Partyflock
 
here
Memorylane
georganiseerd door Site Site

De Kube (binnen) op de kaart
Waalbandijk 20 B
Nijmegen
Nederland🇳🇱

Tickets & prijzen Memorylane

Early bird:€ 19,50→ uitverkocht
Voorverkoop:€ 22,50
Deurverkoop:€ 30,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Winactie (gesloten)

Stemresultaat: goed

geweldig1821%
zeer goed2226%
goed2833%
ok1012%
voldoende67%
onvoldoende0
slecht11%
zeer slecht0
waardeloos0

10 waarderingen

essie1304
zeer gezellig en goede muziek
NyLeZ
leuke locatie, goede dj's, de classics blijven altijd goud waard! voldoende (gratis) wc's, kluisjes waren wel weer duur... zoals gewoonlijk, topfeest, wij gaan zeker weer!
PasMaNNi
Heerlijk feestje, met gouwe ouwe!
eelco71
lokatie matig , vooraan heel warm en achter ijskoud, roken BUITEN ken echt niet
Super feestje heerlijke sfeer!!
Jorda
TOPP feest , wel Jochen Miller is geen classic DJ . Hij draait alleen HOUSE ; helemaal verkeerd zeg en nog een van de beste tijden ? FOUTJE ! !
Q-Rious¼ is seriously easy going b)
Jan Vervloet, leuke mashups zo in het begin :D Woods lekker stevig setje BPM's op volle toeren! Gielen :respect: :9 classics!! Miller :gaap: bracht me nou niet echt in een memorylane gevoel, 't ging maar kon veel beter... :D al met al, toch een zeer goede nacht! :9 ook locatie was zeker voor herhaling vatbaar!!
Kaatje Karbonaatje
De tofste muziek allertijden !
Was goed geregeld en veel gezellige memsen
MrE&Issa
Jan Vervloet en Johan Gielen Top! Marcel Woods, waar we eigenlijk voor kwamen, draaide van de hak op de tak. Geen lijn in die set, waardeloos. Locatie is ook niet best. Veel rook en te heet.

Line-up Memorylane

trance, retro
hardstyle
🇧🇪 house, trance, retro
house, trance
house, trance
· MC 🇧🇷 🇳🇱 house, techno, hardstyle, hip hop

Statistieken

149Partyflockbezoekers
160Partyflockgeïnteresseerd
52 / 40·mannen / vrouwen
37.3Partyflockgemiddelde leeftijd
37.2Partyflockleeftijd mediaan
1·video
85 @ 10× 2·winactie
17·opmerkingen
10·waarderingen
goed·stemresultaat (85 stemmen)
Na 4 edities in het Eindhovense Klokgebouw is het, voor het concept Memorylane, tijd om haar vleugels uit te slaan. Op zaterdag 28 januari strijkt het concept voor het eerst neer in Nijmegen. Het Honigcomplex is de locatie bij uitstek voor dit concept. De artiesten nemen de bezoekers mee op een 'trip down memorylane' met de beste classics uit het verleden.

Minority Events is trots op het feit dat zij Jochen Miller hebben weten te strikken voor een speciale classics set deze avond. Als resident dj van de voormalige discotheek Matrixx, bepaalde hij mede de 'dance sound' van het begin van het millennium in Nijmegen. Naast Jochen Miller staan Johan Gielen en Marcel Woods geprogrammeerd op Memorylane. Deze 2 artiesten vlogen eind jaren '90 al de wereld rond om hun draaikunsten te vertonen. De programmering wordt compleet gemaakt door DJ Francois, Genius en Jan Vervloet.
→ lees meer

17 opmerkingen

Waarschuw beheerder
+1-1
Deze keer echt geen DJ Jean ? Hoop anders ; komt er niemand meer ...
Waarschuw beheerder
+1-1
Dit keer ben ik het zeker met je eens Jorda, wat een afgang die gast.
Waarschuw beheerder
Is dit feest de moeite waard? Wil er al een tijdje naartoe. ..
Waarschuw beheerder
Oh yessss!!! Tickets gewonnen via Guestzone!!!! 😃 Feestje 🎉🎉🎉
Waarschuw beheerder
donateur
en.. wie gaat er hier winnen met de winactie?
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Anneke(l)(k) op donderdag 5 januari 2017 om 16:01:
Is dit feest de moeite waard? Wil er al een tijdje naartoe. ..


Anneke, ik denk vergelijkbaar met Grenswerk qua omvang en drukte alleen is Grenswerk pure trance en dit wat steviger qua muziek, maar zeker lekkere hard trance, tech trance, misschien wat (vocal)classics... opzwepend, afgewisseld met 138BPM.

En vooral dichtbij :-) industriele setting..
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Yay, kaartjes gewonnen via "i'm in" . Ik ben benieuwd. Johan altijd top, Marcel ook. Benieuwd hoe Jochen gaat draaien. Ik hoop op zijn klassiekers zoals red one, humanoid etc.
Waarschuw beheerder
2 early te koop voor 20 euro samen pm of app 0619999169
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Anneke(l)(k) op donderdag 5 januari 2017 om 16:01:
Is dit feest de moeite waard? Wil er al een tijdje naartoe. ..


Uitspraak van Af en toe nog op vrijdag 13 januari 2017 om 17:30:
Anneke, ik denk vergelijkbaar met Grenswerk qua omvang en drukte alleen is Grenswerk pure trance en dit wat steviger qua muziek, maar zeker lekkere hard trance, tech trance, misschien wat (vocal)classics... opzwepend, afgewisseld met 138BPM.

En vooral dichtbij :-) industriele setting..


Weet je dat zeker?
De voorgaande edities in het Klokgebouw Eindhoven waren qua omvang eerder 5 x Grenswerk denk ik qua publiek en 6 keer qua locatie.
Industriële setting is wel correct..
Sfeer prima en stage/visuals bijzonder gaaf altijd.
Muzikaal de vorige editie echt veel minder, de edities daarvoor wel top...
Waarschuw beheerder
donateur
2 kaartjes te koop voor 25 euro samen. pb me maar :)
Waarschuw beheerder
😔
Ik heb voor 1 vriendin niet snel genoeg haar kaartje geclaimd op i'm in en nu is haar kaart geannuleerd, iemand die niet meer gaat?
We hadden er netzo'n zin in
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Piertje & Moffel op zaterdag 28 januari 2017 om 13:34:
iemand een timetable???


21.00 – 23.00 Jan Vervloet
23.00 – 00.30 Marcel Woods
00.30 – 02.00 Johan Gielen
02.00 – 03.30 Jochen Miller
03.30 – 05.00 Francois b2b Genius
Hosted by MC Da Silva

Astu
Waarschuw beheerder
hoppa zin in ............... met Piertje & Moffel.
Waarschuw beheerder
Memorylane altijd geweldig. Klokgebouw heeft wel onze voorkeur ondanks dat wij dichter bij Nijmegen wonen dan Eindhoven. Geluid klinkt in Het Klokgebouw gewoon beter. En wat was het er heet! Toppers van het feest: dj's Francois/Genius/Miller. Hoop een volgend keer Kai Tracid weer achter de dj booth te zien staan plus Scot Project.
laatste aanpassing