zeer goed11136%
goed6421%
ok103%
voldoende93%
onvoldoende21%
slecht72%
zeer slecht21%
waardeloos1

Line-up I love Techno

1Green room
🇬🇧 techno
· live 🇩🇪 house, techno
🇩🇪 techno
🇩🇪 techno
🇮🇹 house
🇬🇧
2Orange room
🇬🇧 dubstep
🇮🇹
🇬🇧 dubstep, urban
· live 🇬🇧 dubstep
house, techno
🇺🇸
🇺🇸 🇮🇹 techno, rock
· MC 🇬🇧 dubstep
3Yellow room
🇩🇪
🇫🇷 house
🇫🇷 techno
4Red room
🇩🇪 techno
🇬🇧 🇳🇱 techno
🇩🇪 techno
🇬🇧 house, disco
techno
🇺🇸 techno
🇫🇷 house, techno
5Blue room
🇨🇦 house, hip hop, latin
🇬🇧
· band
🇬🇧 house
· live 🇬🇧 house, downtempo, disco
disco
6Red Bull elektropedia
techno, house
techno, house

Statistieken

885Partyflockbezoekers
657Partyflockgeïnteresseerd
69 / 27·mannen / vrouwen
22.6Partyflockgemiddelde leeftijd
22.3Partyflockleeftijd mediaan
1·verslag
3·video's
1·meeting
63·albumfoto's
2072·opmerkingen
54·waarderingen
zeer goed·stemresultaat (306 stemmen)
I Love Techno is celebrating its 15th birthday! On Saturday November 13, it's time for a huge party at Flanders Expo in Ghent. With lots of musical friends and above all with 35,000 electronic music lovers, hailing from all corners of the world. Tickets are available and the line-up for Europe's biggest indoor dance festival is now complete.
→ lees meer

2072 opmerkingen

Waarschuw beheerder
voor 'mij' is dit wel een goeie line-up dus morge kaartje halen !
 
Werkzaam bij SEKOIA
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Gilz op donderdag 2 september 2010 om 19:16:
Het lijkt finaal mis gegaan te zijn bij de organisatie :no:


Tis al jaren op rij steevast uitverkocht... Interesseert hun wat... :)
Waarschuw beheerder
De line-up noem ik geen top line-up, maar wel goed genoeg. Ze moeten alleen wel de naam van dit feest veranderen. I love Techno kun je het echt niet meer noemen. :P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
wat een line-up....(n)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
thats it, i am leaving.

dahagg ilt!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
hele avond red en hopen dat sims afsluit in green en niks aan t handje :)
geen gweldige techno line up maar wel vergelijkbaar met vorig jaar vind ik!
 
Waarschuw beheerder
ik vind de line up nog wel redelijk goed hoor! ik heb iig 15 sterretjes...daar doe ik het wel voor :D!

maar was is de schranz ????
Waarschuw beheerder
Als Ben Sims afsluit komt het altijd goed! Vind het inderdaad geen dikke techno line-up, maar zie net genoeg namen om een er een stevige technonacht van te maken. Duidelijk dat elektro populairder is in België. Op de paar nederlandse festivals was het bij de elektro podia nooit super druk. Niet veel dikke technonamen maar heb er toch al onwijs zin in.
Uitspraak van b_minus op donderdag 2 september 2010 om 14:18:
Bob


Wil je erover praten Bob? Misschien kan je Mr. Cosovic mailen. Geef me dan maar die tribune die instort of die vikingtechnodanser.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 2 september 2010 om 23:48:
ik vind de line up nog wel redelijk goed hoor! ik heb iig 15 sterretjes...daar doe ik het wel voor !


Mijn agenda is ook goed voor 13 sterren en gezien de timetable valt het aantal moeilijke keuzes erg mee:

http://www.ilovetechno.be/#/line-up

En idd met Sims als afsluiter na de Beetroots, Steve en Sir Dave, is het belangrijkste gedeelte van de avond makkelijk gevuld.

