Partyflock
 
here

Optiek

375 × 375 · locatie
TrouwAmsterdam

Tickets & prijzen Optiek

Voorverkoop:€ 12,-
Deurverkoop:€ 12,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18

Stemresultaat: zeer goed

geweldig327%
zeer goed655%
goed19%
ok19%
voldoende0
onvoldoende0
slecht0
zeer slecht0
waardeloos0

6 waarderingen

8Bahn
heel dick !
Musique
Fris geluid! gezellig
Slickrik*
radiq!!!!!!!!!!!!!!
bert-optiek
oi oi radiq, wat een geluidgenius
Zchaatzer
vette locatie weer :) maar diversiteit in de DJ set van Radiq was ver te zoeken :(
Matt Sunday
het beste gezelschap dat je maar kan wensen :D

Line-up Optiek

house, techno
techno
· live 🇫🇷

Statistieken

27Partyflockbezoekers
2Partyflockgeïnteresseerd
77 / 14·mannen / vrouwen
24.7Partyflockgemiddelde leeftijd
25.2Partyflockleeftijd mediaan
11·opmerkingen
6·waarderingen
zeer goed·stemresultaat (11 stemmen)

11 opmerkingen

Waarschuw beheerder
[img width=580 height=175 cacheid=00005d590000b1af813690530a001e6e70]http://i41.tinypic.com/enaqv.jpg[/img][img width=120 height=120 cacheid=00005d5a0000b1b0b395829c0a001e6e70]http://static.djguide.nl/image/locations/trouw120x120.jpg[/img]

Al vanaf de begindagen van de house en hip hop zijn er een paar genres geweest die constant alle modes hebben doorstaan en altijd weer hun invloed hadden. Jazz, Funk, Soul en Disco vormden inspiratie en de bouwstenen van muziek die zelf als basis ‘ beats’ hadden. Voor optiek staan house, en in mindere mate andere electronische genres, centraal maar met de focus op jazz. Jazz heeft net als house alles in zich om een interessante avond te bieden aan het oor maar ook voor de dansschoenen. Een combinatie van beiden is voor optiek het summum.

Voor de eerste editie van optiek op 17 juli komt uit Japan een musicus en afgestudeerd componist. Yoshihiro Hanno alias RADIQ maakt al meer dan tien jaar zeer diverse muziek. Zijn ouevre bestaat uit jazz, minimal, filmmuziek, triphop en house. RADIQ werd in Europa vooral bekend om zijn eerste release, “the king of may”, onder het Multiphonic Ensemble dat op het Belgische en muzikaal zeer interessante Sub Rosa verscheen. Recenter bracht hij ‘ballads for the atomic age’ uit. Een afspiegeling van de experimentele Japanse minimal gecombineerd met warme soundscapes. Drie weken voor zijn optreden in Trouw Amsterdam (en daarmee zijn eerste optreden op Nederlandse bodem) verschijnt zijn nieuwste album, “people”, dat vol zit met bijdragen van musici uit zijn band die hij combineert met frisse grooves.

Inleiding en afronding worden deze nacht verzorgd door optiek residents Bert de Rooij en Dollkraut. Door hun oosterse roots denken zijn niet aan sterallures maar liever aan het beste wat jazz (oud en nieuw, dansend of diep), hiphop en house kunnen bieden. Buiten deze muzikale invulling zorgt kunstenaarscollectief Bier en Brood voor de nodige artistieke inhoud. Zo ontwierpen zij de poster voor deze optiek editie die volledig analoog in elkaar is gezet.


optiek 17JULI 22-04 €12 trouwamsterdam RADIQ `live / bert de rooij & dollkraut
http://trouwamsterdam.nl http://yoshihirohanno.com http://dollkraut.nl http://myspace.com/2bertderooij optieklive@gmail.com

[img width=226 height=320 cacheid=00005d5b0000b1b1600648050a001e6e70]http://i42.tinypic.com/1532sty.jpg[/img]
laatste aanpassing
Werkzaam bij 11
Waarschuw beheerder
OEI, die nieuwe EP van Dollkraut op Doppelschall is fijn....
Waarschuw beheerder
een juweeltje van eigen bodem!
Artiest {SHOWLIST artist 51036, 57374}
Waarschuw beheerder
Kan ik eindelijk die broer van Bert eens ontmoeten. :)
Waarschuw beheerder
Daar ga ik eens even polshoogte nemen :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van olaf boswijk op vrijdag 26 juni 2009 om 16:15:
OEI, die nieuwe EP van Dollkraut op Doppelschall is fijn....


inderdaad een fijne plaat... Echt dolletjes.

Kan dr helaas niet bij zijn... maar een mooie aanvulling voor trouw lijkt me dit..
 
Waarschuw beheerder
Yoshiii! :D