😏


organized by Sound Architecture
–
Watt (indoor) †

West-Kruiskade 26-28
Rotterdam
Netherlands🇳🇱
Watt (indoor) †

West-Kruiskade 26-28
Rotterdam
Netherlands🇳🇱
house × 3, tech house × 3, techno × 3, progressive trance × 1
Tickets & prices Sound Architecture
| Presale: | € 16,- |
| At the door: | € 20,- |
Minimum age?
18Contest (closed)
Voting result: very good
| marvellous | 14 | 22% | |
| very good | 24 | 38% | |
| good | 24 | 38% | |
| ok | 0 | ||
| sufficient | 1 | 2% | |
| insufficient | 0 | ||
| bad | 0 | ||
| very bad | 0 | ||
| worthless | 0 |
Line-up Sound Architecture
Line-up is not complete.
Dennis Ruyer house, techno |
Joachim 🇧🇪 |
Remy house, techno |
Sandeep house, techno |
Taras van de Voorde techno |
Cut & Plak · visuals |
News
Het aftellen is voor veel mensen al begonnen. Aankomende vrijdag keert de Argentijnse dj icoon Hernán Cattáneo terug in Rotterdam om zijn trouwe fans te trakteren op een wonderschone muzikale reis. Door de jaren heen schieten superlatieven te kort om aan te geven hoe bijzonder een optreden van ‘El Maestro' is. Word hiermee de lat niet erg hoog gelegd? 10
Barcelona heeft Messi, Buenos Aires heeft Maradona, Den Haag heeft Maxima, maar Rotterdam heeft Hernán Cattáneo. Op vrijdag 28 mei presenteert Sound Architecture in de Rotterdamse Watt een drie uur durende show van de ongekroonde progressive en tech-house koning: Hernán Cattáneo. De in Londen woonachtige Argentijn staat sinds jaar en dag te boek als absolute buitencategorie onder de DJ’s en is hooguit twee tot drie keer per jaar in ons land te bewonderen. 4
267 comments
Quote of S Francisco on Thursday 27 Mayo 2010 at 12:54:Misschien een idee om wat meer in de artiest te verdiepen.
Haha grappig dat je dat net tegen mij zegt!
Als Dimitri fan van t eerste uur
Ik refereer aan Dimitr&Georgio schulz-infinity, Push-Universual nation en veel Eric Nouhan dinegtjes (Ga die maar ff opzoeken en luisteren en zeg het dan nog maar eens
Quote of S Francisco on Thursday 27 Mayo 2010 at 12:54:. Dat jij in die staat verkeerd is een ander verhaal.
dat staat toch iedereen bij goede muziek?
Maar wat maak je je druk wie wat voor plakkertje erop plakt muziek is toch muziek en met diepe "ouderwetse"trance is helemaal niets mis mee hoor dj's als Sven Väth draaide dat jaren!
Quote of S Francisco on Thursday 27 Mayo 2010 at 12:54:Progressive, house
Weet jij wel wat de betekening is van progressive is? NIET commerciële trance! En Trance is geen scheldwoord meer nu minimal en hardstyle de massa is
Quote of S Francisco on Wednesday 26 Mayo 2010 at 19:19:In hoeverre heeft de ontsteking uw hersenstam reeds beschadigd?
Dat jij meteen moet gaan schelden omdat je op de kast ben of gefrustreerd ben zegt meer over uw "hersenstam"
Jammer dat je op dat niveau iemand aanspreekt en niet fatsoenlijk n discussie aan ken gaan kon je irl wel in de platenwinkel Trancentral! (zit t woord ook in nooit verontwaardig om geworden?) en nu speel je de internet held! Nou chapeau kerel zo leer ik je pas echt kennen
Waarschijnlijk ben je boos want je wil nooit met progressive trance geassocieerd wil worden
Quote of S Francisco on Thursday 27 Mayo 2010 at 12:54:techno met detroit invloeden..
Dat draaide hij al jaren niet meer op de Carl carig remix van airborn na! Was toen al veel einmusik(motten zum licht trance op zn puurst!
Detroit is hij ook groot mee geworden maar zoveel werd en word er niet meer uitgebracht en hij wil niet alleen maar classics en op classics party's draaien refereer ik aan zn intervieuw met 3 voor 12!
En aangezien hij nooit harde techno draaide en hij gelukkig wel in ziet dat in die minimal niet zo heel veel zit draait ie nu wat meer progressive trance
On topic wat Hernan ook gaat draaien heb er zin in!
And remember it's all about the music,love, peace and happiness!
Ennuh Progressive Trance heeft amper iets met Trance te maken dus je mag het best voluit schrijven hoor. Je doet net alsof het een scheldwoord is.
Quote of Stereo Marco on Thursday 27 Mayo 2010 at 14:02:Deze mensen zijn geen liefhebbers en mogen wat mij betreft lekker thuis blijven, van oudsher gaat men stappen in de nachtelijke uurtjes en niet tijdens sesamstraat. Maarja helaas door de vercommercialisering van de hele scene krijg ook dit soort mensen op je feestjeOf je gaat 'n lekker nachtje knallen of je blijft lekker thuis !!!