1, 2, WhoopWhoop!!!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DanielNijmegen op donderdag 2 september 2010 om 23:58:
gezien de timetable valt het aantal moeilijke keuzes erg mee:


waar heb je timetable gezien dan /
Waarschuw beheerder
Zie onderschrift bij de naam links boven

http://www.ilovetechno.be/#/artist/ben-sims
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Lucas81 op donderdag 2 september 2010 om 23:55:
Duidelijk dat elektro populairder is in België. Op de paar nederlandse festivals was het bij de elektro podia nooit super druk.


Inderdaad in Belgie heeft deze stroming binnen de techno in veel populariteit gewonnen tov de "klassieke" techno. Het is jammer dat de stages in Nederland met name bij de festivals niet volgepakt zijn, maar voor mij gaat er niets boven de afwisseling van de energieke zagende electro tegenover de denderende technotrein :P
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Nog 70 dagen en heb er onwijs veel zin in. De line-up valt mij ook een beetje tegen. Dit jaar maar 15(H) sterretjes voor mij. Maar wel een paar echte helden. Dus dit jaar komt mijn I Love Techno helemaal goed. Hopelijk een dikke afsluiter dat ik de laatste 2 uurtjes flink kan raggen dat was toch wel een gemis vorig jaar.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Kopieer die time-table eens. want ik vind hem niet hoor.:P kan aan mij liggen.;)
Waarschuw beheerder
geen topline up nee, maar met ellen allien, dave clarke, ben sims, robert hood, chris liebing kan ik me wel mee vermaken! meer techno was welkom geweest maarja zit er helaas niet in..
Waarschuw beheerder
ben sims sluit af van 04:00 tot 06:00 in de groene zaal, pierre van 05:30 tot 06:30 en de partyharders zijn van 04:00 tot 05:45 te zien in blauw.. geen van alle live... hmm lees op facebook dat dit toch echt een hele zwakke line up van ILT is.. en dat het ILE (electro) had moeten heten..
@ Buart.. je moet gewoon die site aanklikken en elke room ff nagaan, daar staan tijden bij van perfomances.. kan t verder ook niet tjekken
Waarschuw beheerder
Ik vind m gruwelijk!
Crookers
Joker (gb)
Sound Of Stereo
Steve Aoki
Boys Noize
Djedjotronic
Dr. Lektroluv
A-Trak
Fake Blood
Jack Beats
Geht's Noch?

Wordt een super feestje!:D
 
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 2872, 1157}
Artiest TechnoJunkie
Waarschuw beheerder
Dan maar allemaal naar Concept in Ahoy op 30-10-2010!! :)
 
Werkzaam bij Claydrum
Artiest Funktion
Waarschuw beheerder
Echt een belgische line-up (H) de organisatie gaat gewoon de kant op welke populair zijn.. dubstep en electro, daarnaast nog een techno line uppie wat niet verkeerd uitziet.. chris liebing - technasia - robert hood - dave clarke - Hell & Pierre (L)

Nederlanders zijn gewoon te verwend en verwachten een line uppie zoals awake fest dit jaar :P nou ik heb die dag maar 6 artiesten gezien van de 70 ofzo :P

Persoonlijk zal ik mij wel vermaken want het blijft de wazigste party in belgie waar elke pipo met 2 pillen op tegen de vlakte gaat :D en dat blijft amusant haha
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DanielNijmegen op vrijdag 3 september 2010 om 00:06:
Inderdaad in Belgie heeft deze stroming binnen de techno in veel populariteit gewonnen tov de "klassieke" techno. Het is jammer dat de stages in Nederland met name bij de festivals niet volgepakt zijn, maar voor mij gaat er niets boven de afwisseling van de energieke zagende electro tegenover de denderende technotrein


