😏
Stemresultaat: zeer goed
| geweldig | 3 | 43% | |
| zeer goed | 1 | 14% | |
| goed | 2 | 29% | |
| ok | 0 | ||
| voldoende | 0 | ||
| onvoldoende | 1 | 14% | |
| slecht | 0 | ||
| zeer slecht | 0 | ||
| waardeloos | 0 |
Line-up Zimmer Frei
Line-up is niet compleet.
Albert van Abbe techno |
Andrea Cichecki house |
Nadia Struiwigh techno, downtempo |
Patch Park techno, house |
Statistieken
| 17 | bezoekers | |
| 11 | geïnteresseerd | |
| 58 / 29 | · | mannen / vrouwen |
| 29.9 | gemiddelde leeftijd | |
| 29.6 | leeftijd mediaan | |
| 8 | · | opmerkingen |
| zeer goed | · | stemresultaat (7 stemmen) |
8 opmerkingen
Voor het tweede jaar strijkt Zimmer Frei! neer op een bijzondere locatie ergens in Eindhoven. Het voormalige NatLab, o.a. de kraamkamer van de elektronische muziek, vormt behalve de locatie ook de inspiratie voor dit fijnschalige festival. De kelders en de buitenplaats van het NatLab worden tijdelijk omgetoverd, of misschien wel terug getoverd, tot een creatief laboratorium waar het zal borrelen en bruisen met jonge experimentele kunst, video’s en (live)muziek.
Zimmer Frei! is een samenwerking tussen WEI, Kelderman en van Noort, Groener Gras, Rebel Rebel en SCM2 en refereert losjes naar de vakantiesfeer, maar tegelijk ook naar de grote leegstand van vele panden. Met beeldende kunst en muziek als basis ingrediënten wordt er tijdelijk een culturele invulling aan die leegstand gegeven.
expo 14.00-23.00u
Søren Wibroe, Eevolute, Ludwig Zeller, Sylvia Stølan, Dirk van den Heuvel, Imke Ligthart, Marieke Verbiesen
(live) muziek 14.00-23.00u
Hijos de Mayo, Monodeer, Nick LeBeat, Oncle Franque, Psiox, Marieke Verbiesen & Marc Nostromo, Mattanja Bradley, Charley en Roos
dj's vanaf 23.00u
Andrea Cichecki, Nadia Struiwigh, Groener Gras DJ’s, Albert van Abbe, Knueppell, Italoroy, Patch Park
en ook nog
Mini Bios, Frites van Piet, Weggeefwinkel Viezjuweel, Yeah's chaichill en foodlove, Mama Granola
wanneer
zaterdag 27 augustus vanaf 14.00u
waar
NatLab Strijp-S, Kastanjelaan 1000 Eindhoven
gratis toegang
meer info
www.zimmerfrei.nu
laatste aanpassing
Ik kan met zekerheid zeggen dat dit de dikste officiële/goedgekeurde Eindhovense underground locatie van minimaal de afgelopen 10 jaar is. Veel plezier allemaal!
laatste aanpassing
Sorry man, vanaf 23:00 zijn er mensen naar binnen gegaan voor het eindfeest, op een gegeven moment (al heel snel, het was gewoon erg druk) was de capaciteit zoals de autoriteiten die ons gesteld hebben bereikt en zat het dus vol. Daarom kon niemand er meer bij. Wij hebben zeker niet om 14:00 bandjes uitgedeeld. Dit is of verkeerd begrepen of niet goed gecommuniceerd. Wij hebben simpelweg vanaf ongeveer 23:00 mensen geteld met bandjes.
laatste aanpassing
