hernan draait over de hele wereld dus wees toch blij dat ie in NL in n club mag draaien
Whatever....ik knal lekker door tot 6uur zaterdagochtend
goede teksten mensen!
Quote of Interlab Music on Friday 28 Mayo 2010 at 20:58:MENSEN HERNAN HEBBEN WE OP BED GELEGD OMDAT HIJ ONS DAN KAN TRAKTEREN OP EEN 4 UURSET. WAT EEN GIGANT DIE VENT.....
DUS HERHALING...HERNAN VAN 02:00 - 06:00 UUR....
de verschuiving kon inderdaad 2 dingen betekenen. Of Remy het laatste uurtje of Hernan die gewoon even door draait. Het laatste dus. Wat is het toch een toppertje he, zo flexibel als een elastiekje
Quote of Interlab Music on Friday 28 Mayo 2010 at 20:58:HERNAN VAN 02:00 - 06:00 UUR....
Goed geregeld door de organisatie en erg flexibel van Hernan!
Quote of Interlab Music on Friday 28 Mayo 2010 at 20:58:HERNAN VAN 02:00 - 06:00 UUR....
Ken de beste man nog niet maar:
Quote of Dansliefhebber on Friday 28 Mayo 2010 at 21:39:Wat is het toch een toppertje he, zo flexibel als een elastiekje
Net ff een
ouderdomsvoorafslaapje
gedaan.
Voordeel van in de stad van t feest te wonen, lekker de tijd voordat ik weg moet/mag/wil.
Veel plezier iedereen!
Quote of Interlab Music on Friday 28 Mayo 2010 at 20:58:DUS HERHALING...HERNAN VAN 02:00 - 06:00 UUR....
je had niets moeten zeggen!
Was aangename verrassing geweest anders
Quote of Interlab Music on Friday 28 Mayo 2010 at 20:58:...HERNAN VAN 02:00 - 06:00 UUR....
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHH!!!!
How very nice.
perfect feestje
nee dat niet, maar wat was het gezellig!
Hernan tikje "teleurstellend" althans voor mij dan, na 2 uur werd het me iets te spacy, tegen t trance aan. En dát wil ik nu juist ff niet! Toen maar Remy gaan zien/horen, en jaaa, gouden keus
Laatste half uurtje weer Hernan, en om half 6 afgetaaid.
Watt is erg leuk, maar wel bizar dat er eigenlijk te weinig opkomst was en de zaal verkleind was.
Overigens een goede keus geweest, want nu was het fijn vol.
Verder alles weer prima in orde qua binnenkomen, garderobe, barren en wc's
Toen maar Remy gaan zien/horen, en jaaa, gouden keus
Redelijk laat binnen half 1. naar zaal boven waar Terras draaide, ff inkomen, toen een sigaretje kletsen buiten. Ook chill daar. Toen lokte de sound uit de kelder ons de trap af waar Joachim draaide. Was ook lekker bezig. Rond tweeen liep iedereen naar boven op ons en een paar anderen na. Het duurde niet echt heel lang en steeds meer mensen kwamen terug naar beneden waar Remy steeds meer zieltjes aan het winnen was.
Even naar boven, toilet, sigaretje, en weer even naar Hernan toe paar x. De muziek en de zaal wat tammer als ik had gehoopt.
Zoals Stephan boven bij de waarderingen schrijft, "misschien iets te hoge verwachtingen na Earth in paradiso vorig jaar.
Dat was echt hemels, magisch, dit erg lekker".
Hij piekte stukken minder.
Remy was voor ons toch De Man van de avond!!! Fantastische set, ging daardoor als de brandweer
, en het was alles behalve tam downstairs.
Lachende en gillende mensen.
Toen het beneden helaas stopte
, naar boven gegaan nog laatste stukje Hernan meepakken wat wat beter klonk als wat hij eerder op de avond liet horen vond ik.
Tot het helaas ook daar finito was.
Nog geen zin om naar huis te gaan.
Iig super nacht gehad. Erg fijne sfeer, leuke mensen. Veel gelachen en vooral veel gedanst.
Toiletten & garderobe gratis en bar en beveiliging ook relaxed.
Even naar boven, toilet, sigaretje, en weer even naar Hernan toe paar x. De muziek en de zaal wat tammer als ik had gehoopt.
Quote of Interlab Music on Saturday 15 Mayo 2010 at 14:34:Uitspraak van F@T@L-V op zaterdag 15 mei 2010 om 02:09:
Als hij net zo lekker draait zoals vorig jaar @ Earth bv ben ik gelukkig.
en dat was nou niet zijn beste set, dus dan zit jij goed
Zoals Stephan boven bij de waarderingen schrijft, "misschien iets te hoge verwachtingen na Earth in paradiso vorig jaar.
Dat was echt hemels, magisch, dit erg lekker".
Hij piekte stukken minder.
Remy was voor ons toch De Man van de avond!!! Fantastische set, ging daardoor als de brandweer
Lachende en gillende mensen.
Toen het beneden helaas stopte
Tot het helaas ook daar finito was.
Nog geen zin om naar huis te gaan.
Iig super nacht gehad. Erg fijne sfeer, leuke mensen. Veel gelachen en vooral veel gedanst.
Toiletten & garderobe gratis en bar en beveiliging ook relaxed.




