Op je lijf geschreven buurman! Iets minder op mijn technolijf maar goed! Ik moet idd. toegeven dat "i love electro" een betere benaming zou zijn geweest voor deze editie. Ik begrijp alleen niet dat mensen 20 top technonamen in de line up willen zien. Het blijft toch lastig op twee of drie plaatsen tegelijk te zijn. Je kan de avond perfect vullen met Liebing 23.30-1.30 Clarke 2.30-4.30 en sims 4.00 -6.00. Mooi gaatje voor the death crew 77. In roosje paradiso en op lowlands dit jaar grootste knallers allertijden!!!! Geloof me over dit optreden heb je het over 10 jaar nog!!! Check de onderstaande link!!! Check hoe die gast met die stok het publiek temt!!!! en vervolgens boem!!!!!!! los!

http://www.youtube.com/watch?v=z7PDvpfJs9w
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Please lock me up in the Green room!
Wilde hier nog zeggen Vast Dj Hell en underworld tegelijk en ja hoor die kan je niet combineren i.v.m. Volzet!:-s
Grrrr dat crowd managemant ook nu het toch weer duurder is gewoon 2of 3.000 mensen minder binnen laten komen net als in 2001/2002 waar het nog wel goed liep!
Wel n geniale line up naar mijn idee! En mensen die zeuren dat er geen techno is of te weinig moeten beter de line up bekijken!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 3 september 2010 om 09:07:
2 pillen op tegen de vlakte gaat en dat blijft amusant haha


Mr. claydrum wat hou ik toch van jou haha:P
Uitspraak van O'neills op vrijdag 3 september 2010 om 01:09:
@ Buart.. je moet gewoon die site aanklikken en elke room ff nagaan,


thankyou maar die had ik ook al gezien ik hoop op zo'n tijdslijn maar die is er dus helaas ng niet. Hell en Underworld op een moment dat is echt kut. Maar dan denk ik toch dat ik voor Hell ga is niet alleen dikker na mijn mening maar underworld zal ik toch ng wel 10 keer gaan zien ofzo.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 3 september 2010 om 10:24:
Maar dan denk ik toch dat ik voor Hell ga is niet alleen dikker na mijn mening maar underworld zal ik toch ng wel 10 keer gaan zien ofzo.


lekker logisch Underworld die na 3 jaar weer even een winter spelen of dj Hell die je echt ieder weekend in Duitsland of België kan zien!... en dat zegt iemand die tegen de Duitse grens woont!:o erg logisch hoor!:-)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 3 september 2010 om 10:36:
dj Hell die je echt ieder weekend in Duitsland of België kan zien!...


van 1993 - 2010 optredens via PF 53 stks ......
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 3 september 2010 om 09:45:
Wel n geniale line up naar mijn idee! En mensen die zeuren dat er geen techno is of te weinig moeten beter de line up bekijken!


oke, leg is uit dan?!

er is wel plek voor zogenaamd fidged house -> bbr etc maar geen plek voor hardtechno...hmmm *aan oren krabbelen doet*

Zo maar even een voorbeeld:
Een goede vriend van mij zou dit jaar voor zn 10e keer gaan, helemaal ilt gek, maar slaat nu toch echt over. denk zelfs na om een hele boze (?) brief te schrijven naar de organisatie :) :) :)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ik vind fidget house nog wel relax eigenlijk
voor de lineup ga ik niet maar als er veel mensen van hier meegaan ga ik ook wel, altijd relaxe sfeer:)
Waarschuw beheerder
Weeral geen hardtechno :(
gvd!
I love techno
dan verwachte Techno, hardtechno & minimal

geen House of electro
of van dien mislukte dupstep (ja dupstep suckt!)

nee ti's weeral teleurstellend
 
Waarschuw beheerder
Time Warp is een stuk interessanter! :-)
Waarschuw beheerder
Word veel geklaagd!Oke,line-up is niet ILT-waardig maar het feest zelf zeker wel.Als je daar bent is het toch weer geweldig.Ik heb er fucking zin in.