Was blij dat ik thuis was...Was echt een kut nacht...
Was erg netjes qua oldskool, alleen erg jammer dat de bovenverdieping met de foodcounter dicht was! Waardoor k al vroeg weg ging omdak stierf van de trek.
DJ's , Muziek Sfeer Locatie foutland (N) , Geluid : om te huilen zo slecht afgeregeld maargoed das iets van de locatie en niet van de organisatie/dj's al met al best een leuk feest gehad
Jammer dat het zo laat pas op gang kwam. En toen gingen we net weg Maar goed het was wel effe gezellig
voor zover ik me herinner was het gezellig
Nooit meer naar huis en Ricky niet aan de poeder ...Te lossss ....Petertje,Ricky, Stanton, Jor-in,Rob, Reza ....Ludie gewoon weer "TE" MASTERLIJK!!!!!!En wat waren we met een leuke kliek en zo kik dat er veel van de oude garde uit de "ENERGIEHAL" waren, sommige gewoon al 12 jaar niet mee gezien toppie wat een nacht
Goeie sfeer, maar deze avond had ik echt fucking zin om een potje te zagen.....en daarvoor was ik niet op het goeie adress
Het was weer super OCD & Eddy draaide top En aan Discipline: Dat was geen Scooter Ik denk dat je ULTRA SONIC met Annihilating Rhythm bedoelt (oeps haha )
Dat het fenomeen Oldschool Classics nog steeds vele hartjes sneller doen kloppen mag zeker voor velen onder ons niet vreemd in de oren klinken. Het nog altijd groeiende concept “Oldschool Gangsters”, mag nog steeds blij zijn met deze snel kloppende “Gangster” hartjes. Zeker wanneer je kijkt naar de vorige edities van “Oldschool Gangsters” welke allemaal zeer geslaagd waren. 47
Lekker feestje maar niet super.....Jammer dat er mensen tussenlopen die niet begrijpen wat de Oldschool inhoudt....Beter volgende keer in de Cruise Terminal!
Is jouw mening, maar daar zijn anderen dus anders over eens.
Die waren ws genoeg vd kaart, waarbij de drugs die ze op hadden meer hun mening bepaald had.
Olschool gangsters in off corso kon ik alle platen op die avond op mn handen tellen x 2, en was heel erg eentonig waardoor een agressive sfeer ontstond, omdat mensen zich verveelden.
De keer erna in outland was het al een verbetering, maar ook weer heel erg eentonig terwijl er genoeg oldschool plaatjes zijn die voor sfeer kunnen zorgen.
Smaken verschillen, maar als je toch niet komt hoef je ook niet te reageren toch
Wel als er heel veel vrienden er naartoe gaan, die het misschien zal tegenvallen, dan zit ik liever in een gezellig oud bruin café met ze op die avond.
Ik hoop voor de org van oldschool gangsters dat ze dit keer zichzelf hebben kunnen overtreffen. Dj ecu erbij is wel weer een hele verbetering!
wat een hoerenfeest... de muziek was opzich wel relax maar je kon er gewoon echt niet op los gaan, het was niet iets te traag, vond de sfeer ook niet om over naar huis te schrijven iig
Ik begrijp sommige negatieve reacties niet..ik vond t echt een TOP feest..Kon niet beter!
Idd Ro snap die negatieve reactie`s ook niet.
Denk dat die mensen op het verkeerde feestje waren dat ze niet weten wat oldschool inhoudt. Heb we wel kunnen vermaken erggggg naar me zin gehad met al die bekende partypeople`s om me heen.
Die waren ws genoeg vd kaart, waarbij de drugs die ze op hadden meer hun mening bepaald had.
Weer jammer dat je er zo over denkt, je scheert zo iedereen over 1 kam.
In mijn geval is het zo dat ik al van de muziek van de kaart kan raken.
Heerlijk "bring it back sweet memories "
En dat hoeft echt niet alleen met de drugs.
Wel als er heel veel vrienden er naartoe gaan, die het misschien zal tegenvallen, dan zit ik liever in een gezellig oud bruin café met ze op die avond.
weer heel erg eentonig terwijl er genoeg oldschool plaatjes zijn die voor sfeer kunnen zorgen.
Ja als ik eerlijk ben zijn er wel ff momenten geweest dat het eentonig was, nou ja eentonig er is idd zoveel verschillende soorten oldschool, (en dan heb ik het absoluut niet over het commerciele gedeelte!!!) maar iets meer variatie in de o zo veel verschillende soorten van oldschool had misschien wel gemogen.
Verder top feest!!